Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Sweetheart12 είπε:

Ααα θα γεννήσεις σε δημόσιο κ θα σου κάνουν αυτοί την αίτηση για το επίδομα γεννάς; Βρε μπράβο !! Την ληξιαρχική πράξη γάμου να φανταστώ θέλουν αυτή που μας έδωσανόταν παντρευτήκαμε έτσι κ πιστ. οικ. καταστασης τελευταίου εξαμήνου; Εμένα πάντως επειδή έχω κάνει πολιτικό μου έχουν δώσει κ ένα άλλο χαρτί με το επίθετο του παιδιού ,2 δλδ ένα για αγόρι κ ένα για κορίτσι κ μου είπαν αυτό να το έχω μαζί μου στην κλινική όταν γεννήσω. Καλά τα βιβλιάρια νομίζω δν χρειάζονται πια  γτ με το ΑΜΚΑ φαίνεται αν είσαι ασφαλισμένος ή όχι , εγώ δν έχω βιβλιάριο από πέρσι που διορίστηκα κ από ΙΚΑ πήγα στο δημόσιο επειδή πλέον δν δίνουν βιβλιάρια , μόνο όσοι έχουν από παλιά 

4 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Καλά ο άντρας σου μια χαρά τέλεια !! Εμένα ο δικός μου αν πέσει κάτι στο πάτωμα μου λέει εμένα μπορείς λίγο να το σηκώσεις ή αν καμιά φορά λέω δεν αντέχω άλλο μου λέει γιατί τι έπαθες!!!! Δεν καταλαβαίνει μια μάλλον δεν του έχω δώσει να καταλάβει τι εστί εγκυμοσύνη :D

 

@Sweetheart12δεν μου ζήτησαν τα πρωτότυπα...μπήκα και τα κατέβασα από το ιντερνετ με το γνήσιο της υπογραφής....και επειδή το ΑΜΚΑ και το αφμ δεν βγαίνουν πια σε έγγραφα θέλουν απλά τους αριθμούς...για τον πολιτικό η αλήθεια είναι δεν έχω ιδέα τι χαρτιά θέλει...για τα βιβλιάρια έχεις δίκιο και εγώ που τα έχω ακόμα δεν ξέρω γιατί....

@Brigittπροχτές είδα ένα βίντεο και λέω να του κάνεις το ίδιο...δες του δύο πεπόνια για στήθος και ένα καρπούζι στην κοιλιά...και βάλε τον να σηκώσει κάτι από το πατωμα...η να σηκωθεί από το κρεβάτι και πάει λέγοντας...πέθανα όταν το είδα...να σου πω εγώ μετά....αχχαχαχα

4 ώρες πρίν, Sweetheart12 είπε:

Κοριτσια να ρωτήσω τι απορρυπαντικό πήρατε για να πλύνετε τα ρουχαλάκια των μωρών σας; Εγώ είμαι ανάμεσα στο Αρκάδι κ το προδερμ . Ποιο είναι καλύτερο λέτε ; 

Εμείς πήραμε από το φαρμακείο το pharmasept....επίσης μωρουδιλα....όσα έχω πλύνει μέχρι τώρα είναι υπέροχο ...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

 

@Sweetheart12δεν μου ζήτησαν τα πρωτότυπα...μπήκα και τα κατέβασα από το ιντερνετ με το γνήσιο της υπογραφής....και επειδή το ΑΜΚΑ και το αφμ δεν βγαίνουν πια σε έγγραφα θέλουν απλά τους αριθμούς...για τον πολιτικό η αλήθεια είναι δεν έχω ιδέα τι χαρτιά θέλει...για τα βιβλιάρια έχεις δίκιο και εγώ που τα έχω ακόμα δεν ξέρω γιατί....

@Brigittπροχτές είδα ένα βίντεο και λέω να του κάνεις το ίδιο...δες του δύο πεπόνια για στήθος και ένα καρπούζι στην κοιλιά...και βάλε τον να σηκώσει κάτι από το πατωμα...η να σηκωθεί από το κρεβάτι και πάει λέγοντας...πέθανα όταν το είδα...να σου πω εγώ μετά....αχχαχαχα

Εμείς πήραμε από το φαρμακείο το pharmasept....επίσης μωρουδιλα....όσα έχω πλύνει μέχρι τώρα είναι υπέροχο ...

Χαχαχαχαχα του το είχα δείξει αυτό το βίντεο και γελούσε ... 

