Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Irenesirene είπε:

Αν κατάλαβα καλά, θα είναι σε είδη βρεφαναπτυξης.. Κοινώς θα εξυπηρετεί συγκεκριμένα μαγαζιά..! Ελπίζω να μην γίνει, απλά! 

Τεράστια βλακεία βρε κορίτσια! Δηλαδή κορίτσια σαν εμένα που είναι το δεύτερο παιδί και δεν χρειαζόμαστε τίποτα απολύτως από α αυτά τι να τα κάνουμε δηλαδή; Ό,τι να ναι! Ελπίζω επειδή θα γεννήσουμε μέσα στο 2022 να μας πιάσει το παλιό σύστημα που απλά έμπαιναν στον τραπεζικό μας λογαριασμό..

  • Μου αρέσει 4

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλέ είμαστε μαζί! Σε ποια κλινική θα γεννήσεις; 

Καλησπέρα, μάλλον στο Λητώ αλλά δε ξέρω ακόμη. Θα το συζητήσω και με τον γιατρό μου γιατί είναι και στο αλεξανδρας. Εσύ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Silia89 είπε:

Καλησπέρα, μάλλον στο Λητώ αλλά δε ξέρω ακόμη. Θα το συζητήσω και με τον γιατρό μου γιατί είναι και στο αλεξανδρας. Εσύ?

Εγω θα είμαι στο Ρέα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μια βλακεία και μισή θα είναι αν γίνει … εδώ λένε να το εφαρμόσουν και στο επίδομα ανεργίας … δηλαδή ο άνεργος πως θα πληρώνει το ενοίκιο του; Ότι να ναι αυτή η χώρα μια ζωή ..
Εμένα με έχει πιάσει άγχος με τα γραφειοκρατικά .. για την άδεια κυοφορίας ρώτησα τη λογίστρια της εταιρειας και μου είπε  ότι κάνεις αίτηση στον e - Εφκα . Τα υπόλοιπα που λένε ότι τα πληρώνεσαι από το ΙΚΑ υποθέτω δεν χρειάζεται να κανεις κάτι έξτρα .. τα συμψηφίζουν από την αίτηση ; Και άντε μετά ψάξε για την 6μηνη άδεια του ΟΑΕΔ και την άδεια ανατροφής παιδιού ..

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Wish_soon είπε:

@Rafaela_123 Εννοείται ότι 400€ διαφορά δεν είναι λίγα λεφτά .. παίρνεις δεύτερο καρότσι που λέει ο λόγος .. εγώ πάντως σκέφτομαι να πάρω ένα καρότσι και ένα καλό κάθισμα αυτοκινήτου . Τα 3 σε 1 δε πιστεύω να με βολέψουν για χειμώνα ειδικά ..

Εγώ σκέφτηκα το 3 σε 1 γιατί το καλάθι θα το έχω δίπλα μου να κοιμάται δεν θα πάρω άλλο next to me ή λίκνο θα πάρω κατευθείαν κρεβατακι! Θα το έχω κ την ημέρα να κοιμάται εκεί στο καλάθι πχ όταν θα είμαι στο καθιστικό κουζίνα γιατί θα είναι κ πιο ζεστό εκεί μέσα λεω να μην πάρω πάρκο αρχικά κ αν το χρειαστώ αγοράζω (αν κ δε μου αρέσει) 

15 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Αυτό το κουπόνι- άυλη κάρτα σε τι είδη θα μπορεί να εξαργυρωθει δλδ; Γιατί αν είναι αποκλειστικά για είδη βρεφαναπτυξης είναι μια βλακεια και μισή! Καμία μας δεν γεννάει πρώτα και παίρνει μετά καρότσι, αλλαξιερα, συρταριερα και λοιπά πράγματα. Να είναι για γάλατα; και αν εγώ θέλω να θηλάζω 3 χρόνια;;; να είναι για πάνες; Για όλα αυτά θα έπρεπε η κάρτα να μας δίνεται 2 με 3 μήνες πριν την ΠΗΤ, αλλά δεν τους συμφέρει. Ελπίζω εμείς να τα πάρουμε με τον τρέχοντα τρόπο! Ο,τι να'ναι μια ζωή αυτή η χώρα.. που έπρεπε να γεννάμε δωρεάν με όλες τις παροχές των ιδιωτικών κανονικά.. συγχύστηκα βραδιάτικα!!! :angry:

Συμφωνώ αν κ ζω στην Κύπρο τα ίδια κ τα ίδια!! Εμεις δουλευουμε μέχρι τον 9ο κ το επίδομα που μας το δίνουν κ καθυστερημένα δλδ μπορεί να πας κ δουλεια κ μετά να στο στείλουν βλέπουν μισθούς 2 χρόνια πριν κ σου δίνουν το 70% του μεικτού μισθού (δεν βλέπουν ότι όταν καθαρίζει ο μισθος έχουμε να πληρώσουμε δάνειο, ρεύμα, νερό, σουπερμάρκετ κτλ). Εγώ είμαι τυχερή γεννάω Δεκέμβρη του 2022 πάω με τον μισθό π είχα 01-06-2021 κ μετά, που είχα κ αύξηση. Κ αντί να τα στέλνουν εγκαίρως αφού από τη δουλεια δεν πληρωνόμαστε τα στέλνουν τόσο αργά που πας δουλεια στους 4 μηνες κ μετά τα στέλνουν! Κ για 4 μηνες ζει μια οικογένεια με ένα μισθό αν δεν έχει καταφέρει να κρατήσει κάτι! Κ εγώ συγχύζομαι όταν τα σκέφτομαι γιατί συνήθως οι μεταναστες κ οι πρόσφυγες που ήρθαν στην Κύπρο έχουν περισσότερα δικαιώματα από εμας κ ότι περισσέψει μας δίνουν! Δεν έχω πρόβλημα με τους ανθρώπους αλλά με το κρατος! Που εμεις να είμαστε οκ στις υποχρεώσεις μας προς αυτους κ αυτοί άμα είναι να μας δώσουν ένα επίδομα να κάνουν τόσο καιρό να το δώσουν!!! 

Συγγνώμη τα θυμήθηκα κ συγχύστηκα χαχα γιατί προηγουμένως είχαμε κ συζήτηση ποσά λεφτά παιρνουν αυτοί οι μετανάστες κ ποσά ενας άνεργος κ συγχύστηκα περισσότερο  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Εγώ σκέφτηκα το 3 σε 1 γιατί το καλάθι θα το έχω δίπλα μου να κοιμάται δεν θα πάρω άλλο next to me ή λίκνο θα πάρω κατευθείαν κρεβατακι! Θα το έχω κ την ημέρα να κοιμάται εκεί στο καλάθι πχ όταν θα είμαι στο καθιστικό κουζίνα γιατί θα είναι κ πιο ζεστό εκεί μέσα λεω να μην πάρω πάρκο αρχικά κ αν το χρειαστώ αγοράζω (αν κ δε μου αρέσει) 

Συμφωνώ αν κ ζω στην Κύπρο τα ίδια κ τα ίδια!! Εμεις δουλευουμε μέχρι τον 9ο κ το επίδομα που μας το δίνουν κ καθυστερημένα δλδ μπορεί να πας κ δουλεια κ μετά να στο στείλουν βλέπουν μισθούς 2 χρόνια πριν κ σου δίνουν το 70% του μεικτού μισθού (δεν βλέπουν ότι όταν καθαρίζει ο μισθος έχουμε να πληρώσουμε δάνειο, ρεύμα, νερό, σουπερμάρκετ κτλ). Εγώ είμαι τυχερή γεννάω Δεκέμβρη του 2022 πάω με τον μισθό π είχα 01-06-2021 κ μετά, που είχα κ αύξηση. Κ αντί να τα στέλνουν εγκαίρως αφού από τη δουλεια δεν πληρωνόμαστε τα στέλνουν τόσο αργά που πας δουλεια στους 4 μηνες κ μετά τα στέλνουν! Κ για 4 μηνες ζει μια οικογένεια με ένα μισθό αν δεν έχει καταφέρει να κρατήσει κάτι! Κ εγώ συγχύζομαι όταν τα σκέφτομαι γιατί συνήθως οι μεταναστες κ οι πρόσφυγες που ήρθαν στην Κύπρο έχουν περισσότερα δικαιώματα από εμας κ ότι περισσέψει μας δίνουν! Δεν έχω πρόβλημα με τους ανθρώπους αλλά με το κρατος! Που εμεις να είμαστε οκ στις υποχρεώσεις μας προς αυτους κ αυτοί άμα είναι να μας δώσουν ένα επίδομα να κάνουν τόσο καιρό να το δώσουν!!! 

