Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

Μεγεια τα νυχακια Μαργαριτα μου..Και εγω ελεγα να τα φτιαξω αλλα κοντευουν οι μερες και θα επρεπε να τα ξεβαψω...στο χειρουργειο θελουν να τα βλεπουν μην τυχει κ μελανιασουν...

εγω φορουσα καλτσες απ'όσο θυμαμαι γιατι παγωνα!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλα κοριτσια τα νευρα μου!!!εκει που μιλουσα μαζι σας χτυπαει το θυροτηλεφωνο...λεω ποιος να ειναι τετοια ωρα,,,ανοιγω την πορτα και ηταν μια γνωστη φιλη που ειχα να μιλησω και να την δω απο τον οκτωμβριο λεει ημουν εδω κοντα και ειπα να ερθω να σε δω....τεσπα εγω ημουν ξεμαλιασμενη με πυτζαμες κρεμασμενα στις καρεκλες κατι βρακακια μου που επλυνα χθες στο χερι η κουζινα βομβαρδισμενη απο την αποχετευση που μας εσπασε χθες και δεν το φτιαξαμε ακομα...κουβερτες στο σαλονι...και ερχεται η κυρια αναβει το τσιγαρακι της μεσα στην μαπα μου...και ολα καλα...μου ερχοταν να την διωξω απο το σπιτι εκεινη την ωρα....την ειπα να παει στον αποροφητηρα να καπνισει και δεν την εκοψε να πει συγνωμη και να το σβησει...ελεος...μετα με επρηξε που μαθαινει να πλεκει μονο αυτο μου ελεγε και στο τελος μου λεει καλα γιατι εσαι ξαπλα σηκω κανε και κανα φαι....εγω αν ημουν εγκυος λεει συνεχεια γυμναστικη θα εκανα...την λεω καλα ας ειχες εσυ το προβλημα μου και ας ησουν 4 μηνες στο κρεβατι και θα σου ελεγα εγω και λεει καλα και οι γιατροι εδω ειναι ολοι τους μαλακες και απορω πως τους ακους και εισαι ξαπλα και δεν σηκωνεσαι να γυμναστεις...και τετοια,,,,κοριτσια ειλικρινα μου ερχοταν να την πεταξω με τις κλωτσιες εξω...αλλα τι να πεις μυαλο κουκουτσι 25 χρονων στον κοσμο της..

και το αποκορυφωμα μολις εφευγε λεει θα τα ξαναπουμε θα ξαναερθω να σε δω....ΘΕΕ μου δεν θελω να την ξαναδω....και ηρθε χωρις να παρει τηλ....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια λοιπον τα νεα ειναι :

Γενναω αυριο ...........!!!!

Αχ δεν το πιστευω!!!!Ειμαι τοσο αγχωμενη!!!Θα κοιταξω να ρυθμισω τις τελευταιες λεπτομερειες και θα ξαναμπω !!!φιλακια!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ολαααα και μου φορεσαν χειρουργικη ρομπα.. που δενει απο πισω με κορδονι

κ εμας ετσι ειναι στην κλινικη με χειρουργικη ρομπα θα ειμαι....μας βγαζουν και σουτιεν και βρακια αναστασια μου??

να σε ρωτησω μολις γεννησεις και μετα απο ποση ωρα αφηνουν να φαμε? εγω θελω αμεσως να φαω γινεται?


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια λοιπον τα νεα ειναι :

Γενναω αυριο ...........!!!!

Αχ δεν το πιστευω!!!!Ειμαι τοσο αγχωμενη!!!Θα κοιταξω να ρυθμισω τις τελευταιες λεπτομερειες και θα ξαναμπω !!!φιλακια!!