8 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Εγώ απι τον φόβο μου κσι μόνο δεν κάνω πολλά μόνο τα απαραίτητα!!!Ο γιατρός δεν με αφήνει γενικά και επειδή έχω και ένα ιστορικό προσέχω δίπλα δεν βαριέσαι λέω θα τα κάνω οτα γεννήσω.. Χαχααα να δω τελικά τι θα πρώτο κάνω!!!

Καλα όταν γεννήσεις δεν νομίζω να έχεις χρόνο γι αυτά!! Εγώ για να αντέξω το βράδυ που μας ξυπνούσε συχνά μέχρι να κάνω την σωτηρία συγκοιμηση για μένα και να κοιμηθώ επιτέλους βράδυ ολόκληρο τη μέρα όταν κοιμόταν ο μικρός κοιμόμουν κι εγώ μαζί μετά θηλαααζα θήλαζα είχα και θέματα με υπερπαραγωγή μόνο ένα φαι έκανα όλα ο άντρας μου τα έκανε από δουλειές τότε ... Εύχομαι να έχουμε ήσυχα μωρά και να τα πάνε καλαα με τον ύπνο αυτό μόνο!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ,διαβάζω οι περισσότερες είστε έτοιμες!!!Εμένα μου λοιπουν κάποια ρουχαλακια για το μωρό ,θέλω να πάρω κουβερτουλα ζεστη αλλά δεν ξέρω τι?Επίσης μένει να αγοράσω άλλο ένα νυχτικό για μένα και μια ρόμπα.Θα γεννήσω ιδιωτικό εμένα μου ζήτησαν ,ταυτοτητες ,ΑΜΚΑ,πιστοποιητικο οικ.καταστασης και ληξιαρχική πράξη γάμου, βιβλιάριο δεν έχω γιατί δεν βγάζουν πλέον,με το ΑΜΚΑ γίνεται δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ,διαβάζω οι περισσότερες είστε έτοιμες!!!Εμένα μου λοιπουν κάποια ρουχαλακια για το μωρό ,θέλω να πάρω κουβερτουλα ζεστη αλλά δεν ξέρω τι?Επίσης μένει να αγοράσω άλλο ένα νυχτικό για μένα και μια ρόμπα.Θα γεννήσω ιδιωτικό εμένα μου ζήτησαν ,ταυτοτητες ,ΑΜΚΑ,πιστοποιητικο οικ.καταστασης και ληξιαρχική πράξη γάμου, βιβλιάριο δεν έχω γιατί δεν βγάζουν πλέον,με το ΑΜΚΑ γίνεται δουλειά.

Καλημέρα !! Κουβέρτα αγκαλιάς λες ? Λέω γιατί εμένα στο κρεβάτι με βολεψαν πολυ ο υπνοσακος αλλιώς όλο ξεσκεπάζονταν ... .

Αχ έχω μάστορα σήμερα βάζει το ερκοντισιον στο παιδικό δωμάτιο καταλαβαίνετε τι πάει να πει αυτό τα νεύρα μου μέσα στην σκόνη γίναμε πάλι !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κοριτσια οχι δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα αλλα ουτε καν εχω κατεβασει τα βρεφικα να τα ξεκαθαρίσω.

Εντωμεταξυ , δεν ξερουμε και φυλο... Οποτε θα πρεπει να διαλεξω τα unisex και να αφησω και τα αγοριτστικα κοριτσιστικα καπου ευκολα προσβάσιμα. Δραμα...

Σκέφτομαι αρχες Οκτώβρη να φτιάξω γενικότερα ρουχα κτλ καθως τότε θα κατεβασω τα χειμωνιάτικα των παιδιών.

Ελπιζω να μην έχω καμια έκπληξη νωρίτερα...

Ερώτηση.... Ρε κορίτσια υποφερω απο ΚΡΑΜΠΕΕΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ κάθε βράδυ με τσακίζουν. Πλέον κι ας μην τεντωθώ , μονο αν κουνήσω λιγο το ποδι τσουουουπ να σου η κραμπα.

Σήμερα με επιασε στην πατουσα , τεντωνα την πατουσα και με έπιανε στο καλάμι!!! Τεντωνα το καλαμι και με επιανε παλι στην πατουσα!!! ΕΛΕΟΣ. Παλευα ενα 5λ+ με μια συνεχόμενη κράμπα

Παιρνω trofocard max 2 χαπια καθε βράδυ!! Του ειπα να παιρνω και 3ο χάπι και μου ειπε καλυτερα οχι.

