Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε γονείς το 2022!


Recommended Posts

5 hours ago, alexia92 said:

A σου το χορήγησε ο γιατρος. Κι εγω τον ειχα ρωτησει μου ειχε πει οχι πρώτων θα ακουσουμε καρδιακή λειτουργια ( γιατι πιο πριν δεν εχει και νοημα) και επειτα αν έχεις θεματα μονο. Βεβαια εγω θηλαζω ακομα ισως παιζει κ αυτο ρολο τωρα ειναι το μωρο σε φαση που το κόβουμε  και παλι με το καλο

Με το καλο!!! Να μας ενημερώσεις

Ναι ναι. Δεν θα έμπαινα μόνη μου σε διαδικασία να πάρω τέτοιο φάρμακο.  Ακομη η αλήθεια είναι δεν ακουσαμε καρδιά. Δεν πήγα για υπέρηχο. Έχουμε την επόμενη Δευτέρα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά. 

Μπράβο Σου που θηλάζεις ακομη. Είναι πολύ καλό αυτό. Να πάνε όλα καλά σε όλες μας.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Ναι ναι. Δεν θα έμπαινα μόνη μου σε διαδικασία να πάρω τέτοιο φάρμακο.  Ακομη η αλήθεια είναι δεν ακουσαμε καρδιά. Δεν πήγα για υπέρηχο. Έχουμε την επόμενη Δευτέρα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά. 

Μπράβο Σου που θηλάζεις ακομη. Είναι πολύ καλό αυτό. Να πάνε όλα καλά σε όλες μας.

Με το καλο και καρδουλα και ολα!!! Ναι 12 μηνες σχεδον θηλασα αποκλειστικά

  • Μου αρέσει 1

PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλησπερα σας

Δεν ειμαι εγκυος αλλα προσπαθω για 2ο παιδακι!!! Μακαρι συντομα να μπω στο κλαμπ σας για το 22!!! Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε ολες.. :x

Με το καλο!!!και πολύ πολύ σύντομα στην παρεα μας!!!:wink:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλησπερα σας

Δεν ειμαι εγκυος αλλα προσπαθω για 2ο παιδακι!!! Μακαρι συντομα να μπω στο κλαμπ σας για το 22!!! Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε ολες.. :x

Στο ευχομαι ολόψυχα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 hours ago, vaso_mpempis said:

Καλησπερα σας

Δεν ειμαι εγκυος αλλα προσπαθω για 2ο παιδακι!!! Μακαρι συντομα να μπω στο κλαμπ σας για το 22!!! Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε ολες.. :x

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το αδερφάκι για το παιδάκι σου. Κι εγώ στο δεύτερο είμαι. Σύντομα να έρθεις στην παρέα μας.

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; εχω καιρό να γράψω εδώ, χάθηκα λιγο. Λιγο η δουλειά λιγο τα κορίτσια μου...

Εγω μεθαυριο μπαίνω 15η βδομάδα, εχουμε κανει αυχενικη ολα καλα.. Έχουμε μαθει κ το φυλο, Αγοράκι. Ειναι το τριτο για μας, εχω αλλα δυο κορίτσια. 

Για πείτε τα νεα σας, πως είστε; 

  • Μου αρέσει 2

BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!τεταρτη έχω ραντεβου!!μια ερώτηση να σας κάνω!!σας πονούσε και εσάς η μέση στην 6η-7η εβδομάδα;;;έχει 2 μέρες που με πονάει λιγακι η μέση μου..είναι φυσιολογικό η πρέπει να ενημερώσω τον γιατρό μου ;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eλπε είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!τεταρτη έχω ραντεβου!!μια ερώτηση να σας κάνω!!σας πονούσε και εσάς η μέση στην 6η-7η εβδομάδα;;;έχει 2 μέρες που με πονάει λιγακι η μέση μου..είναι φυσιολογικό η πρέπει να ενημερώσω τον γιατρό μου ;

Είσαι ξαπλα κορίτσι μου???νομίζω είναι φυσιολογικό αλλά και πάλι ότι σου φαίνεται διαφορετικό καλύτερα να ρωτάς το γιατρό σου!!!

 

6 ώρες πρίν, anastella είπε:

Τι κάνετε κορίτσια; εχω καιρό να γράψω εδώ, χάθηκα λιγο. Λιγο η δουλειά λιγο τα κορίτσια μου...

