Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

καλε και εγω ουσιαστικα ενα μηνα εχω αλλα ποιος ξερει ποσο θα αντεξω...

καισαρικη γενναει αντωνιτσα μου!!!

αχ κοριτσια μου λειψαν και τα αναψυκτικα!!

χαχαχαχαχα τελικα πολλα πραγματα μας εχουν λειψει και οσο περναει ο καιρος να αποζηταμε ολο και περισσοτερο!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ ναι βρε κοριτσακι μπερδευτηκα με τις καισαρικες!!! οποτε μετα καπακια καρμποναρες, σοκολατες κ οτι τραβαει η ψυχη σου!!!!! θα γινει χαμος!!!!!

καλα δεν επαιζε θα την ειχα βρισει. κατ αρχην αυτο το ερχομαι οποτε να ναι σπιτι σου κ δεν ειμαστε καν κολλητες μου κφαινεται θεοτρελλο. εγω μονο με γονεις το εκανα αυτο! κ 2 παρα πολυ καλες μου φιλες που τις ξερω πανω απο 15 χρονια την καθε μια. αλλα αντε πες το προσπερνας αυτο... να αναψει κ τσιγαρο στο σπιτι σου που εισαι ετοιμογεννη? παμε καλα? ο Σαββας τι ειπε γι αυτο?

δεν την πετυχε με το τσιγαρο γιατι ηταν μεσα στο γραφειο του και δουλευε....και τα υπολοιπα τσιγαρα τα εκανε στον αποροφητηρα...το αλλο που το πας που ελεγε σηκω κανε κανα φαι και γιατι εισαι ξαπλα κ τι καθεσαι και ακους τους γιατρους...και αυτη αν ηταν εγκυος θα γυμναζοταν και εγω λεει γιατι δεν γυμναζομαι και αφησα τον εαυτο μου και τετοια κουραφεξαλα....

καλε εδω ο ιδιος ο αδερφος μου και με παιρνει τηλ πριν ερθει...εγω αυτο ποτε δεν το κανω σε κανεναν και τους γονεις μου οταν πηγαινα σπιτι τους παντα τους επαιρνα τηλ!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα τελικα πολλα πραγματα μας εχουν λειψει και οσο περναει ο καιρος να αποζηταμε ολο και περισσοτερο!!

πριν μεινω εγκυος αντωνιτσα μου ημουν ενα ανορεξικο πλασμα και παντα ετρωγα επειδη επρεπε να φαω το θεωρουσα αγκαρια τοφαι....και τωρα πλεον λεω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες απολαυσεις και ανυπομονω να φαωωωωωωωωωω να τα τσακισω οτι μου εχει λειψει....βαρεθηκα ολο να πινω νερο και να τρωω τα ιδια κ τα ιδια!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

δεν την πετυχε με το τσιγαρο γιατι ηταν μεσα στο γραφειο του και δουλευε....και τα υπολοιπα τσιγαρα τα εκανε στον αποροφητηρα...το αλλο που το πας που ελεγε σηκω κανε κανα φαι και γιατι εισαι ξαπλα κ τι καθεσαι και ακους τους γιατρους...και αυτη αν ηταν εγκυος θα γυμναζοταν και εγω λεει γιατι δεν γυμναζομαι και αφησα τον εαυτο μου και τετοια κουραφεξαλα....

καλε εδω ο ιδιος ο αδερφος μου και με παιρνει τηλ πριν ερθει...εγω αυτο ποτε δεν το κανω σε κανεναν και τους γονεις μου οταν πηγαινα σπιτι τους παντα τους επαιρνα τηλ!!

μαλλον τρελλη ειναι η κοπελα. μην της ξαναανοιξεις παντως. κ να πεις στον Σαββα τι γαιδουρι ειναι να κανει παρατηρηση στον αντρα της. ε δεν μπορει να τα αφηνουμε ολα ετσι! μου την δινει!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

πριν μεινω εγκυος αντωνιτσα μου ημουν ενα ανορεξικο πλασμα και παντα ετρωγα επειδη επρεπε να φαω το θεωρουσα αγκαρια τοφαι....και τωρα πλεον λεω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες απολαυσεις και ανυπομονω να φαωωωωωωωωωω να τα τσακισω οτι μου εχει λειψει....βαρεθηκα ολο να πινω νερο και να τρωω τα ιδια κ τα ιδια!!

