Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 minutes ago, Kate92 said:

Σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες κορίτσι μου! Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια, γιατί έχεις ταλαιπωρηθεί κι εσύ πολύ και μάλιστα απο λαθη και παραλείψεις άλλων. 

Να είσαι καλά αγαπημένη ! Η αλήθεια είναι αυτή μακάρι να πάνε όλα καλά τώρα , αναγκάστηκα και τώρα δεν αφήνω τίποτα στην τύχη μα πάλι εγώ επέμενα δηλαδή ποσο μπιζνα επιτέλους τα κέντρα εξωσωματικής …

οτι καλύτερο εύχομαι και τα μάτια μας 14 όσο και να εμπιστευόμαστε να διασταυρώνουμε τα πράγματα .. 

η πλάκα είναι ότι πριν συνεχίσω εκεί που είμαι πήγα σε άλλο κέντρο τοπ στην Θεσσαλονίκη έκανα ραντεβού με τον και καλό επίσης από τους τοπ εξωσωματικούς και νέος κλπ … και τον ρώτησα για την απορρόφηση της προγεστερονης και τι γνώμη έχει για την ενέσιμη και μου είπε πως δεν την προτείνω και αυτός ποτε δεν την χρησιμοποιεί γιατί λέει καμία διαφορα δεν έχει στα αποτελέσματα του … έφυγα τρέχοντας και από εκεί , παντού τα ίδια εγώ αυτό βλέπω μια εμπορευματοποίηση - ομαδοποίηση  

Δεν ξέρω ποσο συχνό είναι το φαινόμενο αυτό να μην απορροφά κανείς την προγεστερονη αλλά θα έπρεπε να το ελέγχουν 

μα τόσο σπάνια περίπτωση είμαι απορώ …

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Texas είπε:

Να είσαι καλά αγαπημένη ! Η αλήθεια είναι αυτή μακάρι να πάνε όλα καλά τώρα , αναγκάστηκα και τώρα δεν αφήνω τίποτα στην τύχη μα πάλι εγώ επέμενα δηλαδή ποσο μπιζνα επιτέλους τα κέντρα εξωσωματικής …

οτι καλύτερο εύχομαι και τα μάτια μας 14 όσο και να εμπιστευόμαστε να διασταυρώνουμε τα πράγματα .. 

η πλάκα είναι ότι πριν συνεχίσω εκεί που είμαι πήγα σε άλλο κέντρο τοπ στην Θεσσαλονίκη έκανα ραντεβού με τον και καλό επίσης από τους τοπ εξωσωματικούς και νέος κλπ … και τον ρώτησα για την απορρόφηση της προγεστερονης και τι γνώμη έχει για την ενέσιμη και μου είπε πως δεν την προτείνω και αυτός ποτε δεν την χρησιμοποιεί γιατί λέει καμία διαφορα δεν έχει στα αποτελέσματα του … έφυγα τρέχοντας και από εκεί , παντού τα ίδια εγώ αυτό βλέπω μια εμπορευματοποίηση - ομαδοποίηση  

Δεν ξέρω ποσο συχνό είναι το φαινόμενο αυτό να μην απορροφά κανείς την προγεστερονη αλλά θα έπρεπε να το ελέγχουν 

μα τόσο σπάνια περίπτωση είμαι απορώ …

Εγώ δυστυχώς δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανέναν. Απ' τη μια έτσι προστατευεις τον εαυτό σου και από την άλλη είναι αρκετά ψυχοφθόρο. Προσπαθώ να μαθαίνω για να μπορώ να ελέγξω κάποια πράγματα και να έχω μια άποψη. Καλά κάνεις και τους τσεκαρεις απ' όλες τις πλευρές. Έτσι χρειάζεται. Όσο μπορούμε τουλάχιστον και όσο μας επιτρέπουν οι βασικές μας γνώσεις.

