Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

;) αντε να δουμε κ φετος τι μας ξημερωνει....( μαααυρη ειναι η νυχτα στα βουνα μαλλον για μενα!)

Κάτι θα κάνουμε, θα δουμε.:D

η ελπίδα πεθαίνει τελευταία :rolleyes:

Ενημέρωσα γνωστές μου , θα κοιμηθώ ήσυχη! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαι ίδια περίπτωση με neferilene kai eleni φευγουμε για διακοπές 16 ιουλιου οποτε μονο η 13 ιουλιου βολευει, κρίμα που δεν μπορουμε να εκτυπωσουμε νωριτρα την αίτηση, θα την συμπληρωσω όμως επιτόπου στις 13, πάνω κάτω ξέρω ποιες δομές θέλω...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τηλεφώνησες στο ΕΕΤΑΑ να ρωτήσεις για την χρονική διάρκεια της βεβαίωσης εξατομικευμένης παρέμβασης/προσέγγισης;

Έχω μία με ημερομηνία 15/6....δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σωστά;

Η κοπέλα στον οαεδ με ρώτησε για που τι θέλω, της είπα για τους παιδικούς σταθμούς και μου έδωσε την ίδια με την marag...δε γράφει πουθενά δηλαδή προσέγγιση παρά μόνο παρέμβαση.

αγαπητη μαριτα μαλλον δεν ετρεξες τις επομενες σελιδες....λιγο πιο κατω ειχα απαντησει οτι τηλεφωνησα και ενημερωθηκα....

καλημερα σας!

λοιπον μολις μιλησα με οαεδ και ειμαι εξω φρενων....τηλεφωνουσα στο καταστημα που ανηκω και δεν απαντουσαν επι μια ωρα...λεω ας παρω σε αλλης περιοχης...και απανταει μια "κυρια"..με ποιον συμβουλο μιλησατε?μου λεει...της ειπα οτι πηγα στης περιοχης μου...ε τοτε μου λεει να παρετε εκει που την κανατε..εχει ισχυ αλλα αυτος θα σας απαντησει καλυτερα..με υφος χιλιων καρδηναλιων και τουπε και μουτοκλεισε κανονικοτατα.......

κι υστερα μιλανε για τις αδικιες και τις ιδιωτικοποιησεις....μωρε απολυση ολοι τους...αντε γιατι ταχω παρει πολυ ασχημα τωρα......

εν πασει περιπτωση μετα τηλεφωνησα στην εεταα και μουπε η ευγενικοτατη αυτη κυρια οτι αρκει ναχει βγει το τελευταιο διαστημα..εφοσον ειναι πριν δυο μηνες ειναι οκ..αυτο με τις πεντε μερες δεν ισχυει...

οσο για την παρεμβαση...περισυ ηταν προσεγγιση...φετος το αλλαξανε...αλλα μου ειπαν οτι ειναι το ιδιο....

βγηκε και ο προσωρινος πινακας με δομες..

αντε να ερθει και η ημερομηνια να καταθεσουμε να φυγι αυτος ο βραχνας...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eleni ακρίβως ίδια περίπτωση είμαι και εγω απλά σκέφτηκα να ζητήσω 1ωρα άδεια να ανέβω με Metro στο Μεταξουργείο κατά τις 11:00 που ελπίζω οτι θα έχουν εκει τις αιτήσεις την συμπληρώνεις ,καταθέτεις παίρνεις αριθμό πρωτοκόλλου και φέυγεις ήσυχη για μπάνακια .Στην ανάγκη πες οτι εχεις τάση για εμετο ή οτιδήποτε και φύγε για λίγο.

Δυστυχώς, αυτή η εβδομάδα είναι τόσο δύσκολη που όχι μόνο δεν μπορώ να λείψω ούτε για μισή ώρα από την δουλειά, θα πηγαίνω και νωρίτερα μιας και θα πρέπει να φεύγω ακριβώς στην ώρα μου για να προλάβω όσα σαν γνήσια Ελληνίδα αφησα για τελευταία στιγμή... Με λίγα λόγια, προκειμένου να φύγουμε θα πρέπει να ισοπεδωθούμε πρώτα. Αν μπορούσα να κατέβω εγώ στο κέντρο δεν θα είχα θέμα, θα έπαιρνα από εκεί την αίτηση και θα την συμπλήρωνα επιτόπου... Αλλά δεν...

Ο αριθμός πρωτοκόλλου φαντάζομαι ότι χρειάζεται μόνο για την περίπτωση που κάτι πάει στραβά και χαθεί η αίτηση, είναι δλδ απλά το αποδεικτικό ότι όντως κατατέθηκε η αίτηση, σωστά?

Δεν ξέρω για την περιοχή σας, σε μας πάντως οι δομές δεν έχουν καμμία σχέση με πέρυσι. Λιγότερες και διαφορετικές.

Καλή επιτυχία κούκλες και καλές διακοπές σε όσες φύγουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι το ξέρω αυτό αλλά και πάλι δεν ανοιγουν.

Μήπως στον υπολογιστή σου δεν ανοίγουν pdf αρχεία?

κάποιο reader για pdf δεν έχεις εγκατεστημένο?

Αν αυτό είναι το θέμα , κατέβασε και στήσε το παρακάτω :

http://get.adobe.com/reader/download/?installer=Reader_10.1.3_English_for_Windows&os=XP&browser_type=KHTML&browser_dist=Chrome&a=McAfee_Security_Scan_Plus

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στον υπολογιστή σου δεν ανοίγουν pdf αρχεία?

κάποιο reader για pdf δεν έχεις εγκατεστημένο?

Αν αυτό είναι το θέμα , κατέβασε και στήσε το παρακάτω :

http://get.adobe.com/reader/download/?installer=Reader_10.1.3_English_for_Windows&os=XP&browser_type=KHTML&browser_dist=Chrome&a=McAfee_Security_Scan_Plus

Σ΄ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθειά σου. Δεν ξέρω τι γίνεται και δεν μου ανοίγει ουφφφφ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα! Εχω μια απορια ακομα: Αν τυχει και δεχτουν τα παιδια σε ενα δημοσιο παιδικο σταθμο, υπαρχει περιπτωση να πουν το Σεπτεμβρη απο τον παιδικο σταθμο οτι δεν μπορουν να τα δεχτουν τα παιδια λογω ελλειψης προσωπικου?


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή μας είδα "τοπ" ιδ. παιδικό σταθμό μέσα στις δομές !!!

Μπα μπα πώς αλλάζουν οι καιροί !!!!!!

Εννοείται! Εδώ έχει μπει το Κοπερτί στο πρόγραμμα, που είναι απ' τους καλύτερους παιδικούς της Θεσσαλονίκης.

Σίγουρα λεφτά.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...