Πιο πριν έπαιρνα μαλικο μαγνήσιο (θεωρητικά εχει μεγαλύτερη απορρόφηση) παλι όμως τίποτα...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Farmakotriftena said:

Εγω κοριτσια οχι δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα αλλα ουτε καν εχω κατεβασει τα βρεφικα να τα ξεκαθαρίσω.

Εντωμεταξυ , δεν ξερουμε και φυλο... Οποτε θα πρεπει να διαλεξω τα unisex και να αφησω και τα αγοριτστικα κοριτσιστικα καπου ευκολα προσβάσιμα. Δραμα...

Σκέφτομαι αρχες Οκτώβρη να φτιάξω γενικότερα ρουχα κτλ καθως τότε θα κατεβασω τα χειμωνιάτικα των παιδιών.

Ελπιζω να μην έχω καμια έκπληξη νωρίτερα...

Ερώτηση.... Ρε κορίτσια υποφερω απο ΚΡΑΜΠΕΕΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ κάθε βράδυ με τσακίζουν. Πλέον κι ας μην τεντωθώ , μονο αν κουνήσω λιγο το ποδι τσουουουπ να σου η κραμπα.

Σήμερα με επιασε στην πατουσα , τεντωνα την πατουσα και με έπιανε στο καλάμι!!! Τεντωνα το καλαμι και με επιανε παλι στην πατουσα!!! ΕΛΕΟΣ. Παλευα ενα 5λ+ με μια συνεχόμενη κράμπα

Παιρνω trofocard max 2 χαπια καθε βράδυ!! Του ειπα να παιρνω και 3ο χάπι και μου ειπε καλυτερα οχι.

Πιο πριν έπαιρνα μαλικο μαγνήσιο (θεωρητικά εχει μεγαλύτερη απορρόφηση) παλι όμως τίποτα...

Ποιο ειναι το μαλικο μαγνησιο; Εγω παιρνω ενα αναβραζων με αρωμα λεμονι, mag-iasis λεγεται, ειναι 243mg και ειναι το μοναδικο αναβραζων που πινω ευκολα γιατι γενικοτερα τα σιχαινομαι. Ειχα ξεκινησει με το trofocart αλλα μου εκανε ανω κατω το στομαχι! Μηπως πριν τα παρεις τρως γαλακτοκομικα; γιατι το ασβεστιο καταστρεφει το μαγνησιο. Παντως για τις κραμπες οντως το μαγνησιο κανει δουλεια. Ακομα και στη μητερα μου που ειναι και καποιας ηλικιας 70++ παιρνοντας τα φυτικα τα magabsorbed της lamberts αμεσως της σταματησαν οι κραμπες. Δεν μπορω μα σκεφτω γιατι να μην σε εχουν πιασει τα δυο κιολας trofocard! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Farmakotriftena said:

Εγω κοριτσια οχι δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα αλλα ουτε καν εχω κατεβασει τα βρεφικα να τα ξεκαθαρίσω.

Εντωμεταξυ , δεν ξερουμε και φυλο... Οποτε θα πρεπει να διαλεξω τα unisex και να αφησω και τα αγοριτστικα κοριτσιστικα καπου ευκολα προσβάσιμα. Δραμα...

Σκέφτομαι αρχες Οκτώβρη να φτιάξω γενικότερα ρουχα κτλ καθως τότε θα κατεβασω τα χειμωνιάτικα των παιδιών.

Ελπιζω να μην έχω καμια έκπληξη νωρίτερα...

Ερώτηση.... Ρε κορίτσια υποφερω απο ΚΡΑΜΠΕΕΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ κάθε βράδυ με τσακίζουν. Πλέον κι ας μην τεντωθώ , μονο αν κουνήσω λιγο το ποδι τσουουουπ να σου η κραμπα.

Σήμερα με επιασε στην πατουσα , τεντωνα την πατουσα και με έπιανε στο καλάμι!!! Τεντωνα το καλαμι και με επιανε παλι στην πατουσα!!! ΕΛΕΟΣ. Παλευα ενα 5λ+ με μια συνεχόμενη κράμπα

Παιρνω trofocard max 2 χαπια καθε βράδυ!! Του ειπα να παιρνω και 3ο χάπι και μου ειπε καλυτερα οχι.

Πιο πριν έπαιρνα μαλικο μαγνήσιο (θεωρητικά εχει μεγαλύτερη απορρόφηση) παλι όμως τίποτα...

