Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts

όσα κορίτσια προσπαθείτε για μωράκι πάρτε και ένα τηλ. στην Ι.Μονή Αναλήψεως, Σκούρτα Βοιωτίας εκεί είναι η Θαυματουργή είκόνα της Αγίας Άννας..λές τα ονόματα σας και κάθε κυριακή κάνουν παράκληση..

το τηλ στη μονή είναι

22620 58731.

Σε ευχαριστουμε!!!

Παιρνεις τηλεφωνο και τι λες?Οτι θες να διαβασουν το ονομα σου για να κανεις μωρακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστουμε!!!

Παιρνεις τηλεφωνο και τι λες?Οτι θες να διαβασουν το ονομα σου για να κανεις μωρακι?

παίρνεις τηλ.και σου απαντά εκεί μια μοναχή και της ζητάς να προσεύχεται για σένα στην Θαυματουργή εικόνα της Αγίας Άννας για να κάνετε μωράκι..και θα της πεις και τα ονόματα σας..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

παίρνεις τηλ.και σου απαντά εκεί μια μοναχή και της ζητάς να προσεύχεται για σένα στην Θαυματουργή εικόνα της Αγίας Άννας για να κάνετε μωράκι..και θα της πεις και τα ονόματα σας..

Σε ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!!!

:) πάρε τηλ και θα δεις πόσο καλή είναι η μοναχή εκεί..αμέσως θα νιώσεις καλύτερα..

χθες άκουσα ότι πρέπει να λέμε τους χαιρετισμούς της Παναγίας κάθε μέρα..γενικά όλοι..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

:) πάρε τηλ και θα δεις πόσο καλή είναι η μοναχή εκεί..αμέσως θα νιώσεις καλύτερα..

χθες άκουσα ότι πρέπει να λέμε τους χαιρετισμούς της Παναγίας κάθε μέρα..γενικά όλοι..

Ναι εγω τους λεω!!!

Λενε οτι η Παναγια εχει πει οτι οποιος διαβαζει τους χαιρετισμους καθημερινα θα τον προσεχει και σε αυτη τη ζωη και στην αλλη ζωη!!!δεν ειναι τιποτα,ουτε 10 λεπτα δε χρειαζονται για να τους διαβασεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι εγω τους λεω!!!

Λενε οτι η Παναγια εχει πει οτι οποιος διαβαζει τους χαιρετισμους καθημερινα θα τον προσεχει και σε αυτη τη ζωη και στην αλλη ζωη!!!δεν ειναι τιποτα,ουτε 10 λεπτα δε χρειαζονται για να τους διαβασεις

τους διάβαζα πιο παλία αλλά όχι σύστηματικα..ξεκίνησα σήμερα..Μακάρι να είναι κοντά μας και σε αυτήν αλλά ιδιαίτερα στην άλλη...


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ βγάζω πότε ούτε τη ζώνη της Παναγίας, που γιορτάζει και τη Παρασκευή.αλλά ούτε και τη ζώνη από της Αγίας Ειρήνης. τη ζώνη της Παναγίας την έχω πάνω μου αρκετό καιρό ,και το καιρό που ήμουν ελεύθερη για να με προστατεύει

Μακάρι να μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μάνες..

με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα..!!ξέρετε και το φύλο?

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!! εχουμε αγορακι!!! και η Παναγίτσα και η Αγία Ειρήνη να μας προστατευουν παντα και συντομα όλες θα εχετε φουσκωμένες κοιλίτσες ειναι βέβαιο!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία εγω την ζωνη απο την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντω δεν την βγάζω ουτε στο μπανιο...πειράζει???αλλα εχω και λαδάκι απο το καντηλάκι που της έιχαν ανάψει οι μοναχές και βάζω σχεδόν κάθε μερα στην κοιλίτσα!

κι εγω το ίδιο κανω!! μονο στη θαλασσα τις εβγαζα!! και εγω βαζω λαδακι να μας προστατευει!! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο!συγχαρητηρια!!!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!! :D :D

Και εγω πιστευω πως η Παναγιτσα ξερει ποτε ειναι η ωρα του καθενος και θα μας το στειλει το μωρακι οταν πρεπει γιαυτο δεν απογοητευομαι!!!

ετσι Μαρακι μου δεν πρεπει να απογοητευομαστε!! και σου το λεει ενας ανθρωπος που τα παρατησε όλα επεσε στα πατωματα και νόμισε ότι όλοι τον εγκατελειψαν!! αλλα οχι!! δεν ηταν ετσι!!! Η δικια μου περιπτωση ηταν θαυμα μας και το προβλημα μας ηταν τεραστιο!! κι ομως μας βοηθησε!! ετσι θα γινει και με εσας είμαι σιγουρη!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα, είχα πάρει και γω τηλέφωνο στην μονή Αναλήψεως και με την βοήθεια της Αγίας Άννας, της Παναγίας και των Αγίων και πολλές προσευχές από τον πνευματικό μου από πολλούς ανθρώπους έγινε το θαύμα και σε μένα, το δικό μας πρόβλημα χαμηλή κινητητκότητα και η σύληψη έγινε φυσιολογικά.

