Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!Με το καλό κ το δικό σας αγγελούδι!!!Δεν πειράζει κοπελα μου υπομονή λίγες μέρες έμειναν..Με το καλό!!!Μην αγχωνεσαι όσο μπορείς!Θα πάρεις αγκαλιά αυτό το πλάσμα!!!

Σ ευχαριστώ πολύ!!Κατάλαβα οπότε να μην ανησυχούμε όλες το ίδιο νιώθατε.. 

Σ ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!!!Θα τα κοιτάξω...Με το καλό το μπεμπακι σας!!!Υπομονή λοιπόν μέχρι τον Αύγουστο!ολα καλά θα πάνε!Ποσών εβδομάδων είσαι τώρα?

Κορίτσια εγώ είχα και μια περιπέτεια..προχθές είχα πυρετό και χθες..μια φορά την ημέρα ...πήγα στο νοσοκομείο έκανα εξετασεις,οι αίματος δεν δείξαν κάτι...Άνοιξαν μάλλον λίγο τα ραμματα..Αλλαζω γάζες συνεχεια ματωνουν φουλ..κ πατάω το πρήξιμο κ το αδειάζω με το χέρι το αίμα...Κουράστηκα....Περιμένω αύριο να βγουν οι καλλιέργειες να δω αν έχω κανένα μικρόβιο..Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα κ τα ραμματα μάλλον κλείνουν όπως κ μου είπε ο γιατρός κ πυρετό δεν ξανακάνα..

Αυτό που επίσης θέλω να σας πω ρε κορίτσια είναι ότι έχω από χθες το στήθος μου μαλακό.Σαν άδειο δεν ξέρω...Ήταν τεράστιο μέχρι προχθές. Σήμερα ειδικά μίκρυνε κιόλας κάπως κ είναι μαλακό.Την θηλάζω βέβαια γάλα βγάζω αλλά οι θήλες δεν είναι τεντωμένος να το πω για να φάει πιο εύκολα..Μέχρι στιγμής μόνο θήλαζα κ συνεχεια...Να κοπεί το γάλα έτσι ξαφνικά γίνεται????Έχω 8 μέρες που γεννησα..Μήπως απλά το σώμα αλλάζει και σε αυτό??!Αγχώθηκα πολύ, όσες έχουν εμπειρία από άλλο παιδάκι να μου πουν αν ξέρουν....Να πάρω θήλαστρο να βγάζω κ άλλο να παραξω πιο πολύ?!Δεν ξέρω...Πφφφφ

Γλυκιά μου εύχομαι αυτό με τα ράμματα να τελειώσε εδώ!!! Πρέπει να είναι ανατριχιαστικό.

Βρε αφού θηλάζεις συνεχώς αδειάζει το στήθος σου. Αν δε θηλάσεις για 2 ώρες θα δεις που θα ξεκινήσει να σε τραβάει και να στάζει γάλα. Θηλάζοντας συνεχώς αυξάνεις τη παραγωγή σου μόνο!!!

Το γάλα μπορεί να κοπεί από έντονη στεναχώρια και άγχος από ότι ξέρω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!! Έχω χαθεί , το καταλάβατε λόγω των ζουζουνιων..πιο ευτυχισμένη απ ποτέ , απολαμβάνοντας τις ώρες μαζί τους !!! 
 

@Toxotaki συγχαρητήρια !!!! Να σου ζήσει κι να ναι γερό !!!! Πάλι μαζί γεννήσαμε ! Χαχα! 
 

Συγχαρητηρια κ στις υπόλοιπες που γεννήσατε! Υγιει παιδάκια όλες μας … 

Πως είστε ; Πως είναι η ζωή σας τωρα με μωράκι;;;

@LeneL τα διδυμάκια σου τι κάνουν ; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!!!Θα τα κοιτάξω...Με το καλό το μπεμπακι σας!!!Υπομονή λοιπόν μέχρι τον Αύγουστο!ολα καλά θα πάνε!Ποσών εβδομάδων είσαι τώρα?

Σ ευχαριστώ! Τώρα είμαι 37+1. Έκανα καρδιοτοκογράφο σήμερα και κάνει κάτι μικρές συσπάσεις η μήτρα, αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο ακόμα. Εγώ τουλάχιστον δεν τις καταλαβαίνω. Πιστεύω ότι έχω καιρό μπροστά μου…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας.. Ηρθε κ σε μας το παιδάκι μας.. Μια κούκλα μικρή κ μαγουλου σαν όνειρο... Η καισαρική πονάει τελικά αλλά χαλαλι της.. 😊δινω κ στήθος αλλά επειδή με νοιάζει ν πάρει βαρος δίνουμε κ συμπλήρωμα, όταν πάμε σπίτι θα πάμε με θηλασμό μονο ελπίζω..

