Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Χαχαχα,λες; Εμείς μάλλον δεν θα δοκιμάσουμε γιατί θα προχωρησω σε ωοληψια...Επισης εχω διαβάσει πως σε αντίθεση με ο,τι ακούγεται για τη νοσηση στους αντρες,καποιοι μετα ειχαν περισσότερο και καλύτερο σπερμα....Λες να ισχύει και αυτό; 

 

Μιλησα και με το γιατρό μου τωρα και μου ειπε πως θα προχωρήσουμε κανονικα!!!

Και εγώ περνάω κορονοιο και ο άντρας μου αλλά και έμας ο γιατρός μας είπε ότι αν είμαστε αρνητική τη Κυριακή μπορούμε τη Δευτέρα να πάμε κανονικά στο ραντεβού και να ξεκινήσουμε διέγερση. Από την άλλη εγώ σκεφτομαι να το αφήσω ένα μήνα ,δε ξέρω φοβάμαι ότι είναι ταλαιπωρημένος ο οργανισμός από τον ιό να αρχίσω και φάρμακα τώρα δε ξέρω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 19/8/2022 at 12:07 ΜΜ, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Όσες ειστε εγκυουλες εχω μια απορια..ειμαι 15η βδομάδα κ νομιζω πως η κοιλιά μ μίκρυνε σε σχεση με οταν ημουν 13-14η… το εχει πάθει καμια ;

Χεχε, εγώ το πάθαινα συνέχεια όταν ήταν πιο μικρή η κοιλιά! Έχει να κάνει και με το πόσο πρησμένες ή ξεπρησμένες είμαστε! Σε λίγο που θα ξεπεταχτεί η κοιλιά σου και θα είναι σταθερά μεγάλη δε θα έχεις τέτοιες έγνοιες! Θα σκέφτεσαι μόνο σε τι ρούχα χωράς!!! Μου συμβαίνει τώρα! Εκανε ένα μπραφ η κοιλιά μου τις τελευταίες μέρες των διακοπών (μεταξύ 19ης και 20ης βδομάδας) και πλέον δε με αναγνωρίζω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@happiness79 @κοτοπουλάκι σας ευχαριστώ κορίτσια μου, να κάνω 2 κόρες να τις κυνηγανε τα καμάρια σας!!  :-P  χαχαχαχ, για φαντάσου!!!

Είδατε τις ορμονικες μ;  2η μερα Ε2 :52 και προγεστερονη 0.93!  Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό για να μου πει πως το βλέπει!! Έχετε ιδέα; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , happiness79 είπε:

Χεχε, εγώ το πάθαινα συνέχεια όταν ήταν πιο μικρή η κοιλιά! Έχει να κάνει και με το πόσο πρησμένες ή ξεπρησμένες είμαστε! Σε λίγο που θα ξεπεταχτεί η κοιλιά σου και θα είναι σταθερά μεγάλη δε θα έχεις τέτοιες έγνοιες! Θα σκέφτεσαι μόνο σε τι ρούχα χωράς!!! Μου συμβαίνει τώρα! Εκανε ένα μπραφ η κοιλιά μου τις τελευταίες μέρες των διακοπών (μεταξύ 19ης και 20ης βδομάδας) και πλέον δε με αναγνωρίζω!

Αληθεια ; Δηλαδη εγω σε 3 βδομαδες θα κανω μπαμ;:D πρώτη φορα στη ζωη μ θα περιμενα να χαρω οτι θα βαλω κιλα κ θα εχω κοιλια αχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2022 at 1:36 ΜΜ, Maroxmarox είπε:

Λειτουργεί ο βελονισμός πριν την εξωσωματική; Έχουμε θετικά αποτελέσματα συνήθως ; Έχει κανείς εμπειρία;

