Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μ..εγω ημουν στον Πα… στο γενεσις κ τωρα ειμαι στο fivi κ ειμαι πολυ ευχαριστημένη..καμια σχεση με το γενεσις Αθηνών 

Θες να μοιραστείς τι δε σου αρεσε στο γεν; Επίσης το fivi είναι Αθήνα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μ..εγω ημουν στον Πα… στο γενεσις κ τωρα ειμαι στο fivi κ ειμαι πολυ ευχαριστημένη..καμια σχεση με το γενεσις Αθηνών 

Σε ποιον γιατρό είσαι ;

Εμένα μου είπαν για τον ταρλ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...να σας κάνω μια ερώτηση...αύριο περιμένω το πρωί να κάνω την δεύτερη χοριακουλα μου....την πρώτη την έκανα 3 μέρες πριν την περίοδο...αύριο θα είμαι κ επίσημα στην δεύτερη μέρα καθιστερηση...ήθελα απλά να ρωτήσω απ' εχθές έχω σαν πονακια περιόδου ..όχι βέβαια το ίδιο δυνατά ούτε όλη μέρα ...αλλά να όταν με πιάνουν λίγο τρομάζω....αύριο επίσημα θα κλείσω τις 4 εβδομάδες .. ααά ούτε έχω δει αίμα η ροζ...αλλά όλο τρέχω στο μπάνιο...φοβάμαι μόλις τα νοιωθω...είναι φυσιολογικά ????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια. Τα κατάφερε το μικρό μας τελικά. Προχώρησε. Οπότε τώρα έχω 4. Ρώτησα τον γιατρό αν έχουμε καλή ποιότητα και μου είπε εννοείται. Αν δεν είχαμε δεν θα τα καταψυχαμε. Αλλά δεν ξέρω τι έχω όπως εσείς που λέγατε ας πούμε 5αα. Λογικά θα είναι όλα 5ης μέρας. Την Τετάρτη έκανα ωοληψια. @winspertπολύ λυπάμαι αλλά μην το βάζεις κάτω. Παντα υπάρχει μια ελπίδα να βγει θετική η χοριακη. Αλλιώς κοίτα να χαρείς το καλοκαίρι σου και το παιδάκι σου, να ξεκουραστείς, να γεμίσεις μπαταρίες, να ηρεμήσει και ο οργανισμος σου και σιγουρα θα πετύχει η επόμενη 

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Pagor said:

Καλησπέρα κορίτσια μου...να σας κάνω μια ερώτηση...αύριο περιμένω το πρωί να κάνω την δεύτερη χοριακουλα μου....την πρώτη την έκανα 3 μέρες πριν την περίοδο...αύριο θα είμαι κ επίσημα στην δεύτερη μέρα καθιστερηση...ήθελα απλά να ρωτήσω απ' εχθές έχω σαν πονακια περιόδου ..όχι βέβαια το ίδιο δυνατά ούτε όλη μέρα ...αλλά να όταν με πιάνουν λίγο τρομάζω....αύριο επίσημα θα κλείσω τις 4 εβδομάδες .. ααά ούτε έχω δει αίμα η ροζ...αλλά όλο τρέχω στο μπάνιο...φοβάμαι μόλις τα νοιωθω...είναι φυσιολογικά ????

Είναι φυσιολογικά, εγώ είχα τέτοια πολύ ελαφριά πονάκια από τη χοριακή και έπειτα, για αρκετούς μήνες. Σου εύχομαι απ’την καρδιά μου ένα φανταστικό νούμερο αύριο και την πιο γλυκειά αρχή εγκυμοσύνης!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Αγάπ είπε:

Γεια σας κορίτσια, ξέρετε εάν μπορώ να κάνω σε καποιο δημόσιο νοσοκομείο το μοριακό τεστ για κοβιντ που χρειάζεται πριν την ωοληψια? Ποια είναι η διαδικασία?

