Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

 

Εγώ πρόβλημα με την μέση μου δεν έχω (προς το παρόν) χαχαχα αλλά το σκέφτομαι γιατί άμα κλαιει και εχεις κ δουλειες στο σπίτι και θέλεις κ να κανεις και κατι κ όχι απλά να το κρατάς αγκαλιά νομίζω είναι η λύση ή για κατι γρήγορο να βγεις έξω λεω να μη κουβαλάω το καρότσι… δεν ξέρω το σκέφτηκα έτσι! Αλλά κορίτσια θα σας ενημερώσω 

Εννοείται! Ότι βολεύει φουλ είναι αλήθεια,  μόνο το βάρος με απασχολεί.. ήδη με το βάρος της κοιλιτσας πονάει η μέση μου,  αν συνεχίσω και μετά τη γέννα να κρεμάω το μωρό μπροστά θα διαλυθω.. αλλά εκτός από την πρακτικότητα, λένε πως βοηθάει και το μωράκι να ηρεμήσει γιατί ακούει τον χτυπο της καρδιάς μας και γενικά έχει επαφή, μυρωδιά και ζεστασιά μανουλας! Μακάρι να μπορέσω να βάλω έστω μέσα στο σπίτι για λίγο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Έχω μπει στο 4ο μήνα. Κοντεύω την 15 εβδομάδα και ακόμα υποφέρω από εμετούς και αναγουλες... Εσείς τώρα είστε στον 5ο+ λογικά. Έχετε ακόμη τέτοια συμπτώματα;;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Έχω μπει στο 4ο μήνα. Κοντεύω την 15 εβδομάδα και ακόμα υποφέρω από εμετούς και αναγουλες... Εσείς τώρα είστε στον 5ο+ λογικά. Έχετε ακόμη τέτοια συμπτώματα;;;

Εμένα μέχρι 17η εβδομάδα  κρατησε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Έχω μπει στο 4ο μήνα. Κοντεύω την 15 εβδομάδα και ακόμα υποφέρω από εμετούς και αναγουλες... Εσείς τώρα είστε στον 5ο+ λογικά. Έχετε ακόμη τέτοια συμπτώματα;;;

Πολύ σπάνια έχω αναγούλες τώρα εμετούς καθόλου! Εμένα με σταμάτησαν οι αναγούλες μολις έκλεισα 3 μηνών κ μπηκα στον τέταρτο! Υπομονή νομίζω θα περάσουν…

1 hour ago, vivi24 είπε:

Εμένα μέχρι 17η εβδομάδα  κρατησε 

Έκανες την εξέταση με το στίγμα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Κορίτσια μου 

Έκανα την β επιπέδου 

Όλα καταπληκτικά 

Πήρε και ωραίες πόζες 

Και την είδαμε 

567 gr 

Δόξα το Θεό 

Πάμε παρακάτω 

Το φύλο το είχατε δει από την αυχενική??? Εμένα είναι το 3ο μου παιδάκι ενώ στα άλλα  2 είχαν πέσει μέσα τώρα είμαι 23 εβδομάδων και  μου τα μπερδεύουν... στην αυχενική ο γενετιστής μου είχε πει αγορι και προχθές σε υπέρηχο  άνω και κάτω κοιλιάς μάλλον μου λένε κορίτσι... την άλλη εβδομάδα έχω β επιπεδου 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vivi24 είπε:

Το φύλο το είχατε δει από την αυχενική??? Εμένα είναι το 3ο μου παιδάκι ενώ στα άλλα  2 είχαν πέσει μέσα τώρα είμαι 23 εβδομάδων και  μου τα μπερδεύουν... στην αυχενική ο γενετιστής μου είχε πει αγορι και προχθές σε υπέρηχο  άνω και κάτω κοιλιάς μάλλον μου λένε κορίτσι... την άλλη εβδομάδα έχω β επιπεδου 

Ναι ναι το φύλο από την αυχενική το ξέραμε ήδη ότι είναι κορίτσι στα σίγουρα

Μάλλον δεν παίρνει καλή θέση το μωρό σου γ αυτό φαίνεται δεμπορουν να ξεκαθαρίσουν 

Εμένα ήταν 100% σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά μετά από ένα Γολγοθά που πέρασα με το παιδάκι μου τώρα είμαστε σπίτι. Αρχές Σεπτεμβρίου θα πάμε να δούμε αν η επιπλοκή αυτή του κορονοϊού όντως δεν επηρέασε την καρδούλα του που για αυτό τώρα παίρνει ασπιρίνη και κορτιζόνη να ηρεμήσουμε εντελώς και να σταματήσει τα φάρμακα.

