Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Κορίτσια Μ είπαν ότι οι άντρες πια μπαίνουν και στην καισαρική ισχύει;;;

Δν έχω ακούσει κάτι τέτοιο!εγώ που γεννάω με καισαρική αυτή την βδομάδα δν μου είπαν ότι επιτρέπεται μέσα ο σύζυγος!

Πωπωω κορίτσια σήμερα το βράδυ τα είδα όλα από καούρα!έχω κοιμηθεί ούτε 2 ώρες!ήπια μαλοξ κάπως ηρέμησα!αυτό που πριν την γέννα φτάνουν οι καούρες στο πικ δν υπάρχει!βγήκε κ αιμορροιδα κ έδεσε 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Δν έχω ακούσει κάτι τέτοιο!εγώ που γεννάω με καισαρική αυτή την βδομάδα δν μου είπαν ότι επιτρέπεται μέσα ο σύζυγος!

Πωπωω κορίτσια σήμερα το βράδυ τα είδα όλα από καούρα!έχω κοιμηθεί ούτε 2 ώρες!ήπια μαλοξ κάπως ηρέμησα!αυτό που πριν την γέννα φτάνουν οι καούρες στο πικ δν υπάρχει!βγήκε κ αιμορροιδα κ έδεσε 

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ τις ξανά βίωνα. Καούρες και επανήλθαν και οι ανακατωσούρες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Κορίτσια Μ είπαν ότι οι άντρες πια μπαίνουν και στην καισαρική ισχύει;;;

Καλημέρα! Δεν νομίζω γιατί δεν έμπαιναν ούτε pro covid. Είναι χειρουργείο. Έχω ακούσει κάποιες περιπτώσεις που μπήκαν οι σύζυγοι αλλά ήταν είτε celebrities είτε πολιτικοί.

7 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Δν έχω ακούσει κάτι τέτοιο!εγώ που γεννάω με καισαρική αυτή την βδομάδα δν μου είπαν ότι επιτρέπεται μέσα ο σύζυγος!

Πωπωω κορίτσια σήμερα το βράδυ τα είδα όλα από καούρα!έχω κοιμηθεί ούτε 2 ώρες!ήπια μαλοξ κάπως ηρέμησα!αυτό που πριν την γέννα φτάνουν οι καούρες στο πικ δν υπάρχει!βγήκε κ αιμορροιδα κ έδεσε 


οχι απλά καούρες, φτάνω να κάνω εμετό σχεδόν κάθε βράδυ. 
για τις αιμορροΐδες μου είπαν ότι φεύγουν μαγικά μετά τον τοκετο. Πάρε μια κρέμα που λέγεται preparation, εμένα με βοήθησε πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Dream85 είπε:

Καλημέρα! Δεν νομίζω γιατί δεν έμπαιναν ούτε pro covid. Είναι χειρουργείο. Έχω ακούσει κάποιες περιπτώσεις που μπήκαν οι σύζυγοι αλλά ήταν είτε celebrities είτε πολιτικοί.


οχι απλά καούρες, φτάνω να κάνω εμετό σχεδόν κάθε βράδυ. 
για τις αιμορροΐδες μου είπαν ότι φεύγουν μαγικά μετά τον τοκετο. Πάρε μια κρέμα που λέγεται preparation, εμένα με βοήθησε πολύ. 

Αυτό το λάθος έκανα!πήρα μια άλλη ενώ έπρεπε αυτή που λες!θα πάω το απόγευμα να πάρω!στον πρώτο γιο έτσι θυμάμαι κ γω έφυγε αλλά λέω καλού κακού να την έχω μαζί!

Πωπωω κάνεις κ εμετό!εγώ νιώθω κάψιμο κ νομίζω έχω φλόγες μέσα κ πρέπει να σηκωθώ όρθια δν την παλεύω ξαπλωμένη 

πρίν από 37 λεπτά , Martsi18 είπε:

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ τις ξανά βίωνα. Καούρες και επανήλθαν και οι ανακατωσούρες. 

Εύχομαι να ανακουφιστείς αν κ συνήθως όσο περνάει ο καιρός χειροτερευουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , marilia35 είπε:

Αυτό το λάθος έκανα!πήρα μια άλλη ενώ έπρεπε αυτή που λες!θα πάω το απόγευμα να πάρω!στον πρώτο γιο έτσι θυμάμαι κ γω έφυγε αλλά λέω καλού κακού να την έχω μαζί!

Πωπωω κάνεις κ εμετό!εγώ νιώθω κάψιμο κ νομίζω έχω φλόγες μέσα κ πρέπει να σηκωθώ όρθια δν την παλεύω ξαπλωμένη 

Εύχομαι να ανακουφιστείς αν κ συνήθως όσο περνάει ο καιρός χειροτερευουν

Δες αν θα σε ανακουφίζει στις καούρες λίγο φρέσκο γάλα. Λίγο όμως

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dream85 είπε:

Δες αν θα σε ανακουφίζει στις καούρες λίγο φρέσκο γάλα. Λίγο όμως

Ευχαριστώ αλλά δν Μ αρέσει καθόλου το γάλα κρίμα γτ λένε κάνει δουλειά!θέλει κ.προδοχη όσο έτρωγα μόνο τοστ το βράδυ ήταν καλύτερα!χτες ξεθαρρεψα κ ήπια μια λεμονάδα στέβια σίγουρα κ αυτή συνεβαλε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Όσον αφορά τις καούρες κ εμένα μου επανήλθαν κ δεν το πίστευα! Και πιο έντονες από πριν! 

