Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

κοριτσια αυτο που ζω αυτην την στιγμη δεν υπαρχει,,,,η θα ριμαξω ολο το σπιτι θα τα σπασω ολα η θα σκοτωθω με τον αντρα μου,,,,

παραγγειλαμε κοτουλα να φαμε και ηρθε ο πακετας μας εφερε την κοτα και στο καπακι ξαναχτυπαει το κουδουνι,,,ε νομιζαμε ειναι ο πακετας και κατι εκανε λαθος...και ποιος ηρθε??αν υπαρχει ΘΕΟΣ ας με λυπηθει...το αγορι αυτης της κοπελας που ελεγα το μεσημερι...ηρθε χωρις να παρει τηλ τον σαββα...μπηκε σπιτι ανετος εμεις βαλαμε να φαμε και αυτος καθοταν πανω απο το κεφαλι μας ορθιος και μιλαει για δουλεια ...λεει τα δικα του..τσατιστηκα και εφυγα κ ειμαι τωρα στο γραφειο sto pc του σαββα...

εεε τι πρεπει να κανω εγω τωρα δλδ?? να σκοτωθω με τον δικο μου τον αγαθοβιολι που δεν μιλαει ??? η να προσβαλλω αυτον τον μπινε που ηρθε ετσι??? και μετα σιγουρα θα μαλωσω με τον σαββα γιατι θα μου πει δεν μιλαω ομορφα με τον κοσμο...

ΑΧ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ουτε τα βρακια μου δεν προλαβα να μαζεψω....πειτε τι να κανω γιατι ειλικρινα μου ερχεται να κατεβασω οτι γυαλικο υπαρχει μεσα στο σπιτι....

αχ κοριτσι μου τι ειναι τωρα αυτό παλι... πρωτα ηρεμησε δεν κανει καλο.... καλυτερα μην τσακωθεις με το Σαββα, περιμενε να φύγει αυτός και κάθισε μιλά του,,, δεν παραξενευτηκε ο Σαββας που εφυγες και δεν εφαγες καν σχεδον τίποτε;;;


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κοριτσι μου τι ειναι τωρα αυτό παλι... πρωτα ηρεμησε δεν κανει καλο.... καλυτερα μην τσακωθεις με το Σαββα, περιμενε να φύγει αυτός και κάθισε μιλά του,,, δεν παραξενευτηκε ο Σαββας που εφυγες και δεν εφαγες καν σχεδον τίποτε;;;

οχι ισα ισα με στραβοκοιταξε κιολας....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω καλλιοπακη εχουν θρασος μερικοι...

αυτο ξεπερναει τα ορια του θρασους ...αλλα εγω τσατιζομαι και με τον δικο μου γιατι αυτος τους δινει το δικαιωμα αντι να τον πει παρε ενα τηλ πιο μπροστα ρε φιλε...και να του την πει καθεται σαν γατακι μαζι του και μιλανε για δουλειες....δλδ κατσε εμενα με ρωτανε αν θελω να με βλεπουν με τις πυτζαμες και ξεμαλλιασμενη και τα βρακια μου κρεμασμενα....δλδ σε λιγες μερες που θα ερθει η μπεμπα τι θα γινεται??οποιος γουσταρει να ερχεται σπιτι μας θα ειμαστε μπεστε σκυλοι και αλεστε???θελω να κανω φασαρια αυτην την στιγμη και κρατιεμαι...δλδ εμενα κανεις δεν με καταλαβαινει παρα μονο εσεις εδω μεσα??

καθομαι και κλαιω τωρα απο τα νευρα μου...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ξεπερναει τα ορια του θρασους ...αλλα εγω τσατιζομαι και με τον δικο μου γιατι αυτος τους δινει το δικαιωμα αντι να τον πει παρε ενα τηλ πιο μπροστα ρε φιλε...και να του την πει καθεται σαν γατακι μαζι του και μιλανε για δουλειες....δλδ κατσε εμενα με ρωτανε αν θελω να με βλεπουν με τις πυτζαμες και ξεμαλλιασμενη και τα βρακια μου κρεμασμενα....δλδ σε λιγες μερες που θα ερθει η μπεμπα τι θα γινεται??οποιος γουσταρει να ερχεται σπιτι μας θα ειμαστε μπεστε σκυλοι και αλεστε???θελω να κανω φασαρια αυτην την στιγμη και κρατιεμαι...δλδ εμενα κανεις δεν με καταλαβαινει παρα μονο εσεις εδω μεσα??

καθομαι και κλαιω τωρα απο τα νευρα μου...

