Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Pagor είπε:

Αχ καρδούλα μου καταλαβαίνω αυτή την αγωνια ...Αυτή η άτιμη η χοριακη ...πιο ανχος στην αρχή δεν έχει ...σε καταλαβαίνω ...θετικές σκέψεις όσο γίνεται ..από καρδιά σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

  • Λυπημένη/-ος 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Penaki είπε:

Καλημέρα!!! Οταν έπαιρνα τα cyclacur ετσι είχα βάλει κ εγώ 2 κιλά αμέσως όμως κ είχα πρηστει. Πρόσεξα 2 μέρες αρκετά τη διατροφή μου (πχ βραδινό έτρωγα αγγουρι 2-3 μέρες) κ επανήλθε το σώμα. Λίγο αν προσεξεις θα είσαι μια χαρα! 

Αααα καλή ιδέα το αγγούρι. Θα τρώω πολλά αγγουρια και θα πιω και πολύ νερό να δούμε 

4 ώρες πρίν, Katrin85 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου και εγώ σημερα πηγα για χωριακη και είμαι πολυ αρνητική γιατί και εγώ δεν έχω τίποτα :(

Καλα αποτελέσματα. Ένα τέλειο νουμεράκι εύχομαι 

πρίν από 11 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Ωχ κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Έχεις αλλά εμβρυακια? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Δεν πειράζει θα ξανα προσπαθήσετε 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Δεν πρεπει να το βαζουμε κατω ομως!! Εχουμε μπει στο χορο και θα χορεψουμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Ελα ρε κορίτσι πολυ κρίμα!!!! Τι να πω.... Ότι δεν σε καταλαβαίνω. Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις κ ολα στην πορεια θα έρθουν! Θετική σκέψη όσο μπορουμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Λυπάμαι κορίτσι μου, το ξέρω αυτό το συναίσθημα. Όπως είπες και εσυ πάμε για αλλά… πιο τυχερά 

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάρα!! Άντε, να βλέπουμε τέτοια χαρμόσυνα να παίρνουμε θάρρος κι εμείς. Έτσι όμορφα να συνεχιστεί μέχρι να τον πάρεις στην αγκαλιά σου ❤

 

Εγώ κορίτσια έλαβα σήμερα τα αποτελέσματα από την εξέταση Νίκα. Χρόνια ενδομητρίτιδα όπως το περίμενα. Ξεκινάμε αντιβιώσεις και εγχύσεις. Και έχω σιχαθεί πλέον τα φάρμακα, δεν τα μπορώ άλλο. Και να φανταστείτε μεγάλωσα σε οικογένεια εντελώς κατά των φαρμάκων, πήγα 25 για να πάρω αντιβίωση, ούτε αντιπυρετικό δεν είχα πάρει ποτέ. Και τώρα έχω γίνει χορηγός του φαρμακείου της γειτονιάς :(

 

Κατερινάκι δες το από τη θετική πλευρά, βρήκες το λόγο που απέτυχαν οι ετ. Δύσκολο όλο αυτό με τα φάρμακα αλλά είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Αχ βρε καρδιά μου...καταλαβαίνω....Να μην απογοητεύεσε...τα λέω σε εσένα να ακούω κ εγώ....που θα πάει μια φορά θα είναι κ η σειρά μας...Ψηλά το κεφάλι κ πάμε όλες μαζί για την επόμενη φορά...Απλά σαν σημείωση ήθελα να πω ότι τον προηγούμενο μήνα που τα καταφέραμε εμείς δεν ενοιωθα τίποτα...αφού όταν είδα το θετικό δεν το πίστευα..βέβαια δεν καταλήξε καλά στο τέλος... αλλά θέλω να πω ότι όλα συμβαίνουν κ τα πάντα μπορούμε να νιώθουμε η να μην νοιωθουμε από συμπτώματα!

Με το καλό στην επόμενη φορά...κ να είναι η τυχερή για όλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Σποράκι είπε:

Εγώ κορίτσια έλαβα σήμερα τα αποτελέσματα από την εξέταση Νίκα. Χρόνια ενδομητρίτιδα όπως το περίμενα. Ξεκινάμε αντιβιώσεις και εγχύσεις. Και έχω σιχαθεί πλέον τα φάρμακα, δεν τα μπορώ άλλο. Και να φανταστείτε μεγάλωσα σε οικογένεια εντελώς κατά των φαρμάκων, πήγα 25 για να πάρω αντιβίωση, ούτε αντιπυρετικό δεν είχα πάρει ποτέ. Και τώρα έχω γίνει χορηγός του φαρμακείου της γειτονιάς :(

 

Σε νιώθω!! Κι εγω σε αυτη τη φαση είμαι. Χωρίς έγχυσης βεβαια..μονο απο στόματος. Τον Σεπτέμβριο θα δουμε αν ειμαστε σε καλο δρομο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Kallo είπε:

Αααα καλή ιδέα το αγγούρι. Θα τρώω πολλά αγγουρια και θα πιω και πολύ νερό να δούμε 

Καλα αποτελέσματα. Ένα τέλειο νουμεράκι εύχομαι 

Ωχ κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Έχεις αλλά εμβρυακια? 

