Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια,

Ποπη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, καλυτερα παρε πρωτα το γιατρο σου να δεις τι θα σου πει και μετα παρε και τον διαβητολογο,

Μινακι περαστικα κουκλα μου και στην μικρη και στον πεθερο σου να πανε ολα καλα,

Εγω σημερα αργησα να ξυπνησω χτες δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα με πεθανε η μεση μου σημερα δεν κανω τιποτα εχει ρεπο η μαμα μου και θα μας φερει φαγητο ο αντρας μου δουλευει και πρωι θα σχολασει στις 12 και τη νυχτα καλα κρασια δηλαδη κι ο αδελφος μου γιορταζει την Τριτη και θα κανει τη γιορτη του σημερα κι απορω πως θα παω νιωθω οτι θα μου κοπει η μεση στα δυο να σας πω την αληθεια φοβαμαι κι ολας δεν ειμαστε για αν γενναμε τοσο συντομα να μπουμε τουλαχιστον στον 9ο

δεν μπορει να ερθει καποιος να σε παει στον αδερφο σου και να ξαπλωσεις εκει στον καναπε αν πονας πολυ...να τον χαιρεσαι κιολας!!!!!!!!

αλλα αν βλεπεις οτι δεν αντεχεις κατσε σπιτι για να εισαι σιγουρη να ξεκουραστεις κιολας!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κουκλες αν και δεν διαβαζω να ειστε πολυ καλα...

Μινακι μου ολα μαζι σε βρηκαν. αυτο με τα αυτακια της μικρης αφου διορθωνεται εστω κ με επεμβαση μην στεναχωριεστε. ολα θα πανε καλα. τωρα με τον πεθερουλη... μακαρι να ειναι περαστικο κ να μην του αφησει κ τιποτα του ανθρωπου...

Ποπακι τι περιεργες μετρησεις ειναι αυτες βρε παιδι μου? μα γιατι σου βγαινει τοσο ψηλο το σακχαρο νηστεως? οταν ειχες κανει την καμπυλη ποσο ειχε βγει η πρωτη μετρηση? να παρεις την γυναικολογο να της πεις το θεμα που εχεις κ να μην το αφηνεις. να σε κατευθυνει εκεινη. εκινη σου εδωσε το τηλεφωνο του κ μην ξεχναμε ολοι εχουν σπουδασει γενικη ιατρικη πριν παρουν ειδικοτητα. οποτε γενικες γνωσεις εχουν. τωρα σε νοσοκομειο αν θα πας θα εχουν διαβητολογο? μηπως ταλαιπωρηθεις αδικως. εγω τα εχω φαει με το κουταλι κ με εστελνε ο ενας στον αλλον γιατρο. αστα που να στα λεω..

παντως δεν νομιζω να ειναι και τοσο σοβαρο. ουτε το οριο δεν περνας. απλα ειναι τσιμπημενο.

να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!!

Ευχαριστω Μαργαριτα μου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

α εκανες ενεσεις γι'αυτο σου ειπε οτι 35 εβδομαδες εισαι καλα ε???? (και εγω χαρηκα, λεω στις 35 ειμαστε οκ δηλαδη...:rolleyes::rolleyes:)

απο τις 35 εβδομαδες και 1 μερα μπαιρνεις στον μηνα σου μην αγχωνεσαι;)


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

σε ρωταω γιατι και οι μετακινησεις μου ειναι δυσκολες ....αχ εχω μπερδευτει παλι:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

πηγαινε καλυτερα σε αυτην που ειναι κοντα σου για να μην ταλαιπωρησε!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια,

Ποπη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, καλυτερα παρε πρωτα το γιατρο σου να δεις τι θα σου πει και μετα παρε και τον διαβητολογο,

Μινακι περαστικα κουκλα μου και στην μικρη και στον πεθερο σου να πανε ολα καλα,

Εγω σημερα αργησα να ξυπνησω χτες δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα με πεθανε η μεση μου σημερα δεν κανω τιποτα εχει ρεπο η μαμα μου και θα μας φερει φαγητο ο αντρας μου δουλευει και πρωι θα σχολασει στις 12 και τη νυχτα καλα κρασια δηλαδη κι ο αδελφος μου γιορταζει την Τριτη και θα κανει τη γιορτη του σημερα κι απορω πως θα παω νιωθω οτι θα μου κοπει η μεση στα δυο να σας πω την αληθεια φοβαμαι κι ολας δεν ειμαστε για αν γενναμε τοσο συντομα να μπουμε τουλαχιστον στον 9ο