ποπακη καταρχας μην κλαιες και μην εχεις νευρα ηρέμησε .... ηρεμησε και μιλησε με το Σαββα μόλις φύγει αυτός, πες του οτι τους δινει το δικαιωμα να ερχονται ετσι, και θυμησε του την κατασταση που επικρατει στο σπίτι, μαλλον ο Σαββας δεν μπορει να την εμπεδώσει, οτι τωρα θες ηρεμια οτι το σπίτι τωρα ειναι λίγο ακαταστατο λόγο του προβληματος κτλ....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποπακη καταρχας μην κλαιες και μην εχεις νευρα ηρέμησε .... ηρεμησε και μιλησε με το Σαββα μόλις φύγει αυτός, πες του οτι τους δινει το δικαιωμα να ερχονται ετσι, και θυμησε του την κατασταση που επικρατει στο σπίτι, μαλλον ο Σαββας δεν μπορει να την εμπεδώσει, οτι τωρα θες ηρεμια οτι το σπίτι τωρα ειναι λίγο ακαταστατο λόγο του προβληματος κτλ....

δεν τον νοιαζει που το σπιτι ειναι ετσι και το βλεπουν ξενοι και εμενα χαλια...ουτε καν φιλοι δεν ειμαστε με αυτους...ο σαββας τα βλεπει ολα χαλαρα και οτι σιγα δεν τρεχει και τπτ ....οποτε παλι μονη μου θα ωριομαι γιατι αυτος δεν μπορει να καταλαβει απο τα θεματα αυτα και παλι θα ξαναγινει αυτο...γιατι με τα συγκεκριμενα ατομα εχει ξαναγινει αυτο...θελω πολυ να του την πω αυτουνου θα ηθελε και εμεις να πηγαινουμε σπιτι του ετσι και να ειναι αυτος με το σωβρακο και να μπαινουμε μεσα απροσκλητοι....???πρεπει καπου να ξεσπασω 2 συνεχομενα περιστατικα σε μιση μερα παει πολυ....κ ο αγαθοβιολης ο δικος μου δεν λεει τπτ...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

επιτελους εκατσα..τελικα θα παρουν το βραδυνο τρενο και θα ειναι εδω κατα τις 6 το πρωι.σε λιγο θα τους στρωσω να ειναι ετοιμα και θα κανω ενα μπανακι να χαλαρωσω!

Ποπακι μου γλυκο μη μου σκας αγαπουλα μου..το καταλαβαινω οτι τα νευρα σου ειναι χαλια..εδω και χωρις προβληματα να ησουν,παλι θα σε εκνευριζε μια τετοια κατασταση..κ εμενα ο δικος μου δεν καταλαβαινει γιατι θελω οταν ερχεται κοσμος τουλαχιστον να ειναι σουλουπωμενο το σπιτι και γιατι με πιανει αμοκ οταν ξαφνικα μου λεει ''αα ειπα τα παιδια να περασουν,ελα καθαρο ειναι το σπιτι..''.τωρα ειχαμε κ το αλλο..''ειμαστε εγκυοι,λεει,εχουμε δικαιολογια!''.κατσε ηρεμησε μπουμπου.τιποτε δεν ειναι πιο σημαντικο απο το νινακι σας τωρα και δεν αξιζουν τα απροσκλητα βοδια ουτε τα δακρυα σου,ουτε τα νευρα σου!ο Σαββας αντρας ειναι κ δεν μπορει να καταλαβει.ειναι πιο κουλ βρε παιδι μου οι αντρες.νομιζουν ακομη οτι ειναι φοιτητες..μη χαλαστειτε τωρα για τους παπαρες!δεν αξιζει!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

Σοφηηηηηηηηη!!!!πολυ ξαφνικα μας το πεταξες...χεχε!Με το καλο αυριο να μπεις και εσυ στο κλαμπ των μαμαδων,,,:)

Ελευθερια ελπιζω να ελευθερωθεις κ εσυ αυριο κ να δεις την μπουμπου σου!!!!!!

Οι προσευχες μας σας ακολουθουν!!!!Αχ κοριτσια ειναι υπεροχο να πας για γεννα και να ξερεις οτι υπαρχει μια μεγαλη ομαδα που σε σκεφτεται και περιμενει νεα σου μόλις γεννησεις!!!!ολο συγκινησεις ειμαστε:):)


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

Σοφηηηηηηηηη!!!!πολυ ξαφνικα μας το πεταξες...χεχε!Με το καλο αυριο να μπεις και εσυ στο κλαμπ των μαμαδων,,,:)

Ελευθερια ελπιζω να ελευθερωθεις κ εσυ αυριο κ να δεις την μπουμπου σου!!!!!!