Γιατι σου ειπε να μην παρεις αλλο? Εγω παιρνω 3 κ ξεκινησα κ το magnesiym citrate για αποφυγη συσπασεων. Βεβαια ο γιατρος σου κατι περισσοτερο ξερει!

Πως αντεχεις κ δεν εχεις μαθει το φυλο?? Θα ειχα σκασει χα χα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Εγω κοριτσια οχι δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα αλλα ουτε καν εχω κατεβασει τα βρεφικα να τα ξεκαθαρίσω.

Εντωμεταξυ , δεν ξερουμε και φυλο... Οποτε θα πρεπει να διαλεξω τα unisex και να αφησω και τα αγοριτστικα κοριτσιστικα καπου ευκολα προσβάσιμα. Δραμα...

Σκέφτομαι αρχες Οκτώβρη να φτιάξω γενικότερα ρουχα κτλ καθως τότε θα κατεβασω τα χειμωνιάτικα των παιδιών.

Ελπιζω να μην έχω καμια έκπληξη νωρίτερα...

Ερώτηση.... Ρε κορίτσια υποφερω απο ΚΡΑΜΠΕΕΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ κάθε βράδυ με τσακίζουν. Πλέον κι ας μην τεντωθώ , μονο αν κουνήσω λιγο το ποδι τσουουουπ να σου η κραμπα.

Σήμερα με επιασε στην πατουσα , τεντωνα την πατουσα και με έπιανε στο καλάμι!!! Τεντωνα το καλαμι και με επιανε παλι στην πατουσα!!! ΕΛΕΟΣ. Παλευα ενα 5λ+ με μια συνεχόμενη κράμπα

Παιρνω trofocard max 2 χαπια καθε βράδυ!! Του ειπα να παιρνω και 3ο χάπι και μου ειπε καλυτερα οχι.

Πιο πριν έπαιρνα μαλικο μαγνήσιο (θεωρητικά εχει μεγαλύτερη απορρόφηση) παλι όμως τίποτα...

Καλημέρα κορίτσι μου! Μήπως να έπαιρνες το solumag forte ? Γτ κ γω έπαιρνα τροφοκαρντ παλιά αν πάθαινα καμία κράμπα αλλά όταν είπα στο γιατρό να ξεκινήσω το μαγνησιο για το μούδιασμα κ πόνο στα δάχτυλα , μου είπε όχι τροφοκαρντ αλλά το solumag forte . Γενικά σε εγκυμοσυνη προτιμάνε αυτό Γτ κ δυο φίλες μου αυτό παίρνουν . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Καλημέρα !! Κουβέρτα αγκαλιάς λες ? Λέω γιατί εμένα στο κρεβάτι με βολεψαν πολυ ο υπνοσακος αλλιώς όλο ξεσκεπάζονταν ... .

Αχ έχω μάστορα σήμερα βάζει το ερκοντισιον στο παιδικό δωμάτιο καταλαβαίνετε τι πάει να πει αυτό τα νεύρα μου μέσα στην σκόνη γίναμε πάλι !!! 

Θέλω να πάρω κουβερτα για το λίκνο ,υπνοσακο λέω να πάρω αργότερα γιατί τον πρώτο καιρό δεν θα με βολεψει βάλε βγάλε τον υπνοσακο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Θέλω να πάρω κουβερτα για το λίκνο ,υπνοσακο λέω να πάρω αργότερα γιατί τον πρώτο καιρό δεν θα με βολεψει βάλε βγάλε τον υπνοσακο

Εγώ κορίτσι μου πήρα μια κουβέρτα που έχει φερμουάρ κ γίνεται κ υπνόσακος για να μη κουνιεται πολύ δεξιά κ αριστερά το μωρό στον υπνο. Νομίζω θα με βολέψει πολύ. Κ έχω πάρει κ μια αγκαλιάς! Σκέφτομαι να πάρω άλλη μια αλλά όταν γεννηθεί το μωρό . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Εγω κοριτσια οχι δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα αλλα ουτε καν εχω κατεβασει τα βρεφικα να τα ξεκαθαρίσω.

Εντωμεταξυ , δεν ξερουμε και φυλο... Οποτε θα πρεπει να διαλεξω τα unisex και να αφησω και τα αγοριτστικα κοριτσιστικα καπου ευκολα προσβάσιμα. Δραμα...

Σκέφτομαι αρχες Οκτώβρη να φτιάξω γενικότερα ρουχα κτλ καθως τότε θα κατεβασω τα χειμωνιάτικα των παιδιών.

Ελπιζω να μην έχω καμια έκπληξη νωρίτερα...

