Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

περυσι δεν επιτρεποταν να ζητησουν λεφτα για υλικα...οταν μας ζητησαν τα ειχα ηδη παρει και μετα το ρωτησα και μου ειπε η διευθηντρια οτι αν θελω συμμετεχω.....

οσο για το σχολικο αν η δομη αναφερει οτι εχει σχολικο και αρα το εχει καταχωρηση στα χαρτια της για να γινει η δομη δεχτη δεν πληρωνεις αν δεν το εχει δηλωμενο πληρωνεις....εμας ηταν δηλωμενο και δεν πληρωσαμε μεταφορα.....(


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, τα παιδιά μου ήδη έχουν κάνει μια χρονιά σε παιδικό κ βρεφικό αντίστοιχα μέσω εσπα (2011-2012) αλλά φέτος είμαι λίγο μπερδεμένη με το τί να κάνω, πρόπερσι είχα κανονικά τα ένσημα την περίοδο που τα ζητούσαν φέτος όμως τα περσινά μου ένσημα ξεκίνησαν μέσα Ιουνίου 2011 μέχρι κ τον Φεβρουάριο του 2012 από κεί και μετά είμαι στο ταμείο ανεργίας σε λίγες μέρες θα ξανά κάνω πρόσληψη στον ίδιο εργοδότη για κάποιο διάστημα κ θέλω αν ξέρετε να μου πείτε θα δεχτούν τα περσινά μου ένσημα το διάστημα στο οποίο τα έχω κ να επισπεύσω την πρόσληψη για να κάνω αίτηση ως εργαζόμενη (και αν μου την ακυρώσουν)? ή να καθυστερήσω την πρόσληψη και να κάνω τα χαρτιά μου ως άνεργη με λιγότερα μόρια και ότι γίνει?

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!!εχω μια μικρη απορια..

εαν την περιοδο των αιτησεων βρισκομαι σε διακοπες..την αιτηση την τυπωνω απο το σαιτ του εεταα και μαζι με τα δικαιολογητικα τα στελνω με κουριερ για να παρω αριθμο πρωτοκολου,σωστα?το ερωτημα μου ειναι στην διευθυνση αποστολεα θα βαλω την διευθυνση κατοικιας μου ή την διευθυνση που θα βρισκομαι σε διακοπες..??ισως ακουγεται λιγο χαζη η απορια μου αλλα εαν καποιο μελος μπορει να μου απαντησει και να με ξεμπλοκαρει λιγο θα το εκτιμουσα πολυ!!!!ευχαριστω πολυυυ!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!!εχω μια μικρη απορια..

εαν την περιοδο των αιτησεων βρισκομαι σε διακοπες..την αιτηση την τυπωνω απο το σαιτ του εεταα και μαζι με τα δικαιολογητικα τα στελνω με κουριερ για να παρω αριθμο πρωτοκολου,σωστα?το ερωτημα μου ειναι στην διευθυνση αποστολεα θα βαλω την διευθυνση κατοικιας μου ή την διευθυνση που θα βρισκομαι σε διακοπες..??ισως ακουγεται λιγο χαζη η απορια μου αλλα εαν καποιο μελος μπορει να μου απαντησει και να με ξεμπλοκαρει λιγο θα το εκτιμουσα πολυ!!!!ευχαριστω πολυυυ!!!! :)

εννοείται ότι θα βάλεις την κανονική σου διεύθυνση αλλά και τίποτα να μην βάλεις δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι αριθμό πρωτοκόλλου θα δώσουν στον κούριερ , σύμφωνα με αυτά που γράφει ο φάκελος από έξω . Δεν νομίζω ότι εκείνη την ώρα θα ανοίξουν τον φάκελο για να βγάλουν τα χαρτιά , και να τσεκάρουν την αίτηση . Οπότε μάλλον καλύτερα να γράψεις έξω από τον φάκελο τα στοιχεία της μόνιμης κάτοικίας . :)

