Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

μπορειτε να μου γραψετε τι ακριβως πρεπει να γραφει εξω απο τον φακελο για να ειμαι σιγουρη? τα χαρτια θα φυγουν απο καβαλα για αθηνα..

Ασχετο... Αθηνα πρεπει να τα στειλεις??? εισαι σιγουρη???

ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ:

) Η «Αίτηση συμμετοχής – Δήλωση» συνοδευόμενη από τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, μπορεί να υποβληθεί, ταχυδρομικώς ή με υπηρεσία ταχυμεταφοράς (courier), σε φάκελο στον οποίο εξωτερικά θα πρέπει υποχρεωτικά να αναγράφεται η ένδειξη «ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ», στα Γραφεία της Ε.Ε.Τ.Α.Α Α.Ε στις ακόλουθες Διευθύνσεις αντίστοιχα με τη γεωγραφική προέλευση των αιτούντων μητέρων, ως ακολούθως:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παραγραφος 2.1.Α & Β

Εννοείς τη παραγραφο που αναφέρει, ποιες μαμαδες έχουν δικαίωμα συμμετοχής?.... γιατί ή θέλω γυαλιά ή βλέπω πλέον όλες τις σελίδες ίδιες από το διαβασε διάβασε ξανα και ξανα ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς τη παραγραφο που αναφέρει, ποιες μαμαδες έχουν δικαίωμα συμμετοχής?.... γιατί ή θέλω γυαλιά ή βλέπω πλέον όλες τις σελίδες ίδιες από το διαβασε διάβασε ξανα και ξανα ... :roll:

προσεξε οτι εβαλα κεφαλαια Α & Β

γυρνα σελιδα 9 πανω πανω

και για να ηρεμισεις δε παιζει ρολο, τα ιδια λεφτα παιρνουν και οι 2 κατηγοριες

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα, θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας ρωτήσω κάτι αν μου επιτρέπετε σχετικά με το φλέγον θέμα του ΕΣΠΑ.

1ον δεν έχω ακόμα ετοιμάσει τα χαρτιά μου και απ'ότι είδα σήμερα το πρωί απο το σάιτ του ΕΕΤΑ , αναφέρει ότι μπορούμε να προσκομίσουμε και εκκαθαριστικό σημείωμα του 2012 , αυτό σημαίνει ένα απο τα δύο ή και τα δύο μαζί (αν δεν έχουν ιδιαίτερη διαφορά);

2ον στα δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίσουμε αναφέρει ότι χρειάζονται ένσημα α΄ ή τουλάχιστον β΄3μηνου του 2011, εγώ η εκτύπωση που έχω απο το ΙΚΑ αφορά όλο το 2011. λέτε να έχω πρόβλημα αν τη στείλω ή όχι;

3ον θα συμπληρώσω μία αίτηση και για τα δύο παιδιά ή χρειάζεται δυο αιτήσεις διαφορέτικές;

και τελευταίο στο

Συνολικό ετήσιο δηλωθέν οικογενειακό εισόδημα οικονομικού έτους 2011 θα γράψω το ποσό απο το εκκαθαριστικό το άθροισμα απο το φορολογητέο εισόδημα ή το άθροισμα απο το συνολ. δηλωθέν εισόδημα;

σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλημέρα, θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας ρωτήσω κάτι αν μου επιτρέπετε σχετικά με το φλέγον θέμα του ΕΣΠΑ.

1ον δεν έχω ακόμα ετοιμάσει τα χαρτιά μου και απ'ότι είδα σήμερα το πρωί απο το σάιτ του ΕΕΤΑ , αναφέρει ότι μπορούμε να προσκομίσουμε και εκκαθαριστικό σημείωμα του 2012 , αυτό σημαίνει ένα απο τα δύο ή και τα δύο μαζί (αν δεν έχουν ιδιαίτερη διαφορά);

2ον στα δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίσουμε αναφέρει ότι χρειάζονται ένσημα α΄ ή τουλάχιστον β΄3μηνου του 2011, εγώ η εκτύπωση που έχω απο το ΙΚΑ αφορά όλο το 2011. λέτε να έχω πρόβλημα αν τη στείλω ή όχι;

3ον θα συμπληρώσω μία αίτηση και για τα δύο παιδιά ή χρειάζεται δυο αιτήσεις διαφορέτικές;

και τελευταίο στο

Συνολικό ετήσιο δηλωθέν οικογενειακό εισόδημα οικονομικού έτους 2011 θα γράψω το ποσό απο το εκκαθαριστικό το άθροισμα απο το φορολογητέο εισόδημα ή το άθροισμα απο το συνολ. δηλωθέν εισόδημα;

σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.

1.ENA

2.OXI

3.MIA, 2 σειρες δικαιολογητικα

4.το 2ο (νομιζω ειναι το ιδιο, δε κοβω το κεφαλι μου)

Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα το εκκαθαριστικο η προσκληση το αναφερει ρητα....

εκκαθαριστικο 2011 για τα εισοδηματα του 2010.....εκκαθαριστικο αλλου ετους δεν ειναι αποδεκτο και επιφερει αιτια απορριψης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σημερα βγηκε αυτο με το εκκαθαριστικο του 2012??

χτες βγηκε η τροποποιηση. λογικο να μην το ξερεις αν δεν μπαινεις καθε μερα στο site της εεταα. ελπιζω να μην εχουμε κι αλλες τροποποιησεις.

βαλε το πιο χαμηλο εκκαθαριστικο για να εχεις πιο πολλα μορια:cool:

Link to comment
Share on other sites

1.ENA

2.OXI

3.MIA, 2 σειρες δικαιολογητικα

4.το 2ο (νομιζω ειναι το ιδιο, δε κοβω το κεφαλι μου)

αλλο το φορολογητεο αλλο το δηλωθεν. ειδα περιπτωση με μηδενικο το δευτερο. εγω παντως εβαλα το δηλωθεν εισοδημα. αυτο εβαλα και περσι

Link to comment
Share on other sites

δηλωθεν τονιζουν στην αιτηση και αυτο επεσημανα να βαλει

φορολογητεο θα διαφερει ισως πχ για τεκμηρια κλπ αλλα αυτα σε αλλο τοπικ!

στο παραδειγμα σου...το φορολογητεο θα περναγε στην εεταα

ειναι αυτο που φαινεται στο εκαθαριστικο σημειωμα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

σας διαβαζω απο περσι και με εχετε βοηθησει παρα πολυ,τοσο που περσι δεν χρειαστηκε να σας ρωτησω τιποτα.φετος ομως εχω μερικες αποριες.

εγω δουλευω εποχιακη,και περσι επιασα δουλεια τον ιουνιο,αρα το 3ο τριμηνο του 2011,κι οχι το 1ο ή το 2ο που θελουν.την συμβαση την περσινη δεν την εχω ουτε αντιγραφο αναγγελιας προσληψης περσινη,οποτε τι να βαλω?

κι επισης εκει που λεει ηλικια εγω δεν ειμαι στις νεες,15-24 που λεει ουτε στις ηλικιωμενες οποτε δεν συμπληρωνω τιποτα?

παιρνω τηλ στο εεταα και δεν μπορω να πιασω γραμμη,και μενω ηρακλειο κρητης,οποτε καταλαβαινετε..


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...