Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , Maria.28 είπε:

Ng ειναι η μετρηση. Ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι κ ολα εγκυρα κ εργαστήριο με εργαστηριο το εχει δει να εχουν διαφορα. Σκεφτομαι να παω κ αλλου αν κ το πληρωσα 50 ευρω κ εχω να κάνω κ την κυστικη ινωση που ειναι πανάκριβη... Η κλινικη μου εικονα στον υπερηχο ηταν καλή λεει. Αλλα μια μερα πριν την ωορρηξία στη μια ωοθηκη δεν ειδε κανενα ωαριο, στην αλλη 10.Ισως αυξησουμε λιγο την δοση μου ειπε. Αρχες Ιουλη θα ξεκινησω, αλλα φοβαμαι... Δεν ξερω πως καθοριζουν την δοση με βαση την Αμη αλλα εμενα λιγο στην τυχη μου φαινεται... 

Ξερουν οι γιατροι τι δοση θα δωσουν, μη φοβασαι τιποτα! εισαι μια χαρα !για μενα δε χρειαζεται να την επαναλαβεις.η κυστικη νομιζω γραφεται .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Nephele78 είπε:

Ξερουν οι γιατροι τι δοση θα δωσουν, μη φοβασαι τιποτα! εισαι μια χαρα !για μενα δε χρειαζεται να την επαναλαβεις.η κυστικη νομιζω γραφεται .. 

Γραφεται το 50% κ εγω λεω να ζητησω το 70 με 80 % να ελεγχθω. Κ μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 140.Ενω με γραμμενη παλι τν εξεταση το 99% έλεγχος 200 ευρώ. Ευχαριστω για την απάντηση κοπελα μου μακαρι να πανε ολα καλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, BlackCat είπε:

Βάστα γερά μάνα!

δεν θέλω να σου πω πότε  κοιμήθηκε ο ανιψιός μου σερί (απόθηλασε 15 μηνών) για να μη σε πληγωσω ούτε εσένα ούτε την @Καντι αλλά βαστάτε γερά :grin:

Πάντως είναι στο παιδί έχω να πω..Ο δικός μας φαινόταν από την κοιλιά ότι θα έχει μεταμεσονύχτια δραστηριότητα..

Και είχε όντως χαχαχαχα

Ωχ, ωχ, τέτοια λέγε μου...Η δικιά μου βγάζει και δόντια, οπότε θα περάσουμε καλά...

πρίν από 11 λεπτά , Maria.28 είπε:

Γραφεται το 50% κ εγω λεω να ζητησω το 70 με 80 % να ελεγχθω. Κ μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 140.Ενω με γραμμενη παλι τν εξεταση το 99% έλεγχος 200 ευρώ. Ευχαριστω για την απάντηση κοπελα μου μακαρι να πανε ολα καλα. 

Αν είσαι Αθήνα θα πας στο Λαικό όπου εξετάζουν το 90-92% δωρεάν με παραπεμπτικό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ele@n said:

Σου ανέβηκε μετά τη διέγερση; Γιατί εμένα ανέβηκε πολύ και ακυρωσαμε την ετ

Δεν είχα κάνει διέγερση εκείνον τον μήνα, μόνο femara είχα πάρει. Στον μήνα με την διέγερση ήταν 0,7 πριν ξεκινήσω τις ενέσεις οπότε δεν την ξανά μέτρησα γιατί ήταν πολύ καλή. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Troia είπε:

Ωχ, ωχ, τέτοια λέγε μου...Η δικιά μου βγάζει και δόντια, οπότε θα περάσουμε καλά...

Αν είσαι Αθήνα θα πας στο Λαικό όπου εξετάζουν το 90-92% δωρεάν με παραπεμπτικό 

Σ ευχαριστω κοριτσι αλλα δεν είμαι Αθηνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Μμμμ, κατάλαβα! Ευχαριστώ για την πληροφορία! Η θέση του πλακούντα να υποθέσω ότι φαίνεται στην αυχενική?

Ναι φαίνεται στην αυχενική, έτσι είδα κ εγώ ότι έχω οπίσθιο πλακούντα κ διάβασα κ μου είπαν πως δεν ενδείκνυται τροφοβλάστης. Επίσης μου είπαν ότι μπαίνει σε κίνδυνο το έμβρυο κ μάλλον σε πιο μεγάλο κίνδυνο απ’ ότι στην αμνιοπαρακέντηση. Αυτό δεν το κατάλαβα γιατί αλλά για να το λένε οι γιατροί κάτι θα έχουν υπόψιν. 

Γενικά είναι δύσκολο όλο αυτό με τον προγενητικό. Νομίζω όμως ότι στην περίπτωσή μου έκανα ο,τι έπρεπε για μένα προς το παρόν. 

Πάμε βλέποντας κ κάνοντας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Troia είπε:

μου θυμίζει μία ταινία με τη hallie berry (δεν θυμάμαι το όνομα της ταινίας, αλλά είναι εξαιρετική), όπου μόλις έχει πεθάνει το παιδί της κι εκείνη κάνει σεξ πολύ έντονα με κάποιον που γνωρίζει. Βλέποντάς το μου φάνηκε περίεργο, αλλά ενδεχομένως έχει εξήγηση από άποψη ψυχολογίας...

