Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

καλημερα κουκλες αν και δεν διαβαζω να ειστε πολυ καλα...

Μινακι μου ολα μαζι σε βρηκαν. αυτο με τα αυτακια της μικρης αφου διορθωνεται εστω κ με επεμβαση μην στεναχωριεστε. ολα θα πανε καλα. τωρα με τον πεθερουλη... μακαρι να ειναι περαστικο κ να μην του αφησει κ τιποτα του ανθρωπου...

Ποπακι τι περιεργες μετρησεις ειναι αυτες βρε παιδι μου? μα γιατι σου βγαινει τοσο ψηλο το σακχαρο νηστεως? οταν ειχες κανει την καμπυλη ποσο ειχε βγει η πρωτη μετρηση? να παρεις την γυναικολογο να της πεις το θεμα που εχεις κ να μην το αφηνεις. να σε κατευθυνει εκεινη. εκινη σου εδωσε το τηλεφωνο του κ μην ξεχναμε ολοι εχουν σπουδασει γενικη ιατρικη πριν παρουν ειδικοτητα. οποτε γενικες γνωσεις εχουν. τωρα σε νοσοκομειο αν θα πας θα εχουν διαβητολογο? μηπως ταλαιπωρηθεις αδικως. εγω τα εχω φαει με το κουταλι κ με εστελνε ο ενας στον αλλον γιατρο. αστα που να στα λεω..

παντως δεν νομιζω να ειναι και τοσο σοβαρο. ουτε το οριο δεν περνας. απλα ειναι τσιμπημενο.

να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ σε ευχαριστω πολυ!!!

ναι ειδες τι περιεργο πραγμα ??με ενα αγγουρακι και την πατησα..καθε μερα καινουργιο αγχος με δημιουργηται,,,δεν θα ησυχασω στιγμη μεχρι να γεννησω...και το νοσοκομειο δεν ειναι οτι καλυτερο για την περιπτωση μου αν θα παω να στηθω εκει θα κανω 200 συσπασεις,,,στα νοσοκομεια πας πρωι και φευγεις βραδυ...αλλα αν ειχα το κινητο του θα με καθυσηχαζε τωρα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ξερει καμια απο ποτε και μετα ειναι ασφαλες για τα πνευμονια του μωρου να γεννησουμε?

http://www.ivf-embryo.gr/gynaikologia/egkymosyni/parakoloythisi-tis-kyisis/i-anaptyksi-toy-embryoy

εδω λεει απο τις 36 εβδομαδες


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μίνα μου περαστικά σας κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη μικρή σας εγω αγχώνομαι με ένα συνάχι τι να σου πω τώρα όλα περαστικά να είναι ο Θεός να βοηθάει όλα τα παιδάκια του κόσμου.Όσο για τον πεθερό σου και εμένα ο πατέρας μου έχει περάσει 4 και τα βλέπω ρουτινα πια περαστικά του του ανθρώπου.

Πόπη να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.Θα σου πω το κόλπα που έκανα και εγω για να το προσπαθήσεις.Το στομάχι σου δεν πρέπει να μένει άδειο πάνω απο 4 ώρες οκ εκτός από το βράδυ τότε προσπάθησε να φας πριν πέσεις για ύπνο 2 φρυγανιές με λίγο τυρί Light κι εμένα έτσι αυξημένα ηταν γιατι τελευταία φορά έτρωγα στις 9.

καλο αυτο το κόλπο γεωργια!!!!:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μίνα μου περαστικά σας κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη μικρή σας εγω αγχώνομαι με ένα συνάχι τι να σου πω τώρα όλα περαστικά να είναι ο Θεός να βοηθάει όλα τα παιδάκια του κόσμου.Όσο για τον πεθερό σου και εμένα ο πατέρας μου έχει περάσει 4 και τα βλέπω ρουτινα πια περαστικά του του ανθρώπου.

Πόπη να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.Θα σου πω το κόλπα που έκανα και εγω για να το προσπαθήσεις.Το στομάχι σου δεν πρέπει να μένει άδειο πάνω απο 4 ώρες οκ εκτός από το βράδυ τότε προσπάθησε να φας πριν πέσεις για ύπνο 2 φρυγανιές με λίγο τυρί Light κι εμένα έτσι αυξημένα ηταν γιατι τελευταία φορά έτρωγα στις 9.

