Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ήρθα για να σας 'αποχαιρετίσω' προσωρινά.

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Σε όλες εύχομαι η ώρα η καλή, με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας και να έχετε εύκολους και ανώδυνους τοκετούς που θα φέρουν γερά και δυνατά μωρά.

Αν αλλάξει κάτι για αύριο θα σας πω. Δεν το έχω συνηδητοποιήσει, νομίζω πως θα είμαι για μια ζωή έγκυος:) Συνήθισα την κοιλιά, συνήθισα τις κινήσεις μέσα μου, θα μου λείψει η μικρή μου τσουπρίτσα και η παρέα που μου κρατούσε τόσες ώρες από την κοιλιά...

Αύριο ελπίζω τέτοια ώρα να την έχω αγκαλιά. Αλλάζει η ζωή μου, είμαι έτοιμη για μεγάλες συγκινήσεις και ιστορικές στιγμές.

Μόλις ηρεμήσω θα σας ενημερώσω.

Να είστε καλά που είστε δίπλα μου τόσο καιρό. Άνθρωποι που δένονται σε τόσο ιδιαίτερες στιγμές, δεν μπορεί παρά να είναι σημαντικοί άνθρωποι που σημαδεύουν την ζωή μας. Εσείς είστε σίγουρα μερικοί από αυτούς...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Ήρθα για να σας 'αποχαιρετίσω' προσωρινά.

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Σε όλες εύχομαι η ώρα η καλή, με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας και να έχετε εύκολους και ανώδυνους τοκετούς που θα φέρουν γερά και δυνατά μωρά.

Αν αλλάξει κάτι για αύριο θα σας πω. Δεν το έχω συνηδητοποιήσει, νομίζω πως θα είμαι για μια ζωή έγκυος:) Συνήθισα την κοιλιά, συνήθισα τις κινήσεις μέσα μου, θα μου λείψει η μικρή μου τσουπρίτσα και η παρέα που μου κρατούσε τόσες ώρες από την κοιλιά...

Αύριο ελπίζω τέτοια ώρα να την έχω αγκαλιά. Αλλάζει η ζωή μου, είμαι έτοιμη για μεγάλες συγκινήσεις και ιστορικές στιγμές.

Μόλις ηρεμήσω θα σας ενημερώσω.

Να είστε καλά που είστε δίπλα μου τόσο καιρό. Άνθρωποι που δένονται σε τόσο ιδιαίτερες στιγμές, δεν μπορεί παρά να είναι σημαντικοί άνθρωποι που σημαδεύουν την ζωή μας. Εσείς είστε σίγουρα μερικοί από αυτούς...

φιρι φιρι το πας ν με παρουν τα ζουμια παλι!!!!!!! ευχομαι ελευθερια μου ολα καλα να πανε και να χαρεις την καθε στιγμη! να φερεις στον κοσμο ενα υγιες μωρακι και να εισαι κ εσυ καλά! θα σε σκευτομαστε! φιλακια πολλα!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήρθα για να σας 'αποχαιρετίσω' προσωρινά.

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Σε όλες εύχομαι η ώρα η καλή, με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας και να έχετε εύκολους και ανώδυνους τοκετούς που θα φέρουν γερά και δυνατά μωρά.

Αν αλλάξει κάτι για αύριο θα σας πω. Δεν το έχω συνηδητοποιήσει, νομίζω πως θα είμαι για μια ζωή έγκυος:) Συνήθισα την κοιλιά, συνήθισα τις κινήσεις μέσα μου, θα μου λείψει η μικρή μου τσουπρίτσα και η παρέα που μου κρατούσε τόσες ώρες από την κοιλιά...

Αύριο ελπίζω τέτοια ώρα να την έχω αγκαλιά. Αλλάζει η ζωή μου, είμαι έτοιμη για μεγάλες συγκινήσεις και ιστορικές στιγμές.

Μόλις ηρεμήσω θα σας ενημερώσω.

Να είστε καλά που είστε δίπλα μου τόσο καιρό. Άνθρωποι που δένονται σε τόσο ιδιαίτερες στιγμές, δεν μπορεί παρά να είναι σημαντικοί άνθρωποι που σημαδεύουν την ζωή μας. Εσείς είστε σίγουρα μερικοί από αυτούς...

ολες οι καλυτερες ευχες μαζι σου κουκλα μου! αγωνιστρια μου εσυ! για ολες μας ειναι ενα μεγαλο δωρο αυτος εδω ο χωρος εξομολογησης! κ που βρεθηκαμε κ που κολλησαμε τοσο η μια με την αλλη! ειναι πραγματικα εκπληκτικο! δεν νομιζω να συμβαινει συχνα κατι τετοιο... πραγματι αυριο σε περιμενουν φοβερες στιγμες! δεν εχω ιδεα βεβαια αλλα δεν αργω κ εγω πολυ οποτε συντομα θα μαθω τι ειναι να γινεις μητερα!