Οι προσευχες μας σας ακολουθουν!!!!Αχ κοριτσια ειναι υπεροχο να πας για γεννα και να ξερεις οτι υπαρχει μια μεγαλη ομαδα που σε σκεφτεται και περιμενει νεα σου μόλις γεννησεις!!!!ολο συγκινησεις ειμαστε:):)

καλως το κοριτσι μας!!οντως ειναι υπεροχο το ολο σκηνικο!!

τι κανουν τα κοριτσια σου;;ολα καλα;;με τον μικρουλη σου ενταξει;;;ο μπαμπας σας τι λεει με τις κορες;;;πω πω σε ζαλισα,αλλα τρελαινομαι για μωροιστοριες!:P


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι μας!!οντως ειναι υπεροχο το ολο σκηνικο!!

τι κανουν τα κοριτσια σου;;ολα καλα;;με τον μικρουλη σου ενταξει;;;ο μπαμπας σας τι λεει με τις κορες;;;πω πω σε ζαλισα,αλλα τρελαινομαι για μωροιστοριες!:P

καλα ειναι!!!ολο τρωνε και κοιμουνται!εχουν παει 2800 η καθεμια τωρα και ειμαι χαρουμενη...αρχιζουν και φτιαχνουν μπουτακια!να σου πω Λιτσακι τις κοιταω τωρα που κοιμουνται η μια διπλα στην αλλη και δεν το πιστευω ποσο τυχερη ειμαι,,,περσι εχασα ενα μωρο και φετος τον ιδιο μηνα ο καλος Θεουλης μου εστειλε δύο...

Ο μικρος εχει ψιλοσυνηθισει,,,παρουσιαζει ζηλιες που κ που αλλα σε φυσιολογικα πλαισια,,,

Ο μπαμπας ειναι τρισευτυχισμενος με τις κορες του η αληθεια ειναι,,,:)


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειναι!!!ολο τρωνε και κοιμουνται!εχουν παει 2800 η καθεμια τωρα και ειμαι χαρουμενη...αρχιζουν και φτιαχνουν μπουτακια!να σου πω Λιτσακι τις κοιταω τωρα που κοιμουνται η μια διπλα στην αλλη και δεν το πιστευω ποσο τυχερη ειμαι,,,περσι εχασα ενα μωρο και φετος τον ιδιο μηνα ο καλος Θεουλης μου εστειλε δύο...

Ο μικρος εχει ψιλοσυνηθισει,,,παρουσιαζει ζηλιες που κ που αλλα σε φυσιολογικα πλαισια,,,

Ο μπαμπας ειναι τρισευτυχισμενος με τις κορες του η αληθεια ειναι,,,:)

αχ Λαμπρινουλα μου ολα θα ειναι τοσο ομορφα απο εδω κ περα στη ζωη σας!!παντα να ειστε ετσι ευτυχισμενοι κοριτσαρα μου!!!!

εγω αποχωρω γιατι ψοφησα σημερα..

Ποπακι μου ελπιζω να ηρεμησεις..;)

φιλακια κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Είμαι λίγο καλύτερα τώρα. Γυρίσαμε κι από τη γιατρό. Τελικά έπαθα κολπίτιδα αλλά δεν είναι τπτ ανησυχητικό. Μου έδωσε κολπικά υπόθετα. Μπορεί να είναι ακόμα και από τις ορμόνες είπε. Άκουσε και καρδούλα και όλα καλά. Περιμένουμε..!

Πόπη όντως αυτό με τους άντρες είναι απίστευτο. Δεν τους νοιάζει πώς είναι το σπίτι και τα λοιπά. Και να του πεις πάλι δε θα καταλάβει. Απλά πες του να πηγαίνουν τουλάχιστον στο γραφείο. Όσο για την επίσκεψη χωρίς τηλ ασε. Αν δεν το καταλαβαίνουν οι άλλοι από μόνοι τους ότι και να πεις εσύ είναι περιττό. Εδώ η κοπέλα δεν το κατάλαβε θα το καταλάβαινε ο άντρας?

Με το καλό τα κορίτσια μας να φέρουν στη ζωή τα πλασματάκια τους αύριο!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

επιτελους εκατσα..τελικα θα παρουν το βραδυνο τρενο και θα ειναι εδω κατα τις 6 το πρωι.σε λιγο θα τους στρωσω να ειναι ετοιμα και θα κανω ενα μπανακι να χαλαρωσω!

