Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καθησα και διαβασα τα ποστ σας και εκλαιψα οσο δεν φανταζεστε!Συγκινηθηκα πολυ με τα ονειρα που ειδατε και αναρωτιεμαι ποτε θα ερθει και εμενα η "ωρα" μου!

Επειδη ηταν "αναποδες" οι ρυθμισεις του φορουμ και σας διαβαζα "αναποδα" δεν ειχα μπει στον κοπο να διαβασω ολα τα ποστ!

Ευχαριστω την κοπελα για τα στοιχεια της μονης που μας εγραψε οπως επισης και τις κοπελες που εγραψαν τις εμπειριες τους!

Ευχομαι σε ολες μας καλη δυναμη και καλη συνεχεια!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να βρω και εγω αυτο το μηλαρακι?Μενω Καλαματα και δεν νομιζω οτι θα μπορεσω να ανεβω Αθηνα!Μπορει καποιος να μου το στειλει και να της στειλω τα εξοδα αποστολης κτλ?

Επισης,πως το χρησιμοποιω?Νηστευω 3 μερες εγω και 1 ο αντρας μου,χωρις επαφες....!!Το τρωω πριν ή μετα τις επαφες?

εμένα μου το είχε στείλει μια αγαπημένη φίλη, όπως διάβασες στο προηγούμενο μου ποστ, μου είχε φέρει μια γυναίκα, και μήλο και σχοινάκι.αλλά το μήλο ήτανε πολύ μα πολύ ξερό και δεν μπορούσα να το φάω το έχω ακόμη στο ψυγείο..και το σχοινάκι πολύ μα πολύ μικρό.

έτσι ζήτησα από μια φίλη μου και μου τα έστειλε..

φοράω τη ζώνη πάνω μου από τη πρώτη στιγμή που το έπιασα μαζί με τη ζώνη της Παναγίας που φοράω εδώ και καιρό, το μηλαράκι το φάγαμε μετά από νηστεία 3 ημερών και οι 2 μας, επείδη η τελευταία μέρα ήτανε Κυριακή είχαμε κοινωνήσει και αμέσως το φάγαμε..

Πάντα να μας προσέχει και ελπίζω σύντομα να γίνει το Θαύμα..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!καινουρια ειμαι κ εγω εδω.....cooker μου κ εγω το ιδιο επαθα αρχισα αναποδα....κοριτσια αυτα που αναφερετε ειναι οντος ανατριχιαστηκα και απιστευτα αυτα που συμβαινου...μακαρι να γινει και σε μενα ενα τετοιο θαυμα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου μην απογοητευεστε!!!!!!! η Αγια Ειρήνη δεν θα σας ξεχάσει!!! δεν ξεχνάει κανέναν!!!!! αν διαβασατε και τη δικη μου ιστορια πρόκειται για ξεκάθαρο θαυμα!!!!!!!!! και εγω ομως μετα τις αποτυχιες μου τα εβαλα μαζι της, αγανακτησα, φωναξα εκλαψα, εχασα τη πιστη μου!! ομως Εκείνη ποτε δεν με εγκατέλειψε!!! Παντα ήταν δίπλα μου και εκλαιγε μαζι μου.. ώσπου την κατάλληλη στιγμη εκρινε και μου εστειλε το πλασματάκι μου!!!!!! Ολα θα γινουν μην χάνετε την ελπίδα σας!! Ολα τα ασχημα ειναι μάλλον δοκιμασιες που για καποιο λόγο πρεπει να περάσουμε ίσως για να εκτιμήσουμε καλύτερα κάποια πραγματα όμως και τα καλά δεν θα αργήσουν να έρθουν!!! 28 Ιουλιου γιορταζει!!! οσες κοπέλες ειναι Αθηνα αξίζει να επισκεφτουν το μοναστήρι! θα προσπαθησω και εγω και μακάρι να με αξιώσει να τα καταφέρω!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σαςςς.......

Ελπιζω να ειστε πολυ πολυ καλα.....

Εχω μια απορια και σας παρακαλω αν γνωριζετε να μ πειτε.εχω στο ψυγειο αυτο το κομματακι απο το Μηλο κ ηθελα να ρωτησω στην νυστια αυτη τρωμε ψαρι δλδ τις 3 μερες?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σαςςς.......

Ελπιζω να ειστε πολυ πολυ καλα.....

