Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσιαααα επέστρεψα, ελπίζω να  βρίσκω εσάς και τα μωράκια σας σε εξαιρετική κατάσταση!  Χαρούμενες ξεκούραστες και φουσκωμένες.... Αυριο ξεκινάω διεγερση για ωοληψια, παμε δυναμικά απ την αρχή!!!  Ελπιζω αυτή τη φορά να τα πάω καλύτερα από την προηγούμενη...  Για αρχή να ξαναμεινω έγκυος και στη συνέχεια να έχω ένα γερό μωράκι!  

Καλή αρχή. Να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά, αισιοδοξία και χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Κορίτσιαααα επέστρεψα, ελπίζω να  βρίσκω εσάς και τα μωράκια σας σε εξαιρετική κατάσταση!  Χαρούμενες ξεκούραστες και φουσκωμένες.... Αυριο ξεκινάω διεγερση για ωοληψια, παμε δυναμικά απ την αρχή!!!  Ελπιζω αυτή τη φορά να τα πάω καλύτερα από την προηγούμενη...  Για αρχή να ξαναμεινω έγκυος και στη συνέχεια να έχω ένα γερό μωράκι!  

Καληηηηηη αρχή και καλές γονιμοποιησεις 

γυρισε ο αντρουλης σου ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , silvy22 είπε:

Κακή αρχή και καλές γονιμοποιησεις 

γυρισε ο αντρουλης σου ;

Χαχαχααχ ξαναδιάβασε, ελπίζω να μην είσαι σαββατογεννημενη :P οχι ακομα τέλος της εβδομάδας οπότε Δευτέρα θα τον στείλω να δώσει κολυμβητές να τα βάλουμε καταψυξουλα...  Δεν έχω ιδέα αν θα μ κανει την ίδια διεγερση με την προηγούμενη φορά. Μ ειπε ορμονικές εξετάσεις αύριο κ βλέπουμε...  Θεωρώ όμως πως δεν θα αλλάξουμε σχήμα εφόσον την 1η φορά πετυχαμε εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Κορίτσιαααα επέστρεψα, ελπίζω να  βρίσκω εσάς και τα μωράκια σας σε εξαιρετική κατάσταση!  Χαρούμενες ξεκούραστες και φουσκωμένες.... Αυριο ξεκινάω διεγερση για ωοληψια, παμε δυναμικά απ την αρχή!!!  Ελπιζω αυτή τη φορά να τα πάω καλύτερα από την προηγούμενη...  Για αρχή να ξαναμεινω έγκυος και στη συνέχεια να έχω ένα γερό μωράκι!  

Ολα καλα να πανε! Αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σου με ενα υγιες μωρακι (ή με δυο)!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Χαχαχααχ ξαναδιάβασε, ελπίζω να μην είσαι σαββατογεννημενη :P οχι ακομα τέλος της εβδομάδας οπότε Δευτέρα θα τον στείλω να δώσει κολυμβητές να τα βάλουμε καταψυξουλα...  Δεν έχω ιδέα αν θα μ κανει την ίδια διεγερση με την προηγούμενη φορά. Μ ειπε ορμονικές εξετάσεις αύριο κ βλέπουμε...  Θεωρώ όμως πως δεν θα αλλάξουμε σχήμα εφόσον την 1η φορά πετυχαμε εγκυμοσυνη!

Το διόρθωσα αααααα αχ αυτός ο κορεκτορας !!!! με το καλό να έρθει να κάνει κάποιες ‘εκτονωσεισ’ πριν δώσει ανα 2-3 μέρες να ναι φρέσκο  ! Αφού πήγε καλά το προηγ πρωτόκολλο δύσκολα θα σ αλλάξει , τι εμβρυακια σας έδωσε το προηγ ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , silvy22 είπε:

Το διόρθωσα αααααα αχ αυτός ο κορεκτορας !!!! με το καλό να έρθει να κάνει κάποιες ‘εκτονωσεισ’ πριν δώσει ανα 2-3 μέρες να ναι φρέσκο  ! Αφού πήγε καλά το προηγ πρωτόκολλο δύσκολα θα σ αλλάξει , τι εμβρυακια σας έδωσε το προηγ ; 

Αμα προλάβουμε.. Θα κάνουμε 1 φορα έστω αυτό το περίεργο ακροβατικο που λέγεται σεξ...  Εχω ξεχάσει να σ πω την αλήθεια πως γίνεται!  Χαχαχα!! 

Λοιπον εκανα διεγερση 5 ημέρες μόνο με κλομιφεν και πήραμε 4 ωάρια. Από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 2 και τα βάλαμε 3ων ημερών grade 2 (7  και 8 κύτταρα). Απλως έλεγα μηοως έκανα μεγαλύτερη διεγερση μπας και καταφέρουμε κ βάλουμε κατάψυξη σε περίπτωση που πάει κάτι στραβά! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angot είπε:

Αμα προλάβουμε.. Θα κάνουμε 1 φορα έστω αυτό το περίεργο ακροβατικο που λέγεται σεξ...  Εχω ξεχάσει να σ πω την αλήθεια πως γίνεται!  Χαχαχα!! 

