Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

καλημερα τσουπριτσες!!!!!!! τι κανετε????

σας διαβαζα νυχτοπουλια!!!!!!!χχιιχιχιχιιχχιι :D και ηθελα να ρωτησω εχθες ποιες πανες θεωρουν οι μανουλες που εχουν χρησιμοποιησει οτι ειναι οι καλυτερες. αλλα απ'οτι καταλαβα pampers ε????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα τσουπριτσες!!!!!!! τι κανετε????

σας διαβαζα νυχτοπουλια!!!!!!!χχιιχιχιχιιχχιι :D και ηθελα να ρωτησω εχθες ποιες πανες θεωρουν οι μανουλες που εχουν χρησιμοποιησει οτι ειναι οι καλυτερες. αλλα απ'οτι καταλαβα pampers ε????

pampers η babylino χρησιμοποιουσα εγω στην μεγαλη μου εξαρταται απο το παιδι


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι μου κανετε κοριτσαρες ολα καλα?

Εμεις δεν ειμαστε στα καλυτερα μας σαν οικογενεια γενικως πηγαμε την Παρασκευη ωρλ την μικρη μας και μας ειπαν οτι θα χρειαστει να κανει επεμβαση να βαλει σωληνακια στα αυτακια της γιατι εχει μειωμενη ακοη κατα 40% και εχθες το μεσημερι επαθε εμφραγμα ο πεθερος μου και τον εχουμε στην εντατικη ειναι πολυ ασχημο για μενα να νιωθω αχρηστη γιατι δεν με αφηνουν ουτε εξω απο το νοσοκομειο να περασω.....

Αυτα τα νεα μας οπως καταλαβαινετε ολα εναντιον μας ειναι τον τελευταιο καιρο

Εσεις τι κανετε?

μινακι καλημερα! περαστικα σας κοπελα μου! τι να πω!!!! δυσκολα για τις 2 περιπτωσεις! αλλα μην ανησυχεις εφοσον κατι διορθωνεται!!!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μινακι καλημερα! περαστικα σας κοπελα μου! τι να πω!!!! δυσκολα για τις 2 περιπτωσεις! αλλα μην ανησυχεις εφοσον κατι διορθωνεται!!!;)

ναι ευτυχως για το παιδι ειναι επεμβαση ρουτινας και ο πεθερος ηταν ελαφρυ το εμφραγμα αλλα οσο ναναι αγχωθηκα λιγακι και στεναχωρεθηκα γιατι την μανουλα μου την εχασα πριν σχεδον 3 χρονια απο εμφραγμα και καταλαβαινεις ολα γυρισαν στο μυαλο μου αλλα ευτυχως ο ανθρωπος ειναι καλα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι μου κανετε κοριτσαρες ολα καλα?

Εμεις δεν ειμαστε στα καλυτερα μας σαν οικογενεια γενικως πηγαμε την Παρασκευη ωρλ την μικρη μας και μας ειπαν οτι θα χρειαστει να κανει επεμβαση να βαλει σωληνακια στα αυτακια της γιατι εχει μειωμενη ακοη κατα 40% και εχθες το μεσημερι επαθε εμφραγμα ο πεθερος μου και τον εχουμε στην εντατικη ειναι πολυ ασχημο για μενα να νιωθω αχρηστη γιατι δεν με αφηνουν ουτε εξω απο το νοσοκομειο να περασω.....

Αυτα τα νεα μας οπως καταλαβαινετε ολα εναντιον μας ειναι τον τελευταιο καιρο

Εσεις τι κανετε?

ΩΧ Μινακη τι δυσαρεστα νεα ειναι αυτα???κουραγιο κοπελα μου και υπομονη!!!με την μικρη αν κανει αυτην την επεμβαση θα επανελθει η ακοη της??αχ το πουλακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα περαστικα σας να ειναι...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ Μινακη τι δυσαρεστα νεα ειναι αυτα???κουραγιο κοπελα μου και υπομονη!!!με την μικρη αν κανει αυτην την επεμβαση θα επανελθει η ακοη της??αχ το πουλακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα περαστικα σας να ειναι...