Προσωπικά ξεκίνησα βελονισμό πέρυσι το καλοκαίρι, μια φορά την εβδομάδα. Είδα πολύ γρήγορα αλλαγή στον πόνο των ωοληψιών χωρίς μέθη (ασύγκριτα λιγότερος πόνος), αλλά και καλύτερα τα πηγαίναμε στη διαδικασία, χωρίς όμως να πετύχω στην ετ που ακολούθησε. Όμως μερικούς μήνες μετά έμεινα έγκυος φυσικά. Δεν ξέρω κατά πόσο βοήθησε ο βελονισμός, υποθέτω ότι έβαλε το λιθαράκι του, αλλά θεωρώ ότι ήταν συνάρτηση πολλών παραγόντων. Γνώμη μου είναι να κάνεις αν σε βοηθάει έστω και ψυχολογικά το να βοηθάς τον οργανισμό σου με κάθε τρόπο. Κακό δεν κάνει, ίσα ίσα που βοηθάει να χαλαρώσεις. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

 

@κοτοπουλάκι πώς είσαι? Διάβασα τα νέα σου και μου φαίνεται ότι διακρίνω να εξωτερικεύεις μεγαλύτερη δύναμη! Χαίρομαι γι' αυτό! Και που ο μικρούλης σου μεγαλώνει τόσο καλά! Τυχερή που δεν έχεις πάρει βάρος! Μη σε ανησυχεί καθόλου! Πότε έχεις Β' επιπέδου?

 

Αααχχχ happiness προσπαθώ αλλά ακόμα δεν έχω συνέλθει.. Ήταν κ η ζέστη τόσες μέρες, ήταν κ ότι ένιωθα ράκος, η ζαλάδα που έχω λόγω κακής όρασης συν το ότι ο απαράδεκτος με άφησε να τα περάσω μόνη μου όλα αυτά με διέλυσαν.

Από νέα να πω ότι με πήρε πριν λίγες μέρες τηλέφωνο η (πρώην) πεθερά μου να δει τι κάνω κ έκατσα κ της τα είπα όλα αυτά που μου έκανε ο κανακάρης της. Τι για τις φωτογραφίες, που δεν με πήρε ένα τηλέφωνο τόσες μέρες να δει πως πάω, που μου άφησε τα σκυλιά κ διακοπάρει με τη γκόμενα που είναι κ 50 χρονών κλπ.

Έπαθε ένα σοκ, αυτή μου είπε βέβαια ότι θέλει να έχει επαφή μαζί μου, κ το παιδί θέλει να βλεπει κ γενικά να τη θεωρώ γιαγιά του παιδιού μου.

Την επόμενη μέρα με πήρε ο ανεπρόκοπος τηλέφωνο. Προφανώς τον έκραξε η μάνα του κ σου λέει ας πάρω ένα τηλ. Του τα πα κ αυτουνού απ’ την καλή κ απ την ανάποδη. Μέχρι που έβαλε τα κλάμματα αλλά καμία νύξη για μετάνοια. Αυτός τώρα είναι αλλού κ περνάει ζωή κ κότα. 

Εγώ πάλι θύμωσα πολύ πλέον. Μου φαίνεται τρομερά καραγκιόζης ο τύπος κ πλέον αρχίζω να τον βλέπω πιο αντικειμενικά (προσπαθώ τουλάχιστον)..

Β επιπέδου έχω τη Δευτέρα 29/8. Άλλο άγχος από εκεί.. φοβάμαι τι θα ακούσω, ελπίζω να είναι καλά ο μικρούλης μου..

6/9 έχω ραντεβού με το γυναικολόγο να δει τις εξετάσεις μου.

Επίσης έκανα την Παρασκευή εξέταση αίματος κ ούρων κ ο αιματοκρίτης μου έφτασε 33,9. Ο γιατρός είπε να διπλασιάσω το σίδηρο που παίρνω. Δυστυχώς φάνηκε πάλι κάποια ανισορροπία στα ούρα κ σήμερα έδωσα πάλι δείγμα να γίνει καλλιέργεια. Εγώ δεν έχω συμπτώματα ουρολοίμωξης όμως.

