Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

Καληνύχτα και τα λέμε αύριο!

καληνυχτα ανθη μου!!!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!και κοιτα να ανεβει και η δικη σου ψυχολογια αντε!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποπσκη μου εμενα ο δικος μου με λεει ψυχαναγκαστικη, τωρα το αρχισε αυτο, εγω δεν εχω σπίτι να συγυρισω αλλα εχω το δωματιο μου και αφου το εχω θέλω να ειναι καθαρό και πιο συγκεκριμενα να μην εχει πεταμένα ρουχα απο εδω και απο εκει, σημερα ήρθε σπίτι απο το ποδοσφαιρο και εβγαλε τα ρουχα του και τα πέταξε στη γωνια, του ειπα να τα μαζεψει όταν βγήκε από το μπάνιο μκαι μου ειπε πιο μετα γιατι θα πήγαιναμε κατω να φαμε, (αντε λεω δεν πιρζει μετα δεν χαλασε και ο κοσμος) ηρθαμε πάνω ξάπλωσε και άφησε και τα ρούχα του εκει, εγω δεν μπορω, τα μάζεψα, αρχισε να με λεει ψυχαναγκαστική και ότι θα τα μάζευε αυριο, εγω όμως τον ξέρω αυριο θα παει δουλεια η ωρα 1 θα ξυπνησει λίγο πριν παει δουλεια και οταν του πω να τα μαζέψει θα μου πει δεν προλαμβαίνω.... αυτό ειναι το προβλημα μας εμας... ΑΝΤΡΕΣ ε δεν μπορω να ειναι όλα πεταμένα απο εδω και απο εκει, να σου πω εγω δεν ειναι και η τοπ νοικοκυρα, δεν εχω κόλλημα με την καθαριοτιτα αλλα να μην ξεπερνάμε και τα όρια ρε γμτ...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποπσκη μου εμενα ο δικος μου με λεει ψυχαναγκαστικη, τωρα το αρχισε αυτο, εγω δεν εχω σπίτι να συγυρισω αλλα εχω το δωματιο μου και αφου το εχω θέλω να ειναι καθαρό και πιο συγκεκριμενα να μην εχει πεταμένα ρουχα απο εδω και απο εκει, σημερα ήρθε σπίτι απο το ποδοσφαιρο και εβγαλε τα ρουχα του και τα πέταξε στη γωνια, του ειπα να τα μαζεψει όταν βγήκε από το μπάνιο μκαι μου ειπε πιο μετα γιατι θα πήγαιναμε κατω να φαμε, (αντε λεω δεν πιρζει μετα δεν χαλασε και ο κοσμος) ηρθαμε πάνω ξάπλωσε και άφησε και τα ρούχα του εκει, εγω δεν μπορω, τα μάζεψα, αρχισε να με λεει ψυχαναγκαστική και ότι θα τα μάζευε αυριο, εγω όμως τον ξέρω αυριο θα παει δουλεια η ωρα 1 θα ξυπνησει λίγο πριν παει δουλεια και οταν του πω να τα μαζέψει θα μου πει δεν προλαμβαίνω.... αυτό ειναι το προβλημα μας εμας... ΑΝΤΡΕΣ ε δεν μπορω να ειναι όλα πεταμένα απο εδω και απο εκει, να σου πω εγω δεν ειναι και η τοπ νοικοκιρα, δεν εχω κόλλημα με την καθαριοτιτα αλλα να μην ξεπερνάμε και τα όρια ρε γμτ...

αρα ολοι οι αντρες το εχουν αυτο...δεν ξερω εγω επειδη βλεπω τον πατερα μου που ειναι το τελειως αντιθετο δεν την κουραζει σε αυτα τα θεματα την μαμα μου...παντα οσο εμενα μαζι τους θυμαμαι ηταν νοικοκυρης και μαγειρευει και πλενει οταν ειναι μονος του και τα ρουχα ολα τα μαζευει,,,νομιζα οτι ολοι οι αντρες επρεπε να ειναι σαν τον μπαμπα μου...κ τελικα αποδειχθηκε οτι το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι ακριβως οπως το περιγραφουμε ,,,χυμα στο κυμα...

και εμενα ο δικος μου ,,,μου λεει παντα μετα θα το κανω και τον λεω κατι που μπορεις να το κανεις μετα καντο τωρα...και μερικες δουλειες που τους βαζουμε ειναι του λεπτου δλδ τπτ και παλι αυτοι νομιζουν οτι θα κανουν κατι σπουδαιο...χα χα χα

εγω παλι ειμαι και υπερβολικη με το συμμαζεμα θελω να ειναι ολα στην θεση τους και καθαρα...και επειδη τωρα δεν μπορει να ειναι ετσι το σπιτι λογω του προβληματος μου εγω αποκτω παραπανω νευρα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα σε όλες σας κοριτσάκια μου!άλλα δυο μωρακια μπαινουν στην παρεα μας αυριο!!!

φιλακιααααααα πολλλλλλλαααααααα!!

Ποπάκι όσο για τη φίλη σου ασχολίαστη η στάση της,,,εγω προσωπικα δεν θα την αφηνα να μπει μεσα αλλα θα της ελεγα οταν θελει να ερθει να παιρνει τηλ πρωτα...χεχε!


