Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

On 20/6/2022 at 3:49 ΜΜ, Polly1 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Έφτασε λοιπόν ο καιρός!! Όλα καλά να πάνε! Πού γεννας; Είσαι Αθήνα;;

Γειά σας κορίτσια! Τι κανετε.; Πήγα για εξέταση σήμερα και ευτυχώς έχει πάρει βάρος αλλά το αμνιακό είναι στα κατώτερα φυσιολογικά.  Το nst  καλό. Θα ξαναπάω την Πέμπτη για επανεξέταση. Θρίλερ έχει γίνει μέχρι να μπω στον μήνα μου

Με το καλό κορίτσι μου! Σου γράφω για εμψύχωση και ηρεμία, γιατί οι εγκυμοσύνες μας μοιάζουν πολύ! Εγώ γέννησα πριν λίγες μέρες το κορίτσι μου στις 37 εβδομάδες στα 2,5 kg, δηλαδή στη 10η εκ. θέση στα κατώτερα φυσιολογικά. Επίσης, το αμνιακο μου ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά. Τελικά, η μικρή είναι μια χαρά, γεννήθηκε σε μια ωρίτσα, μου την έδωσαν κατευθείαν στην αγκαλιά μου, έπιασε κατευθείαν στήθος, δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, γυρίσαμε μαζί στο σπίτι και θηλάζει χωρίς να με έχει παιδέψει καθόλου!!! Μικρή αλλά εξαιρετικά συνεργάσιμη και δυνατή!!

Τα μικρά μωρά έχουν φοβερή δύναμη! Είστε υπέροχες, έχετε φτάσει σχεδόν στο τέλος, όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Καλό καλοκαίρι!!!! 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Σου γράφω για εμψύχωση και ηρεμία, γιατί οι εγκυμοσύνες μας μοιάζουν πολύ! Εγώ γέννησα πριν λίγες μέρες το κορίτσι μου στις 37 εβδομάδες στα 2,5 kg, δηλαδή στη 10η εκ. θέση στα κατώτερα φυσιολογικά. Επίσης, το αμνιακο μου ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά. Τελικά, η μικρή είναι μια χαρά, γεννήθηκε σε μια ωρίτσα, μου την έδωσαν κατευθείαν στην αγκαλιά μου, έπιασε κατευθείαν στήθος, δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, γυρίσαμε μαζί στο σπίτι και θηλάζει χωρίς να με έχει παιδέψει καθόλου!!! Μικρή αλλά εξαιρετικά συνεργάσιμη και δυνατή!!

Τα μικρά μωρά έχουν φοβερή δύναμη! Είστε υπέροχες, έχετε φτάσει σχεδόν στο τέλος, όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Καλό καλοκαίρι!!!! 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Εύχομαι ο,τι καλύτερο!! Πάντα υγιής!! Καλή ανατροφή!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εύχομαι κι εγώ να φτάσω τις 37 εβδομάδες!! Στις 37 ακριβώς γεννησες;; Λόγω αμνιακου σ έβαλε τοτε;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Polly1 είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Εύχομαι ο,τι καλύτερο!! Πάντα υγιής!! Καλή ανατροφή!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εύχομαι κι εγώ να φτάσω τις 37 εβδομάδες!! Στις 37 ακριβώς γεννησες;; Λόγω αμνιακου σ έβαλε τοτε;; 