Ποπακι μου γλυκο μη μου σκας αγαπουλα μου..το καταλαβαινω οτι τα νευρα σου ειναι χαλια..εδω και χωρις προβληματα να ησουν,παλι θα σε εκνευριζε μια τετοια κατασταση..κ εμενα ο δικος μου δεν καταλαβαινει γιατι θελω οταν ερχεται κοσμος τουλαχιστον να ειναι σουλουπωμενο το σπιτι και γιατι με πιανει αμοκ οταν ξαφνικα μου λεει ''αα ειπα τα παιδια να περασουν,ελα καθαρο ειναι το σπιτι..''.τωρα ειχαμε κ το αλλο..''ειμαστε εγκυοι,λεει,εχουμε δικαιολογια!''.κατσε ηρεμησε μπουμπου.τιποτε δεν ειναι πιο σημαντικο απο το νινακι σας τωρα και δεν αξιζουν τα απροσκλητα βοδια ουτε τα δακρυα σου,ουτε τα νευρα σου!ο Σαββας αντρας ειναι κ δεν μπορει να καταλαβει.ειναι πιο κουλ βρε παιδι μου οι αντρες.νομιζουν ακομη οτι ειναι φοιτητες..μη χαλαστειτε τωρα για τους παπαρες!δεν αξιζει!!

φιλακια πολλα κοριτσαρα μου!!ναι εχεις δικιο καπως ηρεμησα τωρα σε λιγο θα κοιμηθω κιολας για να μην σκεφτομαι!!αλλα εχεις δικιο σε ολα!!καλη ξεκουραση κοπελα μου!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι!!!ολο τρωνε και κοιμουνται!εχουν παει 2800 η καθεμια τωρα και ειμαι χαρουμενη...αρχιζουν και φτιαχνουν μπουτακια!να σου πω Λιτσακι τις κοιταω τωρα που κοιμουνται η μια διπλα στην αλλη και δεν το πιστευω ποσο τυχερη ειμαι,,,περσι εχασα ενα μωρο και φετος τον ιδιο μηνα ο καλος Θεουλης μου εστειλε δύο...

Ο μικρος εχει ψιλοσυνηθισει,,,παρουσιαζει ζηλιες που κ που αλλα σε φυσιολογικα πλαισια,,,

Ο μπαμπας ειναι τρισευτυχισμενος με τις κορες του η αληθεια ειναι,,,:)

λαμπρινουλα μου πηραν τα πανω τους οι διδυμουλες μας!!μπραβο τους!!!ευχομαι ετσι παντα καλα να ειστε ολη η οικογενεια!!!!!!

Γεια σας κορίτσια μου!

Είμαι λίγο καλύτερα τώρα. Γυρίσαμε κι από τη γιατρό. Τελικά έπαθα κολπίτιδα αλλά δεν είναι τπτ ανησυχητικό. Μου έδωσε κολπικά υπόθετα. Μπορεί να είναι ακόμα και από τις ορμόνες είπτε. Άκουσε και καρδούλα και όλα καλά. Περιμένουμε..!

Πόπη όντως αυτό με τους άντρες είναι απίστευτο. Δεν τους νοιάζει πώς είναι το σπίτι και τα λοιπά. Και να του πεις πάλι δε θα καταλάβει. Απλά πες του να πηγαίνουν τουλάχιστον στο γραφείο. Όσο για την επίσκεψη χωρίς τηλ ασε. Αν δεν το καταλαβαίνουν οι άλλοι από μόνοι τους ότι και να πεις εσύ είναι περιττό. Εδώ η κοπέλα δεν το κατάλαβε θα το καταλάβαινε ο άντρας?

Με το καλό τα κορίτσια μας να φέρουν στη ζωή τα πλασματάκια τους αύριο!

ειδες Ανθη μου δεν ειναι τπτ ανησυχητικο απο την στιγμη που θα βαλεις το υποθετακι μετα απο μερικες ωρες θα περασει κιολας...να ξερεις το υποθετο θα σε βγαλει ασπρακια ειτε στο βρακακι ειτε στα ουρα σου μην τρομαξεις!!!μεσα σε μια μερα θα εχεις καθαρισει!!

ουνα ρατσα ουνα φατσα ειναι αυτο το ζευγαρι ανθη μου!!!αστα να πανε αν ξανασυμβει ομως δεν θα το αφησω να περασει ετσι γιατι ερχεται και μωρο στο σπιτι...αν μερικοι ειναι αναισθητοι μαλλον πρεπει να τα ακουνε....ετσι δεν ειναι...οσο για τον σαββα δεν εκατσα να μαλωσω γιατι δεν αξιζει να μαλωνουμε για τριτα ατομα...;);)


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...