Νομίζω θα αρχίσω χαπάκια cranberry προληπτικά αλλά την αντιβίωση τη βλέπω να την τρώω πάλι.. 

Εσύ τι κάνεις; Πώς πάει ο μπέμπης σου;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

@happiness79 @κοτοπουλάκι σας ευχαριστώ κορίτσια μου, να κάνω 2 κόρες να τις κυνηγανε τα καμάρια σας!!  :-P  χαχαχαχ, για φαντάσου!!!

Είδατε τις ορμονικες μ;  2η μερα Ε2 :52 και προγεστερονη 0.93!  Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό για να μου πει πως το βλέπει!! Έχετε ιδέα; 

Χαχα, ανυπομονούμε!! Μόνο το μπρίο σου να έχουν και γίναμε!!! Τις είδα αλλά δεν έχω ιδέα από αυτά... Ο καρυότυπος σας βγήκε?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happiness79 είπε:

Χαχα, ανυπομονούμε!! Μόνο το μπρίο σου να έχουν και γίναμε!!! Τις είδα αλλά δεν έχω ιδέα από αυτά... Ο καρυότυπος σας βγήκε?? 

:wub: πλάκα θα είχε!!! 

Οχι  ακομααααα, από μέρα σε μέρα περιμένουμε!  Η κυστικη ινωση βγήκε αρνητική πάντως .  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αληθεια ; Δηλαδη εγω σε 3 βδομαδες θα κανω μπαμ;:D πρώτη φορα στη ζωη μ θα περιμενα να χαρω οτι θα βαλω κιλα κ θα εχω κοιλια αχαχαχα

Ναι καλά κι εγώ έτσι έλεγα και τώρα νιώθω σα ντουλάπα! Χαρούμενη ντουλάπα βέβαια! :D Μη το δένεις κόμπο ότι σε 3 βδομάδες θα σου συμβεί το ίδιο όμως, το κάθε σώμα αλλιώς αντιδρά! Ότι θα συμβεί βέβαια θα συμβεί, το πότε μπορεί να διαφέρει!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

@happiness79 @κοτοπουλάκι σας ευχαριστώ κορίτσια μου, να κάνω 2 κόρες να τις κυνηγανε τα καμάρια σας!!  :-P  χαχαχαχ, για φαντάσου!!!

Είδατε τις ορμονικες μ;  2η μερα Ε2 :52 και προγεστερονη 0.93!  Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό για να μου πει πως το βλέπει!! Έχετε ιδέα; 

Εύχομαι να κάνεις τα πιο γερά παιδάκια! 

Τις είδα τις ορμονικές αλλά δεν τις πολυκαταλαβαίνω. Ο γιατρός θα σου πει σύντομα, μην αγχώνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Αααχχχ happiness προσπαθώ αλλά ακόμα δεν έχω συνέλθει.. Ήταν κ η ζέστη τόσες μέρες, ήταν κ ότι ένιωθα ράκος, η ζαλάδα που έχω λόγω κακής όρασης συν το ότι ο απαράδεκτος με άφησε να τα περάσω μόνη μου όλα αυτά με διέλυσαν.

Από νέα να πω ότι με πήρε πριν λίγες μέρες τηλέφωνο η (πρώην) πεθερά μου να δει τι κάνω κ έκατσα κ της τα είπα όλα αυτά που μου έκανε ο κανακάρης της. Τι για τις φωτογραφίες, που δεν με πήρε ένα τηλέφωνο τόσες μέρες να δει πως πάω, που μου άφησε τα σκυλιά κ διακοπάρει με τη γκόμενα που είναι κ 50 χρονών κλπ.

Έπαθε ένα σοκ, αυτή μου είπε βέβαια ότι θέλει να έχει επαφή μαζί μου, κ το παιδί θέλει να βλεπει κ γενικά να τη θεωρώ γιαγιά του παιδιού μου.