Εγω μεθαυριο μπαίνω 15η βδομάδα, εχουμε κανει αυχενικη ολα καλα.. Έχουμε μαθει κ το φυλο, Αγοράκι. Ειναι το τριτο για μας, εχω αλλα δυο κορίτσια. 

Για πείτε τα νεα σας, πως είστε; 

Ωωωωω ορίστε που θα έρθει και ο γιος!!!με το καλό!!!!να χαίρεσαι και τις κόρες σου!!!εγω μπήκα σήμερα 13η εβδομάδα και την Πέμπτη έχω αυχενική!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Είσαι ξαπλα κορίτσι μου???νομίζω είναι φυσιολογικό αλλά και πάλι ότι σου φαίνεται διαφορετικό καλύτερα να ρωτάς το γιατρό σου!!!

 

Ωωωωω ορίστε που θα έρθει και ο γιος!!!με το καλό!!!!να χαίρεσαι και τις κόρες σου!!!εγω μπήκα σήμερα 13η εβδομάδα και την Πέμπτη έχω αυχενική!!!!

Όχι δεν είμαι ξάπλα αλλά έχει 2 μέρες πονάει στο κέντρο η μέση μου..όχι συνέχεια ..με πιάνει και με αφήνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/23/2021 at 6:00 PM, Eλπε said:

Καλησπέρα κορίτσια !!!τεταρτη έχω ραντεβου!!μια ερώτηση να σας κάνω!!σας πονούσε και εσάς η μέση στην 6η-7η εβδομάδα;;;έχει 2 μέρες που με πονάει λιγακι η μέση μου..είναι φυσιολογικό η πρέπει να ενημερώσω τον γιατρό μου ;

Ναι καλε άκρως φυσιολογικό. Τα ίδια κι εγώ. Όχι πάντα. Και τσιμπήματα κάτω δεξιά ή αριστερά αρκετά κατά διαστήματα. Πηγές γιατρό; Έχετε ακούσει καρδούλα;

On 8/23/2021 at 1:00 PM, anastella said:

Τι κάνετε κορίτσια; εχω καιρό να γράψω εδώ, χάθηκα λιγο. Λιγο η δουλειά λιγο τα κορίτσια μου...

Εγω μεθαυριο μπαίνω 15η βδομάδα, εχουμε κανει αυχενικη ολα καλα.. Έχουμε μαθει κ το φυλο, Αγοράκι. Ειναι το τριτο για μας, εχω αλλα δυο κορίτσια. 

Για πείτε τα νεα σας, πως είστε; 

Με το καλό ο γιόκας σου. Να χαίρεσαι και τις κόρες σου. Όλα καλά να πάνε.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! 13 εβδομάδων και έκανα αυχενική όλα πολύ καλά! Μένει να πάρω τα αποτελέσματα απ την αιματολογική!!! :x 

Ανυπομονώ για το επόμενο ραντεβού που θα μάθουμε και το φύλο!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα 7 έχω ραντεβου!η αγωνία έχει φτάσει ταβάνι!μακαρι να είναι όλα καλά!!ταλαιπωρηθηκα αρκετά!2 αποβολές !καρκινωμα στον θυρεοειδή! να είναι όλα καλά Θεέ μου!καντε μια προσευχουλα να είναι όλα καλά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Eλπε είπε:

Εγώ σήμερα 7 έχω ραντεβου!η αγωνία έχει φτάσει ταβάνι!μακαρι να είναι όλα καλά!!ταλαιπωρηθηκα αρκετά!2 αποβολές !καρκινωμα στον θυρεοειδή! να είναι όλα καλά Θεέ μου!καντε μια προσευχουλα να είναι όλα καλά!

Ταλαιπωρηθηκες... ο θεος να σε ανταμείψει αυτο ευχομαι!! Ολα θα πανε τελεια


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Eλπε είπε:

Εγώ σήμερα 7 έχω ραντεβου!η αγωνία έχει φτάσει ταβάνι!μακαρι να είναι όλα καλά!!ταλαιπωρηθηκα αρκετά!2 αποβολές !καρκινωμα στον θυρεοειδή! να είναι όλα καλά Θεέ μου!καντε μια προσευχουλα να είναι όλα καλά!

Πως πήγε κοριτσι μου ολα καλα?


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...