Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μα τι ζωοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! επρεπε να της πεις, ας επερνες κ ενα τηλ να μαθεις τι κανω....

σοφακιιιιιιι!!!!!! αυριο??????????? πω πω!!!!!!!!!!!!!!! μην αγχωνεσαι ολα καλα!!!!!!!!!

μόλις πηγα στο δωματιο αμεσως μου φεραν φαγητο!!!

ανθη, γιατι το λες αυτο??????/

αστα δεν ηθελα να συγχυστω αλλα καταφερε και με συγχησε αυτη....

γλυκα μετα απο ποση ωρα εφαγες? εμας θυμαμαι μια κοπελα που γεννησε με φτ ειχε ανεβει θυμαμαι στο δωματιο μας στις 3 τα ξημερωματα και την εφεραν το πρωι πρωινο....αααα εγω δεν θα αντεξω τοσες ωρες νηστικια το λεω,,,,και δεν αφησαν ουτε τον αντρα της να ανεβει στο δωματιο το πρωι με το επισκεπτηριο...και η καημενη μιλουσε ολο το ξημερωμα μαζι του στο τηλ...τελικα γιαυτο λεει το μονοκλινο...αλλα που να δωσουμε τοσα λεφτα,,,δεν παιζει...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω περάσει την ίδια διαδικασία Ποπάκη. Και όπως λέει και ξαναλέει ο γιατρός μου, ο τοκετός δεν είναι σαν αυτό που έζησα στον γιο μου.

Η εμπειρία του να γίνεις μητέρα παραμένει βέβαια αλλάοι συνθήκες θα είναι πολύ διαφορετικές τώρα. Δεν με πειράζει, εξάλλου κανένας τοκετός δεν μοιάζει με τον άλλο ακόμη και αν η διαδικασία είναι η ίδια.

3 μέρες αν γεννήσω φυσιολογικά και είναι όλα εντάξει. Λογικά Δευτέρα θα βγούμε.

ναι εχεις δικιο ελευθερια μου!!και εγω σιγουρα θα τα καταλαβω αυτα που λες και στο 2 παιδι!!με το καλο σου ευχομαι κοριτσι μου να ερθουν ολα οπως τα εχεις στο μυαλο σου και επιθυμεις!!

ποπη μου ελεος με το θρασος της κοπελας!!!!

ΜΟΝΟ ΘΡΑΣΟΣ?? ΧΑ ΧΑ ΧΑ για μπουνιδια και ξεμαλλιασμα ηταν...αλλα ειπα να μην γινω και εγω κατινα !!χα χα χα:lol::lol:

κοριτσια σας αφηνω τα λεμε... φιλια....

φιλακια πολλα νικουλα μου!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

παντος εμας ρωτησα για την καισαρικη και αφηνουν τον αντρα μου να μπει στο χειρουργιο μαζι μου!!!πολυ χαρηκα!

αχου τι ωραιο ειναι αυτο?? σε εμας δεν ισχυει αυτο...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι εχεις δικιο ελευθερια μου!!και εγω σιγουρα θα τα καταλαβω αυτα που λες και στο 2 παιδι!!με το καλο σου ευχομαι κοριτσι μου να ερθουν ολα οπως τα εχεις στο μυαλο σου και επιθυμεις!!

ΜΟΝΟ ΘΡΑΣΟΣ?? ΧΑ ΧΑ ΧΑ για μπουνιδια και ξεμαλλιασμα ηταν...αλλα ειπα να μην γινω και εγω κατινα !!χα χα χα:lol::lol:

φιλακια πολλα νικουλα μου!!

χαχαχα ναι στο υψος σου εσυ κυρια:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχου τι ωραιο ειναι αυτο?? σε εμας δεν ισχυει αυτο...

ναι για αυτο ειπα να ρωτησω επειδη ακουσα οτι στην ελλαδα δεν γινετε!!ε λοιπον σε εμας ολα γινονται αφου πληρωσεις:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Εφάκη, θα έχεις και παρεούλα. Θα μπει ο άντρας σου?

Εμένα δεν μου το έχει ξεκαθαρίσει πάντως...Θα δούμε λέει, άρα υποθέτω δεν θα μπει.

Την 1η φορά είχε αποφασίσει πως θα μπει αλλά δεν πρόλαβε.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Εφάκη, θα έχεις και παρεούλα. Θα μπει ο άντρας σου?

Εμένα δεν μου το έχει ξεκαθαρίσει πάντως...Θα δούμε λέει, άρα υποθέτω δεν θα μπει.

Την 1η φορά είχε αποφασίσει πως θα μπει αλλά δεν πρόλαβε.

ναι θελει να μπει αρα θα εχω και παρεα!!αφου θα ειμαι και ξυπνια στο χειρουργιο!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα ναι στο υψος σου εσυ κυρια:tongue::tongue::tongue::tongue:

ναι στο 1.60 με τα χερια στην αναταση!! χα χα χα χα

Ευχαριστώ Ποπάκη.

Όσο για την σημερινή σου επίσκεψη, αφήνω ασχολίαστο το θράσος και την αγένειά της. Και φυσικά τις μαμακίες που σου αράδιασε!!!

ειναι απο τα ανεκδοτα χωρις λογια!!!!!!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Εφάκη, θα έχεις και παρεούλα. Θα μπει ο άντρας σου?

Εμένα δεν μου το έχει ξεκαθαρίσει πάντως...Θα δούμε λέει, άρα υποθέτω δεν θα μπει.

Την 1η φορά είχε αποφασίσει πως θα μπει αλλά δεν πρόλαβε.

ναι θελει να μπει αρα θα εχω και παρεα!!αφου θα ειμαι και ξυπνια στο χειρουργιο!!!!

κοριτσια εμενα λεει θα μπει και θελει λεει να κοψει και τον ομφαλιο λωρο τρομαρα του!!χα χα χα το εχει παρει πολυ ζεστα το θεμα αλλα εγω τον βλεπω να λυποθυμαει πριν την ωρα του χα χα χα χα:lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Έφη. Δεν ξέρω πως είναι η καισαρική βέβαια αλλά φαντάζομαι θα θες κάποιον δικό σου μέσα.

Στον φυσιολογικό είναι περίεργη η κατάσταση. Την 1η φορά δεν με πείραξε που δεν είχα κάποιον μαζί μου. Τα είχα δει όλα και αν με έβλεπε ο άντρας μου μπορεί να έβαζε και τα κλάματα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο βάρβαρο το θέαμα Ποπάκη, μπορεί να το έχει πάρει αψήφιστα ο δικός σου αλλά εκείνη την ώρα να δειλιάσει.

Δεν ξέρω...Εγώ πιστεύω πως εκείνη την ώρα είσαι εσύ και ο Θεός.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο βάρβαρο το θέαμα Ποπάκη, μπορεί να το έχει πάρει αψήφιστα ο δικός σου αλλά εκείνη την ώρα να δειλιάσει.

Δεν ξέρω...Εγώ πιστεύω πως εκείνη την ώρα είσαι εσύ και ο Θεός.

εμ γιαυτο λεω θα λυποθημησει πριν την ωρα του χα χα χα χα

εμεις ομως εχουμε την δυναμη να αντεξουμε ετσι δεν ειναι ελευθερια μου?? αχ τωρα αρχιζω και φοβαμαι....ουφ...:rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...