λογικα ναι αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε 100% σιγουροι αν δεν κανει την επεμβαση τωρα ψαχνουμε αν μπορει να γινει εδω η αν θα πρεπει να ανεβουμε Αθηνα και αν ειναι για Αθηνα θα παει με τον μπαμπα της γιατι εγω δεν μπορω να παω μαζι:-(


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ευτυχως για το παιδι ειναι επεμβαση ρουτινας και ο πεθερος ηταν ελαφρυ το εμφραγμα αλλα οσο ναναι αγχωθηκα λιγακι και στεναχωρεθηκα γιατι την μανουλα μου την εχασα πριν σχεδον 3 χρονια απο εμφραγμα και καταλαβαινεις ολα γυρισαν στο μυαλο μου αλλα ευτυχως ο ανθρωπος ειναι καλα

αχχ κοπελα μου! και εμενα ο πατερας 3 φορες επαθε εμφραγμα και μονο που ακουω αυτη τη λέξη παθαινω....... ευχομαι απο την ψυχη μου ολααα να ειναι περαστικα!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας κι εγω ελπιζω οτι ολα θα πανε καλα ειμαι αισιοδοξη για το μελλον ο παππους ετσι κι αλλιως πρεπει να την δει την μπουμπουκα μας


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ποπη!!!!!! να χαιρεσαι τον αντρα σου!

Καλημερα Αναστασια μου!!!σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!του ειπα παντως οτι το δωρο του θα το παραλαβει τον φεβρουαριο!!!!!!!

Αναστασια παλι ειμαι αγχωμενη και στεναχωρημενη ...χθες το βραδυ εφαγα ενα σκετο αγγουρακι και 2 φρυγανιες και εκανα μετρηση ειχα 168,,,ναι καλα ακουσες...τι ηταν αυτο παλι???χ@@@@κα πανω μου...ξαναεκανα στο 2ωρο και ειχε κατεβει στο 90..

καθε πρωι κανω μετρηση νυστικια το οριο που μου χει δωσει ειναι 95 και εγω εχω 93...λες να παω σε κανα νοσοκομειο??αρχιζω και φοβαμαι και ο βλακας δεν δινει και το κινητο του ...αυτην την βδομαδα θα παω σε αλλο γιατρο ..αλλα μεχρι να παω τι να κανω???φοβαμαι μην παθει κατι το μωρο...93 νηστικια ειναι πολυ....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Ποπη να τον χαιρεσε τον αντρουλι σου δεν το ηξερα

Ευχαριστω πολυ Μινακη να εισαι καλα και σε σενα ευχομαι απο καρδιας ολη η οικογενεια σου να ειναι καλα και να μην εχετε στεναχωριες!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Αναστασια μου!!!σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!του ειπα παντως οτι το δωρο του θα το παραλαβει τον φεβρουαριο!!!!!!!

Αναστασια παλι ειμαι αγχωμενη και στεναχωρημενη ...χθες το βραδυ εφαγα ενα σκετο αγγουρακι και 2 φρυγανιες και εκανα μετρηση ειχα 168,,,ναι καλα ακουσες...τι ηταν αυτο παλι???χ@@@@κα πανω μου...ξαναεκανα στο 2ωρο και ειχε κατεβει στο 90..

καθε πρωι κανω μετρηση νυστικια το οριο που μου χει δωσει ειναι 95 και εγω εχω 93...λες να παω σε κανα νοσοκομειο??αρχιζω και φοβαμαι και ο βλακας δεν δινει και το κινητο του ...αυτην την βδομαδα θα παω σε αλλο γιατρο ..αλλα μεχρι να παω τι να κανω???φοβαμαι μην παθει κατι το μωρο...93 νηστικια ειναι πολυ....

νοσοκομειο δεν χρειαζεται να πας απλα να βρεις εναν διαβητολογο που να μπορεις να τον βρησκεις η δουλεια τους ειναι και ισως χρειαστει να κανεις ινσουλινη


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

νοσοκομειο δεν χρειαζεται να πας απλα να βρεις εναν διαβητολογο που να μπορεις να τον βρησκεις η δουλεια τους ειναι και ισως χρειαστει να κανεις ινσουλινη

για αυτο φοβαμαι μηπως δεν πρεπει να το αφησω ουτε μια μερα...και το αλλο το παραξενο ειναι απο χθες το βραδυ η μπεμπα δεν εχει σταματησει να χοροπηδαει μεσα μου,,σαν να ειναι ανησυχη πρωτη φορα κανει τοσες εντονες κινησεις αφου νιωθω οτι θα βγει εξω απο το δερμα μου..και ακομα τωρα μπηκα στον 7ο..μηπως να παρω την γυναικολογο??αλλα αυτη με τον διαβητη δεν θα ξερει να μου πει...θα μου πει να μιλησω με τον διαβητολογο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...