Λοιπον εκανα διεγερση 5 ημέρες μόνο με κλομιφεν και πήραμε 4 ωάρια. Από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 2 και τα βάλαμε 3ων ημερών grade 2 (7  και 8 κύτταρα). Απλως έλεγα μηοως έκανα μεγαλύτερη διεγερση μπας και καταφέρουμε κ βάλουμε κατάψυξη σε περίπτωση που πάει κάτι στραβά! 

Καλά τα πηγατε, Η κλομιφενη ναι είναι η πιο απλή διέγερση , δείτε το μήπως κάνεις και ενεσουλες 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια...επειδη δεν εχω διαβασει αν εχετε γράψει κατι... Σήμερα ειναι 6η μερα απ οταν κολλησα κ εγω κορωνοιο...Το περασα ελαφριά ευτυχως. Και σημερα αδιαθετησα κιολας... Λετε να υπάρχει καποιο προβλημα να προχωρήσουμε σε ωοληψια; Σε 15 περίπου μερες...Σας έχει πει ο γιατρός σας οτι ειναι λογος για αναβολη στον επόμενο κύκλο; Δεν τίθεται θεμα να ειμαι θετικη προφανως... Αλλα επηρεάζονται τα ωαρια;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια...επειδη δεν εχω διαβασει αν εχετε γράψει κατι... Σήμερα ειναι 6η μερα απ οταν κολλησα κ εγω κορωνοιο...Το περασα ελαφριά ευτυχως. Και σημερα αδιαθετησα κιολας... Λετε να υπάρχει καποιο προβλημα να προχωρήσουμε σε ωοληψια; Σε 15 περίπου μερες...Σας έχει πει ο γιατρός σας οτι ειναι λογος για αναβολη στον επόμενο κύκλο; Δεν τίθεται θεμα να ειμαι θετικη προφανως... Αλλα επηρεάζονται τα ωαρια;

Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά δεν νομίζω να επηρεάζονται...αρκεί να είσαι εσύ αρνητική για να μπεις μέσα.... Περαστικά σου. Είναι η πρώτη φορά που κόλλας;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Ele@n είπε:

Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά δεν νομίζω να επηρεάζονται...αρκεί να είσαι εσύ αρνητική για να μπεις μέσα.... Περαστικά σου. Είναι η πρώτη φορά που κόλλας;

Σε ευχαριστώ για την απάντηση... Ειναι δεύτερη φορά ...την πρώτη φορα ειχα κολλησει το Νοέμβρη του 20...απο τους πρώτους σχετικά...Πηγαμε διακοπες βλεπεις οπότε καπου το τσιμπησαμε...χαχαχ


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση... Ειναι δεύτερη φορά ...την πρώτη φορα ειχα κολλησει το Νοέμβρη του 20...απο τους πρώτους σχετικά...Πηγαμε διακοπες βλεπεις οπότε καπου το τσιμπησαμε...χαχαχ

Ε και σπίτι να καθόμαστε πλέον ολο και κάποιος γύρω μας έχει κολλήσει. Τουλάχιστον εσείς πήγατε διακοπές χαχαχα...αφού το περνάς ελαφρά όλα υπό έλεγχο. Δες τη θετική πλευρά....διαβάζω στο φόρουμ ότι μετά τη νόσηση κάποιες έμειναν έγκυες...ποτέ δεν ξέρεις....;)

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ele@n είπε:

Ε και σπίτι να καθόμαστε πλέον ολο και κάποιος γύρω μας έχει κολλήσει. Τουλάχιστον εσείς πήγατε διακοπές χαχαχα...αφού το περνάς ελαφρά όλα υπό έλεγχο. Δες τη θετική πλευρά....διαβάζω στο φόρουμ ότι μετά τη νόσηση κάποιες έμειναν έγκυες...ποτέ δεν ξέρεις....;)

Χαχαχα,λες; Εμείς μάλλον δεν θα δοκιμάσουμε γιατί θα προχωρησω σε ωοληψια...Επισης εχω διαβάσει πως σε αντίθεση με ο,τι ακούγεται για τη νοσηση στους αντρες,καποιοι μετα ειχαν περισσότερο και καλύτερο σπερμα....Λες να ισχύει και αυτό; 

 

Μιλησα και με το γιατρό μου τωρα και μου ειπε πως θα προχωρήσουμε κανονικα!!!

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα,λες; Εμείς μάλλον δεν θα δοκιμάσουμε γιατί θα προχωρησω σε ωοληψια...Επισης εχω διαβάσει πως σε αντίθεση με ο,τι ακούγεται για τη νοσηση στους αντρες,καποιοι μετα ειχαν περισσότερο και καλύτερο σπερμα....Λες να ισχύει και αυτό; 

 

Μιλησα και με το γιατρό μου τωρα και μου ειπε πως θα προχωρήσουμε κανονικα!!!

Ναιιιι το έχω διαβάσει και αυτό. Άγνωστες οι βουλές του κορονωιου. Χαχαχα. Άσχετο...στην ωοληψια όταν πρέπει να πας Αθήνα τι κάνεις με τον μικρό; 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ele@n είπε:

Ναιιιι το έχω διαβάσει και αυτό. Άγνωστες οι βουλές του κορονωιου. Χαχαχα. Άσχετο...στην ωοληψια όταν πρέπει να πας Αθήνα τι κάνεις με τον μικρό; 

Για να δούμε...θα σας ενημερωσω για τα αποτελέσματα... Τον κραταει η μαμα μου οταν πηγαίνουμε Αθήνα...

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...