πρίν από 7 λεπτά , Katerina20 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Κορίτσι μου απ' όσο έχω διαβάσει εδώ, έχει συμβεί και σε άλλες κοπέλες στην ίδια φάση με εσένα. Είναι λόγω των φαρμάκων. Δε νομίζω να επηρρεαζει. Πόσες γυναίκες συνεχίζουν τη σεξουαλική τους ζωή ενώ έχουν μείνει έγκυες και δεν το ξέρουν. Αυτό λέει η λογική μου,αλλά ας μιλήσουν και οι πιο έμπειρες που ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω.

Μη σκέφτεσαι αρνητικα και σου εύχομαι να πάρεις σε λίγες μέρες μια τεραστια χοριακη!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Katerina20 said:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Πράγματι έχει συμβεί και σε άλλες  εγώ έχω διαβάσει ότι δεν είναι καλό να το προκαλούμε να έχουμε δηλαδή οργασμούς σε αυτή την φάση ,( ρωτούσε και μια γυναίκα αν μπορεί να αυτοϊκανοποιηθεί χωρίς διείσδυση και ο γιατρός το απαγόρευε για τις συσπάσεις)     τώρα εφόσον έτυχε  από μόνο του  δεν φταις ούτε μπορείς να κανείς κάτι ας ελπίσουμε ότι είναι κάπως υπερβολές αυτά μόνο και μόνο επειδή προσέχουμε και το παραμικρό καλή επιτυχία !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Katerina20 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Το πάθαινα σε ολες τις ετ και σε αυτην που πέτυχα. Το προκαλεί η προγεστερονη ειμαι σιγουρη.

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

αν ειναι αυτό το τυχερό; Δεν ξερω...Ειναι καταδικασμενο; Κ εγω τις ημερομηνίες για το σχολείο κοιταω...και πως τον Αύγουστο ειμαστε κλειστα και βολεύει...και πως τωρα δεν έχουμε πολλη δουλειά...Και πως μηνα μηνα περνανε τα χρόνια... Φοβάμαι να πάρω κ αλλα φαρμακα...Να παρω σερπαφαρ; Ποσο επικίνδυνα ειναι αραγε; Και αν παρω σερπαφαρ θεωρείται διεγερση και θα πληρωσω ολο το ποσο ή ειναι μια ωοληψια απο τις 4 του πακέτου;Πολλες αποριες και αγχη...

Μπορει και να ειναι το τυχερό, αλλωστε για έμβρυο μιλάμε. Αλλιώς δεν θα το κατέψυχαν.

τωρα ποσο επικίνδυνα ειναι τα σερπαφαρ δεν ξερω, ακούς για ανθρώπους που δεν κάπνισαν ποτε και κανουν φουλ υγιεινή ζωή και αρρωσταίνουν, κι άλλους με καταχρήσεις και φτάνουν τα 100. Ειναι να μην σε θελει.

 Ειναι μια ωοληψια του πακέτου. Το λογιστήριο δεν ασχολείται μ αυτα. Εγω τωρα θα κανω γκοναλ με σερπαφαρ και ελπιζω να πάρει πέντε, πριν 4 χρόνια πηρε 9 και αν αναλογιστώ οτι με σκέτο σερπαφαρ πηρε δυο ετσι ελπιζω. Ειναι στο πακέτο φυσικα δεν λογίζεται σαν διέγερση. Και μετα εχω σκοπό να κανω αλλη μια ωοληψια για να μην χασω τις 4 του πακέτου.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Katerina20 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Το ειχα παθει κ εγω κοριτσακι μου και οσο κ αν ντρεπόμουν ειχα παρει το γυναικολόγο μου και του το είχα πει και μου ειπε πως δεν πειράζει...Ακουσια εγινε...Εγω θεωρω πως συμβαίνει λογω της πολλης υγρασιας που υπάρχει εκει κατω...:P

πρίν από 25 λεπτά , Καντι είπε:

 

Μπορει και να ειναι το τυχερό, αλλωστε για έμβρυο μιλάμε. Αλλιώς δεν θα το κατέψυχαν.