Για το χειρουργείο εγώ το ζήτησα από τον γιατρό μου και μου λέει ότι δεν επιτρέπεται. Θα ήθελα τόσο πολύ να είναι μέσα μαζί μου! Στο εξωτερικό επιτρέπεται εδώ δεν ξέρω γιατί έτσι! 

Εγώ Σήμερα μπαίνω χειρουργείο θα σας γράψω μόλις βρω ευκαιρία!! Στείλτε θετική ενέργεια! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Όσον αφορά τις καούρες κ εμένα μου επανήλθαν κ δεν το πίστευα! Και πιο έντονες από πριν! 

Για το χειρουργείο εγώ το ζήτησα από τον γιατρό μου και μου λέει ότι δεν επιτρέπεται. Θα ήθελα τόσο πολύ να είναι μέσα μαζί μου! Στο εξωτερικό επιτρέπεται εδώ δεν ξέρω γιατί έτσι! 

Εγώ Σήμερα μπαίνω χειρουργείο θα σας γράψω μόλις βρω ευκαιρία!! Στείλτε θετική ενέργεια! 

Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου.

Εγώ μπαίνω την άλλη εβδομάδα, δεν ξέρω ακριβώς, μάλλον Τετάρτη. Περιμένω τηλέφωνο από το νοσοκομείο.

Την πέμπτη θα παω για νστ. 36 και 3 σήμερα. Την προηγούμενη Πέμπτη ήταν γύρω στα 3100. Το μόνο που θέλω είναι να είναι υγιής το μωρό.

Εμένα οι καούρες έφυγαν δια μαγείας. Μήπως έχει κατέβει το μωρό πιο χαμηλά και δεν πιέζει το στομάχι τόσο; Προσέχω βέβαια τι τρώω και τι ώρα τρώω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Όσον αφορά τις καούρες κ εμένα μου επανήλθαν κ δεν το πίστευα! Και πιο έντονες από πριν! 

Για το χειρουργείο εγώ το ζήτησα από τον γιατρό μου και μου λέει ότι δεν επιτρέπεται. Θα ήθελα τόσο πολύ να είναι μέσα μαζί μου! Στο εξωτερικό επιτρέπεται εδώ δεν ξέρω γιατί έτσι! 

Εγώ Σήμερα μπαίνω χειρουργείο θα σας γράψω μόλις βρω ευκαιρία!! Στείλτε θετική ενέργεια! 

Καλημέρα!!! Με το καλό!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Όσον αφορά τις καούρες κ εμένα μου επανήλθαν κ δεν το πίστευα! Και πιο έντονες από πριν! 

Για το χειρουργείο εγώ το ζήτησα από τον γιατρό μου και μου λέει ότι δεν επιτρέπεται. Θα ήθελα τόσο πολύ να είναι μέσα μαζί μου! Στο εξωτερικό επιτρέπεται εδώ δεν ξέρω γιατί έτσι! 

Εγώ Σήμερα μπαίνω χειρουργείο θα σας γράψω μόλις βρω ευκαιρία!! Στείλτε θετική ενέργεια! 

Με το καλό να δεχτειτε το μωράκι σας!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα !! Γεννήσαμε όλα μια χαρά! Ο μπέμπης είναι 3650 έπιασε στήθος αμέσως ο γλυκούλης και είναι υγιέστατος! 

Εγώ πονάω αλλά καμία σχέση με την πρώτη φορά, πολύ διαχειρισιμος ο πόνος! 

Με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας όλες!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Γεννήσαμε όλα μια χαρά! Ο μπέμπης είναι 3650 έπιασε στήθος αμέσως ο γλυκούλης και είναι υγιέστατος! 

Εγώ πονάω αλλά καμία σχέση με την πρώτη φορά, πολύ διαχειρισιμος ο πόνος! 

Με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας όλες!! 

Να σας ζήσει!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Γεννήσαμε όλα μια χαρά! Ο μπέμπης είναι 3650 έπιασε στήθος αμέσως ο γλυκούλης και είναι υγιέστατος! 

Εγώ πονάω αλλά καμία σχέση με την πρώτη φορά, πολύ διαχειρισιμος ο πόνος! 

Με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας όλες!! 

Να σας ζήσει!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Γεννήσαμε όλα μια χαρά! Ο μπέμπης είναι 3650 έπιασε στήθος αμέσως ο γλυκούλης και είναι υγιέστατος! 

Εγώ πονάω αλλά καμία σχέση με την πρώτη φορά, πολύ διαχειρισιμος ο πόνος! 

Με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας όλες!! 

Να σας ζήσει ο μπέμπης σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...