Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς το 2022!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , alexia92 είπε:

Πως πήγε κοριτσι μου ολα καλα?

Όλα καλά δόξα το Θεο!!!ειδαμε μια καρδούλα να πάλλεται !!!σε 2 εβδομάδες ξανά μου είπε!!!ειμαι πολύ χαρούμενη!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 8/25/2021 at 10:12 PM, Eλπε said:

Όλα καλά δόξα το Θεο!!!ειδαμε μια καρδούλα να πάλλεται !!!σε 2 εβδομάδες ξανά μου είπε!!!ειμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπράβο κορίτσι μου. Όλα να σου πάνε υπέροχα. Την Δευτέρα έχω εγώ ραντεβού και η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! 
πηγαμε γιατρο ολα τελεια !  στις 7 σεπτ εχω κλεισει για αυχενικη αντε να δουμε! Πολυ αγχος! 
εγω εχω πητ 15 Μαρτιου! 
ξερει καμια να κανει γκρουπακι για μανουλες μαρτιο 2022; Η εστω για ετος 2022 γενικα; :grin:


a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Mary_k είπε:

Κοριτσια καλησπερα! 
πηγαμε γιατρο ολα τελεια !  στις 7 σεπτ εχω κλεισει για αυχενικη αντε να δουμε! Πολυ αγχος! 
εγω εχω πητ 15 Μαρτιου! 
ξερει καμια να κανει γκρουπακι για μανουλες μαρτιο 2022; Η εστω για ετος 2022 γενικα; :grin:

Με το καλό!!! Όχι όσο το έψαξα δεν μπορείς μάλλον γίνεται απ' το σέρβερ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Με το καλό!!! Όχι όσο το έψαξα δεν μπορείς μάλλον γίνεται απ' το σέρβερ...

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! 
αα τοτε μαλλον πρεπει να περιμενουμε απο καποιον να μας το κανει . :)

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Eλπε είπε:

Πολύ αναγούλα ρε κορίτσια..χωρις εμετό..εσάς σας βοηθούσε κάτι;κάνατε κάτι για να ηρεμήσετε;

Τα ίδια και εγώ κάπως καλύτερα τώρα που είμαι 14 εβδομάδων... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eλπε είπε:

Πολύ αναγούλα ρε κορίτσια..χωρις εμετό..εσάς σας βοηθούσε κάτι;κάνατε κάτι για να ηρεμήσετε;

Τα ιδια.. συνηθως οταν ειμαι ορθια.... η σε ταξιδι..... φρυγανιες κριτσινια κρυο νερο μικρα γευματα αυτα βοηθανε. 

Εγω εχω υπνηλια δε ξερω σε αυτη την εγκυμοσύνη παρα πολυ ισως με 3 παιδια να κουράζομαι και πολυ δε ξερω ειλικρινα.


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, alexia92 είπε:

Τα ιδια.. συνηθως οταν ειμαι ορθια.... η σε ταξιδι..... φρυγανιες κριτσινια κρυο νερο μικρα γευματα αυτα βοηθανε. 

Εγω εχω υπνηλια δε ξερω σε αυτη την εγκυμοσύνη παρα πολυ ισως με 3 παιδια να κουράζομαι και πολυ δε ξερω ειλικρινα.

Εγώ δεν έχω υπνηλία ..ίσα ίσα που ξυπνάω κάθε μέρα πιο νωρίς..αλλά πολύ αναγούλα ..χθες ήμουν χάλια..σήμερα ξυπνησα πιο καλά..όλα να πάνε καλά και ας υπάρχουν αυτά!!χαλαλι για τα μικρά μας σπορακια!

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2021 at 12:28 ΠΜ, alexia92 είπε:

Τα ιδια.. συνηθως οταν ειμαι ορθια.... η σε ταξιδι..... φρυγανιες κριτσινια κρυο νερο μικρα γευματα αυτα βοηθανε. 

Εγω εχω υπνηλια δε ξερω σε αυτη την εγκυμοσύνη παρα πολυ ισως με 3 παιδια να κουράζομαι και πολυ δε ξερω ειλικρινα.

Να σε ρωτήσω, ήσουν καθόλου στις μανούλες Δεκεμβρίου 2016? Γιατί εχω την εντύπωση οτι θυμάμαι τη φωτογραφία κ το ονομα; 


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 4/9/2021 at 5:38 ΜΜ, anastella είπε:

Να σε ρωτήσω, ήσουν καθόλου στις μανούλες Δεκεμβρίου 2016? Γιατί εχω την εντύπωση οτι θυμάμαι τη φωτογραφία κ το ονομα; 

Ναι σωστα το δεύτερο παιδι γεννήθηκε Δεκέμβρη του 2016. Ησουν κ εσυ?


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα.... Με το καλό τα μωράκια σας... Εγώ είμαι στην 6η εβδομάδα... Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση σε ποια εβδομαδα σας ξεκίνησαν οι εμετοί ;;;


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα.... Με το καλό τα μωράκια σας... Εγώ είμαι στην 6η εβδομάδα... Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση σε ποια εβδομαδα σας ξεκίνησαν οι εμετοί ;;;

Συνήθως μετα την 8η με κορύφωση 9η εως 12η μετα την 14η υποχωρούν. Ο εμετος δεν ειναι αναγκαίος.  Ειναι η 4η εγκυμοσύνη εμετους ειχα στην πρωτη αλλα αυτη η 4η ειναι χειρότερη και η μονη που δεν εχω κανει ουτε 1 εμετο....  ζαλη υπνηλια αναγουλα σφίξιμο στο στομάχι.... δεν υπάρχει. Θα προτιμούσα εμετο ειλικρινα το ελεγαν και δεντο πίστευα.

  • Χαχα 1

PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, alexia92 είπε:

Συνήθως μετα την 8η με κορύφωση 9η εως 12η μετα την 14η υποχωρούν. Ο εμετος δεν ειναι αναγκαίος.  Ειναι η 4η εγκυμοσύνη εμετους ειχα στην πρωτη αλλα αυτη η 4η ειναι χειρότερη και η μονη που δεν εχω κανει ουτε 1 εμετο....  ζαλη υπνηλια αναγουλα σφίξιμο στο στομάχι.... δεν υπάρχει. Θα προτιμούσα εμετο ειλικρινα το ελεγαν και δεντο πίστευα.

ευχαριστώ για την απάντηση κορίτσι μου... εμένα είναι η 3η εγκυμοσύνη... Όμως το πρωρο μωράκι δεν είναι μαζί μας... ωστόσο μου είχαν σταματήσει οι εμετοι μετα την Αυχενική κ στις δύο... Κ πρέπει να μου άρχισαν νωρίς,αλλά δεν θυμάμαι πότε... πιστεύω πιο νωρίς από την 8η βδομάδα...ελπίζω να είναι καλά το σπορακι μου...τι να πω...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, alexia92 είπε:

Ναι σωστα το δεύτερο παιδι γεννήθηκε Δεκέμβρη του 2016. Ησουν κ εσυ?

Ήμουν κ εγω ναι, ήταν το πρώτο μου τότε Δεκεμβριο του 16. Μετά τον Ιούλιο του 18 αλλο ενα, κ τωρα το τριτο. Κοίτα να δεις που ξανασυναντιομαστε. Εσενα ειναι το 4ο ε; να μου πεις την εμπειρία σου με τρια παιδια γιατι εχω αγωνια πως θα ειναι χαχα


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...