Κ γω στις 37 ακριβώς θα γεννήσω!μου είπε λόγω καισαρικής δεύτερης αντί 38 που γεννήθηκε ο πρώτος θα πάμε 37!όχι ότι είναι κανόνας για να μην συγκρίνουμε όλες τις κυήσεις!έχει πάρει κ θέση εμένα εδώ κ καιρό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Polly1 είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Εύχομαι ο,τι καλύτερο!! Πάντα υγιής!! Καλή ανατροφή!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εύχομαι κι εγώ να φτάσω τις 37 εβδομάδες!! Στις 37 ακριβώς γεννησες;; Λόγω αμνιακου σ έβαλε τοτε;; 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Για την ακρίβεια γέννησα 36+6, δλδ παρά μια μέρα 37! Όχι, δεν γέννησα λόγω αμνιακού. Πάλι επειδή μου έσπασαν τα νερά έτσι ξαφνικά! Έτσι ξαφνικά γέννησα και τον γιο μου 35+5 κοντά στα 3kg όμως! Φαντάσου πόσο μικρή μου φάνηκε στην αρχή το κορίτσι μου!!! Κι όμως, αν και μινιόν, είναι πιο συνεργάσιμη και ακόμα και στον θηλασμό πιο δυνατή και γρήγορη από τον αδερφό της!!! Υπομονή, είστε πολύ κοντά! Εμένα ο γιατρός μου έλεγε να πίνω 3-5 λίτρα νερό ημερησίως και να μην κουράζομαι! Συνέχεια με μπουκάλια με νερό ήμουν και αν και ήταν κάτω κάτω το αμνιακό, πάντα ήταν στα φυσιολογικά με κάποια άνοδο πού και πού! 

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!! Με το καλό και με κανέναν πόνο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όπλα καλά να πάνε σε όλες όσες πλησιάζουν οι μέρες που θα γνωρίσετε τα μωράκια σας!

Να ρωτήσω κάτι, έχετε προσέξει τις κινήσεις του μωρού γύρω στην 32η - 33η εβδομάδα να είναι λίγο διαφορετικές από πριν; Δεν ξέρω, ώρες-ώρες αγχώνομαι (πρώτη εγκυμοσύνη). Είναι συχνές αλλά μερικές φορές όχι τόσο έντονες όσο πριν, ενώ καμία φορά νιώθω και μια πιο έντονη κλωτσιά. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πιο μαλακές. Είμαι υπερβολική;

Υπέρηχο έχω ξανά σε 1 εβδομάδα, ενώ το ντόπλερ ήταν πριν 2 εβδομάδες και πήγε πολύ καλά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, koukouvagia είπε:

Κορίτσια μου όπλα καλά να πάνε σε όλες όσες πλησιάζουν οι μέρες που θα γνωρίσετε τα μωράκια σας!

Να ρωτήσω κάτι, έχετε προσέξει τις κινήσεις του μωρού γύρω στην 32η - 33η εβδομάδα να είναι λίγο διαφορετικές από πριν; Δεν ξέρω, ώρες-ώρες αγχώνομαι (πρώτη εγκυμοσύνη). Είναι συχνές αλλά μερικές φορές όχι τόσο έντονες όσο πριν, ενώ καμία φορά νιώθω και μια πιο έντονη κλωτσιά. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πιο μαλακές. Είμαι υπερβολική;

Υπέρηχο έχω ξανά σε 1 εβδομάδα, ενώ το ντόπλερ ήταν πριν 2 εβδομάδες και πήγε πολύ καλά. 

 Νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, εμένα κάποιες φορές κάνει σαν δαιμονισμένο και άλλες είναι ήρεμο και ανησυχώ.

κοριτσια εγώ έχω άλλο πρόβλημα..παίρνω τόσα χάπια που μόνιμα είμαι να κάνω εμετό. Δεν ξέρω τι να κάνω, μου άλλαξαν και τα ουτρο να τα παίρνω από το στόμα και μου έχει κάνει το στομάχι μαύρο χάλι :-?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dream85 είπε:

 Νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, εμένα κάποιες φορές κάνει σαν δαιμονισμένο και άλλες είναι ήρεμο και ανησυχώ.

κοριτσια εγώ έχω άλλο πρόβλημα..παίρνω τόσα χάπια που μόνιμα είμαι να κάνω εμετό. Δεν ξέρω τι να κάνω, μου άλλαξαν και τα ουτρο να τα παίρνω από το στόμα και μου έχει κάνει το στομάχι μαύρο χάλι :-?