Κορίτσια έχω εδώ και λίγες μέρες παίρνω μαγνήσιο το mag2 γιατί είχα πόνους λόγω της κούρασης στο νοσοκομείο. Αλλά τις τελευταίες μέρες έχει γίνει ένας μόνιμος πόνος χαμηλά σαν να βαραίνει ο τράχηλος και πονάνε μέχρι οι προσαγωγοι. Φοβάμαι λίγο γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα από νωρίς ενα θέμα με τον τράχηλο είχε πάει 2 εκατοστά με χοάνη. Έστειλα στον γιατρό και αναμένω. Το έχει καμμία σας;

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις β επιπέδου. Σας έχω διαβάσει στα πεταχτά αλλά τόσες μέρες δεν είχα την ψυχολογία να γράψω. 

  • Μου αρέσει 4

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.. Και εγώ λόγω ψυχολογίας δεν μπορούσα να σας πολυπαρακολουθησω. Ευτυχώς η μετάλλαξη της μικρής υπάρχει και στον πατέρα της. Μιλήσαμε με την πρώτη ομάδα γενετιστων και αύριο έχουμε ραντεβού με δεύτερη. Ελπίζω να είναι εξίσου θετικοί και να μη χρειαστεί να κάνω διακοπή κύησης.. Ελπίζουμε! 

Εύχομαι το μικρακι σου @Hope.2019 να τα πάει περίφημα και να είναι όλα Περαστικά και γρήγορα!!! Ο γιατρός σου σου απάντησε?!

Εγώ στην πρώτη χρησιμοποίησα το μάρσιπο πάρα πολύ, από πολύ νωρίς. Ήταν σούπερ βολικός. Από το αστεράκι, που αναφέρατε. Και έχω κι εγώ πρόβλημα στη μέση, αλλά με την κατανομή του βάρους δεν μου δημιούργησε πρόβλημα. Και για τους baby Bjorn έχω ακούσει πάρα πολύ καλά σχόλια. Για μένα ήταν λύση και για να μην χρειάζεται να χρησιμοποιώ το καρότσι, που δεν χωράει στο ασανσέρ μας. Κάποια από τις κοπέλες είπε ότι πήρε ή θα πάρει καρότσι γύρω στα 13 κιλά. Εγώ έχω της cybex και είναι 11 κιλά και αν δεν το κουβαλήσει ο καλός μου, πολύ δύσκολα μπορώ να το κάνω μόνη μου, κουβαλώντας και κάτι άλλο.. Δεν το συζητώ να κουβαλάω το παιδί. Πλέον νομίζω ότι το ελαφρύ καρότσι μετράει! 

Συγχαρητήρια σε όσες κάνατε και την β επιπέδου και έχετε ευχάριστα νέα!!! Εμείς έχουμε στις 30 του μήνα και είναι πολύ κρίσιμη εξέταση, όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα.. Θα φανεί αν η γλυκούλα πρόκειται να έχει κάποιο πρόβλημα στα οστά, λόγω της μετάλλαξης..! Ελπίζω ότι θα έχω πάλι την καλή σας ενέργεια, που μέχρι εδώ βοήθησε πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/8/2022 at 1:22 ΜΜ, Sisii είπε:

Εγώ μαρσιπο λέω να πάρω έναν της babybjorn. Λέω να τον έχω επάνω μου έστω μέσα στο σπίτι όσο μπορώ

Είναι τρελά βολικό, το λέω ως μάνα που κουβαλούσα τον γιο μου μέχρι τα 4 σε μάρσιπο. Τους αξιοποίησα στο έπακρο 

On 22/8/2022 at 7:29 ΜΜ, Ellidr είπε:

Κορίτσια μου 

Έκανα την β επιπέδου 

Όλα καταπληκτικά 

Πήρε και ωραίες πόζες 

Και την είδαμε 

567 gr 

Δόξα το Θεό 

Πάμε παρακάτω 

Τι ωραία νέα !