Καλημερα! Ναι τελικά έχει εξήγηση. Η ψυχολόγος μου ειχε πει τότε οτι ζευγάρια που πενθουν ερωτοτροπουν πάνω στον τάφο του θανόντα.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ο άντρας μου έχει 30% και πάλι έχουμε πολύ καλό ποσοστό σε βλαστοκύστες. Πήρε βιταμίνες και αντιοξειδωτικά για 3 μήνες πριν την νέα ωοληψία αλλά δεν μετρήσαμε ποτέ πόσο έπεσε. Πάντως 20% δεν είναι τραγικά υψηλό ποσοστό. Με καμία βιταμινούλα θα είστε ok 

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου, μπορείς να μου πεις τι θεραπεία σας είχε δώσει εσάς ο γιατρός και σε ποιον πήγατε? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

  • Λυπημένη/-ος 21

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,πήγα για υπέρηχο και περιμένω να βγουν οι αιματολογικές.

Εχθές λοιπόν ήταν βλέννη με αίμα, σκούρο αίμα αλλά αίμα οχι καφέ  (σορυ και για την γλαφυρή περιγραφή).

Όλο το βρα΄δυ και το πρώι δεν είχα τίποτα και ούτε φάνηκε κάτι στον υπέρηχο.

Ίσα ίσα το ενδομήτριο είναι 7 και τριζωνικό και ακόμα δεν έχω πάρει cyclacour.

Έχω ένα 14άρι ωάριο από δεξιά και δυο μικρότερα από αριστερά. Θα περιμένουμε τις αιματολογικές που έκανα και θα δούμε.

Υπολλείματα περίοδου τα θεωρεί ο γιατρός. Παρόλο που από 8η μέρα έως εχθές 12η δεν είχα τίποτα ήμουν πεντακάθαρη.

Θάλασσα δεν έχω πλησιάσει για να το θεωρήσω κρύωμα από μπάνια. Και τις επαφές τις έχουμε ξεχάσει σχεδόν ένα δίμηνο τώρα.

Αναμείνατε στο ακουστικό σας..Θα δούμε πως θα πάει

πρίν από 12 λεπτά , winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι  μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

Οτι και να σου πω τώρα ξέρω δεν ωφελεί.. Λυπάμαι για το αρνητικό. Σε νιώθουμε όλες εδώ μέσα.

Όμως πάρε το χρόνο σου και τις ανάσες σου για να ξαναμπείς στον αγώνα.

Απόλαυσε το καλοκαίρι σου με τους άντρες σου και όταν νιώσεις δυνατή και έτοιμη βουτάς πάλι στην προσπάθεια.

Αγκαλιά μεγάλη..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

Μη σταματήσεις τα φάρμακα πριν κάνεις β χοριακη 

Μάλλον έχεις δίκαιο σε αυτό που πιστεύεις, δε θα σου χρυσωσω το χάπι αλλά για να είσαι 100% σίγουρη κάνε και μια αιματολογική 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

Σε χαίρομαι για τον τρόπο που σκέφτεσαι και το αντιμετωπίζεις. Να περάσεις τέλεια το καλοκαίρι σου και από Σεπτέμβρη συνεχίζουμε πολλές παρέα. Ευχομαι να έχεις ευχάριστες εκπλήξεις μεχρι τότε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

λυπάμαι κορίτσι μου , πιστευω αν πας αυριο θα φανεί, οτι και να πεις δίκιο έχεις ... θα το ξαναδειτε απο Σεπτέμβρη για την ώρα να χαρείς το καλοκαίρι σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

Ειναι πολυ καλο για σενα που εισαι ήρεμη. Ετσι να σκέφτεσαι και να απολαύσεις το καλοκαίρι σου.Απο οτι βλεπω παμε πολλες για μετα τον Σεπτέμβρη!! Ελπιζω να είμαστε όλες τυχερες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, winspert said:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπον...με λιγα λογια τα δικα μου... Επελεξα να μην σας κουραζω με τις επαναλήψεις μου αλλα τωρα νιωθω πως ηρθε η ωρα να σας ενημερωσω. Στις 20/6 μεταφέραμε τη βλαστοκυστουλα που ειχαμε με μεγαλη χαρα και αν και ΒC αισιοδοξία θα ελεγα... Πριν απο κανα 4αρι μερες μου έφυγε η αισιοδοξία και τη θεση της πηρε με ηρεμία η σιγουριά πως δεν πετυχε. Σημερα ειμαι 9η μερα και φυσικα εκανα τεστ στο σπίτι και φυσικα βγηκε αρνητικό. Σκέφτομαι να σταματήσω τα φαρμακα...δε νομιζω οτι εχει νοημα. Εχω στειλει και μειλ για να μου πουν ποσο νωρίτερα να παω για χοριακη γιατί μου ειχε πει ο γιατρός Παρασκευή. Ξερω πολυ καλα πως αν ηταν θετικο,9η μερα , εκκολαπτόμενη  βλαστοκυστη,θα εδειχνε. Αυριο επιστρεφω στη δουλειά. Ειμαι αρκετα καλα. Θα χαρω το καλοκαίρι μου με το παιδακι μου και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε. Κλαιω μονο τα χιλιαρικα πλεον,τα νευρα που μου προκαλούν τα χαπια,το δυσκολο δεκαήμερο της αναμονης μέχρι τη χοριακη καθε φορά και την κουραση του πηγαινε ελα...Ειμαι καλα και σας φιλω...Καλη επιτυχία σε ολες σας!!!

Να ξεκουραστείς και να έχεις ένα φανταστικό καλοκαίρι. Κάνουμε και εμείς μια παύση και ξεκινάμε πάλι από σεπτέμβρη. Θα είμαστε πολλές μαζί. Λυπάμαι πάρα πολύ για το αρνητικο, κουράγιο..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...