Είναι από τα ουτρο κορίτσι μου!υποθετω θέλουν να στα δίνουν απ' το στόμα για να μην ενοχλήσεις από κάτω την περιοχή!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, koukouvagia είπε:

Κορίτσια μου όπλα καλά να πάνε σε όλες όσες πλησιάζουν οι μέρες που θα γνωρίσετε τα μωράκια σας!

Να ρωτήσω κάτι, έχετε προσέξει τις κινήσεις του μωρού γύρω στην 32η - 33η εβδομάδα να είναι λίγο διαφορετικές από πριν; Δεν ξέρω, ώρες-ώρες αγχώνομαι (πρώτη εγκυμοσύνη). Είναι συχνές αλλά μερικές φορές όχι τόσο έντονες όσο πριν, ενώ καμία φορά νιώθω και μια πιο έντονη κλωτσιά. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πιο μαλακές. Είμαι υπερβολική;

Υπέρηχο έχω ξανά σε 1 εβδομάδα, ενώ το ντόπλερ ήταν πριν 2 εβδομάδες και πήγε πολύ καλά. 

Αντιμετωπίζω αυτό το άγχος από χθες αλλά είμαι στην 37+ εβδομάδα. Ο γιατρός μου είπε δε μας νοιάζει η ένταση-δύναμη των κινήσεων, αλλά η συχνότητα. Να το νιωθω λέει πάνω από 5-6 φορες τη μέρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, *Μυρτώ said:

Με το καλό κορίτσι μου! Σου γράφω για εμψύχωση και ηρεμία, γιατί οι εγκυμοσύνες μας μοιάζουν πολύ! Εγώ γέννησα πριν λίγες μέρες το κορίτσι μου στις 37 εβδομάδες στα 2,5 kg, δηλαδή στη 10η εκ. θέση στα κατώτερα φυσιολογικά. Επίσης, το αμνιακο μου ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά. Τελικά, η μικρή είναι μια χαρά, γεννήθηκε σε μια ωρίτσα, μου την έδωσαν κατευθείαν στην αγκαλιά μου, έπιασε κατευθείαν στήθος, δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, γυρίσαμε μαζί στο σπίτι και θηλάζει χωρίς να με έχει παιδέψει καθόλου!!! Μικρή αλλά εξαιρετικά συνεργάσιμη και δυνατή!!

Τα μικρά μωρά έχουν φοβερή δύναμη! Είστε υπέροχες, έχετε φτάσει σχεδόν στο τέλος, όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Καλό καλοκαίρι!!!! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου!! Γερή κ τυχερή να είναι σε όλη της τη ζωή!! 

10 hours ago, koukouvagia said:

Κορίτσια μου όπλα καλά να πάνε σε όλες όσες πλησιάζουν οι μέρες που θα γνωρίσετε τα μωράκια σας!

Να ρωτήσω κάτι, έχετε προσέξει τις κινήσεις του μωρού γύρω στην 32η - 33η εβδομάδα να είναι λίγο διαφορετικές από πριν; Δεν ξέρω, ώρες-ώρες αγχώνομαι (πρώτη εγκυμοσύνη). Είναι συχνές αλλά μερικές φορές όχι τόσο έντονες όσο πριν, ενώ καμία φορά νιώθω και μια πιο έντονη κλωτσιά. Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πιο μαλακές. Είμαι υπερβολική;

Υπέρηχο έχω ξανά σε 1 εβδομάδα, ενώ το ντόπλερ ήταν πριν 2 εβδομάδες και πήγε πολύ καλά. 

Ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι κ σε μενα κ ειναι απόλυτα φυσιολογικό! Δε χωράει τώρα όπως πριν είναι κ αυτό! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ μίλησα με τον γιατρό και θα πάω αύριο να με δει και να κάνουμε και nst και αν ειναι μικρό το μωρό δηλαδή κάτω απο 4 κιλά μου είπε να περιμένουμε 3-4 μέρες ακόμα γιατί θέλω να παω για φυσιολογικά. Πραγματικα αυτός ο ανθρωπος δεν υπάρχει το πόσο σε σεβεται εντάξει. Αλλη κουβέντα αυτή. Οπότε θα έχω περισσότερα νέα αυριο. Επίσης χτες εκεί που καθόμουν ένιωσα ένα τρομερο πόνο σα να προσπαθεί να μπει στη λεκανη μου - 4 φορες το ενιωσα. Δεν το εχω ξανα νιώσει αυτό και το ειπα στον γιατρό και μου ειπε αυτό ειναι οτι προσπαθεί και μπορει να μπηκε θα το δουμε.

