Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

13 minutes ago, Μπισκοτακι27 said:

Ποια προσπάθεια σας ηταν ;;; Πολυ κριμαααα το εχω πάθει στις προηγ 2 φορες κ ξερω πως αισθανεσαι..Κλάψε αμα σ βγει να ηρεμισεις αλλα μετα παρε ξανα δυναμεις κ παμε για ακομη μια προσπάθεια! Μην τ βάζεις κατω

Ήταν η 4η αποτυχημένη ετ. Ούτε να κλάψω δε μπορώ αυτή τη στιγμή. Και ήμουνα και προετοιμασμένη...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 45 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια ημασταν με τον αντρα μ στο αμαξι κ θα μας χτυπούσε μια απο ενα στενο που βγήκε για χιλιοστά την γλυτωσαμε.Ο αντρας Ενταξει την ξεχεσε αλλα εγω κατατρομαξα κ γενικα δεν τρομάζω ευκολα..Υπαρχει περίπτωση να έπαθαν τιποτα τα έμβρυα;

Λοιπόν άκου να δεις όταν γυρνούσαμε από Αθήνα μετά την εμβρυομεταφορα 

Πήραμε τ αμάξι από τ αεροδρόμιο με τον άντρα μου για να γυρίσουμε σπίτι 

Στο δρόμο λοιπόν συναντάμε πρόβατα 

Ναι ναι πρόβατα Κρήτη βλέπεις οκ κόβει τα προσπερνάμε και πάει να αυξήσει ταχύτητα και σκάει από την άλλη πλευρά ένα άλλο πρόβατο και έρχεται προς τα πάνω μας κάνει απότομο ελιγμό ο άντρας μου για να το αποφύγει παραλίγο να πέσουμε στο βουνό 

Μόνο τα κλάματα δεν έβαλα δε μπορείς να φανταστείς την τρομάρα μου λέω πάει τα έμβρυα θα φτάσαν στο συκώτι.

Αλλά ευτυχώς όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ellidr είπε:

Λοιπόν άκου να δεις όταν γυρνούσαμε από Αθήνα μετά την εμβρυομεταφορα 

Πήραμε τ αμάξι από τ αεροδρόμιο με τον άντρα μου για να γυρίσουμε σπίτι 

Στο δρόμο λοιπόν συναντάμε πρόβατα 

Ναι ναι πρόβατα Κρήτη βλέπεις οκ κόβει τα προσπερνάμε και πάει να αυξήσει ταχύτητα και σκάει από την άλλη πλευρά ένα άλλο πρόβατο και έρχεται προς τα πάνω μας κάνει απότομο ελιγμό ο άντρας μου για να το αποφύγει παραλίγο να πέσουμε στο βουνό 

Μόνο τα κλάματα δεν έβαλα δε μπορείς να φανταστείς την τρομάρα μου λέω πάει τα έμβρυα θα φτάσαν στο συκώτι.

Αλλά ευτυχώς όλα καλά 

Αχ μακαρι μακαρι να πανε ολα καλα γιατι μετα απο 40 λεπτα αρχισα να εχω σαν μικρές σουβλιες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια ημασταν με τον αντρα μ στο αμαξι κ θα μας χτυπούσε μια απο ενα στενο που βγήκε για χιλιοστά την γλυτωσαμε.Ο αντρας Ενταξει την ξεχεσε αλλα εγω κατατρομαξα κ γενικα δεν τρομάζω ευκολα..Υπαρχει περίπτωση να έπαθαν τιποτα τα έμβρυα;

Οχι γλυκιά μου, μην ανησυχείς, είναι πολύ πιο ανθεκτικά απ' όσο νομίζουμε! Πρέπει να έβλεπες εγώ και τι δεν έκανα και ήμουν έγκυος και δεν το ήξερα και όλα καλά! Μια χαρά είναι τα μικρούλια! ❤❤

πρίν από 42 λεπτά , Powerzen είπε:

Κορίτσια εμάς αυτή μας η προσπάθεια τελείωσε και επίσημα. Η χοριακη άρχισε να παίρνει την κατηφόρα. Δεν έχω λόγια να περιγράψω πως αισθάνομαι...

Ωχ γλυκιά μου, λυπάμαι πάρα πολύ... Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά... 