εγω παλι ημουν παντα λιχουδα!!! αλλα συγρατιομουν οσο μπορουσα για να εχω ενα ωραιο σωματακι. τωρα ομως που δεν εχω κ τρομερο λογο να συγκρατηθω με εχει παρει η μπαλα...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω παλι ημουν παντα λιχουδα!!! αλλα συγρατιομουν οσο μπορουσα για να εχω ενα ωραιο σωματακι. τωρα ομως που δεν εχω κ τρομερο λογο να συγκρατηθω με εχει παρει η μπαλα...
πριν μεινω εγκυος αντωνιτσα μου ημουν ενα ανορεξικο πλασμα και παντα ετρωγα επειδη επρεπε να φαω το θεωρουσα αγκαρια τοφαι....και τωρα πλεον λεω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες απολαυσεις και ανυπομονω να φαωωωωωωωωωω να τα τσακισω οτι μου εχει λειψει....βαρεθηκα ολο να πινω νερο και να τρωω τα ιδια κ τα ιδια!!

η αληθεια ειναι οτι και εγω παντα ήμουν λιχούδα.. ποτε ομως δεν ειχα ξεπερασει τα 53 κιλα. 47 ειχα φτασει μια φορα στο κολεγιο!! τα αναψυκτικα ομως ποτε δεν τα συμπαθησα.. ποτε δεν επινα ούτεν κοκακολα ουτε τιποτα τετοιο..δεν μου αρεσουν.. μονο energy drink πινω 1 συγκεκριμενο μονο. οι σοκολατες παντα ήταν οι αδυναμια μου οπως και τα πατατακια που τα τρωω οπως τα ετρωγα και πριν...ισως και λιγο περισσοτερα!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον τρελλη ειναι η κοπελα. μην της ξαναανοιξεις παντως. κ να πεις στον Σαββα τι γαιδουρι ειναι να κανει παρατηρηση στον αντρα της. ε δεν μπορει να τα αφηνουμε ολα ετσι! μου την δινει!

ααα και το αγορι της ετσι ειναι αφου κ ο σαββας περα απο την δουλεια τον αποφευγει οσο μπορει...γιατι ειναι ζωα και οι δυο....

απλως ο δικος μου ειναι ευγενικος με ολο τον κοσμο και δεν μιλαει....

εγω παλι ημουν παντα λιχουδα!!! αλλα συγρατιομουν οσο μπορουσα για να εχω ενα ωραιο σωματακι. τωρα ομως που δεν εχω κ τρομερο λογο να συγκρατηθω με εχει παρει η μπαλα...

εγω οδευω προς τα 60 δλδ σχεδον 13 κιλα πηρα συνολικα!! αλλα ειμαι σιγουρη οτι μετα την γεννα θα βαλω και αλλα....χε χε χε


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι και εγω παντα ήμουν λιχούδα.. ποτε ομως δεν ειχα ξεπερασει τα 53 κιλα. 47 ειχα φτασει μια φορα στο κολεγιο!! τα αναψυκτικα ομως ποτε δεν τα συμπαθησα.. ποτε δεν επινα ούτεν κοκακολα ουτε τιποτα τετοιο..δεν μου αρεσουν.. μονο energy drink πινω 1 συγκεκριμενο μονο. οι σοκολατες παντα ήταν οι αδυναμια μου οπως και τα πατατακια που τα τρωω οπως τα ετρωγα και πριν...ισως και λιγο περισσοτερα!

πατατακια και τετοια χαζουλακια ετρωγα ..του γλυκου δεν ημουν και τοσο οσο ειμαι τωρα...αλλα με το φαγητο δεν τα ειχα ποτε καλα...τωρα ομως θα ξεκινησω μετα την γεννα θα διατηρησω τις καλυτερες σχεσεις!!χα χα χα

αναψυκτικα επινα μονο οταν ειχαμε καλο φαγητο ή τρωγαμε με κοσμο!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι και εγω παντα ήμουν λιχούδα.. ποτε ομως δεν ειχα ξεπερασει τα 53 κιλα. 47 ειχα φτασει μια φορα στο κολεγιο!! τα αναψυκτικα ομως ποτε δεν τα συμπαθησα.. ποτε δεν επινα ούτεν κοκακολα ουτε τιποτα τετοιο..δεν μου αρεσουν.. μονο energy drink πινω 1 συγκεκριμενο μονο. οι σοκολατες παντα ήταν οι αδυναμια μου οπως και τα πατατακια που τα τρωω οπως τα ετρωγα και πριν...ισως και λιγο περισσοτερα!