Την επόμενη μέρα με πήρε ο ανεπρόκοπος τηλέφωνο. Προφανώς τον έκραξε η μάνα του κ σου λέει ας πάρω ένα τηλ. Του τα πα κ αυτουνού απ’ την καλή κ απ την ανάποδη. Μέχρι που έβαλε τα κλάμματα αλλά καμία νύξη για μετάνοια. Αυτός τώρα είναι αλλού κ περνάει ζωή κ κότα. 

Εγώ πάλι θύμωσα πολύ πλέον. Μου φαίνεται τρομερά καραγκιόζης ο τύπος κ πλέον αρχίζω να τον βλέπω πιο αντικειμενικά (προσπαθώ τουλάχιστον)..

Β επιπέδου έχω τη Δευτέρα 29/8. Άλλο άγχος από εκεί.. φοβάμαι τι θα ακούσω, ελπίζω να είναι καλά ο μικρούλης μου..

6/9 έχω ραντεβού με το γυναικολόγο να δει τις εξετάσεις μου.

Επίσης έκανα την Παρασκευή εξέταση αίματος κ ούρων κ ο αιματοκρίτης μου έφτασε 33,9. Ο γιατρός είπε να διπλασιάσω το σίδηρο που παίρνω. Δυστυχώς φάνηκε πάλι κάποια ανισορροπία στα ούρα κ σήμερα έδωσα πάλι δείγμα να γίνει καλλιέργεια. Εγώ δεν έχω συμπτώματα ουρολοίμωξης όμως.

Νομίζω θα αρχίσω χαπάκια cranberry προληπτικά αλλά την αντιβίωση τη βλέπω να την τρώω πάλι.. 

Εσύ τι κάνεις; Πώς πάει ο μπέμπης σου;

 

Πφφφφφ δε θέλω να σχολιάσω τπτ για τον πατέρα του παιδιού σου, συγχίζομαι! Είναι πολύ ευχάριστο που η μητέρα του κρατάει αυτή τη στάση, νομίζω ότι μπορείς ως ένα βαθμό να βασιστείς πάνω της! Οσο για τις σωματικές σου ταλαιπώριες, τουλάχιστον φαίνεται να πέρασαν οι μεγάλες ζέστες και σίγουρα θα πάρεις τα πάνω σου! Ο σίδηρος είναι πολύ σύνηθες να πέφτει τον 5ο μήνα, θα ανέβει τώρα που ενίσχυσες τη δόση και θα δυναμώσεις! Πόσο έπαιρνες και πόσο παίρνεις τώρα? Εμένα εξαρχής μου έδινε δύο δόσεις τη μέρα! Αχ κοντεύει η Β' επιπέδου σου, θα δεις το μωρό κανονικά, πωπω, τέλειο θα είναι!!! Μετά θα σου φύγει κάθε ψήγμα ανησυχίας! Εμείς καλά είμαστε, έκανα υπέρηχο τη Δευτέρα, ήταν καλές όλες οι μετρήσεις, 365gr ο μικρός και 22,4cm ύψος, χαμός!!! Καλά αποτελέσματα στην καλλιέργεια να έχεις!

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

:wub: πλάκα θα είχε!!! 

Οχι  ακομααααα, από μέρα σε μέρα περιμένουμε!  Η κυστικη ινωση βγήκε αρνητική πάντως .  

Ωραία, καλά αποτελέσματα και στον καρυότυπο τώρα!!!

On 14/8/2022 at 9:09 ΜΜ, eleonora85 είπε:

@Moomin  Με το καλο να το υποδεχτειτε σπιτι σας!!  

Κοριτσια οποια θελει γλυκο αλλα δε θελει ζαχαρη, μπορει να δοκιμασει τα ζαχαροπλαστεια slim bites που ειναι για διαβητικους. Τα δοκιμασα προσφατα κ παρολο που δεν αντεχω τη στεβια μου αρεσαν!

Μεγάλη ζημιά μου έκανες, μπήκα στο site τους και μου τρέχουν τα σάλια!!! Πολύ χρήσιμη πληροφορία εννοείται βέβαια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ happiness, Έπαιρνα 20mg σίδηρο κάθε μεσημέρι μετά το φαγητό κ τώρα παίρνω 2 χάπια των 20mg.