Εχω μια απορια και σας παρακαλω αν γνωριζετε να μ πειτε.εχω στο ψυγειο αυτο το κομματακι απο το Μηλο κ ηθελα να ρωτησω στην νυστια αυτη τρωμε ψαρι δλδ τις 3 μερες?

νομίζω πως όχι..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Tinkerbell μου καλημερα.Ευχαριστω για την απαντηση...Νομιζω θα την βγαλω με τα φρουτα αα.....και κανενα ρυζακι χωρις λαδι....

Εσυ εφαγες απο αυτο το μηλο?Εγω θελω να το φαω τωρα που ειναι και η γιορτη της.

Link to comment
Share on other sites

Tinkerbell μου καλημερα.Ευχαριστω για την απαντηση...Νομιζω θα την βγαλω με τα φρουτα αα.....και κανενα ρυζακι χωρις λαδι....

Εσυ εφαγες απο αυτο το μηλο?Εγω θελω να το φαω τωρα που ειναι και η γιορτη της.

καλημέρα και εμείς χωρίς λάδι την είχαμε κάνει..ναι τον προηγούμενο μήνα..πολύ ωραία η σκέψη σου, εμείς φάγαμε από μισό και φύλαξα ένα κομματάκι για να τη κάνουμε όταν με το καλό μείνω έγκυος!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..!

Να ρωτήσω κάτι: στις 28 Ιουλίου η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου γιορτάζει με το παλιό ή το νέο ημερολόγιο...?

Ξέρω πως η μόνή στην Λυκόβρυση είναι με το παλιό ημερολόγιο , άρα η λειτουργία για τον εορτασμό θα γίνει στις 13/8?


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια..!

Να ρωτήσω κάτι: στις 28 Ιουλίου η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου γιορτάζει με το παλιό ή το νέο ημερολόγιο...?

Ξέρω πως η μόνή στην Λυκόβρυση είναι με το παλιό ημερολόγιο , άρα η λειτουργία για τον εορτασμό θα γίνει στις 13/8?

Καλημερα!!! το μοναστηρι γιορταζει στις 28 Ιουλιου γιατι ειναι παλαιοημερολογιτικο.. οσο για τις υπολοιπες εκκλησιες γιορταζουν με το νεο τον Αυγουστο


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Tinkerbell μου καλημερα.Ευχαριστω για την απαντηση...Νομιζω θα την βγαλω με τα φρουτα αα.....και κανενα ρυζακι χωρις λαδι....

Εσυ εφαγες απο αυτο το μηλο?Εγω θελω να το φαω τωρα που ειναι και η γιορτη της.

κοριτσια και εγω το Σαββατο θα το φαω το μηλαρακι.. επειδη ειναι η γιορτη της μπορουμε να μη νηστέψουμε το λαδι, βεβαια εγω επειδη ειναι Παρασκευη η προηγουμενη μερα θα το νηστεψω!! Βοηθεια μας και σύντομα όλες μανούλες!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σαςςς.......

Ελπιζω να ειστε πολυ πολυ καλα.....

Εχω μια απορια και σας παρακαλω αν γνωριζετε να μ πειτε.εχω στο ψυγειο αυτο το κομματακι απο το Μηλο κ ηθελα να ρωτησω στην νυστια αυτη τρωμε ψαρι δλδ τις 3 μερες?

οχι δεν τρωμε ψαρι.. κανονικα ουτε λαδι με εξαίρεση τώρα στη γιορτη της..


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! το μοναστηρι γιορταζει στις 28 Ιουλιου γιατι ειναι παλαιοημερολογιτικο.. οσο για τις υπολοιπες εκκλησιες γιορταζουν με το νεο τον Αυγουστο

το αντίθετο είναι όλες οι εκκλησίες αύριο το Σάββατο και το μοναστήρι τον Αύγουστο όταν θα έχουν εκείνοι 28/7.


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..!

Να ρωτήσω κάτι: στις 28 Ιουλίου η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου γιορτάζει με το παλιό ή το νέο ημερολόγιο...?

Ξέρω πως η μόνή στην Λυκόβρυση είναι με το παλιό ημερολόγιο , άρα η λειτουργία για τον εορτασμό θα γίνει στις 13/8?

δεν θυμάμαι την ημερομηνία δεν θυμάμαι πόσες μέρες έχουμε διαφορά..με το νέο γιορτάζει το Σάββατο..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...