Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία Έφη. Δεν ξέρω πως είναι η καισαρική βέβαια αλλά φαντάζομαι θα θες κάποιον δικό σου μέσα.

Στον φυσιολογικό είναι περίεργη η κατάσταση. Την 1η φορά δεν με πείραξε που δεν είχα κάποιον μαζί μου. Τα είχα δει όλα και αν με έβλεπε ο άντρας μου μπορεί να έβαζε και τα κλάματα.

ναι ρε στην φυσικη ειναι αλιως τα πραγματα!!

εμ γιαυτο λεω θα λυποθημησει πριν την ωρα του χα χα χα χα

εμεις ομως εχουμε την δυναμη να αντεξουμε ετσι δεν ειναι ελευθερια μου?? αχ τωρα αρχιζω και φοβαμαι....ουφ...:rolleyes::rolleyes:

μαλλον θα τον μαζευουν απο τα πατωματα!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμ γιαυτο λεω θα λυποθημησει πριν την ωρα του χα χα χα χα

εμεις ομως εχουμε την δυναμη να αντεξουμε ετσι δεν ειναι ελευθερια μου?? αχ τωρα αρχιζω και φοβαμαι....ουφ...:rolleyes::rolleyes:

Εμείς αντέχουμε τα πάνδεινα. Ιδίως με τα μέσα που υπάρχουν σήμερα.

Αλλά για πιο εμπεριστατωμένη άποψη, ρώτα με από Δευτέρα πλιζ:tongue::tongue::tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχα καλα μιλαμε εισαι φοβερη!!!!

;);););):tongue::tongue::tongue::tongue:

ναι ρε στην φυσικη ειναι αλιως τα πραγματα!!

μαλλον θα τον μαζευουν απο τα πατωματα!!!

ειμαι σιγουρη οτι δεν θα αντεξει καν πριν βγει η μπεμπα θα εχει λαλησει...χα χα χα:lol::lol::lol::lol: το παιζουν και αντρες μετα χαχαχαχα χα:tongue::tongue:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς αντέχουμε τα πάνδεινα. Ιδίως με τα μέσα που υπάρχουν σήμερα.

Αλλά για πιο εμπεριστατωμένη άποψη, ρώτα με από Δευτέρα πλιζ:tongue::tongue::tongue:

εννοειται ελευθερακι μου με το καλο και θα μας διαφωτισεις παλι εμας τις πρωταρες και φοβιτσιαρες!!!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

;);););):tongue::tongue::tongue::tongue:

ειμαι σιγουρη οτι δεν θα αντεξει καν πριν βγει η μπεμπα θα εχει λαλησει...χα χα χα:lol::lol::lol::lol: το παιζουν και αντρες μετα χαχαχαχα χα:tongue::tongue:

ναι κανουν τουσ μαγκες και μετα τουσ κοβονται τα ποδια:P:p:p

θελει το κοπιουτερ ο μικρος με τρελλανε θα του το δωσω για λιγο και αν τα καταφερω θα ξανα μπω!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σας αφήνω να σιδερώσω.

Φαντάζομαι θα ξαναμπώ!

να ξαναμπεις ελευθερακι μου!! αν δεν σε πετυχω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα καλα να πανε και να μην ταλαιπωρηθεις!!με το καλο να παρεις την μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!! αν αλλαξει κατι στα σχεδια μας ειδοποιεις εεε??

ναι κανουν τουσ μαγκες και μετα τουσ κοβονται τα ποδια:P:p:p

θελει το κοπιουτερ ο μικρος με τρελλανε θα του το δωσω για λιγο και αν τα καταφερω θα ξανα μπω!!!

στο καλο εφακη εμεις εδω θα ειμαστε μιλαμε και πιο μετα!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

και νοιωθω και ποναω απλα εχω δρομο ακομα μπροστα μου!!!!!

στο καλο αντωνια μου εμεις εδω θα ειμαστε!!

καλε εννοουσα για την καισσαρικη με επισκλ. νιωθεις τι σου κανουν?

κοριτσια εχετε τα χαιρετισματα κ τα φιλια απο το δωρακι μας!!!!!!!!!!!!

ειναι καλα λεει δεν ποναει ακομα και εχει συνεχεια την μπεμπα μαζι της κ λιωνει!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

μπραβο στη Δωρα! πρωτη φορα ακουω καισσαρικη που ναμην ποναει!! μπραβο της!!!