Τώρα είμαι 38 + 4 οπότε μας παίρνει να περιμένουμε λίγο ακόμα αν και ειπε οτι μπορεί να περιμενει μεχρι 41 εβδομάδες αλλά σ αυτή την περίπτωση σίγουρα θα είναι πάνω απο 4 κιλά και σίγουρα θα παω καισαρική οπότε δεν υπαρχει λόγος!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Είναι από τα ουτρο κορίτσι μου!υποθετω θέλουν να στα δίνουν απ' το στόμα για να μην ενοχλήσεις από κάτω την περιοχή!

Καλησπέρα! Ναι τα παίρνω από το στόμα..έχω υπολογίσει ότι παίρνω 10 χάπια στο σύνολο και μαζί με την ξάπλα, έχω τρομερές καούρες..αλλά δεν παραπονιέμαι, μεγαλώνει το μωρό κ εγώ ξεκουράζομαι 

23 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Σου γράφω για εμψύχωση και ηρεμία, γιατί οι εγκυμοσύνες μας μοιάζουν πολύ! Εγώ γέννησα πριν λίγες μέρες το κορίτσι μου στις 37 εβδομάδες στα 2,5 kg, δηλαδή στη 10η εκ. θέση στα κατώτερα φυσιολογικά. Επίσης, το αμνιακο μου ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά. Τελικά, η μικρή είναι μια χαρά, γεννήθηκε σε μια ωρίτσα, μου την έδωσαν κατευθείαν στην αγκαλιά μου, έπιασε κατευθείαν στήθος, δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, γυρίσαμε μαζί στο σπίτι και θηλάζει χωρίς να με έχει παιδέψει καθόλου!!! Μικρή αλλά εξαιρετικά συνεργάσιμη και δυνατή!!

Τα μικρά μωρά έχουν φοβερή δύναμη! Είστε υπέροχες, έχετε φτάσει σχεδόν στο τέλος, όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Καλό καλοκαίρι!!!! 

Να σου ζήσει! Όλα τα καλά του κόσμου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2022 at 1:11 ΜΜ, *Μυρτώ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Σου γράφω για εμψύχωση και ηρεμία, γιατί οι εγκυμοσύνες μας μοιάζουν πολύ! Εγώ γέννησα πριν λίγες μέρες το κορίτσι μου στις 37 εβδομάδες στα 2,5 kg, δηλαδή στη 10η εκ. θέση στα κατώτερα φυσιολογικά. Επίσης, το αμνιακο μου ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά. Τελικά, η μικρή είναι μια χαρά, γεννήθηκε σε μια ωρίτσα, μου την έδωσαν κατευθείαν στην αγκαλιά μου, έπιασε κατευθείαν στήθος, δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, γυρίσαμε μαζί στο σπίτι και θηλάζει χωρίς να με έχει παιδέψει καθόλου!!! Μικρή αλλά εξαιρετικά συνεργάσιμη και δυνατή!!

Τα μικρά μωρά έχουν φοβερή δύναμη! Είστε υπέροχες, έχετε φτάσει σχεδόν στο τέλος, όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Καλό καλοκαίρι!!!! 

Να σου ζήσει το μωράκι σου. Όπως επιθυμείς να το καμαρώνεις <3 Καλό καλοκαίρι!!