Συγγνώμη τα θυμήθηκα κ συγχύστηκα χαχα γιατί προηγουμένως είχαμε κ συζήτηση ποσά λεφτά παιρνουν αυτοί οι μετανάστες κ ποσά ενας άνεργος κ συγχύστηκα περισσότερο  

Να σου πω κι εγώ τα ωραία τα δικά μου εδώ στην Ελλάδα, είμαι ελεύθερη επαγγελματίας, πληρώνω εφορία και εφκα (ένσημα και ασφάλεια) αλλά ΔΕΝ δικαιούμαι κανένα κρατικό επίδομα πέραν αυτού του 2χιλιαρου που παίρνουν όλοι. Μόνο αν ήμουν ιδιωτική υπάλληλος θα έπαιρνα επίδομα τοκετού, λοχειας κλπ κλπ.. Εμ τα πληρώνω όλο μόνη μου, δεν παίρνω και ευρώ τσακιστό μετά. Που σημαίνει ότι εγώ για κάμποσο καιρό δεν θα έχω εισόδημα αλλά η δόση στον εφκα θα πρέπει να πληρωθεί για να έχω ένσημα! Το που θα τα βρω, δεν τους απασχολεί!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συν του ότι @marpi91 πρέπει να ξαναγυρίσεις στη δουλειά σου σε δυο μήνες  για να βγάλεις το μισθό σου και να μπορείς να πληρώσεις τα έξοδα που ανέφερες ( Εφκα , ένσημα ) . Δεν δικαιούστε ΟΑΕΔ και τα σχετικά . Αφήστε κορίτσια εν έτη 2022 και είμαστε χρόνια πίσω ακόμα . Μια φίλη μου μένει και εργάζεται Γερμανία και την εβγαλαν σε άδεια με το που τους ενημέρωσε ότι είναι έγκυος για να μη ρισκάρουν και αυτοί . Ο μισθός της μπαίνει κάθε μήνα κανονικά και για ένα χρόνο αφού γεννήσει εξακολουθεί να πληρώνεται κανονικά και να έχει άδεια . Τι να λέμε τώρα .. Είναι ανάλογα στο κάθε κράτος πως αντιμετωπίζει τα θέματα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , marpi91 είπε:

Να σου πω κι εγώ τα ωραία τα δικά μου εδώ στην Ελλάδα, είμαι ελεύθερη επαγγελματίας, πληρώνω εφορία και εφκα (ένσημα και ασφάλεια) αλλά ΔΕΝ δικαιούμαι κανένα κρατικό επίδομα πέραν αυτού του 2χιλιαρου που παίρνουν όλοι. Μόνο αν ήμουν ιδιωτική υπάλληλος θα έπαιρνα επίδομα τοκετού, λοχειας κλπ κλπ.. Εμ τα πληρώνω όλο μόνη μου, δεν παίρνω και ευρώ τσακιστό μετά. Που σημαίνει ότι εγώ για κάμποσο καιρό δεν θα έχω εισόδημα αλλά η δόση στον εφκα θα πρέπει να πληρωθεί για να έχω ένσημα! Το που θα τα βρω, δεν τους απασχολεί!!! 

Νομίζω αυτό ισχύει και στην Κύπρο που λες με τους ελεύθερους επαγγελματίες! Ούτε να αρρωστήσουν δεν μπορούν!!! Ελεος!!! Απορώ με τις νομοθεσίες πολλες φορες!!!! 

πρίν από 44 λεπτά , Wish_soon είπε:

Συν του ότι @marpi91 πρέπει να ξαναγυρίσεις στη δουλειά σου σε δυο μήνες  για να βγάλεις το μισθό σου και να μπορείς να πληρώσεις τα έξοδα που ανέφερες ( Εφκα , ένσημα ) . Δεν δικαιούστε ΟΑΕΔ και τα σχετικά . Αφήστε κορίτσια εν έτη 2022 και είμαστε χρόνια πίσω ακόμα . Μια φίλη μου μένει και εργάζεται Γερμανία και την εβγαλαν σε άδεια με το που τους ενημέρωσε ότι είναι έγκυος για να μη ρισκάρουν και αυτοί . Ο μισθός της μπαίνει κάθε μήνα κανονικά και για ένα χρόνο αφού γεννήσει εξακολουθεί να πληρώνεται κανονικά και να έχει άδεια . Τι να λέμε τώρα .. Είναι ανάλογα στο κάθε κράτος πως αντιμετωπίζει τα θέματα .