On 21/8/2022 at 5:55 ΜΜ, Rafaela_123 είπε:

Κ εγώ τέτοια τσάντα θέλω…ποιας εταιρίας ειδες; Ή ακόμα δεν ειδες; 
 

επισης κοπελες εσείς σκέφτεστε να πάρετε μαρσιπο από την αρχή; Εγώ τα έχω μελετήσει σχεδόν ολες τις εταιρίες που βρήκα στα καταστήματα αλλά τελικά κατέληξα να πάρω από Ελλάδα asteraki slings. Αλλά το θέλω με κλιπ…ή θα το πάρετε αργότερα για να το δείτε κ με το μωρό τι σας βολεύει; 

Πριν μπεις σε αυτή την διαδικασία ρίξε μια ματιά στην σελίδα ecoslings.

1 hour ago, Irenesirene είπε:

Καλησπέρα και από μένα.. Και εγώ λόγω ψυχολογίας δεν μπορούσα να σας πολυπαρακολουθησω. Ευτυχώς η μετάλλαξη της μικρής υπάρχει και στον πατέρα της. Μιλήσαμε με την πρώτη ομάδα γενετιστων και αύριο έχουμε ραντεβού με δεύτερη. Ελπίζω να είναι εξίσου θετικοί και να μη χρειαστεί να κάνω διακοπή κύησης.. Ελπίζουμε! 

Εύχομαι το μικρακι σου @Hope.2019 να τα πάει περίφημα και να είναι όλα Περαστικά και γρήγορα!!! Ο γιατρός σου σου απάντησε?!

Εγώ στην πρώτη χρησιμοποίησα το μάρσιπο πάρα πολύ, από πολύ νωρίς. Ήταν σούπερ βολικός. Από το αστεράκι, που αναφέρατε. Και έχω κι εγώ πρόβλημα στη μέση, αλλά με την κατανομή του βάρους δεν μου δημιούργησε πρόβλημα. Και για τους baby Bjorn έχω ακούσει πάρα πολύ καλά σχόλια. Για μένα ήταν λύση και για να μην χρειάζεται να χρησιμοποιώ το καρότσι, που δεν χωράει στο ασανσέρ μας. Κάποια από τις κοπέλες είπε ότι πήρε ή θα πάρει καρότσι γύρω στα 13 κιλά. Εγώ έχω της cybex και είναι 11 κιλά και αν δεν το κουβαλήσει ο καλός μου, πολύ δύσκολα μπορώ να το κάνω μόνη μου, κουβαλώντας και κάτι άλλο.. Δεν το συζητώ να κουβαλάω το παιδί. Πλέον νομίζω ότι το ελαφρύ καρότσι μετράει! 

Συγχαρητήρια σε όσες κάνατε και την β επιπέδου και έχετε ευχάριστα νέα!!! Εμείς έχουμε στις 30 του μήνα και είναι πολύ κρίσιμη εξέταση, όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα.. Θα φανεί αν η γλυκούλα πρόκειται να έχει κάποιο πρόβλημα στα οστά, λόγω της μετάλλαξης..! Ελπίζω ότι θα έχω πάλι την καλή σας ενέργεια, που μέχρι εδώ βοήθησε πολύ!!! 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ολα να πάνε καλά! Φαντάζομαι πόσο ψυχοφθόρα είναι αυτή η αναμονή. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Irenesirene τα νέα σου ειναι τα καλυτερα που θα μπορούσες να έχεις στη φαση αυτή και ειλικρινά χαίρομαι πολύ. Καλή δυναμη στη διαχειριση του αγχους που ακόμα υπαρχει, σύντομα θα μπορεσετε να χαρείτε εξολοκλήρου, ειμαι σίγουρη!

@Hope.2019 κοριτσάρα μου...τί περασατε! Μάζεψε δυνάμεις να βρεις ξανά το κέφι σου και να αισιοδοξεις οτι το παιδακι σου θα ειναι μια χρα χωρις καμία επιπλοκή. Τραβήγματα στο κάτω κατω μερος και την αισθηση τρυπήματος από κατω μεσα την εχω και εγω. 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Irenesirene είπε:

Καλησπέρα και από μένα.. Και εγώ λόγω ψυχολογίας δεν μπορούσα να σας πολυπαρακολουθησω. Ευτυχώς η μετάλλαξη της μικρής υπάρχει και στον πατέρα της. Μιλήσαμε με την πρώτη ομάδα γενετιστων και αύριο έχουμε ραντεβού με δεύτερη. Ελπίζω να είναι εξίσου θετικοί και να μη χρειαστεί να κάνω διακοπή κύησης.. Ελπίζουμε! 