23 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Λοιπόν εγώ μίλησα με τον γιατρό και θα πάω αύριο να με δει και να κάνουμε και nst και αν ειναι μικρό το μωρό δηλαδή κάτω απο 4 κιλά μου είπε να περιμένουμε 3-4 μέρες ακόμα γιατί θέλω να παω για φυσιολογικά. Πραγματικα αυτός ο ανθρωπος δεν υπάρχει το πόσο σε σεβεται εντάξει. Αλλη κουβέντα αυτή. Οπότε θα έχω περισσότερα νέα αυριο. Επίσης χτες εκεί που καθόμουν ένιωσα ένα τρομερο πόνο σα να προσπαθεί να μπει στη λεκανη μου - 4 φορες το ενιωσα. Δεν το εχω ξανα νιώσει αυτό και το ειπα στον γιατρό και μου ειπε αυτό ειναι οτι προσπαθεί και μπορει να μπηκε θα το δουμε.

 Τώρα είμαι 38 + 4 οπότε μας παίρνει να περιμένουμε λίγο ακόμα αν και ειπε οτι μπορεί να περιμενει μεχρι 41 εβδομάδες αλλά σ αυτή την περίπτωση σίγουρα θα είναι πάνω απο 4 κιλά και σίγουρα θα παω καισαρική οπότε δεν υπαρχει λόγος!

Πολυ βασικό να σε ακούει ο γιατρός σου. Είσαι εξαιρετικά τυχερή πάνω σε αυτό

Ρε κορίτσια τι κορμάκια θα τους πάρετε; με μακρύ μανίκι ή κοντό; Είμαι πολύ προβληματισμένη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Martsi18 είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου. Όπως επιθυμείς να το καμαρώνεις <3 Καλό καλοκαίρι!!

Πολυ βασικό να σε ακούει ο γιατρός σου. Είσαι εξαιρετικά τυχερή πάνω σε αυτό

Ρε κορίτσια τι κορμάκια θα τους πάρετε; με μακρύ μανίκι ή κοντό; Είμαι πολύ προβληματισμένη. 

Καλησπέρα κορίτσι!εγώ πήρα κοντομανικα κ λίγα με μακρύ μανίκι λόγω αιρκοντίσιον!γτ βλέπω κ τον πρώτο γιο μου έχω που κοιμόμαστε το αιρκοντίσιον κ πόδια χέρια παγώνουν!δν παθαίνει κάτι αλλά είναι 2.5 ετών!τώρα νεογέννητο δν ξέρω

Κορίτσια έκανα ζώνες δν έχω συσπάσεις ούτε το μωρό ζοριζετσι!σε λίγες μέρες θα γεννήσω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Martsi18 είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου. Όπως επιθυμείς να το καμαρώνεις <3 Καλό καλοκαίρι!!

Πολυ βασικό να σε ακούει ο γιατρός σου. Είσαι εξαιρετικά τυχερή πάνω σε αυτό

Ρε κορίτσια τι κορμάκια θα τους πάρετε; με μακρύ μανίκι ή κοντό; Είμαι πολύ προβληματισμένη. 

Καλησπέρα! Εγώ πήρα κοντομάνικα κ αμάνικα. Και πικε κουβερτουλες και από μουσελίνα 

1 ώρα πρίν, marilia35 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!εγώ πήρα κοντομανικα κ λίγα με μακρύ μανίκι λόγω αιρκοντίσιον!γτ βλέπω κ τον πρώτο γιο μου έχω που κοιμόμαστε το αιρκοντίσιον κ πόδια χέρια παγώνουν!δν παθαίνει κάτι αλλά είναι 2.5 ετών!τώρα νεογέννητο δν ξέρω

Κορίτσια έκανα ζώνες δν έχω συσπάσεις ούτε το μωρό ζοριζετσι!σε λίγες μέρες θα γεννήσω!

Με το καλό! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dream85 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ πήρα κοντομάνικα κ αμάνικα. Και πικε κουβερτουλες και από μουσελίνα 

Με το καλό! :wub:

Ευχαριστώ κορίτσι μου κ εσύ με το καλό!τώρα άρχισαν κ τα βράδυα δυσκολεύουν οπότε να ξαλαφρώσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...