καλημερα Μελινακι! μοναχουλα θα εισαι σημερα? θα ερθει η μανουλα σου τουλαχιστον να σου κανει λιγο παρεα. ελα βρε και κοντευεις να μπεις στον ενατο! μια ανασα εμεινε!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Μελινακι! μοναχουλα θα εισαι σημερα? θα ερθει η μανουλα σου τουλαχιστον να σου κανει λιγο παρεα. ελα βρε και κοντευεις να μπεις στον ενατο! μια ανασα εμεινε!!

καλημερα μαργαριτακι!! πως εισαι??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις καλο γιατρο κοντα σου προτιμοτερο να πας σε αυτον που ειναι κοντα για να μην ταλαιπωρησε τωρα που εχεις τις συσπασεις

ναι θυμαμαι τοτε που ημουν 18 και ειχα τον θυροειδη ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη και με ειχε θεραπευσει κιολας!!!ναι μωρε σε αυτην θα παω ειναι και διπλα μου να μην ταλαιπωριεμαι με το κεντρο...αλλα θα τα πω ολα στην γυναικολογο μου...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

οχι καλεεεεεεεε 35 και 1 εχεις μπει στον μηνα σου:tongue:

και τοτε γιατι λενε καλο ιναι φτασεις στις 37 εβδομαδες δηλαδη να εχεις παρει και μια εβδμαδα απο τον 9ο????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Μίνα μου περαστικά σας κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη μικρή σας εγω αγχώνομαι με ένα συνάχι τι να σου πω τώρα όλα περαστικά να είναι ο Θεός να βοηθάει όλα τα παιδάκια του κόσμου.Όσο για τον πεθερό σου και εμένα ο πατέρας μου έχει περάσει 4 και τα βλέπω ρουτινα πια περαστικά του του ανθρώπου.

Πόπη να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.Θα σου πω το κόλπα που έκανα και εγω για να το προσπαθήσεις.Το στομάχι σου δεν πρέπει να μένει άδειο πάνω απο 4 ώρες οκ εκτός από το βράδυ τότε προσπάθησε να φας πριν πέσεις για ύπνο 2 φρυγανιές με λίγο τυρί Light κι εμένα έτσι αυξημένα ηταν γιατι τελευταία φορά έτρωγα στις 9.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

και τοτε γιατι λενε καλο ιναι φτασεις στις 37 εβδομαδες δηλαδη να εχεις παρει και μια εβδμαδα απο τον 9ο????

:confused: εμενα στην πρωτη μου ειχε πει καλο ειναι να παρεις εστω και μια μερα απο τις 36 εδομαδες και τωρα μου ειπε λογω της δυσκολης εγκυμοσυνης εστω και 35 εβδομαδων και 1 μερας να γεννησεις εχεις μπει στον ενατο οποτε δεν εχει θεμα το μωρο


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μίνα μου περαστικά σας κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη μικρή σας εγω αγχώνομαι με ένα συνάχι τι να σου πω τώρα όλα περαστικά να είναι ο Θεός να βοηθάει όλα τα παιδάκια του κόσμου.Όσο για τον πεθερό σου και εμένα ο πατέρας μου έχει περάσει 4 και τα βλέπω ρουτινα πια περαστικά του του ανθρώπου.

Πόπη να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.Θα σου πω το κόλπα που έκανα και εγω για να το προσπαθήσεις.Το στομάχι σου δεν πρέπει να μένει άδειο πάνω απο 4 ώρες οκ εκτός από το βράδυ τότε προσπάθησε να φας πριν πέσεις για ύπνο 2 φρυγανιές με λίγο τυρί Light κι εμένα έτσι αυξημένα ηταν γιατι τελευταία φορά έτρωγα στις 9.

ευχαριστω κι εσενα κουκλα μου εγω αγχωθηκα πιο πολυ επειδη ετσι εχασα την μανουλα μου αλλιως ξερω οτι ηταν ελαφρυ και οτι ολα θα πανε καλα τωρα με την μεγαλη μου αγχωνομαι πιο πολυ γιατι οσο και ρουτινα να ειναι ειναι χειρουργιο:-(:-(


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...