Εύχομαι το μικρακι σου @Hope.2019 να τα πάει περίφημα και να είναι όλα Περαστικά και γρήγορα!!! Ο γιατρός σου σου απάντησε?!

Εγώ στην πρώτη χρησιμοποίησα το μάρσιπο πάρα πολύ, από πολύ νωρίς. Ήταν σούπερ βολικός. Από το αστεράκι, που αναφέρατε. Και έχω κι εγώ πρόβλημα στη μέση, αλλά με την κατανομή του βάρους δεν μου δημιούργησε πρόβλημα. Και για τους baby Bjorn έχω ακούσει πάρα πολύ καλά σχόλια. Για μένα ήταν λύση και για να μην χρειάζεται να χρησιμοποιώ το καρότσι, που δεν χωράει στο ασανσέρ μας. Κάποια από τις κοπέλες είπε ότι πήρε ή θα πάρει καρότσι γύρω στα 13 κιλά. Εγώ έχω της cybex και είναι 11 κιλά και αν δεν το κουβαλήσει ο καλός μου, πολύ δύσκολα μπορώ να το κάνω μόνη μου, κουβαλώντας και κάτι άλλο.. Δεν το συζητώ να κουβαλάω το παιδί. Πλέον νομίζω ότι το ελαφρύ καρότσι μετράει! 

Συγχαρητήρια σε όσες κάνατε και την β επιπέδου και έχετε ευχάριστα νέα!!! Εμείς έχουμε στις 30 του μήνα και είναι πολύ κρίσιμη εξέταση, όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα.. Θα φανεί αν η γλυκούλα πρόκειται να έχει κάποιο πρόβλημα στα οστά, λόγω της μετάλλαξης..! Ελπίζω ότι θα έχω πάλι την καλή σας ενέργεια, που μέχρι εδώ βοήθησε πολύ!!! 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα! Μέσα από την καρδιά μου.

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Irenesirene είπε:

Καλησπέρα και από μένα.. Και εγώ λόγω ψυχολογίας δεν μπορούσα να σας πολυπαρακολουθησω. Ευτυχώς η μετάλλαξη της μικρής υπάρχει και στον πατέρα της. Μιλήσαμε με την πρώτη ομάδα γενετιστων και αύριο έχουμε ραντεβού με δεύτερη. Ελπίζω να είναι εξίσου θετικοί και να μη χρειαστεί να κάνω διακοπή κύησης.. Ελπίζουμε! 

Εύχομαι το μικρακι σου @Hope.2019 να τα πάει περίφημα και να είναι όλα Περαστικά και γρήγορα!!! Ο γιατρός σου σου απάντησε?!

Εγώ στην πρώτη χρησιμοποίησα το μάρσιπο πάρα πολύ, από πολύ νωρίς. Ήταν σούπερ βολικός. Από το αστεράκι, που αναφέρατε. Και έχω κι εγώ πρόβλημα στη μέση, αλλά με την κατανομή του βάρους δεν μου δημιούργησε πρόβλημα. Και για τους baby Bjorn έχω ακούσει πάρα πολύ καλά σχόλια. Για μένα ήταν λύση και για να μην χρειάζεται να χρησιμοποιώ το καρότσι, που δεν χωράει στο ασανσέρ μας. Κάποια από τις κοπέλες είπε ότι πήρε ή θα πάρει καρότσι γύρω στα 13 κιλά. Εγώ έχω της cybex και είναι 11 κιλά και αν δεν το κουβαλήσει ο καλός μου, πολύ δύσκολα μπορώ να το κάνω μόνη μου, κουβαλώντας και κάτι άλλο.. Δεν το συζητώ να κουβαλάω το παιδί. Πλέον νομίζω ότι το ελαφρύ καρότσι μετράει! 

Συγχαρητήρια σε όσες κάνατε και την β επιπέδου και έχετε ευχάριστα νέα!!! Εμείς έχουμε στις 30 του μήνα και είναι πολύ κρίσιμη εξέταση, όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα.. Θα φανεί αν η γλυκούλα πρόκειται να έχει κάποιο πρόβλημα στα οστά, λόγω της μετάλλαξης..! Ελπίζω ότι θα έχω πάλι την καλή σας ενέργεια, που μέχρι εδώ βοήθησε πολύ!!! 

