Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Pepi123 είπε:

Δεν ξερω με φοβιζει πολυ αυτο το φαρμακο αλλη λενε οκ παρε το κ αλλη το θεωρουν πολυ βαρυ φαρμακο

Αν σου έχει πει ο ρευματολογος σου μην αγχώνεσαι εκείνοι ξέρουν πολύ περισσότερο. Μην ακούς κανέναν άλλον. Ολοι οι αλλοι γνωστές το παίζουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Inana είπε:

11η μέρα σημάνει παμεν καλά? Έβαλα 2 βλαστοκυστες 

Πολυ καλά!!Να ξανακανεις σε 2 ή 3 μερες που περιμενουμε τον διπλασιασμό κ ολα καλα να πανε !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Nephele78 είπε:

Πολυ καλά!!Να ξανακανεις σε 2 ή 3 μερες που περιμενουμε τον διπλασιασμό κ ολα καλα να πανε !! 

Τετάρτη θα ξανά κάνω μίλησα πριν λίγο με τον γιατρό μου

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nephele78 said:

Θα πρέπει να πας στο λογιστηριο κ να το πεις!!!.εμενα ειχανε ξεχασει να μου κανουν καρδιογράφημα σε μια ωοληψια( εγω χαιρόμουν βεβαια χαχα ) κ το ειχανε χρεωσει..(αλλα εκεινη τη μερα καθως ημουν ζαλισμενη δε το καταλαβα).αφου το διαπιστωσα μετα απο κανα μηνα σε εναν αλλο φυσικό πηγα κ τους το ειπα κ μου δωσανε πισω τα χρηματα.

Πήρα και το είπα και είπαν ότι θα μου αφαιρέσουν 250€ από τα λεφτά τησ εμβρυομεταφορας . Με σώσατε κορίτσια 

3 hours ago, Διδυμακια2 said:

Εγω το Σάββατο πάω για ετ και μου είπε ο γιατρός να βάλω το πρωί πριν πάω το υπόθετο προγεστερονης 

Καλή επιτυχία !!!!!! Εγώ θα στείλω να ρωτήσω για σίγουρα μετά 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Καλησπερα  κοριτσια μια γραφω εδω μια γραφω διπλα μετα την εμβρυομεταφορα πηγα σημερα ειδαμε σάκο με βγαζει βασει εμβρυομεταφορας ειμαι 5w3d δε θα πρεπε να δω κ τιποτα αλλο μου λεεει ειναι νωρις.. θα ξανα παω παρασκευη η πεμπτη.. δε λεει κ πολλα αυτος ο γιατρος.. θα με τρελανει τελευταια χοριακη ειχα τη Παρακευή 1200 18 μερες μετα την ετ.. Φοβαμαι μην ειναι αδειος ο σάκος.. ολα θα τα παθω απο την αγωνία μου ουφ

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ksvolimi είπε:

 Καλησπερα  κοριτσια μια γραφω εδω μια γραφω διπλα μετα την εμβρυομεταφορα πηγα σημερα ειδαμε σάκο με βγαζει βασει εμβρυομεταφορας ειμαι 5w3d δε θα πρεπε να δω κ τιποτα αλλο μου λεεει ειναι νωρις.. θα ξανα παω παρασκευη η πεμπτη.. δε λεει κ πολλα αυτος ο γιατρος.. θα με τρελανει τελευταια χοριακη ειχα τη Παρακευή 1200 18 μερες μετα την ετ.. Φοβαμαι μην ειναι αδειος ο σάκος.. ολα θα τα παθω απο την αγωνία μου ουφ

Ελα μπράβο

είδες Περνάς το ένα στάδιο αρχίζει το άγχος για το επόμενο όλα καλά θα είναι θα το δεις ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα μπράβο

είδες Περνάς το ένα στάδιο αρχίζει το άγχος για το επόμενο όλα καλά θα είναι θα το δεις ❤️❤️❤️

Μακαρι !! Ψυχοβγαλτης.. ειναι 

Μαστ; Ειδα θετικο φουλ! Ποτε με το καλο χοριακη;❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ksvolimi είπε:

Μακαρι !! Ψυχοβγαλτης.. ειναι 

Μαστ; Ειδα θετικο φουλ! Ποτε με το καλο χοριακη;❤️❤️

Ελα ντε ποτε άραγε ;;; 
Έχω κοβιντ θα κάνω ένα σελφ στις 5 μέρες να δω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ksvolimi είπε:

Μακαρι !! Ψυχοβγαλτης.. ειναι 

Μαστ; Ειδα θετικο φουλ! Ποτε με το καλο χοριακη;❤️❤️

Το βασανιστήριο δεν τελειώνει άσε! 

Θα δείτε και εμβρυικά στοιχεία μην φοβάσαι!

Προσευχούλα κάνε!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Ελα ντε ποτε άραγε ;;; 
Έχω κοβιντ θα κάνω ένα σελφ στις 5 μέρες να δω 

Ναι το θυμαμαι που εχεις κοβιντ κοιτα με τις νέες οδηγιες του εοδυ αν δενε χεις συμπτώματα κανεις ενα σελφ βγει αρνητικο κ εχεις κατσει 5 μερες βγαινεις κανόνικα οποτε βουρ….αλλα δε πειραζει οσο καθεσαι τοσο ανέβαινει η χοριακη..❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ναι το θυμαμαι που εχεις κοβιντ κοιτα με τις νέες οδηγιες του εοδυ αν δενε χεις συμπτώματα κανεις ενα σελφ βγει αρνητικο κ εχεις κατσει 5 μερες βγαινεις κανόνικα οποτε βουρ….αλλα δε πειραζει οσο καθεσαι τοσο ανέβαινει η χοριακη..❤️

Μακάρι να ανεβαίνει!!! κ ας αργήσω να το δω το νούμερο

ναι έχω υπόψιν μου τις οδηγίες, να μειωθεί ο βήχας θέλω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , silvy22 είπε:

Μακάρι να ανεβαίνει!!! κ ας αργήσω να το δω το νούμερο

ναι έχω υπόψιν μου τις οδηγίες, να μειωθεί ο βήχας θέλω

Εχεις και βήχα εεε .. μια χαρα θα ανεβει λιγο υπομονη❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!καλή δύναμη σε όλες σ αυτόν τον δύσκολο και επίπονο αγώνα...!Πότε γράφω Πότε χάνομαι...σας διαβάζω όλες όμως.. χαίρομαι τις χαρές σας και λυπάμαι με τις λύπες σας..συναγωνιστρια και γω οπότε καταλαβαίνω.. 

Ήθελα απλά να πω καλή δύναμη και κα δηλώσω παρούσα :-)

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...