Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

Για τις καουρες μαστιχα εμενα γενικα στο στομαχι  με βοηθησε η μαστιχα.κ λιγο γαλα κρυο με.βοηθαει καμια φορα.εμενα κοριτσια θετικος ο αντρας μου κ η κορη μου ο.αντρας μ το περναει πολυ βαριααα παροτι εμβολιασμενος εγω εχω συμπτωματα αλλα βγαινουν αρνητικα τα σελφ.εκανα μοριακο περιμενω αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Για τις καουρες μαστιχα εμενα γενικα στο στομαχι  με βοηθησε η μαστιχα.κ λιγο γαλα κρυο με.βοηθαει καμια φορα.εμενα κοριτσια θετικος ο αντρας μου κ η κορη μου ο.αντρας μ το περναει πολυ βαριααα παροτι εμβολιασμενος εγω εχω συμπτωματα αλλα βγαινουν αρνητικα τα σελφ.εκανα μοριακο περιμενω αποτελεσμα

Εύχομαι ό,τι κ αν είναι, να είναι  περαστικό!

Ενημέρωσε μας όταν βγουν τα αποτελέσματα σου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Suzukaki είπε:

Θετικη

Περαστικά!!! Αφού δεν έχεις συμπτώματα μην αγχώνεσαι. Θα σου πει και ο γιατρός σου εννοείται... φρόντισε να ξεκουράζεσαι...

@Eva92 κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον ύπνο. Έχω πάνω από μήνα να κοιμηθώ ένα βράδυ συνεχόμενα.

@Suzukaki λες πως έχεις συμπτώματα.. Τώρα το διάβασα.. έχεις πυρετο;;; μιλα με τον γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Το περναω ηπια ευτυχως κ εγω κ το παιδι.εφτσα χθες εως 37.6 σημερα τπτ κ νιωθω κ πολυ καλυτερα σημερα.δοξα τον θεο

Τέλεια!!! Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Το περναω ηπια ευτυχως κ εγω κ το παιδι.εφτσα χθες εως 37.6 σημερα τπτ κ νιωθω κ πολυ καλυτερα σημερα.δοξα τον θεο

Καλη αναρρωση! Εισαι εμβολιασμενη;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Annoula1990 είπε:

Καλη αναρρωση! Εισαι εμβολιασμενη;

Με 2 δοσεις ναι.ευχαριστω πολυ.κοριτσια οσες δ το κανατε σκεφτειτε το πολυ σοβαρα.ο αντρας μου εμβολιασμενος κ παρολιγο χθες να τον παμε με ασθενοφ στο νοσοκομ δεν θελω να σκεφτω αν δεν ειχε εμβολιαστει που θα ηταν κ τι θα ειχε γινει

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 10/1/2022 at 12:58 ΜΜ, Eva92 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ! Με το καλό να το δείτε το μωρό σας ! Περαστικά σου ! Εγώ ρώτησα τον γιατρό και μου είπε ναι να κάνω το εμβόλιο της γρίπης οπότε το έχω στο πρόγραμμα μετά τη τρίτη δόση pfizer να το κάνω και αυτό... 

Κορίτσια τώρα τελευταία έχω χάσει τον ύπνο μου... Το παθαίνετε κι εσείς ? Νιώθω πως δεν μπορώ να κοιμηθώ στρυφογυριζω, δεν ξέρω αν φταίει που ξυπνάω συνέχεια για κατούρημα η με ενοχλεί η κοιλιά... 

Επίσης έχουν επανέλθει οι καούρες... Ότι και να φάω έχω καούρες πλέον ενώ το είχα ξεπεράσει αυτό ! 

Πω και εγώ την ίδια φάση!! Και εγώ δυσκολεύομαι!! Δυστυχώς από σήμερα ξεκινάω αντιβίωση !! Έχω ιγμοριτιδα!! Και έχω πεθάνει στους πονοκεφάλους !! 1000 ντεπόν και νιώθω ακόμα τον πόνο!! Μου έκανε υπέρηχο γύρω στα ιγμόρεια για να αποφύγω τις ακτίνες και εγώ φλεγμονή!!!☹️☹️☹️

On 11/1/2022 at 12:17 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Το περναω ηπια ευτυχως κ εγω κ το παιδι.εφτσα χθες εως 37.6 σημερα τπτ κ νιωθω κ πολυ καλυτερα σημερα.δοξα τον θεο

Περαστικά σουυυυ!! Χαίρομαι που ειδαι καλύτερα!!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Lelaki83 είπε:

Πω και εγώ την ίδια φάση!! Και εγώ δυσκολεύομαι!! Δυστυχώς από σήμερα ξεκινάω αντιβίωση !! Έχω ιγμοριτιδα!! Και έχω πεθάνει στους πονοκεφάλους !! 1000 ντεπόν και νιώθω ακόμα τον πόνο!! Μου έκανε υπέρηχο γύρω στα ιγμόρεια για να αποφύγω τις ακτίνες και εγώ φλεγμονή!!!☹️☹️☹️

Περαστικά σουυυυ!! Χαίρομαι που ειδαι καλύτερα!!!

Ευχαριστωω ναι παμε ολοι πολυ καλυτερα ευτυχως.περιμενουμε να δειξει το τεστ θετικο να βγουμε στον εξω κοσμο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Lelaki83 είπε:

Πω και εγώ την ίδια φάση!! Και εγώ δυσκολεύομαι!! Δυστυχώς από σήμερα ξεκινάω αντιβίωση !! Έχω ιγμοριτιδα!! Και έχω πεθάνει στους πονοκεφάλους !! 1000 ντεπόν και νιώθω ακόμα τον πόνο!! Μου έκανε υπέρηχο γύρω στα ιγμόρεια για να αποφύγω τις ακτίνες και εγώ φλεγμονή!!!☹️☹️☹️

Περαστικά σουυυυ!! Χαίρομαι που ειδαι καλύτερα!!!

Ωχ αυτό σου έλειπε τώρα! Περαστικά κορίτσι μου!

Εγώ εχτες εκανα το εμβόλιο τη τρίτη δόση και σήμερα πονάει πάρα πολύ το χέρι μου δεν μπορώ να το κουνήσω. Επίσης νιώθω ατονία και νιώθω πως εχω πυρετό ενώ δεν έχω.

Υπομονη!!!

Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2022 at 9:40 ΜΜ, Eva92 είπε:

Ωχ αυτό σου έλειπε τώρα! Περαστικά κορίτσι μου!

Εγώ εχτες εκανα το εμβόλιο τη τρίτη δόση και σήμερα πονάει πάρα πολύ το χέρι μου δεν μπορώ να το κουνήσω. Επίσης νιώθω ατονία και νιώθω πως εχω πυρετό ενώ δεν έχω.

Υπομονη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Περιμένω την μέρα να περάσει αυτοσ Ο τρομερός πονοκέφαλος που έχω κάθε μέρα!! Υπομονή με το εμβόλιο !!! Αυτό με το χέρι και εγώ το είχα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες πως είστε ?? 

@Suzukaki πως πάνε τα συμπτώματα ? 

Κορίτσια να σας πω, εγώ ξύπνησα σήμερα νωρίς γιατί δεν μπορούσα να κοιμηθώ και για να μη ζαλίζω και τον άντρα μου ξάπλωσα στον καναπέ. Με το που ξάπλωσα στον καναπέ συνειδητοποιω ότι έχω έναν ήπιο πόνο στη μέση πίσω χαμηλά, και είναι συνεχόμενος.. είναι εδώ και 1-2 ώρες... Τι να είναι ? Να ανησυχώ?? Φοβάμαι τώρα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...