Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α ρε καλαμαρι!!!!!!κ φετος πάλι μάχημη!!!!!!!!:tongue:

ενα εχω μονο να πω.....γραφικό μεν, αλλά μονιμα επικαιρο....ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ???ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ???ολοι στη ιδια χωρα ζουμε κ ειδικα επειδη εχουμε να κανουμε με παιδικες ψυχες.....με κλωτσομπουνιδια επρεπε να εξαφανιστουν οι ανιδεοι που κοροιδευουν κ ταλαιπωρουν τις μανουλες, και τα παιδακια προπάντων....κ πρεπει να ειμαστε κ ευγνωμων αν παρουν το παιδακι μας καπου:confused:

περσυ τπτ....αλλα κ φετος....λες κ περιμενουμε ολοι να μας πεταξουν ενα ξεροκομματο.....σκεφτομαι...αι σιχτιρ που θα σπασει παλι το στομαχι μου αν μου παρετε το παιδι μου η οχι:(

ειλικρινα ας τρωω ψωμι κ ελια....ΕΣΤΩ ΤΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ.......αφηστε αχρηστοι τα χρυσα κουταλια........κ καντε κατι καλο για τη χωρα σας


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σοβαρά υπάρχουν μαμάδες που ΔΕΝ διαβάζουν την προκήρυξη και βασίζονται μόνο στο τι λένε οι άλλοι;

Εγώ είχα την εντύπωση ότι απλά συγκρίνουμε τις εντυπώσεις που έχει ο καθένας μας ΑΠΟ την προκήρυξη...


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σοβαρά υπάρχουν μαμάδες που ΔΕΝ διαβάζουν την προκήρυξη και βασίζονται μόνο στο τι λένε οι άλλοι;

Εγώ είχα την εντύπωση ότι απλά συγκρίνουμε τις εντυπώσεις που έχει ο καθένας μας ΑΠΟ την προκήρυξη...

κοριτσι ελπιζω να μην αναφερεσαι σε μενα....

απλα το γενικευσα για την ταλαιπωρια που τραβαμε οι γονεις σε αυτη τη χωρα για το αυτονοητο....


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites

OXI!!!!!!

μπορουμε να διαβασουμε την εγγυκλιο και να μην ακουμε τον καθενα?

thank you, και εγω το ίδιο τους απάντησα όταν μου το είπαν, αλλά επέμεναν... και είπα να κάνω μια ερώτηση, μήπως ήταν στα ψιλά γράμματα κ δεν το είδα - αφού 3 χρόνια τώρα έχω βγάλει τα μάτια μου στην πρόσκληση -

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλα μη τους ξανακουσεις και μη τους ενημερωνεις! ειλικρινα τι να πω πια!

και πατε να δειτε τους σταθμους οσες μπορειτε!

το θεωρω ανηκουστο αρχες σεπτεβρη να διαβαζω παλι απο εδω..αααα ειναι μικρος ειναι ετσι και ειναι γιουβετσι! τι να κανω??????

ΤΙΠΟΤΑ οπως δεν εκανες τοτε που επρεπε....τεσπαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

απλα μη τους ξανακουσεις και μη τους ενημερωνεις! ειλικρινα τι να πω πια!

και πατε να δειτε τους σταθμους οσες μπορειτε!

το θεωρω ανηκουστο αρχες σεπτεβρη να διαβαζω παλι απο εδω..αααα ειναι μικρος ειναι ετσι και ειναι γιουβετσι! τι να κανω??????

ΤΙΠΟΤΑ οπως δεν εκανες τοτε που επρεπε....τεσπαααααααααααα

Λοιπόν από εδώ και πέρα , όποτε αλλάζει σελίδα , θα πρέπει να μπαίνει και ένα τέτοιο post , μπας και κάποια στιγμή ορισμένοι ''parents'' , πιάσουν τι ακριβώς συμβαίνει :)

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

Στο ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ διαβάζω για "Ε= το ετήσιο δηλωθέν οικογενειακό εισόδημα". Είμαστε βέβαιοι ότι πρόκειται για το συνολ. δηλωθέν εισόδημα; ή μήπως για το φορολογητέο;

Link to comment
Share on other sites

το δηλωθεν εισοδημα ειναι το προς φορολογηση εισοδημα, χωρις τις κρατησεις ΙΚΑ (οχι τεβε ομως!!!!!!!)

Νομίζω πως η ερώτηση πάει στο αν γράφουμε το πραγματικό δηλωθέν εισόδημα ή το εισόδημα που θεωρεί η εφορία ότι πρέπει να μας φορολογήσει με βάση τα τεκμήρια...ελπίζω να είναι το δηλωθέν πάντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο εκκαθαριστικό σημείωμα που έρχεται από την εφορία ή τυπώνεται από το TAXIS , στο κελί ''Γ1 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ Φ.Ε '' απο κάτω αναφέρει :

Συνολικό Δηλωθέν Εισόδημα : Υπόχρεου και Συζύγου .

Η πρόσθεση αυτόν τον 2 βγάζει το εισόδημα που δηλώνεις .

Δηλωθέν εισόδημα = το εισόδημα που έχεις δηλώσει εσύ , όχι τα τεκμήρια της εφορίας :)

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

το δηλωθεν εισοδημα ειναι το προς φορολογηση εισοδημα, χωρις τις κρατησεις ΙΚΑ (οχι τεβε ομως!!!!!!!)

Αγαπητή Γατούλα, δεν έχω ούτε ΙΚΑ ούτε ΤΕΒΕ. Είμαι μηχανικός με ΤΣΜΕΔΕ.

Γνωρίζει κάποιος πιο εισόδημα ζητάει η εκδήλωση ενδιαφέροντος;

Link to comment
Share on other sites

Στο εκκαθαριστικό σημείωμα που έρχεται από την εφορία ή τυπώνεται από το TAXIS , στο κελί ''Γ1 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ Φ.Ε '' απο κάτω αναφέρει :

Συνολικό Δηλωθέν Εισόδημα : Υπόχρεου και Συζύγου .

Η πρόσθεση αυτόν τον 2 βγάζει το εισόδημα που δηλώνεις .

Δηλωθέν εισόδημα = το εισόδημα που έχεις δηλώσει εσύ , όχι τα τεκμήρια της εφορίας :)

Φιλικά Λευτέρης

ok ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Lial γιατι δε κοιτας το προηγουμενο εκκαθαριστικο σου?

ειναι συγκεκριμενο πεδιο

για το τσεμδε δε μπορω να σε βοηθησω, παντως στο τεβε οταν πληρωνα μεν δεν το αφαιρουσανε δε!!! (παλιες αδικιες)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...