Σε ΙΚΑ εγω ειπα οτι το θελω για ωοληψια μου ειπαν σε 24 ωρες το αποτέλεσμα και το είχαν βγαλει το ιδιο βράδυ.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , koukouvagia είπε:

Είναι φυσιολογικά, εγώ είχα τέτοια πολύ ελαφριά πονάκια από τη χοριακή και έπειτα, για αρκετούς μήνες. Σου εύχομαι απ’την καρδιά μου ένα φανταστικό νούμερο αύριο και την πιο γλυκειά αρχή εγκυμοσύνης!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου...δεν τα έχω όλη μέρα ούτε δυνατά( ευτυχώς αλλά συνήθως λίγο το βράδυ με πιάνουν) έχω διαβάσει όλα αυτά τα χρόνια που έμπαινα εδώ ότι σχεδόν όλα τα κορίτσια τα είχαν...αλλά όσο να ναι όταν τα ζεις από την μια χερεσαι κ από την άλλη λες όλα καλά με τον σπόρο?? Σε ευχαριστώ κ πάλι πολύ για την απάντηση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...να σας κάνω μια ερώτηση...αύριο περιμένω το πρωί να κάνω την δεύτερη χοριακουλα μου....την πρώτη την έκανα 3 μέρες πριν την περίοδο...αύριο θα είμαι κ επίσημα στην δεύτερη μέρα καθιστερηση...ήθελα απλά να ρωτήσω απ' εχθές έχω σαν πονακια περιόδου ..όχι βέβαια το ίδιο δυνατά ούτε όλη μέρα ...αλλά να όταν με πιάνουν λίγο τρομάζω....αύριο επίσημα θα κλείσω τις 4 εβδομάδες .. ααά ούτε έχω δει αίμα η ροζ...αλλά όλο τρέχω στο μπάνιο...φοβάμαι μόλις τα νοιωθω...είναι φυσιολογικά ????

Απόλυτα φυσιολογικά....

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

Τον Χρήστο τον παππα? Που ήταν στο embryolab παλιά? Θέλω εντυπώσεις! 

Ναιιι τωρα ειναι στο fivi..εγω ειμαι φουλ ικανοποιημένη κ ειμαι 8 βδομαδων εγκυος 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, ηθελα τη βοήθειά σας,

ο γιατρός μου είπε να πάρω για 3 μέρες 3 χάπια seprafar καθε βράδυ κ μετα να με ξαναδεί για εναν υπέρηχο και αν ειναι ολα οκ να κάνουμε την ωοληψία!

Γνωρίζετε αν έχουν παρενέργειες τα συγκεκριμένα χάπια μιας κ θα παίρνω 3 καθε βραδυ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , DIMIFEB είπε:

καλημέρα κορίτσια, ηθελα τη βοήθειά σας,

ο γιατρός μου είπε να πάρω για 3 μέρες 3 χάπια seprafar καθε βράδυ κ μετα να με ξαναδεί για εναν υπέρηχο και αν ειναι ολα οκ να κάνουμε την ωοληψία!

Γνωρίζετε αν έχουν παρενέργειες τα συγκεκριμένα χάπια μιας κ θα παίρνω 3 καθε βραδυ???

καλη επιτυχία, εμενα λιγο πρήξιμο μου κανουν με προσοχη σε αλατι ζαχαρη και γλουτενη πολυ νερακι οχι αλκοολ θα σαι μια χαρα
πχ τα φεμαρα που ειναι αντιστοιχα μου εκαναν τρομερους πονοκεφαλους κ ίλιγγο ημικρανια

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, silvy22 said:

καλη επιτυχία, εμενα λιγο πρήξιμο μου κανουν με προσοχη σε αλατι ζαχαρη και γλουτενη πολυ νερακι οχι αλκοολ θα σαι μια χαρα
πχ τα φεμαρα που ειναι αντιστοιχα μου εκαναν τρομερους πονοκεφαλους κ ίλιγγο ημικρανια

σευχαριστω πολυ για την απάντηση.Οταν εννοείς πρήξιμο? Και πως αντιμετώπισες τους πονοκεφάλους με το αλλο φαρμακο???οι οποίοι δεν αντεχονται.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...