είχαμε κάνει δύο αποτυχημένες σπερματεγχύσεις και μετά τον Μάιο είπαμε να αφήσουμε κάθε προσπάθεια και μας συνέβη με επαφή μόνο μια μέρα (δύο φορές μες την μέρα)!

Φυσικά και δεν το περίμενα με επαφή μόνο μία μέρα να συμβεί, και μάλιστα την 15 μέρα ενώ τις σπερματεγχύσεις τις είχα κάνει 14η μέρα.

Βοηθάει να διαβάζουμε τους χαιρετισμούς!

Όταν είχα πάρει τηλέφωνο στο μοναστήρι, η ηγουμένη με ειχε συμβουλέψει να βρω πνευματικό και να κοινωνήσω και έτσι έκανα και συνέβη και σε μένα το θαύμα! φυσικά θα συμβεί σε όλες που το θέλουν και το παρακαλούν γιατί η Παναγία μας ακούει που την επικαλούμαστε και όταν προσευχόμαστε.


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας πω ακομη ότι είχα πάει στην Μονή της Παναγίας της Γοργοϋπήκοο που ότι ζητήσεις στο δίνει γοργά και σε μένα έτσι και έγινε, η μονή είναι στην Μάνδρα Αττικής και φορούσα και ζώνη της Παναγίας...


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι Μαρακι μου δεν πρεπει να απογοητευομαστε!! και σου το λεει ενας ανθρωπος που τα παρατησε όλα επεσε στα πατωματα και νόμισε ότι όλοι τον εγκατελειψαν!! αλλα οχι!! δεν ηταν ετσι!!! Η δικια μου περιπτωση ηταν θαυμα μας και το προβλημα μας ηταν τεραστιο!! κι ομως μας βοηθησε!! ετσι θα γινει και με εσας είμαι σιγουρη!!
σε ευχαριστω πολυ!με το καλο το μωρακι σου :D
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ακομη ότι είχα πάει στην Μονή της Παναγίας της Γοργοϋπήκοο που ότι ζητήσεις στο δίνει γοργά και σε μένα έτσι και έγινε, η μονή είναι στην Μάνδρα Αττικής και φορούσα και ζώνη της Παναγίας...
Καλησπερα!με το καλο σε σενα το μωρακι σου!!!

Εγω εχω κανει ταμα στην Παναγια τη Μαλεβη.Οταν κανουμε παιδακι να το βαφτισουμε εκει.

Και εκει οι μοναχες μου ειχαν πει να εξομολογηθω,να κοινωναω οσο πιο συχνα μπορω και να κανω ενα ευχελαιο στο σπιτι.

Οποτε δεν απογοητευομαι!!Πιστευω πως για να αργησε λιγο η Παναγιτσα να το στειλει θα εχει καποιο λογο,μιας και ξερει καλυτερα απο μας το καλο μας.

Ειμαι σιγουρη ομως πως οταν ερθει η ωρα θα το στειλει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια. Ενιωσα μονάχα την ανάγκη να παρακαλέσω την Αγία Ειρήνη, την Παναγιά μας κι όλους τους Αγίους να μας βοηθήσουν να φέρουμε είς πέρας τα μωρα μας!!! Να γεννηθούν υγιη και τελειόμηνα με τη βοήθεια του Θεού!! Έχω διαβάσει περιπτώσεις με άσχημη κατάληξη έχω τρομάξει κι έχει σπαράξει η καρδιά μου!! Ας είναι κοντά μας και σύντομα να γεμίσουν όλες οι άδειες κοιλίτσες και όλες οι αγκαλιές!! Αμήν!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ενιωσα μονάχα την ανάγκη να παρακαλέσω την Αγία Ειρήνη, την Παναγιά μας κι όλους τους Αγίους να μας βοηθήσουν να φέρουμε είς πέρας τα μωρα μας!!! Να γεννηθούν υγιη και τελειόμηνα με τη βοήθεια του Θεού!! Έχω διαβάσει περιπτώσεις με άσχημη κατάληξη έχω τρομάξει κι έχει σπαράξει η καρδιά μου!! Ας είναι κοντά μας και σύντομα να γεμίσουν όλες οι άδειες κοιλίτσες και όλες οι αγκαλιές!! Αμήν!

Αμην κοριτσάκι μου!


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...