Ερώτηση.... Ρε κορίτσια υποφερω απο ΚΡΑΜΠΕΕΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ κάθε βράδυ με τσακίζουν. Πλέον κι ας μην τεντωθώ , μονο αν κουνήσω λιγο το ποδι τσουουουπ να σου η κραμπα.

Σήμερα με επιασε στην πατουσα , τεντωνα την πατουσα και με έπιανε στο καλάμι!!! Τεντωνα το καλαμι και με επιανε παλι στην πατουσα!!! ΕΛΕΟΣ. Παλευα ενα 5λ+ με μια συνεχόμενη κράμπα

Παιρνω trofocard max 2 χαπια καθε βράδυ!! Του ειπα να παιρνω και 3ο χάπι και μου ειπε καλυτερα οχι.

Πιο πριν έπαιρνα μαλικο μαγνήσιο (θεωρητικά εχει μεγαλύτερη απορρόφηση) παλι όμως τίποτα...

Εγώ επειδή από τα παιδιά μου δεν είχα τίποτα τα αγόρασα πάλι,αλλά δεν έχω φτιάξει τίποτα.Τα χειμωνιάτικα των παιδιών λέω να τα κατεβάσω σιγά σιγά από αύριο να τα έχω έτοιμα γιατί δεν ξέρω αν θα μπορώ όταν μπω στον μήνα .

πρίν από 4 λεπτά , Sweetheart12 είπε:

Εγώ κορίτσι μου πήρα μια κουβέρτα που έχει φερμουάρ κ γίνεται κ υπνόσακος για να μη κουνιεται πολύ δεξιά κ αριστερά το μωρό στον υπνο. Νομίζω θα με βολέψει πολύ. Κ έχω πάρει κ μια αγκαλιάς! Σκέφτομαι να πάρω άλλη μια αλλά όταν γεννηθεί το μωρό . 

Τι διαφορά έχει αυτή που πήρες με το φερμουάρ με αυτήν που είναι αγκαλιας?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Εγώ επειδή από τα παιδιά μου δεν είχα τίποτα τα αγόρασα πάλι,αλλά δεν έχω φτιάξει τίποτα.Τα χειμωνιάτικα των παιδιών λέω να τα κατεβάσω σιγά σιγά από αύριο να τα έχω έτοιμα γιατί δεν ξέρω αν θα μπορώ όταν μπω στον μήνα .

Τι διαφορά έχει αυτή που πήρες με το φερμουάρ με αυτήν που είναι αγκαλιας?

Η αγκαλιάς είναι χνουδωτή -φλις κ λίγο πιο λεπτή ,ενώ αυτή είναι πιο χοντρή όπως οι κουβέρτες μας. Εγώ νόμιζα ότι ήταν υπνόσακος Γτ στο σάιτ έτσι έλεγε κ τελικά όταν το άνοιξα το κουτί είδα ότι γίνεται κ κουβέρτα αν θες να το σκεπασεις στο λίκνο κ υπνόσακος . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sweetheart12 είπε:

Η αγκαλιάς είναι χνουδωτή -φλις κ λίγο πιο λεπτή ,ενώ αυτή είναι πιο χοντρή όπως οι κουβέρτες μας. Εγώ νόμιζα ότι ήταν υπνόσακος Γτ στο σάιτ έτσι έλεγε κ τελικά όταν το άνοιξα το κουτί είδα ότι γίνεται κ κουβέρτα αν θες να το σκεπασεις στο λίκνο κ υπνόσακος . 

Αυτό κοίταζα τώρα ,λέω να πάρω μια τέτοια που γίνεται κ υπνοσακος αφού μπορώ κ να την χρησιμοποιήσω κ σαν κουβέρτα σε περίπτωση που δεν με βολεψει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Αυτό κοίταζα τώρα ,λέω να πάρω μια τέτοια που γίνεται κ υπνοσακος αφού μπορώ κ να την χρησιμοποιήσω κ σαν κουβέρτα σε περίπτωση που δεν με βολεψει

Για πείτε μας κι εμάς σε ποιο site την είδατε κορίτσια.... Και σε τι τιμή??? Εμένα μου έχουν πλέξει από μια κουβέρτα η κάθε γιαγιά. Επίσης, μου πήραν δώρο μια πικέ κουβέρτα αγκαλιας κ μια φλις που είναι τέλεια στην υφή. Αλλά αυτή που λέτε ότι γίνεται κ υπνοσακος, νομίζω ότι βολεύει πολύ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...