αχ ειστε τυχερουλες οσες τρωτε κ δεν περνετε ευκολα! εγω θα δεινοπαθησω για να χασω τα κιλα ειμαι σιγουρη...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα και το αγορι της ετσι ειναι αφου κ ο σαββας περα απο την δουλεια τον αποφευγει οσο μπορει...γιατι ειναι ζωα και οι δυο....

απλως ο δικος μου ειναι ευγενικος με ολο τον κοσμο και δεν μιλαει....

εγω οδευω προς τα 60 δλδ σχεδον 13 κιλα πηρα συνολικα!! αλλα ειμαι σιγουρη οτι μετα την γεννα θα βαλω και αλλα....χε χε χε

καλα εσυ ησουν σκελετος παιδι μου! παλι καλα που εβαλες λιγο κρεας πανω σου!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πατατακια και τετοια χαζουλακια ετρωγα ..του γλυκου δεν ημουν και τοσο οσο ειμαι τωρα...αλλα με το φαγητο δεν τα ειχα ποτε καλα...τωρα ομως θα ξεκινησω μετα την γεννα θα διατηρησω τις καλυτερες σχεσεις!!χα χα χα

αναψυκτικα επινα μονο οταν ειχαμε καλο φαγητο ή τρωγαμε με κοσμο!!!

εγω γενικα τα λατρευω τα αναψυκτικα αλλα δεν παιρνω συχνα γιατι δεν μπορω να εχω μετρο. οποτε δεν τα βαζω συχνα. μια φορα στις 10 μερες να παρω ετσι για την γευση.. αλλα με τρελαινουν τα ρημαδια! ασε που ειναι κ εθιστικα στανταρ. γενικα εγω ειμαι μια κρυφοχοντρη μαλλον που με προσπαθεια κρατιοταν αδυνατη χρονια! αλλα αν με αφησεις ελευθερη...θα σου γινω βουβαλι αμεσως δεν εχω θεμα!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ.

Δε θα προλάβω να ξαναμπώ μάλλον γιατι έχω πονάκια και πάω να ξαπλώσω με φωνάζει και ο μικρός.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ ησουν σκελετος παιδι μου! παλι καλα που εβαλες λιγο κρεας πανω σου!

νορμαλ ημουν 45-47 κιλα για το υψος μου...1,60 ειμαι...αυτο που μου χει λειψει απο το σωμα μου ειναι οι κοιλιακοι...καλα οχι οτι θελω να το παινευτω αλλα 10 χρονια πρωταθλητισμο στιβο μου εμεινε μια κληρονομια οι κοιλιακοι και τωρα γινανε μωρουδιακοι χα χα χα αναρωτιεμαι αν μετα την γεννα η κοιλια και οι μυς επανελθουν...καλα για το υπολοιπο σωμα δεν το συζητω χλαπατσα κανονικη εχω γινει απο την ακινησια...

εγω γενικα τα λατρευω τα αναψυκτικα αλλα δεν παιρνω συχνα γιατι δεν μπορω να εχω μετρο. οποτε δεν τα βαζω συχνα. μια φορα στις 10 μερες να παρω ετσι για την γευση.. αλλα με τρελαινουν τα ρημαδια! ασε που ειναι κ εθιστικα στανταρ. γενικα εγω ειμαι μια κρυφοχοντρη μαλλον που με προσπαθεια κρατιοταν αδυνατη χρονια! αλλα αν με αφησεις ελευθερη...θα σου γινω βουβαλι αμεσως δεν εχω θεμα!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μια χαρα κουκλα εισαι αγαπη μου!!!μην μασας !!!τελεια!!!ουτε να στερησε κιολας δεν κανει!!! ασε που αν θηλασουμε θα τα χανουμε ευκολα τα κιλα!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ.

Δε θα προλάβω να ξαναμπώ μάλλον γιατι έχω πονάκια και πάω να ξαπλώσω με φωνάζει και ο μικρός.

φιλακια πολλα γεωργια μου!!!!!!!!!!αχ αυτα τα πονακια τι μας κανουν...!!!υπομονη!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...