Εύχομαι ολόψυχα να παρετε τις απαντήσεις που περιμένετε και να έχετε ένα υγιέστατο μωράκι! 

Εγω πήρα το aptica xt που έχει 13 κιλά σκελετό αλλά στην οδήγηση είναι πολύ ελαφρύ. Τώρα, θα δείξει! Στις κριτικές δεν διάβασα κάποια να παραπονιέται για το βάρος.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Irenesirene είπε:

Καλησπέρα και από μένα.. Και εγώ λόγω ψυχολογίας δεν μπορούσα να σας πολυπαρακολουθησω. Ευτυχώς η μετάλλαξη της μικρής υπάρχει και στον πατέρα της. Μιλήσαμε με την πρώτη ομάδα γενετιστων και αύριο έχουμε ραντεβού με δεύτερη. Ελπίζω να είναι εξίσου θετικοί και να μη χρειαστεί να κάνω διακοπή κύησης.. Ελπίζουμε! 

Εύχομαι το μικρακι σου @Hope.2019 να τα πάει περίφημα και να είναι όλα Περαστικά και γρήγορα!!! Ο γιατρός σου σου απάντησε?!

Εγώ στην πρώτη χρησιμοποίησα το μάρσιπο πάρα πολύ, από πολύ νωρίς. Ήταν σούπερ βολικός. Από το αστεράκι, που αναφέρατε. Και έχω κι εγώ πρόβλημα στη μέση, αλλά με την κατανομή του βάρους δεν μου δημιούργησε πρόβλημα. Και για τους baby Bjorn έχω ακούσει πάρα πολύ καλά σχόλια. Για μένα ήταν λύση και για να μην χρειάζεται να χρησιμοποιώ το καρότσι, που δεν χωράει στο ασανσέρ μας. Κάποια από τις κοπέλες είπε ότι πήρε ή θα πάρει καρότσι γύρω στα 13 κιλά. Εγώ έχω της cybex και είναι 11 κιλά και αν δεν το κουβαλήσει ο καλός μου, πολύ δύσκολα μπορώ να το κάνω μόνη μου, κουβαλώντας και κάτι άλλο.. Δεν το συζητώ να κουβαλάω το παιδί. Πλέον νομίζω ότι το ελαφρύ καρότσι μετράει! 

Συγχαρητήρια σε όσες κάνατε και την β επιπέδου και έχετε ευχάριστα νέα!!! Εμείς έχουμε στις 30 του μήνα και είναι πολύ κρίσιμη εξέταση, όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα.. Θα φανεί αν η γλυκούλα πρόκειται να έχει κάποιο πρόβλημα στα οστά, λόγω της μετάλλαξης..! Ελπίζω ότι θα έχω πάλι την καλή σας ενέργεια, που μέχρι εδώ βοήθησε πολύ!!! 

Εύχομαι ολόψυχα να είναι όλα καλά κορίτσι μου :) 

On 23/8/2022 at 11:44 ΠΜ, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά μετά από ένα Γολγοθά που πέρασα με το παιδάκι μου τώρα είμαστε σπίτι. Αρχές Σεπτεμβρίου θα πάμε να δούμε αν η επιπλοκή αυτή του κορονοϊού όντως δεν επηρέασε την καρδούλα του που για αυτό τώρα παίρνει ασπιρίνη και κορτιζόνη να ηρεμήσουμε εντελώς και να σταματήσει τα φάρμακα.

Κορίτσια έχω εδώ και λίγες μέρες παίρνω μαγνήσιο το mag2 γιατί είχα πόνους λόγω της κούρασης στο νοσοκομείο. Αλλά τις τελευταίες μέρες έχει γίνει ένας μόνιμος πόνος χαμηλά σαν να βαραίνει ο τράχηλος και πονάνε μέχρι οι προσαγωγοι. Φοβάμαι λίγο γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα από νωρίς ενα θέμα με τον τράχηλο είχε πάει 2 εκατοστά με χοάνη. Έστειλα στον γιατρό και αναμένω. Το έχει καμμία σας;

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις β επιπέδου. Σας έχω διαβάσει στα πεταχτά αλλά τόσες μέρες δεν είχα την ψυχολογία να γράψω. 

Εύχομαι όλα καλά να είναι για το παιδάκι σου να μη ξανά ταλαιπωρηθείτε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...