  • Λουλούδια 4
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Γλυκιά μου εύχομαι αυτό με τα ράμματα να τελειώσε εδώ!!! Πρέπει να είναι ανατριχιαστικό.

Βρε αφού θηλάζεις συνεχώς αδειάζει το στήθος σου. Αν δε θηλάσεις για 2 ώρες θα δεις που θα ξεκινήσει να σε τραβάει και να στάζει γάλα. Θηλάζοντας συνεχώς αυξάνεις τη παραγωγή σου μόνο!!!

Το γάλα μπορεί να κοπεί από έντονη στεναχώρια και άγχος από ότι ξέρω 

Η αλήθεια είναι ότι η μικρη τρώει καλά μπορείς κ 45 λεπτά σερί.Μπορει και στη 1 μισή ώρα άλλες φορές στις 3 και.. Είναι μεγάλο μωρο οπότε πεινάει κάποιες φορές συχνά και επειδή χρησιμοποιώ ψευδοθηλες βλέπω κιόλας ότι έχει γάλα μέσα κ αυτή καταπίνει φουλ το ακούω. Οπότε κάπως ηρέμησα...Θα αναρρώσω λίγο με τα ράμματα ξάπλα και κ μετά κάποια στιγμή θα πάω κ σε μια μαια να με δει να μου φύγει απ το μυαλό..

6 ώρες πρίν, Tintin είπε:

Κορίτσια μου γεια σας.. Ηρθε κ σε μας το παιδάκι μας.. Μια κούκλα μικρή κ μαγουλου σαν όνειρο... Η καισαρική πονάει τελικά αλλά χαλαλι της.. 😊δινω κ στήθος αλλά επειδή με νοιάζει ν πάρει βαρος δίνουμε κ συμπλήρωμα, όταν πάμε σπίτι θα πάμε με θηλασμό μονο ελπίζω..

Να σας ζήσει να τη χαίρεστε την μαγουλου!!!!Γερή και καλότυχη!!Η καισαρική με το που σηκωθείς και πονέσεις την πρώτη δεύτερη φορά είσαι καλά κ την ξεχνάς.Παιρνεις παυσίπονο φυσικά αλλά εισαι πολύ γρήγορα καλά.Προσοχη στις κινήσεις κ το βάρος μην την πατήσεις όπως εγώ.. Λογικό να δίνεις κ ξένο εκεί τώρα μέχρι να κατέβει το γάλα. Κ εγώ αυτό έκανα κ μετά σπίτι μόνο στήθος...Όπως θέλει η καθεμία γίνεται! 💝

14 ώρες πρίν, Io_anna είπε:

Σ ευχαριστώ! Τώρα είμαι 37+1. Έκανα καρδιοτοκογράφο σήμερα και κάνει κάτι μικρές συσπάσεις η μήτρα, αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο ακόμα. Εγώ τουλάχιστον δεν τις καταλαβαίνω. Πιστεύω ότι έχω καιρό μπροστά μου…

Κατάλαβα οπότε έχεις χρόνο ακόμα μέχρι τις 40 βδομαδες...Υπομονή να μεγαλώνει καλά το μωράκι και να βγει όποτε είναι η ώρα.. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά χωρίς άγχος!Μπορεί να βγει και Λέων δηλαδή μια χαρά καλύτερα!χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Maria Ad είπε:

Η αλήθεια είναι ότι η μικρη τρώει καλά μπορείς κ 45 λεπτά σερί.Μπορει και στη 1 μισή ώρα άλλες φορές στις 3 και.. Είναι μεγάλο μωρο οπότε πεινάει κάποιες φορές συχνά και επειδή χρησιμοποιώ ψευδοθηλες βλέπω κιόλας ότι έχει γάλα μέσα κ αυτή καταπίνει φουλ το ακούω. Οπότε κάπως ηρέμησα...Θα αναρρώσω λίγο με τα ράμματα ξάπλα και κ μετά κάποια στιγμή θα πάω κ σε μια μαια να με δει να μου φύγει απ το μυαλό..