τωρα ποσο επικίνδυνα ειναι τα σερπαφαρ δεν ξερω, ακούς για ανθρώπους που δεν κάπνισαν ποτε και κανουν φουλ υγιεινή ζωή και αρρωσταίνουν, κι άλλους με καταχρήσεις και φτάνουν τα 100. Ειναι να μην σε θελει.

 Ειναι μια ωοληψια του πακέτου. Το λογιστήριο δεν ασχολείται μ αυτα. Εγω τωρα θα κανω γκοναλ με σερπαφαρ και ελπιζω να πάρει πέντε, πριν 4 χρόνια πηρε 9 και αν αναλογιστώ οτι με σκέτο σερπαφαρ πηρε δυο ετσι ελπιζω. Ειναι στο πακέτο φυσικα δεν λογίζεται σαν διέγερση. Και μετα εχω σκοπό να κανω αλλη μια ωοληψια για να μην χασω τις 4 του πακέτου.

Προσανατολιζομαι να του δώσουμε μια ευκαιρία. Οπως μου ειπαν και απο το εμβρυολογικο αν πιστευαν πως δεν εχει πιθανότητες δεν θα το κατεψυχαν. Και μπηκα και σε ξενο φορουμ με πολλες success stories απο μετριες βλαστοκυστες. Αν δεν τα καταφέρουμε σκέφτομαι για σερπαφαρ σίγουρα. Εσυ τι δοση γκοναλ θα παρεις; Αν μπορουσα με μια ελάχιστη δοση να κανω δουλεια , μπορεί και να επαιρνα παλι..μιλαω δλδ για 75 μοναδες ημερησίως... Στις 3 προηγούμενες διεγερσεις επαιρνα 200-150-150 αντίστοιχα ημερησιως...και εβγαλα 22-17-13 ωαρια...

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina20 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν σήμερα και εγώ…δεν μου έχει τύχει ακόμη αυτό που λες αλλά εχω μια τρελή διάθεση για σεξ…και φυσικά απαγορεύεται…

Θυμαμαι πάντως σε θεραπεία με duphaston για πολύποδα ήταν σαν να μην υπάρχουν αυτά τα στα αισθήματα, και για 2-3 μετά που σταμάτησα. 
Μηπως δεν είναι η πρόβες τερπνό αλλά τα αλλά boosting που πήραμε…

πρίν από 1 λεπτό , Chris_V είπε:

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν σήμερα και εγώ…δεν μου έχει τύχει ακόμη αυτό που λες αλλά εχω μια τρελή διάθεση για σεξ…και φυσικά απαγορεύεται…

Θυμαμαι πάντως σε θεραπεία με duphaston για πολύποδα ήταν σαν να μην υπάρχουν αυτά τα στα αισθήματα, και για 2-3 μετά που σταμάτησα. 
Αποβαυτο μου μπήκαν ιδέες μήπως δεν κανω απορρόφηση…αλλά βλέπω συμβαίνει γενικά :)
Μηπως δεν είναι η πρόβες τερπνό αλλά τα αλλά boosting που πήραμε…

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina20 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ρε κορίτσια... να ρωτήσω κάτι γιατί είμαι να σκάσω πραγματικά! 2η μέρα ετ, και πάνω στον μεσημεριανό ύπνο από το utrogestan, ξύπνησα λόγω ονειρωξης! Βέβαια ακολούθησε έντονος πόνος για λίγη ώρα χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το αποτελεσμα;;; Μήπως οι συσπάσεις δημιουργούν θέμα στα εμβρυακια;

Αρχικά να σου πω.. καλη επιτυχια να εχεις!!❤ Οσο γι αυτο που ρωτας, το εχουμε ακουσει απο πολλες κοπελες.. και φυσικα δεν επηρρεασε το αποτελεσμα..! Προσωπικα.. οταν εκανα την ετ, μπηκα σε κτελ την ιδια μερα.. δεν εκατσα ακινητη στο κρεβατι οπως πολλες (ο γιατρος μου ηταν αρνητικος με την ακινησια).. αλλα κ 4-5 μερες μετα, κρατουσα κοντρα τον σκυλο μου 40 κιλα.. για τουλαχιστον 10 λεπτα γιατι πηγε να τσακωθει. Οποτε καταλαβαινεις.. πολλα μπορουν να συμβουν.. χωρις να επηρεαστουν τα εμβρυα. Μια χαρα εμεινα εγκυος παρ ολα αυτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Makelen είπε:

Αρχικά να σου πω.. καλη επιτυχια να εχεις!!❤ Οσο γι αυτο που ρωτας, το εχουμε ακουσει απο πολλες κοπελες.. και φυσικα δεν επηρρεασε το αποτελεσμα..! Προσωπικα.. οταν εκανα την ετ, μπηκα σε κτελ την ιδια μερα.. δεν εκατσα ακινητη στο κρεβατι οπως πολλες (ο γιατρος μου ηταν αρνητικος με την ακινησια).. αλλα κ 4-5 μερες μετα, κρατουσα κοντρα τον σκυλο μου 40 κιλα.. για τουλαχιστον 10 λεπτα γιατι πηγε να τσακωθει. Οποτε καταλαβαινεις.. πολλα μπορουν να συμβουν.. χωρις να επηρεαστουν τα εμβρυα. Μια χαρα εμεινα εγκυος παρ ολα αυτα..

Μακάρι Παναγία μου να πάει και σε εμένα επιτέλους καλά, γιατί οι ενοχές μου είναι απίστευτα μεγάλες! Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!

πρίν από 23 λεπτά , Chris_V είπε:

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν σήμερα και εγώ…δεν μου έχει τύχει ακόμη αυτό που λες αλλά εχω μια τρελή διάθεση για σεξ…και φυσικά απαγορεύεται…

Θυμαμαι πάντως σε θεραπεία με duphaston για πολύποδα ήταν σαν να μην υπάρχουν αυτά τα στα αισθήματα, και για 2-3 μετά που σταμάτησα. 
Μηπως δεν είναι η πρόβες τερπνό αλλά τα αλλά boosting που πήραμε…

 

Τι να σου πω... πραγματικά μην σου τύχει! Είμαι μέσα στις ενοχές! Να κάνεις τόση προσπάθεια( εκτός του ότι σε τρώει η αγαμία, με το συμπάθιο) και να σου έρθει η ικανοποίηση εκεί που δεν την θες ρε παιδί μου! Φοβερό!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert είπε:

Το ειχα παθει κ εγω κοριτσακι μου και οσο κ αν ντρεπόμουν ειχα παρει το γυναικολόγο μου και του το είχα πει και μου ειπε πως δεν πειράζει...Ακουσια εγινε...Εγω θεωρω πως συμβαίνει λογω της πολλης υγρασιας που υπάρχει εκει κατω...:P

Προσανατολιζομαι να του δώσουμε μια ευκαιρία. Οπως μου ειπαν και απο το εμβρυολογικο αν πιστευαν πως δεν εχει πιθανότητες δεν θα το κατεψυχαν. Και μπηκα και σε ξενο φορουμ με πολλες success stories απο μετριες βλαστοκυστες. Αν δεν τα καταφέρουμε σκέφτομαι για σερπαφαρ σίγουρα. Εσυ τι δοση γκοναλ θα παρεις; Αν μπορουσα με μια ελάχιστη δοση να κανω δουλεια , μπορεί και να επαιρνα παλι..μιλαω δλδ για 75 μοναδες ημερησίως... Στις 3 προηγούμενες διεγερσεις επαιρνα 200-150-150 αντίστοιχα ημερησιως...και εβγαλα 22-17-13 ωαρια...

Σοκ έπαθα! Όχι τίποτε άλλο... από την αγωνία σου δεν το ευχαριστιεσαι κι ολας! Τι να πω... υπομονή μέχρι την χοριακη, και ο Θεός πραγματικά να βάλει το χέρι του! Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Katerina20 είπε:

Μακάρι Παναγία μου να πάει και σε εμένα επιτέλους καλά, γιατί οι ενοχές μου είναι απίστευτα μεγάλες! Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Τι να σου πω... πραγματικά μην σου τύχει! Είμαι μέσα στις ενοχές! Να κάνεις τόση προσπάθεια( εκτός του ότι σε τρώει η αγαμία, με το συμπάθιο) και να σου έρθει η ικανοποίηση εκεί που δεν την θες ρε παιδί μου! Φοβερό!