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα σε όλες σας κοριτσάκια μου!άλλα δυο μωρακια μπαινουν στην παρεα μας αυριο!!!

φιλακιααααααα πολλλλλλλαααααααα!!

Ποπάκι όσο για τη φίλη σου ασχολίαστη η στάση της,,,εγω προσωπικα δεν θα την αφηνα να μπει μεσα αλλα θα της ελεγα οταν θελει να ερθει να παιρνει τηλ πρωτα...χεχε!

καληνυχτα λαμπρινουλα μου!! ναι απο το μεσημερι αυτο λεμε και τωρα το βραδυ το ιδιο ακριβως εκανε το αγορι της και η φαση ειναι ..οτι δεν ειναι φιλοι μας...τεσπα ας σκεφτομαστε αυριο που θα ερθουν τα μωρουλινια στην παρεα μας και ολα καλα να πανε!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρα ολοι οι αντρες το εχουν αυτο...δεν ξερω εγω επειδη βλεπω τον πατερα μου που ειναι το τελειως αντιθετο δεν την κουραζει σε αυτα τα θεματα την μαμα μου...παντα οσο εμενα μαζι τους θυμαμαι ηταν νοικοκυρης και μαγειρευει και πλενει οταν ειναι μονος του και τα ρουχα ολα τα μαζευει,,,νομιζα οτι ολοι οι αντρες επρεπε να ειναι σαν τον μπαμπα μου...κ τελικα αποδειχθηκε οτι το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι ακριβως οπως το περιγραφουμε ,,,χυμα στο κυμα...

και εμενα ο δικος μου ,,,μου λεει παντα μετα θα το κανω και τον λεω κατι που μπορεις να το κανεις μετα καντο τωρα...και μερικες δουλειες που τους βαζουμε ειναι του λεπτου δλδ τπτ και παλι αυτοι νομιζουν οτι θα κανουν κατι σπουδαιο...χα χα χα

εγω παλι ειμαι και υπερβολικη με το συμμαζεμα θελω να ειναι ολα στην θεση τους και καθαρα...και επειδη τωρα δεν μπορει να ειναι ετσι το σπιτι λογω του προβληματος μου εγω αποκτω παραπανω νευρα...

ο δικός μου το καλό του οταν θέλει και εχει όρεξει μαγειρεύει του αρέσει πολύ αλλά οταν εχει όρεξει... κάποτε θα κάνει και καμια δουλεια, να σου πω επιδη τωρα μένουμε στης μαμας μου δεν ξερω πως θα ειναι τα πραγματα μετα όταν θα εχουμε το χώρο μας....

Καληνύχτα σε όλες σας κοριτσάκια μου!άλλα δυο μωρακια μπαινουν στην παρεα μας αυριο!!!

φιλακιααααααα πολλλλλλλαααααααα!!

Ποπάκι όσο για τη φίλη σου ασχολίαστη η στάση της,,,εγω προσωπικα δεν θα την αφηνα να μπει μεσα αλλα θα της ελεγα οταν θελει να ερθει να παιρνει τηλ πρωτα...χεχε!

Καληνυχτα Λαμπρινουλα μου... φιλια στις κορασες....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ο δικός μου το καλό του οταν θέλει και εχει όρεξει μαγειρεύει του αρέσει πολύ αλλά οταν εχει όρεξει... κάποτε θα κάνει και καμια δουλεια, να σου πω επιδη τωρα μένουμε στης μαμας μου δεν ξερω πως θα ειναι τα πραγματα μετα όταν θα εχουμε το χώρο μας....

Καληνυχτα Λαμπρινουλα μου... φιλια στις κορασες....

εννοειται εκει θα φανει πως θα λειτουργει μεσα στο σπιτι!! δεν πειραζει κοιτα να το χαρεις τωρα που εχεις και την μανουλα κ βοηθαει κ για μετα εχεις καιρο!!!

σε φιλω νικουλα μου παω για υπνο θα τα πουμε αυριο !!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για το τικερακι που ειναι η επικοληση υπογραφης?

αννιτακι στο τσαφ με προλαβες πας στον πινακα ελεγχου και πας στην υπογραφη και το κανεις copy paste εκει μεσα!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το επεξεργασια υπογραφης εννοω για να βαλω το τικερακι

ναι σωστα το εκανες εκει μεσα που γραφουμε το κανεις επικολληση!!μια χαρα ειναι !!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

νικουλα μου καληνυχτα παω και εγω για υπνο!!καληνυχτα σε ολα μας τα κοριτσια !!φιλιααααααα
εννοειται εκει θα φανει πως θα λειτουργει μεσα στο σπιτι!! δεν πειραζει κοιτα να το χαρεις τωρα που εχεις και την μανουλα κ βοηθαει κ για μετα εχεις καιρο!!!

σε φιλω νικουλα μου παω για υπνο θα τα πουμε αυριο !!

καληνυχτα κουκλιτσα μου και υπομονη τι να κανουμε!!!!

Mao8p2.png

το εβαλες αννιτα μου...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...