Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Παιζει ρολο και η προτεραιοτητα δηλαδη... Τωρα εχω μπερδευτει τελειως. Ο σταθμος που εχω ελπιδες, ειναι η 2η επιλογη μου. Απο τις 39 απορριφθεισες αιτησεις που μετρησα, προηγουνται οσοι τον εχουν βαλει πρωτη επιλογη?

Ναι αυτο ειναι που παιζει ρολο

πχ στις δυνιτικά ωφελουμενες ειχε πχ ατομα με 100 και 120 μορια αλλα ειχαν τη δομή μου 3η και 4η επιλογη

αρα εγω που την εχω πρωτη επιλογή προηγουμαι.

οπως και στις απορριφθείσες το ιδιο, ναι μεν δεν ειδα τα μορια τους, αλλα ειδα τις επιλογες τους και ολες οσες το ειχαν πρωτη επιλογη σαν εμενα ήταν 3 αρα και στη χειροτερη να ειναι μοριακα πανω απο εμενα παλι μεσα ειμαι αφου ο σταθμος δινει 40 ή 45 θεσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πως γινεται να ειμαι 4ωρη =45 μορια και 8.93 απο τα υπολοιπα και να με εχουν συνολικα μορια 45,53?????????????????????????????

τι μπορω να κανω τωρα?

με 8,93 , το 45,53 δεν προκύπτει από καμία εργασιακή κατάσταση.

Μήπως υπολόγισες και συ κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι που παιζει ρολο

πχ στις δυνιτικά ωφελουμενες ειχε πχ ατομα με 100 και 120 μορια αλλα ειχαν τη δομή μου 3η και 4η επιλογη

αρα εγω που την εχω πρωτη επιλογή προηγουμαι.

Αυτο δεν το ηξερα. Προηγουμαι δηλαδη εγω που την εχω 2η επιλογη απο καποιον που την εχει 3η με περισσοτερα μορια?

οπως και στις απορριφθείσες το ιδιο, ναι μεν δεν ειδα τα μορια τους, αλλα ειδα τις επιλογες τους και ολες οσες το ειχαν πρωτη επιλογη σαν εμενα ήταν 3 αρα και στη χειροτερη να ειναι μοριακα πανω απο εμενα παλι μεσα ειμαι αφου ο σταθμος δινει 40 ή 45 θεσεις.

Τα μορια τους δε φαινονται, αλλα θα ξανακοιταξω τη σειρα προτεραιοτητας μπας και μου αναπτερωθει το ηθικο!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι που παιζει ρολο

πχ στις δυνιτικά ωφελουμενες ειχε πχ ατομα με 100 και 120 μορια αλλα ειχαν τη δομή μου 3η και 4η επιλογη

αρα εγω που την εχω πρωτη επιλογή προηγουμαι.

οπως και στις απορριφθείσες το ιδιο, ναι μεν δεν ειδα τα μορια τους, αλλα ειδα τις επιλογες τους και ολες οσες το ειχαν πρωτη επιλογη σαν εμενα ήταν 3 αρα και στη χειροτερη να ειναι μοριακα πανω απο εμενα παλι μεσα ειμαι αφου ο σταθμος δινει 40 ή 45 θεσεις.

ΟΠ! Καλαμάρι ,ξαναμέτρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Του χρόνου κάρτα ανεργίας.

Καληνύχτα

Δεν ξέρω αν δικαιούμαι κάρτα ανεργίας όμως από την στιγμή που είμαι φοιτήτρια κ γράφει κιόλας ότι δεν έχω εργασιακή εμπειρία.Που να την βρω την εμπειρία φοιτήτρια πράγμα?Κ πως να ψάξω για δουλεια αν δεν έχω που να αφήσω τα παιδιά?Μπλέξιμο...

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχ

πες το μου.....πινω ακομη τη μπυρα θα το αντεξω!

Όσες σε περνάνε , σε περνάνε σε όποια σειρά και να έχουν την πρώτη σου επιλογή.

Αν δεν τις πάρουν στις πρώτες τους επιλογές , στη φάγαν τη θέση.

Έχουμε 4 επιλογές ,όχι για να φάμε τις δυνατότερες από εμας , αλλά για να έχουμε 4 ευκαιρίες με τα μόριά μας.

Κι εσένα αν δε σε πάρουν στην πρώτη επιλογή , θα φας τη θέση από μια που έχει τη δεύτερή σου επιλογή ως πρώτη , αν την περνας στα μόρια.

Κι έτσι είναι το δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Όσες σε περνάνε , σε περνάνε σε όποια σειρά και να έχουν την πρώτη σου επιλογή.

Αν δεν τις πάρουν στις πρώτες τους επιλογές , στη φάγαν τη θέση.

Έχουμε 4 επιλογές ,όχι για να φάμε τις δυνατότερες από εμας , αλλά για να έχουμε 4 ευκαιρίες με τα μόριά μας.

Κι εσένα αν δε σε πάρουν στην πρώτη επιλογή , θα φας τη θέση από μια που έχει τη δεύτερή σου επιλογή ως πρώτη , αν την περνας στα μόρια.

Κι έτσι είναι το δίκιο.

αχμ........οκκκκκκκ:rolleyes:

παω να ξαναματαμετρήσω.....

Link to comment
Share on other sites

με 8,93 , το 45,53 δεν προκύπτει από καμία εργασιακή κατάσταση.

Μήπως υπολόγισες και συ κάτι λάθος;

Και στα δικα μου μόρια έχουν κάνει λάθος..

σύνολο 105,3525 και όχι 74,72 που μου έβγαλαν αυτοί...

εγώ θα κάνω μια ένσταση με e-mail έτσι για το καλό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω αν δικαιούμαι κάρτα ανεργίας όμως από την στιγμή που είμαι φοιτήτρια κ γράφει κιόλας ότι δεν έχω εργασιακή εμπειρία.Που να την βρω την εμπειρία φοιτήτρια πράγμα?Κ πως να ψάξω για δουλεια αν δεν έχω που να αφήσω τα παιδιά?Μπλέξιμο...

Δε χρειάζεται εμπειρία για να βγάλεις κάρτα.

Πας οαεδ , δηλώνεις άνεργη και ζητάς εργασία.

Ε , άμα δε θες εργασία και θες να μπεις στο πρόγραμμα ΕΣΠΑ , ΠΑς ΛΊΓΕς ΜΈΡΕς ΠΡΙΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΊ ΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ και βγάζεις την κάρτα , και σιγά μη σε ειδοποιήσουν να πας για δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Και στα δικα μου μόρια έχουν κάνει λάθος..

3.187,84 εκκαθαριστικό

10 κάρτα ανεργίας

30 αγαμη μητέρα

σύνολο 105,3525 και όχι 74,72 που μου έβγαλαν αυτοί...

εγώ θα κάνω μια ένσταση με e-mail έτσι για το καλό...

αν είναι έτσι και βέβαια να κάνεις

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αν μετρησα σωστα ειμαι μεσα!

Μας εσωσε η Γατουλα απο μεγαλο ξενυχτι σημερα.

Ευχαριστουμε!!!!

γατουλα να εισαι καλα!περυσι που δεν ηξερα το ψαχτηρι μου ειχα στραβωθει!

γατα η γατα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...