Άσε…εμάς από 3 μερες πριν την ωοληψια μας το έκοψε! Μαχαίρι! 
Εντωμεταξυ και πριν ήμασταν με το ημερολόγιο στο χέρι, τώρα νηστεία…

Τι να πεις..:;;; Να πανε όλα καλά και χαλάλι! 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, winspert είπε:

Να ρωτήσω κ εγω με τη σειρα μου...Εχει πετύχει κοπελα εγκυμοσύνη με εμβρυο 4BC ή 5BC; Και τα γράμματα σημαινουν οτι στην πορεία το έμβρυο θα εχει πρόβλημα; Ή οτι απλα εχει λιγότερες πιθανότητες να εμφυτευτει σε πρώτη φαση;;; 

Δεν έχω κάποιο παράδειγμα να σου παραθέσω, αλλά βιβλιογραφικά λέγεται ότι έχουν δώσει εγκυμοσύνες. Με λιγότερες πιθανότητες από άλλα έμβρυα μεν, όμως δεν είναι απίθανο. Όσο για τα γράμματα, το πρώτο αφορά την ποιότητα του εμβρύου και το δεύτερο του σάκου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Chris_V είπε:

Άσε…εμάς από 3 μερες πριν την ωοληψια μας το έκοψε! Μαχαίρι! 
Εντωμεταξυ και πριν ήμασταν με το ημερολόγιο στο χέρι, τώρα νηστεία…

Τι να πεις..:;;; Να πανε όλα καλά και χαλάλι! 

Πλάκα μου κανεις; ποιες 3 μερες; που είχα πρηστεί γιατί ήμουν γεμάτη ωαρια και δεν μπορούσα καλά καλά ούτε τουαλέτα να πάω!  Αρκετές μέρες πριν δεν.... και αν βέβαια γίνει με προφυλακτικό! Δεν ευχαριστιεσαι τίποτα!

Αυτό λέω και εγώ ρε παιδί μου .. στην προσπάθεια να κάνουμε παιδι, ξεχνάμε αναγκαστικα ότι είμαστε ζευγάρι!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Υπάρχουν μωράκια που φτιάχνουν προγράμμα;;;;; Χαχαχα ! που κυκλοφορούν;

 Το δικο μου μετα τους 14 μηνες που αποθηλασε δεν ξυπνούσε καθε δυο ωρες.

 

Το παιδί της κολλητής μου πάντως έφτιαξε πρόγραμμα ύπνου πολύ σύντομα, ακολουθούσε όμως πιστά τις οδηγίες της παιδιάτρου για τις ώρες ταΐσματος, που ήταν μανίκι στην αρχή, σύντομα όμως το βρήκαν και δεν είχαν εκπλήξεις στον ύπνο. Το ίδιο και τα παιδιά μιας άλλης φίλης. Σίγουρα βέβαια το κάθε παιδάκι λειτουργεί διαφορετικά και δεν είναι όλα ρολόι προγραμματισμένο. Είναι και πώς θα τύχει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Katerina20 είπε:

Πλάκα μου κανεις; ποιες 3 μερες; που είχα πρηστεί γιατί ήμουν γεμάτη ωαρια και δεν μπορούσα καλά καλά ούτε τουαλέτα να πάω!  Αρκετές μέρες πριν δεν.... και αν βέβαια γίνει με προφυλακτικό! Δεν ευχαριστιεσαι τίποτα!

Αυτό λέω και εγώ ρε παιδί μου .. στην προσπάθεια να κάνουμε παιδι, ξεχνάμε αναγκαστικα ότι είμαστε ζευγάρι!

Έτσι ακριβώς. Και μετά σου λένε μην έχεις άγχος….πως να μην εχω δλδ…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...