Να σας ζήσει να τη χαίρεστε την μαγουλου!!!!Γερή και καλότυχη!!Η καισαρική με το που σηκωθείς και πονέσεις την πρώτη δεύτερη φορά είσαι καλά κ την ξεχνάς.Παιρνεις παυσίπονο φυσικά αλλά εισαι πολύ γρήγορα καλά.Προσοχη στις κινήσεις κ το βάρος μην την πατήσεις όπως εγώ.. Λογικό να δίνεις κ ξένο εκεί τώρα μέχρι να κατέβει το γάλα. Κ εγώ αυτό έκανα κ μετά σπίτι μόνο στήθος...Όπως θέλει η καθεμία γίνεται! 💝

Κατάλαβα οπότε έχεις χρόνο ακόμα μέχρι τις 40 βδομαδες...Υπομονή να μεγαλώνει καλά το μωράκι και να βγει όποτε είναι η ώρα.. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά χωρίς άγχος!Μπορεί να βγει και Λέων δηλαδή μια χαρά καλύτερα!χαχα

Ναι κορίτσι μου. Έτσι είναι μπορεί να θηλάζει και 90 λεπτά σερί... Είναι πάρα πολύ αλλά έτσι είναι τι να κάνουμε... Αποκοιμιούνται,ξαναξυπνουν κτλ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2023 at 1:18 ΜΜ, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα να σου ζήσει το μωράκι σου κ να έχεις καλή λοχεια!

για το θηλασμό Δε μπορώ να σε βοηθήσω δυστυχώς γιατί το πρώτο μου παιδάκι δε το θήλασα ..σου γράφω όμως για την αίσθηση μετά την καισαρικη..η αίσθηση σε εμένα επανηλθε πολύ αργότερα..κοντά στο εξάμηνο..το αισθανόμουν εκεί το σημείο σαν μουδιασμένο..

Κορίτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου γερό κ τυχερό εύχομαι!!!εγώ την τομή 8 μέρα σήμερα την νιώθω φουλ σαν κάψιμο..

Το πρήξιμο στα πόδια ανυπόφορο ούτε να περπατήσω δεν μπορώ κ δεν βλέπω καμιά διαφορά..

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2023 at 3:50 ΜΜ, Ninarelita είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!

Σας γράφω τα νέα μου...την Παρασκευή έγινα κ εγώ μανούλα 36.4 εβδομάδων τελικά γτ η γιατρός μου δεν ήθελε να το ρισκάρει άλλο..η μπεμπουλα μου γεννήθηκε 3790 ως έκπληξη κ θαυμασμό όλων..😂😂😂είναι υπέροχη!

Η φαγούρα κορίτσια εξαφανίστηκε κατευθείαν κ μαζί της κ η χολοσταση..

Τη θήλασα από την πρώτη μέρα γτ το ήθελα πάρα πολύ αλλά με χει πληγώσει πολύ σε ρώγα κ θηλή..πείτε μου όσες έχετε παρόμοια εμπειρία...

Καλησπερα κοριτσι μου...να σου ζησει η νεραϊδουλα σου ..γερη κ καλοτυχη να ειναι.. στο πρωτο μου παιδακι ,στις αρχες παιδευτηκα πολυ με τον θηλασμο ..οι θηλες μου ετρεχαν αιμα ..εβαζα συνεχεια την κρεμα της frezyderm ,nipple care για μετα τον θηλασμό ..με βοηθησε πολυ ..μακαρι να βοηθησει κι εσενα...ευχομαι τα καλυτερα κ στις 2 σας 🥰

Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2023 at 8:48 ΜΜ, minnie26 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχω χαθεί , το καταλάβατε λόγω των ζουζουνιων..πιο ευτυχισμένη απ ποτέ , απολαμβάνοντας τις ώρες μαζί τους !!! 
 

@Toxotaki συγχαρητήρια !!!! Να σου ζήσει κι να ναι γερό !!!! Πάλι μαζί γεννήσαμε ! Χαχα! 
 

Συγχαρητηρια κ στις υπόλοιπες που γεννήσατε! Υγιει παιδάκια όλες μας … 

Πως είστε ; Πως είναι η ζωή σας τωρα με μωράκι;;;

@LeneL τα διδυμάκια σου τι κάνουν ; 

Τι κάνεις συνάδελφε διδυμομανα; Πώς είναι τα μικράκια σου; Εμείς μεγαλώνουμε και παχαινουμε! Ξεκίνησαν κολικοί, που τους περνάνε σχετικά ελαφριά, αλλά και πάλι έχουν πονακια και ταλαιπωρούνται τα καημένα...πως τα πας εσύ; Βρήκατε καθόλου τους ρυθμούς σας;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Τι κάνεις συνάδελφε διδυμομανα; Πώς είναι τα μικράκια σου; Εμείς μεγαλώνουμε και παχαινουμε! Ξεκίνησαν κολικοί, που τους περνάνε σχετικά ελαφριά, αλλά και πάλι έχουν πονακια και ταλαιπωρούνται τα καημένα...πως τα πας εσύ; Βρήκατε καθόλου τους ρυθμούς σας;