Μακάρι να τον δω να είναι καλά κ τι στον κόσμο..

Καλά ο δικός σου μεγαλώνει μια χαρά! Έχει πάρει φόρα! 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2022 at 5:23 ΜΜ, kateriiina25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω χαθεί λίγο τον τελευταίο καιρό. Είχα ανάγκη κάπως να ξεφύγω από όλα τα θέματα της εξωσωματικής και να ασχοληθώ λίγο με την δουλειά μου για να ξεχαστώ (μέχρι τουλάχιστον να ξεκινήσουμε με αντιβιώσεις κτλ την θεραπεία). Εσείς τι κάνετε; Δεν μπορούσα να διαβάσω τόσα πολλά μηνύματα και έχω μείνει πίσω. @Kallo μου μόνο για σένα είδα τα στενάχωρα νέα. Κουράγιο και υπομονή κορίτσι μου. Κανένα άλλο συνταρακτικό νέο; Οι εγκυούλες είστε όλες καλά; @κοτοπουλάκι είδα λίγο και τα δικά σου που ακόμα σε ταλαιπωρεί αυτός ο αχαρακτήριστος. Κουράγιο και σε σένα και focus στο μωράκι σου.  

Εγώ παρότι σταμάτησα για λίγο να ασχολούμαι με γυναικολογικά και εξωσωματικές, είπα να πιάσω και άλλες ειδικότητες χαχαχα
 Έχω κάτι ζαλάδες εδώ και 2 εβδομάδες καθημερινά και συνεχόμενα και τρέχω σε ΩΡΛ και νευρολόγους, κάνω εξετάσεις, μαγνητικές κτλ και ακόμα δεν έχουμε βρει τι φταίει. Και ξέρετε ποιο είναι το πιο εκνευριστικό, ε? Που με ρωτάνε όλοι μήπως και είμαι έγκυος :lol:

Πωπω Κατερίνα μου τι άσχημο αυτό με τις ζαλάδες... εξαντλητικό. Είσαι καλύτερα τώρα? Έβγαλες άκρη με τις εξετάσεις για το πού οφείλονται? Καλά ξεμπερδέματα και περαστικά εύχομαι! Και με το καλό να ξεκινήσεις τη θεραπεία σου για να πάρεις σειρά κι εσύ, να μας λες σε λίγο καιρό τα ευχάριστα! 

On 10/8/2022 at 12:19 ΜΜ, Lela79 είπε:

Και εγώ θέλω να αρχίσω βελονισμό για την επόμενη εξωσωματική ....

Γνωριζεις κάποιον ή αν υπάρχουν εδώ κοπέλες που έχουν δοκιμάσει κ έμειναν ευχαριστημένες γίνεται να μου στείλετε πμ με στοιχεία επικοινωνίας για βελονιστη στην Αθήνα ;  

Καλησπέρα! Αν είσαι ακόμα σε αναζήτηση βελονιστή πες μου να σου στείλω στο προσωπικό! Ο δικός μου βρίσκεται στη λεωφόρο Αλεξάνδρας αν σε βολεύει!

On 10/8/2022 at 10:11 ΠΜ, Ntzn είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

Ειμαι νεα στο φορουμ, οποτε καθε καθοδηγηση ευπροσδεκτη. 

Με τον αντρα μου εχουμε δυο αποτυχημενες προσπαθειες εξωσωματικης στο εξωτερικο, οπου κ μενουμε. Με δυο διαφορετικα πρωτοκολλα κ 2 ωοληψιες. Δυστυχως τα εμβρυακια μας δεν κολλησαν. 

Ειπαμε να προσπαθησουμε κ μια στην Αθηνα. Μας προτειναν εναν γιατρο στο Υγεια κ εναν στο Ιασω. Λογω εργασιας, η πρωτη συναντηση θα γινει μεσω ιντερνετ. 