ολα αυτα μου φαινονται απιστευτα βρε κοριτσια!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

σοφακι να σου ευχηθω κ εσενα μηπως βγω παλι αποτομα!!!

με το καλό κοπελα μου να φερεις κ εσυ στον κοσμο το αγγελουδι σου γερο κ δυνατο!!! ευχομαι ολα να πανε καλά!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ολες οι καλυτερες ευχες μαζι σου κουκλα μου! αγωνιστρια μου εσυ! για ολες μας ειναι ενα μεγαλο δωρο αυτος εδω ο χωρος εξομολογησης! κ που βρεθηκαμε κ που κολλησαμε τοσο η μια με την αλλη! ειναι πραγματικα εκπληκτικο! δεν νομιζω να συμβαινει συχνα κατι τετοιο... πραγματι αυριο σε περιμενουν φοβερες στιγμες! δεν εχω ιδεα βεβαια αλλα δεν αργω κ εγω πολυ οποτε συντομα θα μαθω τι ειναι να γινεις μητερα!

ολα αυτα μου φαινονται απιστευτα βρε κοριτσια!

μαγικα ε μαργαριτα??? κοιτουσαμε τον μικρο με τον αντρα μου κ δεν το πιστευαμε!! κ του φερα τον 1ο υπερυχο! πως ηταν κ πως εγινε!! ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Ήρθα για να σας 'αποχαιρετίσω' προσωρινά.

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Σε όλες εύχομαι η ώρα η καλή, με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας και να έχετε εύκολους και ανώδυνους τοκετούς που θα φέρουν γερά και δυνατά μωρά.

Αν αλλάξει κάτι για αύριο θα σας πω. Δεν το έχω συνηδητοποιήσει, νομίζω πως θα είμαι για μια ζωή έγκυος:) Συνήθισα την κοιλιά, συνήθισα τις κινήσεις μέσα μου, θα μου λείψει η μικρή μου τσουπρίτσα και η παρέα που μου κρατούσε τόσες ώρες από την κοιλιά...

Αύριο ελπίζω τέτοια ώρα να την έχω αγκαλιά. Αλλάζει η ζωή μου, είμαι έτοιμη για μεγάλες συγκινήσεις και ιστορικές στιγμές.

Μόλις ηρεμήσω θα σας ενημερώσω.

Να είστε καλά που είστε δίπλα μου τόσο καιρό. Άνθρωποι που δένονται σε τόσο ιδιαίτερες στιγμές, δεν μπορεί παρά να είναι σημαντικοί άνθρωποι που σημαδεύουν την ζωή μας. Εσείς είστε σίγουρα μερικοί από αυτούς...

αχ ελευθεριτσα μου γλυκεια ανατριχιασε ολο το κορμι μου και συγκινηθηκα.. με το καλο κοριτσι μου σοθ ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα κατευχην!!τα συναισθηματα μας ειναι αμοιβαια να το ξερεις αυτο και θα σε σκεφτομαστε ολες!!! σε αγαπαμε πολυ!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

μαγικα ε μαργαριτα??? κοιτουσαμε τον μικρο με τον αντρα μου κ δεν το πιστευαμε!! κ του φερα τον 1ο υπερυχο! πως ηταν κ πως εγινε!! ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!

καλα κ εγω νομιζω θα παθω πλακα!!!!! δεν μπορω να το πιστεψω οτι πλησιαζει η ωρα που θα δω την μπεμπουλινα μου... κ ο Μαριος αυτο μου λεγε τωρα...οτι δεν μπορει να το διανοηθει καθολου!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕς ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αυτο που ζω αυτην την στιγμη δεν υπαρχει,,,,η θα ριμαξω ολο το σπιτι θα τα σπασω ολα η θα σκοτωθω με τον αντρα μου,,,,

παραγγειλαμε κοτουλα να φαμε και ηρθε ο πακετας μας εφερε την κοτα και στο καπακι ξαναχτυπαει το κουδουνι,,,ε νομιζαμε ειναι ο πακετας και κατι εκανε λαθος...και ποιος ηρθε??αν υπαρχει ΘΕΟΣ ας με λυπηθει...το αγορι αυτης της κοπελας που ελεγα το μεσημερι...ηρθε χωρις να παρει τηλ τον σαββα...μπηκε σπιτι ανετος εμεις βαλαμε να φαμε και αυτος καθοταν πανω απο το κεφαλι μας ορθιος και μιλαει για δουλεια ...λεει τα δικα του..τσατιστηκα και εφυγα κ ειμαι τωρα στο γραφειο sto pc του σαββα...