Οχι κορίτσι μου τα τελειώσαμε όλα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα

Ειμαι 37 μου βρηκαν ΠΩΑ 

Δεν εχω συντροφο κ πρεπει να παω για φυσικους η' τροποποιημενους φυσικους για 12 μηνες τουλαχιστον...καταλαβενετε

2 ερωτησεις

Ειμαι αναμεσα σε Ψ..α στο Ιασω

Κ Σφακ...γενεσις καμια γνωμη;

2ον

Οικονομικα ξερει καμια ποσο περιπου η' καθε φορα...δυστυχως το οικονομικο ειναι μεγαλο θεμα για μενα γιατι ειμαι μονη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Kk85 είπε:

Καλησπερααα

Ειμαι 37 μου βρηκαν ΠΩΑ 

Δεν εχω συντροφο κ πρεπει να παω για φυσικους η' τροποποιημενους φυσικους για 12 μηνες τουλαχιστον...καταλαβενετε

2 ερωτησεις

Ειμαι αναμεσα σε Ψ..α στο Ιασω

Κ Σφακ...γενεσις καμια γνωμη;

2ον

Οικονομικα ξερει καμια ποσο περιπου η' καθε φορα...δυστυχως το οικονομικο ειναι μεγαλο θεμα για μενα γιατι ειμαι μονη.

Σε θαυμάζω ήδη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Kk85 είπε:

Καλησπερααα

Ειμαι 37 μου βρηκαν ΠΩΑ 

Δεν εχω συντροφο κ πρεπει να παω για φυσικους η' τροποποιημενους φυσικους για 12 μηνες τουλαχιστον...καταλαβενετε

2 ερωτησεις

Ειμαι αναμεσα σε Ψ..α στο Ιασω

Κ Σφακ...γενεσις καμια γνωμη;

2ον

Οικονομικα ξερει καμια ποσο περιπου η' καθε φορα...δυστυχως το οικονομικο ειναι μεγαλο θεμα για μενα γιατι ειμαι μονη.

Καλησπέρα!! Και καλώς όρισες!!!
Θες να πας για καταψυξη ωαρίων ή εξωσωματική με δότη;

Ξέρω τις τιμές του Σφακ για καταψυξη ωαρίων, εμενα μου είπε 3 ωοληψίες με 2000 ευρώ και οι τρεις φορές. Δεν περιλαμβάνονται σε αυτά τα χάπια & ενέσεις.

Έχεις κάνει υπέρηχο να δουν τις καταβολές σου/πόσα ωοθηλάκια έχεις; Τι τιμή ΑΜΗ έχεις; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα  

Λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα..Το έχουμε περάσει πολλές εδώ μέσα δυστυχώς.

Πάρτε τον χρόνο σας να πατήσετε στα πόδια σας και να συνεχίσετε τις προσπάθειες σας.

Κάθε καλό από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάρα!! Άντε, να βλέπουμε τέτοια χαρμόσυνα να παίρνουμε θάρρος κι εμείς. Έτσι όμορφα να συνεχιστεί μέχρι να τον πάρεις στην αγκαλιά σου ❤

 

Εγώ κορίτσια έλαβα σήμερα τα αποτελέσματα από την εξέταση Νίκα. Χρόνια ενδομητρίτιδα όπως το περίμενα. Ξεκινάμε αντιβιώσεις και εγχύσεις. Και έχω σιχαθεί πλέον τα φάρμακα, δεν τα μπορώ άλλο. Και να φανταστείτε μεγάλωσα σε οικογένεια εντελώς κατά των φαρμάκων, πήγα 25 για να πάρω αντιβίωση, ούτε αντιπυρετικό δεν είχα πάρει ποτέ. Και τώρα έχω γίνει χορηγός του φαρμακείου της γειτονιάς :(

 

Το θέμα είναι να θεραπευτεί η ενδομητρίτιδα να μπορέσεις να φιλοξενήσεις το μωράκι σου. Τώρα για τα φάρμακα.. αναγκαίο κακό ορισμένες φορές κ εγώ δεν έπαιρνα εύκολα φάρμακα αλλά τώρα ήταν ανάγκη οπότε έκανα υπομονή κ τα πήρα όλα. Σημαντικό είναι ότι εντόπισες πρόβλημα κ μπορείς να το θεραπεύσεις! Καλή επιτυχία εύχομαι! 

1 ώρα πρίν, Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την στήριξη!!! Είχα να μεγάλο 0.100 χαχαχαχ παμε για αλλά ήμουν σίγουρη το ένιωθα 

Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Kk85 είπε:

Καλησπερααα

Ειμαι 37 μου βρηκαν ΠΩΑ 

Δεν εχω συντροφο κ πρεπει να παω για φυσικους η' τροποποιημενους φυσικους για 12 μηνες τουλαχιστον...καταλαβενετε

2 ερωτησεις

Ειμαι αναμεσα σε Ψ..α στο Ιασω

Κ Σφακ...γενεσις καμια γνωμη;

2ον

Οικονομικα ξερει καμια ποσο περιπου η' καθε φορα...δυστυχως το οικονομικο ειναι μεγαλο θεμα για μενα γιατι ειμαι μονη.

Καλησπέρα κορίτσι μου...στην ίδια ηλικία είμαστε εγώ είμαι στο Ιασώ..Μου πήγε για κρυοσυντηρηση ωαρίων μόνο( χωρίς κάτι άλλο) 1800€ ..Τα φάρμακα μου πήγαν 350€ τα πήρα μόνο μου..βέβαια υπάρχει κ η επιτροπή που μπορείς να περασεις να τα πάρεις από εκεί δωρεάν.

Αάαα τώρα ξαναδιάβασα....δεν πήγα με φυσικούς κύκλους πήρα τις ενέσεις εγώ σε έναν κύκλο το έκανα....άρα δεν γνωρίζω την τιμή...μην σε μπερδέψω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...