Χαχα! Μ αρεσε αυτό που έγραψες.. συνάδελφε διδυμομανα!😂 είναι καλά , τρώνε , κοιμούνται κ ξανά απ την αρχή! Ο ένας βέβαια μένει κ ξύπνιος για λίγη ώρα ! Μας έπιασαν με μας οι κολικοι στον έναν κ ζορίζεται τ καημένο… πολύ με στεναχωρεί γιατί ζορίζεται ..βογγαει σαν παππούς τ καημένο κ ηρεμεί μόνο με αγκαλιά … έχουμε ανακτήσει ήδη απ τις 10 μέρες τ βάρος γέννησης μας κ συνεχίζουμε ! Αντλώ με τ θήλαστρο , δονώ κ φόρμουλα αλλά ρε σύ που χρονοα μα αντλώ κάθε 3ωρο ; Ζόρικη η κατάσταση ! Εσυ πως τη παλεύεις με αυτό τ κομμάτι ;;; Ρυθμούς ακόμη δεν βρήκαμε τελείως , αλλά πάμε καλά πάντως ! Σήμερα είμαστε 15 ημερών! Εσένα πως είναι τ μικρά ; Κάθονται ξύπνια ; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια μου, 3 ημερών κ είμαστε στο νοσοκομειο, η μια μαία είπε πως είδε κάτι κινήσεις σαν σπασμούς κ Ηρθαμε νοσοκομειο, θα μείνουμε πολλές μέρες μας είπανε να δουμε τα πάντα.. Ολη μέρα κλαίω.. Θα τρελαθω..

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Tintin είπε:

Αχ κορίτσια μου, 3 ημερών κ είμαστε στο νοσοκομειο, η μια μαία είπε πως είδε κάτι κινήσεις σαν σπασμούς κ Ηρθαμε νοσοκομειο, θα μείνουμε πολλές μέρες μας είπανε να δουμε τα πάντα.. Ολη μέρα κλαίω.. Θα τρελαθω..

Κορίτσι μου κανε κουράγιο, όλα θα πάνε καλά! Προληπτικά το κάνουν προφανώς, δεν σημαίνει ότι έχει κάτι το μικρούλι σου.  Να σας ζήσει κιόλας, να είναι γερή εύχομαι και πολύ σύντομα να πάτε σπίτι σας. 

Εμεις κορίτσια Γεννησαμε χθες, ευτυχώς γλιτώσαμε την πρόκληση στο τσακ. Γέννησα πάρα πολύ εύκολα, καμία σχέση με αυτό που φανταζόμουν. 4.30 ξεκίνησαν οι πόνοι, 10.00 ειμασταν στον μαιευτήριο και 12.30 είχε βγει το μικρούλι μας. 

Πιάσαμε στήθος, όλα καλά, βέβαια το βράδυ της δίνουν λίγο ξένο για να ξεκουραστουμε. Εγώ όσους πόνους δεν τράβηξα στην γέννα τους περνάω τώρα. Τα Ραμματα με έχουν πεθάνει, αφού αναρωτιέμαι εσείς κορίτσια με καισαρική πόσο μπορεί να πίνατε πραγματικά. 

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Geogi είπε:

Κορίτσι μου κανε κουράγιο, όλα θα πάνε καλά! Προληπτικά το κάνουν προφανώς, δεν σημαίνει ότι έχει κάτι το μικρούλι σου.  Να σας ζήσει κιόλας, να είναι γερή εύχομαι και πολύ σύντομα να πάτε σπίτι σας. 

Εμεις κορίτσια Γεννησαμε χθες, ευτυχώς γλιτώσαμε την πρόκληση στο τσακ. Γέννησα πάρα πολύ εύκολα, καμία σχέση με αυτό που φανταζόμουν. 4.30 ξεκίνησαν οι πόνοι, 10.00 ειμασταν στον μαιευτήριο και 12.30 είχε βγει το μικρούλι μας. 

Πιάσαμε στήθος, όλα καλά, βέβαια το βράδυ της δίνουν λίγο ξένο για να ξεκουραστουμε. Εγώ όσους πόνους δεν τράβηξα στην γέννα τους περνάω τώρα. Τα Ραμματα με έχουν πεθάνει, αφού αναρωτιέμαι εσείς κορίτσια με καισαρική πόσο μπορεί να πίνατε πραγματικά. 