Οι νομοθεσίες βγαίνουν με βάση τα συμφέροντα τους!! Κανένα κίνητρο προς τους νέους ανθρώπους γενικά για να παντρευτεί ή και να κάνει ομογένεια…ίσα που βγαίνουμε με τόσα έξοδα κάθε μήνα! Δεν τους ενδιαφέρει, αυτό που τους νοιάζει είναι αυτοί να είναι καλά, με τους παχουλούς μισθούς και χεστηκαν για το κοσμάκη! Τα αλλά κράτη επειδή επενδύουν στους νέους ανθρώπους έχουν τόσα κ αλλά τόσα κίνητρα για να παντρευτούν, να κάνουν οικογένεια, να κάνουν κ 2 και 3 παιδιά! Εδώ ένα κάνουμε με το ζόρι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rafaela_123 said:

Νομίζω αυτό ισχύει και στην Κύπρο που λες με τους ελεύθερους επαγγελματίες! Ούτε να αρρωστήσουν δεν μπορούν!!! Ελεος!!! Απορώ με τις νομοθεσίες πολλες φορες!!!! 

Οι νομοθεσίες βγαίνουν με βάση τα συμφέροντα τους!! Κανένα κίνητρο προς τους νέους ανθρώπους γενικά για να παντρευτεί ή και να κάνει ομογένεια…ίσα που βγαίνουμε με τόσα έξοδα κάθε μήνα! Δεν τους ενδιαφέρει, αυτό που τους νοιάζει είναι αυτοί να είναι καλά, με τους παχουλούς μισθούς και χεστηκαν για το κοσμάκη! Τα αλλά κράτη επειδή επενδύουν στους νέους ανθρώπους έχουν τόσα κ αλλά τόσα κίνητρα για να παντρευτούν, να κάνουν οικογένεια, να κάνουν κ 2 και 3 παιδιά! Εδώ ένα κάνουμε με το ζόρι 

@Rafaela_123 έτσι είναι όπως τα λες … δυστυχώς δεν υπάρχει καμία πρόνοια από το  κράτος ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Με το καλό τα μωράκια μας! Βάλτε μας και εμάς στη όμορφη λίστα! Αγοράκι 26/12

Αυτό με το επίδομα των 2000 ακούγεται καιρό τώρα.  Εγώ  το έχω διαβάσει από τον Ιούνιο πως από Ιανουάριο θα δίνεται σε κουπόνια,  αλλά διάβασα  θα είναι και για super market. Ας ελπίσουμε πώς  θα προλάβουμε τουλάχιστον την 1η δόση σε μετρητά...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2022  

 Freedom1998 -->  ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 08/12

tzinaki7 --> ΠΗΤ: 16/12

marina39 --> ΠΗΤ: 08/12

 Κωνσταντινα13 —> ΠΗΤ: 12/12

Αστεράκι91—>ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,  ΠΗΤ: 13/12 

Hope.2019 -->ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΠΗΤ: 18/12

 Riri88 --> ΑΓΟΡΑΚΙΠΗΤ: 21/12

vivi24 --> ΑΓΟΡΑΚΙΠΗΤ: 18/12

 Ellidr --> ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΠΗΤ: 24/12

 Rafaella123 --> ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 25/12

Marpi91 -->ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 22/12

Αθανασια Ι —>

Evaki23 --> ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΠΗΤ: 20/12

Maritsaki —> ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ: 23/12

 Sisii --> ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 26/12

Annie4 --> ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΠΗΤ: 20-22/12

Irenesirene —> ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΠΗΤ: 25/12

Εφη Γιωργακη —> ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 20/12

Queen —>

MinakiG —>ΠΗΤ: 01/01

Silia89 —> ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 22/12

 Ολετ —>ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 02/01

Wish_soon —>ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 24/12

ELLE 2010 —>ΑΓΟΡΑΚΙ, ΠΗΤ: 26/12

Έχουμε πιο πολλά αγοράκια 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!

Ηθελα να ρωτήσω, έχει καμιά σας από προηγούμενο μωράκι ή έχετε δει τώρα κάποια συρταριερα που να βολεύει;

Σκέφτομαι να πάρω από ikea μια γιατί είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτές που πουλάνε στα βρεφικα καταστήματα και σαφώς πολύ οικονομικοτερη.