εεεε κατσε περιμενε μην φευγεις τι ωρα γεννας??να ξερουμε!!αχ μην αγχωνεσαι σοφακη ολα καλα ευχομαι να πανε!!να ξαναμπεις για να σε ευχηθουμε και να σε χαιρετησουμε!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα κοριτσια τα νευρα μου!!!εκει που μιλουσα μαζι σας χτυπαει το θυροτηλεφωνο...λεω ποιος να ειναι τετοια ωρα,,,ανοιγω την πορτα και ηταν μια γνωστη φιλη που ειχα να μιλησω και να την δω απο τον οκτωμβριο λεει ημουν εδω κοντα και ειπα να ερθω να σε δω....τεσπα εγω ημουν ξεμαλιασμενη με πυτζαμες κρεμασμενα στις καρεκλες κατι βρακακια μου που επλυνα χθες στο χερι η κουζινα βομβαρδισμενη απο την αποχετευση που μας εσπασε χθες και δεν το φτιαξαμε ακομα...κουβερτες στο σαλονι...και ερχεται η κυρια αναβει το τσιγαρακι της μεσα στην μαπα μου...και ολα καλα...μου ερχοταν να την διωξω απο το σπιτι εκεινη την ωρα....την ειπα να παει στον αποροφητηρα να καπνισει και δεν την εκοψε να πει συγνωμη και να το σβησει...ελεος...μετα με επρηξε που μαθαινει να πλεκει μονο αυτο μου ελεγε και στο τελος μου λεει καλα γιατι εσαι ξαπλα σηκω κανε και κανα φαι....εγω αν ημουν εγκυος λεει συνεχεια γυμναστικη θα εκανα...την λεω καλα ας ειχες εσυ το προβλημα μου και ας ησουν 4 μηνες στο κρεβατι και θα σου ελεγα εγω και λεει καλα και οι γιατροι εδω ειναι ολοι τους μαλακες και απορω πως τους ακους και εισαι ξαπλα και δεν σηκωνεσαι να γυμναστεις...και τετοια,,,,κοριτσια ειλικρινα μου ερχοταν να την πεταξω με τις κλωτσιες εξω...αλλα τι να πεις μυαλο κουκουτσι 25 χρονων στον κοσμο της..

και το αποκορυφωμα μολις εφευγε λεει θα τα ξαναπουμε θα ξαναερθω να σε δω....ΘΕΕ μου δεν θελω να την ξαναδω....και ηρθε χωρις να παρει τηλ....

τη ηλιθια ειναι αυτη... καλα να ειχε αυτα που ειχες εσυ και ας εκανε και τουμπες αφου οι γιατροι ειναι μαλακες,,,, και αυτό με το τσιγαρο τι ειναι παλι, ειναι με εγκυο και ανοιγει τσιγαρο... ποσο μυαλό εχει; καθολου μαλλον, καλυτερα να μην της ανοιγες...

Κοριτσια λοιπον τα νεα ειναι :

Γενναω αυριο ...........!!!!

Αχ δεν το πιστευω!!!!Ειμαι τοσο αγχωμενη!!!Θα κοιταξω να ρυθμισω τις τελευταιες λεπτομερειες και θα ξαναμπω !!!φιλακια!!

οοο μπραβο... α ζηλευω που γεννατε ολες της εβδομάδας μου... θελω κι εγω....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

τη ηλιθια ειναι αυτη... καλα να ειχε αυτα που ειχες εσυ και ας εκανε και τουμπες αφου οι γιατροι ειναι μαλακες,,,, και αυτό με το τσιγαρο τι ειναι παλι, ειναι με εγκυο και ανοιγει τσιγαρο... ποσο μυαλό εχει; καθολου μαλλον, καλυτερα να μην της ανοιγες...

οοο μπραβο... α ζηλευω που γεννατε ολες της εβδομάδας μου... θελω κι εγω....

μα δεν καταλαβα απο το θυροτηλεφωνο οτι ηταν αυτη...με ειπε ανοιξε και νομιζα οτι ηταν απο διαφημιστικα...και μετα χτυπησε και το κουδουνι και ανοιξα...

ποσο ηλιθιοι ειναι μερικοι ανθρωποι δεν μπορω να καταλαβω,,,καταρχην ντραπηκα για την ακαταστασια του σπιτιου,,,,και 2ον ποια εισαι εσυ μωρη ηλιθια να με κρινεις που ειμαι ξαπλα??αλλα θα ευχομαι να εχει δυσκολη εγκυμοσυνη για να καταλαβει...τοσο πολυ με τσατισε....την σιχαθηκα ....

και αν ξαναρθει ετσι απροδοποιητα πως θα την αποφυγω??

καλα αυτη ειναι ικανη να μην εχω σαραντησει με το μωρο και να ερθει σπιτι ετσι αποειδοποιητα....οταν την ειδα να βγαζει πακετο μεσα στο σπιτι μου και να αναβει τσιγαρο εγινα μπαρουτι μιλαμε...και συνεχιζε να καπνιζει στον αποροφητηρα εκανε 5 τσιγαρα το βοδι....και εγω δεν μπορουσα να αναπνευσω....ελεος...και μετα επιασε και την κριτικη που ειμαι ξαπλα εγω,,,,,,αχ θελω να την ξεμαλιασω,,,,


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...