Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

xeniachr οχι δε μπορεις παιδικους, το παιδι πρεπει να παει νηπιο υποχρεωτικα, το εσπα δε καλυπτει νηπιο...μονο κδαπ/κι αυτο αν ο δημος σας δεχεται 5-6 ςτων στα κδαπ του. παρε να ρωτησεις εμας πχ δε δεχεται,

μα ο γιος μου το σεπτέμβρη θα ναι 4,7 (γενημμένος φεβρουαριο 2008 ), αρα είναι προνήπιο και όχι νήπιο.

αφού ειναι προνήπιο πάει σε παιδικούς σταθμούς;; σωστα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ρε μωρο λεει 4.7 το σεπτεμβρη ΟΧΙ τωρα!

εμενα κοντευουν 4.7

το σεπτεμβρη θα ειμαστε 4.9

ειμαστε τα πιο μικρα της χρονιας

αντιθετως ο γιος της ειναι απο τα μεγαλα της χρονιας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειχα γραψει το μηνυμα πριν πει το βεφρουαριο του 8...xaxa καλα μη μου δινετε σημασια εγω τωρα μπηκα ειχα παει για επικυρωσεις σε κεπ τρελη ζεστη και εχει κ λαικη διπλα...πανικ! απλα θεωρηστε με ως μια ευχαριστη, χαρουμενη χαζη νοτα αναμεσα στη καθημερινοτητα :P

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα ΟΧΙ βρε ξενια!!! εσεις προνηπιο δε πηδηξατε μια ταη ησυχασε χαχαχαχχα

εμεις θα παμε νηπιο με τη V&A που μπουρδουκλωθηκε λιγο στα μηνακια

αχ βρε κοριτσια..... και θα πατε νηπιο και ειστε εδω να βοηθατε εμας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :oops:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα κι εγώ σήμερα και κατέθεσα αίτηση με την φορολογική του 2012 τελικά!!Γινόταν ένας ψιλοχαμός αλλά τελείωσα σχετικά γρήγορα..για Θεσσαλονίκη μιλάω!Δε ξέρω αν έχει ειπωθεί αν υπάρχει για φέτος όριο για τη χαμηλή φορολογική όπως πέρυσι που ήταν 6.000.Ισχύει και φέτος?

Link to comment
Share on other sites

και η δικια σου κυρα ειναι 4 7/12

με δωδεκατα μιλαμε αλλα το συντομευσαμε με το κομμα χαχχαχα

4 8/12 και πανω παμε νηπιο λαλαλαλα

διαβασα και το αλλο ( δεν θυμαμαι πηγη) αν κλεινει ενα παιδι τα 5 ετη μεσα στον χρονο, ας ειναι και 31/12/12 τοτε παει νηπιο. για αυτο κανουμε λογο για παιδια γεννημενα το 2007 οτι ειναι πλεον υποχρεωτικη εκπαιδευση δηλ νηπιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...