Αλλά αν έχετε δει κάτι και σας άρεσε ή σας εξυπηρέτησε πολύ με το μωρό, πείτε μου παρακαλώ, εχω χαθεί με τις τόσες επιλογές! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marpi91 είπε:

Καλημέρα σας!!!

Ηθελα να ρωτήσω, έχει καμιά σας από προηγούμενο μωράκι ή έχετε δει τώρα κάποια συρταριερα που να βολεύει;

Σκέφτομαι να πάρω από ikea μια γιατί είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτές που πουλάνε στα βρεφικα καταστήματα και σαφώς πολύ οικονομικοτερη.

Αλλά αν έχετε δει κάτι και σας άρεσε ή σας εξυπηρέτησε πολύ με το μωρό, πείτε μου παρακαλώ, εχω χαθεί με τις τόσες επιλογές! 

Εγώ δεν έχω πάρει γιατί έχω ντουλάπα στο δωμάτιο το παιδικό και βολεύει. Αλλά έχω ακούσει πολλές κοπέλες να έχουν πάρει αυτή από τα ΙΚΕΑ και είναι πολύ ευχαριστημένες.

  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλημέρα σας!!!

Ηθελα να ρωτήσω, έχει καμιά σας από προηγούμενο μωράκι ή έχετε δει τώρα κάποια συρταριερα που να βολεύει;

Σκέφτομαι να πάρω από ikea μια γιατί είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτές που πουλάνε στα βρεφικα καταστήματα και σαφώς πολύ οικονομικοτερη.

Αλλά αν έχετε δει κάτι και σας άρεσε ή σας εξυπηρέτησε πολύ με το μωρό, πείτε μου παρακαλώ, εχω χαθεί με τις τόσες επιλογές! 

Εγω είχα αυτή απο το ΙΚΕΑ πριν κανω το 1ο μου παιδι και αυτη κρατησα. Δεν χρειαζεται να δωσει κανεις τοσα χρηματα για συρταριερα απο μαγαζι βρεφικων, το νοημα ειναι να ειναι πρακτικη και ευρυχωρη και αυτο το βρισκεις σε πολλα καταστηματα περα των βρεφικων. Μην πελαγώνεις. Σκεψου πρακτικα τι θες, τι χρωμα εχεις αποφασισει και μετα κινησου με βαση την τιμη. Ολα τα αλλα κατα τη γνωμη μου δεν εχουν νοημα. Επισης, θα ηθελα να πω και το εξης: το εμποριο πανω στα βρεφικα ειδη εχει ΟΡΓΙΑΣΕΙ. Πουλανε ονομα, χαρακτηριστικα σουπερ ντουπερ υποτιθεται κλπ....και? Οταν ερθει το μωρο σημασια θα εχει μονο να ειναι ολα ΒΟΛΙΚΑ. Προσωπικα, ουτε στο 1ο μου παιδι δεν αφιερωσα πολυ χρονο και ενεργεια στις επιλογες. Συμβουλευτηκα μαμαδες να δω τι πρεπει να σκεφτω ωστε να διευκολυνω την ζωη μας, σκεφτηκα και αισθητικα τι προτιμω και μετα πηγαινα με βαση την τιμη.

Μην πελαγωνετε! Παρτε κατι βολικο, ομορφο και οικονομικο (αν δεν εχετε μεγαλη οικονομικη ανεση.)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, marpi91 said:

Καλημέρα σας!!!

Ηθελα να ρωτήσω, έχει καμιά σας από προηγούμενο μωράκι ή έχετε δει τώρα κάποια συρταριερα που να βολεύει;

Σκέφτομαι να πάρω από ikea μια γιατί είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτές που πουλάνε στα βρεφικα καταστήματα και σαφώς πολύ οικονομικοτερη.

Αλλά αν έχετε δει κάτι και σας άρεσε ή σας εξυπηρέτησε πολύ με το μωρό, πείτε μου παρακαλώ, εχω χαθεί με τις τόσες επιλογές! 

@marpi91 και εγώ σκέφτομαι να πάρω μια απλή συρταριερα από τα ικεα και να βάλω ένα στρωματακι αλλαξιέρας από πάνω γιατί ντουλάπα έχουμε ήδη ..

Σημερα πήγαμε για καρότσια και είδαμε της Carello το maxima που μας άρεσε πολύ .. έχετε καθόλου γνώμη για τη συγκεκριμένη μάρκα ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...