πρίν από 12 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αχ μακαρι μακαρι να πανε ολα καλα γιατι μετα απο 40 λεπτα αρχισα να εχω σαν μικρές σουβλιες

Μπορεί να είναι και καλό σημάδι αυτό, πονάκια εμφύτευσης, ή ακόμα και από τα φάρμακα. Κακό πάντως δεν είναι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σκατουλες...Με πηρε ο γιατρός και μου είπε πως η βλαστοκυστη ειναι BC οποτε μετριοτατη οπως καταλαβαίνετε... Προτείνει να συνεχίσουμε τις ωοληψιες...Κ εγω ειχα προετοιμαστεί ψυχολογικα για εμβρυομεταφορα στον επόμενο κυκλο...:(

  • Λυπημένη/-ος 12

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Powerzen είπε:

Όχι καλή μου ούτε που κατάλαβαν τίποτα μην ανησυχείς. Προσπάθησε να ηρεμήσεις για εσένα περισσότερο :)

Κορίτσια εμάς αυτή μας η προσπάθεια τελείωσε και επίσημα. Η χοριακη άρχισε να παίρνει την κατηφόρα. Δεν έχω λόγια να περιγράψω πως αισθάνομαι...

Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου! Ο,τι και να πούμε είναι λίγο κ φτωχό. Πάρε το χρόνο σου και κάνε ο,τι θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Είμαστε όλες δίπλα σου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια σκατουλες...Με πηρε ο γιατρός και μου είπε πως η βλαστοκυστη ειναι BC οποτε μετριοτατη οπως καταλαβαίνετε... Προτείνει να συνεχίσουμε τις ωοληψιες...Κ εγω ειχα προετοιμαστεί ψυχολογικα για εμβρυομεταφορα στον επόμενο κυκλο...:(

Κρίμα ρε γαμώτο, είναι άσχημο να ματαιώνεσαι... Κάθε εμπόδιο για καλό λένε, ας ελπίσουμε ότι αυτό γίνεται για να έρθει ένα άριστο έμβρυο, το παιδάκι σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κ εγω με τη σειρα μου...Εχει πετύχει κοπελα εγκυμοσύνη με εμβρυο 4BC ή 5BC; Και τα γράμματα σημαινουν οτι στην πορεία το έμβρυο θα εχει πρόβλημα; Ή οτι απλα εχει λιγότερες πιθανότητες να εμφυτευτει σε πρώτη φαση;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μια ερώτηση…εσεις που δεν αντέξατε μεχρι την 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες για την Β χοριακη.Στις ποσες μερες μετα την ετ κανατε τεστ εγκυμοσύνης σπιτι ;:razz:

Στην 7η θα σου δειξει..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Texas είπε:

Γεια σας ! Εχθές βάλαμε δυο βλαστοκυστες μια 4ΑΑ και μια 4ΒΑ η πρώτη είναι σε στάδιο hatching σας έχει τύχει ; Αν ναι είχατε καλά αποτελέσματα ;

Καλησπέρα κ γω έβαλα την Παρασκευή ακριβώς τις ίδιες τώρα περιμένουμε την χοριακη να δείξει σ εύχομαι μια τεράστια χοριακη:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ioli93 said:

Καλησπέρα κ γω έβαλα την Παρασκευή ακριβώς τις ίδιες τώρα περιμένουμε την χοριακη να δείξει σ εύχομαι μια τεράστια χοριακη:)

Αχ μακάρι επίσης ! Σε ευχαριστω πολύ !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Δε θέλω να σε πικράνω, αλλά αν θηλάζεις δε θα μπορείς να πίνεις ούτε τότε (αργότερα μόνο και με προγραμματισμό, όταν το μωράκι θα έχει φτιάξει πρόγραμμα ύπνου όπου θα μπορείς να υπολογίσεις τις ώρες που κοιμάται ώστε να πιεις κάτι που να προλάβει να αποβληθεί από τον οργανισμό μέχρι τον επόμενο θηλασμό). Το πατίνι θα επιτρέπεται πάντως! :lol:

Υπάρχουν μωράκια που φτιάχνουν προγράμμα;;;;; Χαχαχα ! που κυκλοφορούν;

 Το δικο μου μετα τους 14 μηνες που αποθηλασε δεν ξυπνούσε καθε δυο ωρες.

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κορίτσια σκατουλες...Με πηρε ο γιατρός και μου είπε πως η βλαστοκυστη ειναι BC οποτε μετριοτατη οπως καταλαβαίνετε... Προτείνει να συνεχίσουμε τις ωοληψιες...Κ εγω ειχα προετοιμαστεί ψυχολογικα για εμβρυομεταφορα στον επόμενο κυκλο...:(

Να συνεχίσεις ωοληψιες εγω ειμαι πολυ υπέρ. Κάνε όλο το πακέτο οπως το δίνουν.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...