Βέβαια πάλι , ο αριθμός πρωτοκόλλου να περιέχει μόνο το όνομα και τίποτε άλλο . Εγώ πάντως μάλλον θα έβαζα την κανονική διέυθυνση στον φάκελο . :)

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ο αρ. πρωτοκολου δινεται στον κουριερ αλλα πρεπει να του ζητησεις να παρει και να στον επιστρεψει. πληρωνεις και κατι παραπανω αν θυμαμαι καλα γιατι περσι ετσι εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ευχαριστω για τις απαντησεις σας!! :D και εγω ελεγα να βαλω της μονιμης κατοικιας την διευθυνση απλα κολλησα επειδη ο κουριερ θα φυγει απο αλλη πολη με τον φακελο..

v & a εαν εχεις την καλοσυνη μου λες ακριβως τι εκανες εσυ περσι ή καποιος αλλος που να τα εστειλε μονος του..

γιατι εγω περσι τα εστειλα μεσω του παιδικου που ειχα κανει αιτηση,τα εστελνε μαζικα και του εκαναν καλυτερη τιμη στην κουριερ..αλλα φετος μαλλον θα λειπω αλλα και εδω να ειμαι δεν θελω να τον ξανα στειλω ετσι τον φακελο γιατι περσι ο συγκεκριμενος σταθμος μολις ρωτησα εαν μπορουσα να βαλω στην αιτηση εναν ακομη,μου ειπε εαν θελω να βαλω και αλλους σταθμους να παω να τον στειλω μονη μου..μπλα μπλα μπλα...εκανα βλακεια περσι αλλα δεν την ξανα παταω φετος..

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά τα είχαμε στείλει με ACS . Δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς ήταν η στάνταρ χρέωση , αλλά σε χρέωναν και κάτι παραπάνω προκειμένου ο courrier να πάρει αριθμό πρωτοκόλλου .

Αν θυμάμαι , μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια , πρέπει όλα μαζί να ήταν γύρω στα 17-19 ? ;;; Και μου φαίνεται ότι ο αριθμός πρωτοκόλλου μου ήρθε με μύνημα στο κινητό .

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

Δεσι επειδη ηταν τα λεφτα πολλα ετσι οπως τα λεει και ο λεφτερης πιο πανω τα στειλα μεσω του εταιρικου λογ/ σμου της δουλειας με acs κ ετσι δε ξερω αν υπηρξε κατι διαφορετικο. Τον αρ πρωτοκολου τον εφερε το κουριερ την αλλη μερα στην εταιρια.. Εγραψα απεξω αυτο που ζητανε και εβαλα μεσα την αιτηση. δεν εβαλα καν διευθυνση μου πανω απλα αυτοι ειχαν της δουλειας κ δε μου ζητησαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κ καλό μήνα

μου είπαν ότι αν δηλώσεις ότι μένεις σε ενοίκιο έχεις κάποιο μοριοδότηση . Ισχύει ?

OXI!!!!!!

μπορουμε να διαβασουμε την εγγυκλιο και να μην ακουμε τον καθενα?

Link to comment
Share on other sites

Το είχαμε πει και σε κάποιες σελίδες πιο πριν , άντε να το ξαναπούμε για να υπάρχει και σε αυτή :)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ την προκήρυξη του προγράμματος . Και 2 και 3 και 13 φορές . Μην μένετε σε αυτά που κάποιος γνωστός ενός φίλου του μπατζανάκη σας , είπε κάτι . Επίσης μην μένετε σε αυτά που σας λένε οι διευθυντές των παιδικών σταθμών . Οι περισσότεροι αυτό που θέλουν είναι να καλύψουν τις θέσεις στον παιδικό , για να εξασφαλίσουν τα λεφτά του ΕΣΠΑ .

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και κυριε Λευτερη χιλια ευχαριστω!!! :D

λεω να παω και στην κουριερ της περιοχης μου

να ρωτησω απο κοντα πριν φυγω πως μπορω να το κανω

αλλα ετσι οπως το λετε θα ειναι..να ειστε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...