Θα ηθελα να μαθω εαν προτείνετε καποιο απο τα δυο κεντρα περισσοτερο. 

Ξαναεβαλα την ερωτηση σε αλλο γκρουπ του φορουμ κ μου απαντησε μια κοπελα, προτεινοντας νου να μπω στο γκρουπ αυτο κ πολυ σωστα επισημανε να δω κ τους δυο γιατρους κ να διαλεξω (ευχαριστω παρεμπιπτόντως!). 

Παρολα αυτα θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας ή προσωπικες εμπειριες εαν γινεται. 

Ευχαριστω εκ των προτερων. 

Καλώς όρισες Ntzn και καλή επιτυχία στην ερχόμενη προσπάθεια σου! Και τα δύο κέντρα που ανέφερες θεωρούνται από τα καλύτερα! Προσωπικά τις εξωσωματικές μου τις έκανα στο Ιασώ και έμεινα πολύ ευχαριστημένη συνολικά, αλλά καλώς εχόντων των πραγμάτων θα γεννήσω στο Μητέρα, αυτό λόγω επιλογής γιατρών. Οπότε θα σου πρότεινα κι εγώ το ίδιο με την άλλη κοπέλα, να αποφασίσεις με βάση το γιατρό που θα νιώσεις καλύτερα μαζί του, είναι βασικό. Επίσης δεν ξέρω αν τα δύο κέντρα έχουν διαφορετικές τιμές, αλλά ίσως καλό θα ήταν να το γνωρίζεις κι αυτό γιατί έχει τη σημασία του!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

Κοριτσια έκανα σήμερα 2η μερα του κυκλου ορμονικες Ε2 : 52 και προγεστερονη : 0,93.. Πως σας φαίνεται; 

δεν έχω ιδέα από αυτά! Δε θυμάμαι καν πόσο ήταν την 1η φορά. 

Προχθές σκουπιζουν καφέ, Χθες σκουπιζουν κόκκινο αλλά δεν είχε κατέβει μεγάλη ροή στη σερβιέτα, σήμερα το χάραμα ηρθε ποταμι...  Άρα σήμερα ήταν η 2η μερα σωστά; 

 Κορίτσι μου είναι πολύ καλές οι εξετάσεις σου!!!Την Ε2 τη θέλουν από 30 μέχρι 60 απλά δε θυμάμαι τώρα να σου πω τη μονάδα μέτρησης γιατί έχει 2 και την προγεστερονη κάτω από 1!!

Σωστά τις έκανες 2η μέρα!!Μετράμε 1η μέρα όταν βλέπουμε κόκκινο όχι καφέ!!

Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία και αυτή τη φορά να κρατήσεις στην αγκαλιά σου γερο/α μωρακι/α!!Είμαι σίγουρη για την επιτυχία σου αφού έχεις τον γιατρό που έχεις!!Του έχω μεγάλη αδυναμία αφού με βοήθησε να μεινω εγκυος φυσιολογικά μετά από αποτυχημένες εξωσωματικες!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Ισχύει! @eva13232 τι έγινε με τα καφετιά που είχες? Σου ήρθε περίοδος? @Little star πώς είναι η ζαχαρένια σου? Διάβασα ότι έγραψες πριν λίγες μέρες ότι μεγαλώνει μια χαρά! Σας έχω στο νου μου!

@κοτοπουλάκι πώς είσαι? Διάβασα τα νέα σου και μου φαίνεται ότι διακρίνω να εξωτερικεύεις μεγαλύτερη δύναμη! Χαίρομαι γι' αυτό! Και που ο μικρούλης σου μεγαλώνει τόσο καλά! Τυχερή που δεν έχεις πάρει βάρος! Μη σε ανησυχεί καθόλου! Πότε έχεις Β' επιπέδου?

 

Δόξα τω Θεω μέχρι στιγμής είναι καλά. Είναι πολύ ζωηρή. Όλη την ώρα κουνιέται. Ελπίζουμε τώρα να αρχίσει να παίρνει βάρος. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...