καλημερα Γεωργια μου!!!!!!!!!ευχαριστω πολυ!!εχθες επειδη ειχα καουρες δεν εφαγα μεσημεριανο καθολου ημουν με το πρωινο και το απογευμα εφαγα 3 φρυγανιες και το βραδυ κατα τις 10 σκετο αγγουρακι με 2 φρυγανιες...λες για αυτο να ειχα τοσο ανεβασμενο??επειδη αφησα πολλες ωρες το στομαχι αδειο??και σημερα το πρωι γιατι ειναι τσιμπημενο??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαργαριτακι!! πως εισαι??

καλα ειμαι Αναστασια μου. εδω χαζευω στο δικτυο. εχω βαρυνει αρκετα κ νιωθω δυσκινητη. που να ερθω στις εβδομαδες σου!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Γεωργια μου!!!!!!!!!ευχαριστω πολυ!!εχθες επειδη ειχα καουρες δεν εφαγα μεσημεριανο καθολου ημουν με το πρωινο και το απογευμα εφαγα 3 φρυγανιες και το βραδυ κατα τις 10 σκετο αγγουρακι με 2 φρυγανιες...λες για αυτο να ειχα τοσο ανεβασμενο??επειδη αφησα πολλες ωρες το στομαχι αδειο??και σημερα το πρωι γιατι ειναι τσιμπημενο??

εμ πες μας ετσι ποπη μου γιαυτο πηγε στα υψη το στομαχι στο σακχαρο δεν πρεπει να μενει πολλες ωρες αδειο


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμ πες μας ετσι ποπη μου γιαυτο πηγε στα υψη το στομαχι στο σακχαρο δεν πρεπει να μενει πολλες ωρες αδειο

δλδ να ξεαγχωθω??σιγουρα για αυτο το επαθα??θα δω και τις σημερινες υπολοιπες μετρησεις και βλεπουμε...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια θα σας αφησω χαρηκα που τα ειπαμε παω να συμμαζεψω λιγακι γιατι μου εκανε ενα σπιτι χαμοοο η μικρη

φιλακια Μινακη και κουραγιο και σε σενα!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

δλδ να ξεαγχωθω??σιγουρα για αυτο το επαθα??θα δω και τις σημερινες υπολοιπες μετρησεις και βλεπουμε...

παιδακι μου τι χαζα ηταν αυτα που εφαγες χτες? ειπαμε να προσεχουμε αλλα χρειαζομαστε θρεπτικα συστατικα! οχι να μενουμε νηστικες ολη μερα. να προσεχεις περισσοτερο κ να σκεφτεσαι οτι μεγαλωνει ενα μωρακι μεσα σου κ πρεπει να τρως καλα και σωστα. ακους εκει νηστικη τοση ωρα!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παιδακι μου τι χαζα ηταν αυτα που εφαγες χτες? ειπαμε να προσεχουμε αλλα χρειαζομαστε θρεπτικα συστατικα! οχι να μενουμε νηστικες ολη μερα. να προσεχεις περισσοτερο κ να σκεφτεσαι οτι μεγαλωνει ενα μωρακι μεσα σου κ πρεπει να τρως καλα και σωστα. ακους εκει νηστικη τοση ωρα!!!!

μη με μαλωνετε μανουλες...:-(:sad::-(ειχα πολλες εντονες καουρες για πολλες ωρες και δεν μπορουσα να πιω ουτε νερο...δεν θα το ξανακανω ενταξει..


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

μη με μαλωνετε μανουλες...:-(:sad::-(ειχα πολλες εντονες καουρες για πολλες ωρες και δεν μπορουσα να πιω ουτε νερο...δεν θα το ξανακανω ενταξει..

αααααα ενταξει τοτε... σου ξεκινησαν οι καουρες ε? πως ειναι αυτο? καψιμο νιωθεις?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

αααααα ενταξει τοτε... σου ξεκινησαν οι καουρες ε? πως ειναι αυτο? καψιμο νιωθεις?

τρελο καψιμο στο στομαχι και στον οισοφαγο και ξινιλες...εμενα χθες μεχρι και στον λαιμο ενιωθα το καψιμο...αστα ξεκινησαν και αυτα,,,να δουμε τι αλλο θα ξεκινησει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες σας αφηνω, εφερε ο αντρουλης μου εφημεριδες εκανε και καφεδακι να πιουμε ! θα τα πουμε πιο μετα φιλακια!!!

ποπη μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες σας αφηνω, εφερε ο αντρουλης μου εφημεριδες εκανε και καφεδακι να πιουμε ! θα τα πουμε πιο μετα φιλακια!!!

ποπη μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο καφεδακι Αναστασια μου!!!!!!!!φιλακιααααααααααααα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...