εεε τι πρεπει να κανω εγω τωρα δλδ?? να σκοτωθω με τον δικο μου τον αγαθοβιολι που δεν μιλαει ??? η να προσβαλλω αυτον τον μπινε που ηρθε ετσι??? και μετα σιγουρα θα μαλωσω με τον σαββα γιατι θα μου πει δεν μιλαω ομορφα με τον κοσμο...

ΑΧ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ουτε τα βρακια μου δεν προλαβα να μαζεψω....πειτε τι να κανω γιατι ειλικρινα μου ερχεται να κατεβασω οτι γυαλικο υπαρχει μεσα στο σπιτι....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω πηρα απο το oysho νυχτικο! εχω και πυτζαμες καλοκαιρινες απο εκει πολυ καλες!

Συγνωμη ρε κοριτσια γενναει και η Σοφια αυριο;; δεν το ειχα προσεξει και το ειδα τωρα στην παραθεση της Μαργαριτας..

Σοφακι να πανε ολα καλα και σε σενα κοπελλα μου!! να κρατησεις το μωρακι σου αγγαλια χωρις ταλαιπωριες.

Πως θα γεννηει η Σοφια; καισαρικη ή φυσιολογικα;; συγνωμη αλλα δεν διαβασα καθολου..

τσα ηρθα!!!!

αντωνια μου πήρα νυχτικό που λέγαμε.... θα το βάαλω την ωρα του τοκετου...:P


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

και το απιστευτο ξερετε πιο ειναι οτι ο δικος μου δεν εχει τσατιστει καν ...σαν να μην τρεχει τπτ δλδ μηδεν σεβασμος....τι να πω εγω τωρα ?? σιγουρα θα σκοτωθω με τον σαββα δεν υπαρχει περιπτωση....το σπιτι μου ειναι μπουρδελο και δεν χαμπαριαζει ο δικος μου...και οποτε λεω εγω ειμαι η νοικοκυρα και δεν γουσταρω τετοιου ειδους επισκεψεις τσατιζεται και απο πανω γιατι λεει εγω ειμαι ο αντρας του σιπτιου και κανω εγω κουμαντο....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ααα και εννοειται οτι δεν εφαγα εεε ??ενα μικρο κομματι τσιμπησα...τωρα καθονται στην σαλοκουζινα και τα λενε σαν δυο καλα φιλαρακια... πειτε ρε κοριτσια τι να κανω γιατι ειλικρινα κλαιω απο τα νευρα μου...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήρθα για να σας 'αποχαιρετίσω' προσωρινά.

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Σε όλες εύχομαι η ώρα η καλή, με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας και να έχετε εύκολους και ανώδυνους τοκετούς που θα φέρουν γερά και δυνατά μωρά.

Αν αλλάξει κάτι για αύριο θα σας πω. Δεν το έχω συνηδητοποιήσει, νομίζω πως θα είμαι για μια ζωή έγκυος:) Συνήθισα την κοιλιά, συνήθισα τις κινήσεις μέσα μου, θα μου λείψει η μικρή μου τσουπρίτσα και η παρέα που μου κρατούσε τόσες ώρες από την κοιλιά...

Αύριο ελπίζω τέτοια ώρα να την έχω αγκαλιά. Αλλάζει η ζωή μου, είμαι έτοιμη για μεγάλες συγκινήσεις και ιστορικές στιγμές.

Μόλις ηρεμήσω θα σας ενημερώσω.

Να είστε καλά που είστε δίπλα μου τόσο καιρό. Άνθρωποι που δένονται σε τόσο ιδιαίτερες στιγμές, δεν μπορεί παρά να είναι σημαντικοί άνθρωποι που σημαδεύουν την ζωή μας. Εσείς είστε σίγουρα μερικοί από αυτούς...

ελευθερια μου αντε με το καλο σου ευχομαι με ενα πόνο, να πάρεις την μπουμπουκασ ου αγκαλια επιτελους.... να της δώσεις πολλα φιλακια απο όλες μας....

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕς ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

αννιτακη μου εδω ειμαστε για να στηριζομαστε μεταξύ μας....

Jrv5p2.png ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΥΝΗΜΑ.

αννιτακη μου πρεπει να το αποθηκευσης στο επεξεργασια υπογραφης οχι εκει που γράφουμε....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...