Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου,

εγω ξερω οτι οταν μπαινεις στον μηνα σου εισαι 35 και 4 εγω μπαινω στον μηνα μου την παρασκευη, τωρα νομιζω οτι απο 36 εβδ και μετα τα πνευμονια ειναι ενταξει τον γιο μου τον γεννησα 37εβδ ακριβως και θεωρειται τελειομηνος δεν ειχαμε προβλημα με τα πνευμονια και μια φιλη μου που γεννησε ακριβως την ιδια μερα με μενα ηταν 36 και 3 και δεν ειχε προβλημα η μπεμπα και χωρις ενεσεις,

τωρα για τις καουρες ξερω οτι βοηθαει το γαλα ποπη δοκιμασε το, οσο για τον γιατρο αφου απο την αρχη δεν νιωθεις σιγουρη καλυτερα να τον αλλαξεις, επισης η Γεωργια εχει δικιο μην μενεις πολλες ωρες νηστικη ξερω οτι πρεπει να τρως κατι εστω και λιγο ανα 4 ωρες, εμενα με βλεπω να μην πηγαινω στη γιορτη ντρεπομαι λιγο αδελφος μου ειναι αλλα ειναι και μακρια Αγια Παρασκευη θα παμε μονο για 2 ωρες μετα ο αντρας μου δουλευει και δεν νομιζω οτι στη φαση που ειμαι το αντεχω θα δουμε εαν μεχρι το απογευμα νιωσω καλυτερα ισως παω


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου,

εγω ξερω οτι οταν μπαινεις στον μηνα σου εισαι 35 και 4 εγω μπαινω στον μηνα μου την παρασκευη, τωρα νομιζω οτι απο 36 εβδ και μετα τα πνευμονια ειναι ενταξει τον γιο μου τον γεννησα 37εβδ ακριβως και θεωρειται τελειομηνος δεν ειχαμε προβλημα με τα πνευμονια και μια φιλη μου που γεννησε ακριβως την ιδια μερα με μενα ηταν 36 και 3 και δεν ειχε προβλημα η μπεμπα και χωρις ενεσεις,

τωρα για τις καουρες ξερω οτι βοηθαει το γαλα ποπη δοκιμασε το, οσο για τον γιατρο αφου απο την αρχη δεν νιωθεις σιγουρη καλυτερα να τον αλλαξεις, επισης η Γεωργια εχει δικιο μην μενεις πολλες ωρες νηστικη ξερω οτι πρεπει να τρως κατι εστω και λιγο ανα 4 ωρες, εμενα με βλεπω να μην πηγαινω στη γιορτη ντρεπομαι λιγο αδελφος μου ειναι αλλα ειναι και μακρια Αγια Παρασκευη θα παμε μονο για 2 ωρες μετα ο αντρας μου δουλευει και δεν νομιζω οτι στη φαση που ειμαι το αντεχω θα δουμε εαν μεχρι το απογευμα νιωσω καλυτερα ισως παω

μελινακι μου κατσε να ξεκουραστεις κοπελα μου! κανεις δεν θα σε παρεξηγησει!!

Πάω να στολίσουμε δέντρο!!!χο χο χο εδω γύρω θα μαι!

καλο στολισμα γεωργια μου!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα αν και μεσιμεριαε τι κανετε; ολες καλα;

εμεις θα παμε να αγορασουμε δεντρακι σε λίγο.....

θα σας αφησω πάλι ομως τα λεμε πιο μετα....

περαστικα Μινακη μου όλα θα πανε καλα.....

Χρονια πολλα στον αντρα σου Ποπη μου....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα!!!

Κυριακη σημερα και εμεις λεμε να στολισουμε....Τωρα εχω ξεκινησει να μαγειρευω...Θα φτιαξω φιλετινια γαλοπουλας με πιπεριες και μανιταρια...Θα σας πω αργοτερα αν πετυχε....

Μινα μου περαστικα να ειναι κοπελα μου, οντως ειναι περιεργο να μην μπορεις να συμμετασχεις σε ολο αυτο αλλα ειναι για το καλο σου κ για το μωρακι σου...

Ελευθερια μου να χαιρεσαι τον αντρα σου για χθες...

Εμεις χθες καναμε δουλιτσες εδω ετσι ωστε να φτιαξουμε σημερα το δεντρο ....Καθαρισαμε και το παιδικο , μαζεψαμε το γραφειο και απομενουν τα επιπλα του μπεμπη...

Θα σας παρακολουθω οσο μπορω..Φιλακια!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μονη εισαι ποπη μου?

ο αντρας μου δουλευει στο γραφειο του...η μαμα μου κανει δουλεις και εγω βλεπω τηλεοραση...

το απογευμα θα ερθουν τα πεθερικα μου....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αν και μεσιμεριαε τι κανετε; ολες καλα;

εμεις θα παμε να αγορασουμε δεντρακι σε λίγο.....

θα σας αφησω πάλι ομως τα λεμε πιο μετα....

περαστικα Μινακη μου όλα θα πανε καλα.....

Χρονια πολλα στον αντρα σου Ποπη μου....

καλημερα Νικη μου σε ευχαριστωωωωωωωωω!!!!!!!καλα ψωνια κουκλιτσα!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ο αντρας μου δουλευει στο γραφειο του...η μαμα μου κανει δουλεις και εγω βλεπω τηλεοραση...

το απογευμα θα ερθουν τα πεθερικα μου....

α θα εχεις επισκεψεις!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα!!!

Κυριακη σημερα και εμεις λεμε να στολισουμε....Τωρα εχω ξεκινησει να μαγειρευω...Θα φτιαξω φιλετινια γαλοπουλας με πιπεριες και μανιταρια...Θα σας πω αργοτερα αν πετυχε....

Μινα μου περαστικα να ειναι κοπελα μου, οντως ειναι περιεργο να μην μπορεις να συμμετασχεις σε ολο αυτο αλλα ειναι για το καλο σου κ για το μωρακι σου...

Ελευθερια μου να χαιρεσαι τον αντρα σου για χθες...

Εμεις χθες καναμε δουλιτσες εδω ετσι ωστε να φτιαξουμε σημερα το δεντρο ....Καθαρισαμε και το παιδικο , μαζεψαμε το γραφειο και απομενουν τα επιπλα του μπεμπη...

Θα σας παρακολουθω οσο μπορω..Φιλακια!!

καλημερα Σοφακη!!!!!!πω πω ολες δουλειες κανετε καθε μερα δεν καθεστε καθολου...μονο εγω ειμαι η "τεμπελιτσα" εδω μεσα!!!!!!σας ζηλευω!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:αντε ωραια σοφακη τελειωνει και το δωματιο σιγα σιγα!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Σοφακη!!!!!!πω πω ολες δουλειες κανετε καθε μερα δεν καθεστε καθολου...μονο εγω ειμαι η "τεμπελιτσα" εδω μεσα!!!!!!σας ζηλευω!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:αντε ωραια σοφακη τελειωνει και το δωματιο σιγα σιγα!!!!!!!!!

Και εγω ειμαι!!!! παω να ετοιμασουμε τραπεζι!! πειναω πολυ!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...