Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελΑ Δωρα μου, το ξενυχταμε αποψε.....

οκ η αληθεια νυσταξα τωρα....

Πάνω που είπα καληνύχτα κι εγω...

Αν είναι τα λέμε αυριο Νίκη μου... Όνειρα γλυκά σε όλες μας!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!! Ανοιγω το καφε για σημερα!! παραγγελειες??:D

τι κανετε κοριτσια? σημερα βαριεμαι πολυ! πρεπει να παρω τον υπευθυνο στο κινητο να του πω οτι θα μεινω με αναρρωτικη για 2 βδομαδες!! η κατασταση στο γραφειο είναι και λιγο χαλια!! αλλα χεστηκα ας τραβανε και αυτοι οπως τραβουσα εγω τοσους μηνες...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα θα κανεις! απο ποιο site παραγγελνεις?? εχεις ξανα παρει απο εκει?

Απο το next θα παραγγειλω δεν εχω ξανακανει παραγγελια εγω αλλα μια φιλη μου και η νυφη μου ναι. μεσω μιας κοπελας θα την κανω.

Τελικα ουτε ρουχα κοιταξα ουτε δεντρο στολισαμε ευτυχως εκανα καποιες δουλειες.

Βγηκαμε το πρωι σχεδον μεσημερι μια βολτα πηγαμε και για καφε πηραμε να φαμε απ εξω και μεχρι να κοιμηθει ο μικρος.... (4) μετα δεν ξυπναγανε με τπτ πατερας και γιος στις 8 παρα ο μικρος και στις 8:30 ο μπαμπας μας και αυτο γιατι τους ξυπνησα καθησαμε λιγο εβαλα τον αντρα μου να σκουπησει οποτε το δεντρο εμεινε για τη Δευτερα ελπιζω χαχαχαχα

Καλημερα κοριτσια!! τι κανετε; Δεν τα καταφερα να μπω ψες γιατι αργησα να ρθω σπιτι και ειχα και κοσμο μετα!

Λοιποοοον!! τα νεα μου!

Ολα καλα δοξα το Θεο! ο μπεμπης μου 1373 γραμμαρια υψος δεν μετρα απλα μετρα το ποδι που είναι πιο ψηλο απο το κανονικο!!! ολα είναι μια χαρα ευτυχως. Εβαλα 3 κιλα:shock::shock:συνολο 10:confused::confused::confused::confused: ωσπου θα φτασω....

Α!!Της ειπα και μου εγραψε 2 βδομαδες αναρρωτικη για αρχη και μετα βλεπουμε!

Ρωτησα για τα πονακια που νιωθουμε ψηλα Μαργαριτα και μου είπε οτι δεν είναι τιποτα μαλλον θα είναι που κλωτσαει το μωρο και ποναει..επισης την ρωτησα για τα πονακια χαμηλα και μου είπε οτι μαλλον πιεζετε η κυστη μου.

Α! και το φλεγον θεμα μου.....εχει γυρισει!!! κοριτσια μου εφυγε ενα απιστρευτο βαρος! τωρα ελπιζουμε να μεινει ετσι!!! Τα ποδαρακια εινα ανοιχτα το ενα αριστερα και το αλλο δεξια του οφαλου τα χερακια χαμηλα δεξια και το κεφαλακι χαμηλα κεντρο!! γιαυτο νιωθω κινησεις παντου! Νικη και εσενα ετσι πρεπει να είναι!!

Μπραβο Αντωνια μου πολυ ωραια τα νεα σου ολα καλα λοιπον!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειμαι αν και ξυπνια απο τις 6:30 χαρη στο γιο μου! εσυ πως εισαι?

Καταλαβαινω! εμεις απο τις 730! και τωρα παιζουμε τους μηχανικους:tongue: Ηρθε η μαμα μου μπενω σε λιγο!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι μου κανετε κοριτσαρες ολα καλα?

Εμεις δεν ειμαστε στα καλυτερα μας σαν οικογενεια γενικως πηγαμε την Παρασκευη ωρλ την μικρη μας και μας ειπαν οτι θα χρειαστει να κανει επεμβαση να βαλει σωληνακια στα αυτακια της γιατι εχει μειωμενη ακοη κατα 40% και εχθες το μεσημερι επαθε εμφραγμα ο πεθερος μου και τον εχουμε στην εντατικη ειναι πολυ ασχημο για μενα να νιωθω αχρηστη γιατι δεν με αφηνουν ουτε εξω απο το νοσοκομειο να περασω.....

Αυτα τα νεα μας οπως καταλαβαινετε ολα εναντιον μας ειναι τον τελευταιο καιρο

Εσεις τι κανετε?


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...