Ελευθερια μας κοψοχολιασες σημερα!!!

Αν δεν σε πετυχω μεσα σου ευχομαι καλη επιτυχια για αυριο!!!! μακαρι να μην ταλαιπωρηθεις καθολου και να πανε ολα σουπερ!!! με το καλο να υποδεχτειε την μπεμπα σου!!!

εγω πρεπει να αρπαξα κρυωμα...πονανε τα κοκκαλα μου παρα πολυ σαν κοστωμενα ειναι, κουνιεται το στομαχι μου πολυ και ειμαι καπως κομμενη... τα γονατα μου δεν ειναι για περπατημα και δουλειες αφου δεν μπορουν να με κρατησουν ορθια παραπανω απο μισο λεπτο...ασε που οταν στεκομαι λιγο ζαλιζομαι.. αυριο τελικα το ραντεβου μου μετακινηθηκε στις 8 το βραδυ..νιωθω βορος χαμηλα και στην μεση....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σας αφήνω να σιδερώσω.

Φαντάζομαι θα ξαναμπώ!

Καλή επιτυχία Ελευθερία μου για αύριο γιατί κι εγώ δεν ξέρω αν θα σε πετύχω αργότερα! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχεις μια εύκολη γέννα και ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου!!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι λίγο βάρβαρο το θέαμα Ποπάκη, μπορεί να το έχει πάρει αψήφιστα ο δικός σου αλλά εκείνη την ώρα να δειλιάσει.

Δεν ξέρω...Εγώ πιστεύω πως εκείνη την ώρα είσαι εσύ και ο Θεός.

δεν τον αφηνουν να ειναι απο μπροστα.. διπλα στο κεφαλι καθεται προς τα πισω... γιατι ακριβως διπλα ειναι οι μαιες.

σε μενα ετσι ηταν


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μολις τελειωσα!ενα σουπερ μαρκετ εμεινε,θα κανω κ ενα κεκακι κ τελος!

Ποπακι ελεος με τη γνωστη σου!λιγη τσιπα μαμωτι μου...για το απροειδοποιητο δε θα σχολιασω..αλλα για το τσιγαρο..εγω πριν μεινω εγκυος που καπνιζα,οταν ερχοταν σπιτι μου εγκυος ή παιδι,δεν αναβα τσιγαρο και φροντιζα να μην εχω καπνισει μεσα ωρες πριν για να μη βρωμαει..ημαρτον μερικοι ανθρωποι!

Σοφακι μου με το καλο αγαπη μου!!!!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!ξαφνικο αλλα ωραιο το νεο σου!!!!!!!αχ αυριο εχουμε κ αλλα γεννητουρια μωρε!!θα κλαιω!!!!!!!ελπιζω να σε παρουν πρωι για να δεις οσο γινεται νωριτερα το θησαυρο σου!!

Ελαυθερια μου κ εσυ λογικα θα εισαι δευτερομανουλα αυριο ε;η ηρεμη δυναμη του τοπικ μας!!με το καλο κοριτσαρα μου κ μ'εναν πονο!!αν αλλαξει κατι,το πολυ να παει Κυριακη!!;)

σας φιλω!!!!φευγω για σουπερ!!αν προλαβω θα μπω βραδακι!!μακια!!!!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Τι κανετε;

Αυριο βλεπω θα εχουμε παλι συγκηνισεις!!!!Αντε ολες με τα μωρακια μας σιγα σιγα!!

Σοφια σου ευχομαι με το καλο και να παρεις αγκαλια το αγορακι σου οσο γινεται πιο συντομα, να μην περιμενεις κιολας λογω χειρουργειων.

Ελευθερια, σου ευχομαι με ενα πονο αυτη τη φορα και να μην ταλαιπωρηθεις καθολου.!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα, στο παγκρατι πηγα σημερα για ψωνια.Εινα ενα μαγαζι στη χρεμωνιδου χρονια που πουλαει πυτζαμες και νυχτικα.Εχουν δικη τους βιοτεχνια.

Λεγεται P.N.N. και εχει πρατηρια σε πολλες περιοχες της αθηνας.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια? ειναι καμια εδω;

θα παω να βαλω τραχανα με κοτοπουλο για αποψε! για μενα θα κανω ριζακι σκετο γιατι ο τραχανας δεν κανει αμα εχεις στομαχοπονο και αναγουλες..

που χαθηκαμε ολες τελευταια;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...