 

 

Κορίτσι μου να σας ζήσει!!!!Γερή και τυχερή!!! Τι ωραία που είχες ωραία κ εύκολη γεννα μπράβο σου!!!Καλή λοχεια εύχομαι.. Λογικά στο περιναιο εννοείς έχεις ραμματα ε..Θα περάσει ο πόνος υπομονή κοπελα μου..Α εγώ καισαρική από 2η 3η μέρα ήμουν σχεδόν οκκ,τραβανε τα ραμματα αλλα οταν εισαι ορθια δεν πολυ νιωθεις...Αν δεν είχαν ανοίξει τα ραμματα και δεν είχα μόλυνση....

Ξεκούρασου μέχρι να περάσει λίγο ο πόνος, να σε βοηθάνε κ όλα καλά θα πάνε!!!

Κορίτσια σκέφτομαι κ εγώ να παραγγείλω ένα θήλαστρο αν και δεν ξέρω πόσο θα θήλασω η αλήθεια είναι....αλλά με πιάνει λίγο πόνος αυτές τις μέρες στο στήθος κ σκέφτομαι μήπως το δίνω και απ το μπιμπερό έστω μια φορά το βράδυ για να τρώει πιο γρήγορα.. Ή είναι λάθος???Δεν ξέρω....Ούτε 3 ώρες την ημέρα δεν κοιμάμαι...Εσείς πως τα πάτε μ αυτό το θέμα??

Έχετε να μου προτείνεται κάποιο οικονομικο θήλαστρο, για να μην πάρω για αρχή κανένα πανάκριβο...Έχω να κάνω και μαγνητικές καποια στιγμη εγώ για την σκλήρυνση και δεν ξέρω αν ξεκινήσω φάρμακα άμεσα και αναγκαστώ να αποθηλασω δυστυχώς...Οπότε μην πάρω κανένα Medela  και τέτοια τώρα...Είδα κριτικές για ένα Cangaroo gentle touch το ξέρει καμία??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω αν σε δημόσιο νοσοκομείο πληρώνεται για τον καρδιοτοκογραφο.

Εμένα σήμερα μου ζήτησαν 14 ευρώ 

Ξέρετε τι ισχύει; Ποιοι πληρώνουν και ποιοι απαλλάσσονται;

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2023 at 11:10 ΜΜ, minnie26 είπε:

Χαχα! Μ αρεσε αυτό που έγραψες.. συνάδελφε διδυμομανα!😂 είναι καλά , τρώνε , κοιμούνται κ ξανά απ την αρχή! Ο ένας βέβαια μένει κ ξύπνιος για λίγη ώρα ! Μας έπιασαν με μας οι κολικοι στον έναν κ ζορίζεται τ καημένο… πολύ με στεναχωρεί γιατί ζορίζεται ..βογγαει σαν παππούς τ καημένο κ ηρεμεί μόνο με αγκαλιά … έχουμε ανακτήσει ήδη απ τις 10 μέρες τ βάρος γέννησης μας κ συνεχίζουμε ! Αντλώ με τ θήλαστρο , δονώ κ φόρμουλα αλλά ρε σύ που χρονοα μα αντλώ κάθε 3ωρο ; Ζόρικη η κατάσταση ! Εσυ πως τη παλεύεις με αυτό τ κομμάτι ;;; Ρυθμούς ακόμη δεν βρήκαμε τελείως , αλλά πάμε καλά πάντως ! Σήμερα είμαστε 15 ημερών! Εσένα πως είναι τ μικρά ; Κάθονται ξύπνια ; 

 

Ξεκινήσατε κι εσείς νωρίς νωρίς με τους κολικούς ε; Ασε, κι εγώ όταν τα βλέπω να βογγάνε καίγεται η ψυχή μου με τα δόλια...

Να σου πω εγώ δεν κάνω κάθε τρίωρο. Κάνω 3-4 αντλήσεις τη μέρα γενικά. Βγάζω 2-3 γεύματα για το καθένα και μετά φόρμουλα... Στο μεταξύ, στον μπέμπη μου που είναι και πιο φαγανος, το μητρικό λειτουργεί λες και του δίνω σόδα, μετά από μισή ώρα πεινάει πάλι, οπότε μου ανεβάζει τα ταισματα! Τους δίνω βέβαια και μητρικό γιατί παίρνουν πολλά από αυτό, αλλά όσο μπορώ...

Μένουν αρκετή ώρα ξύπνια, αλλά λόγω των κολικών, όσο είναι ξύπνια γκρινιάζουμε, οπότε λίγο αναπολώ τις μέρες που ήταν όλο ύπνο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...