Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts

το αντίθετο είναι όλες οι εκκλησίες αύριο το Σάββατο και το μοναστήρι τον Αύγουστο όταν θα έχουν εκείνοι 28/7.

εχεις δικιο τελικα.. συγγνωμη για την παραπληροφόρηση...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια Γεια σας και απο μένα. Εμένα η μητέρα μου μου έδωσε την Αγια Ζωνη της Παναγίας και άρχισα να ψάχνω πληροφορίες. Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις και αν μπορειτε να μου απαντήσετε. Τη ζωνη τη φοράς συνέχεια? ακομα και όταν έχεις επαφές? φαντάζομαι ότι χρειάζεται συνέχεια προσευχή και νηστεία και φυσικά ΘΕΙΑ Κοινωνία.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γεια σας και απο μένα. Εμένα η μητέρα μου μου έδωσε την Αγια Ζωνη της Παναγίας και άρχισα να ψάχνω πληροφορίες. Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις και αν μπορειτε να μου απαντήσετε. Τη ζωνη τη φοράς συνέχεια? ακομα και όταν έχεις επαφές? φαντάζομαι ότι χρειάζεται συνέχεια προσευχή και νηστεία και φυσικά ΘΕΙΑ Κοινωνία.

κανονικά από ότι ξέρω και από ότι γράφει το χαρτάκι πρέπει να κάνεις νηστεία..εγώ τη φοράω εδώ και πολλά χρόνια παντού..την έχω ανάγκη..είναι πλέον σαν το σταυρό μου που δε βγάζω ποτέ.


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γεια σας και απο μένα. Εμένα η μητέρα μου μου έδωσε την Αγια Ζωνη της Παναγίας και άρχισα να ψάχνω πληροφορίες. Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις και αν μπορειτε να μου απαντήσετε. Τη ζωνη τη φοράς συνέχεια? ακομα και όταν έχεις επαφές? φαντάζομαι ότι χρειάζεται συνέχεια προσευχή και νηστεία και φυσικά ΘΕΙΑ Κοινωνία.

Καλησπερα!!!Εγω φοραω εδω και λιγους μηνες ενα κορδονακι απο την Παναγια τη Μαλεβη.Μου ειχαν πει τοτε πριν τη φορεσω να εξομολογηθουμε, να νηστεψουμε για να κοινωνησουμε και να κανουμε και ενα ευχελαιο στο σπιτι.Αφου τα καναμε φορεσα τη ζωνουλα.Μου ειπαν να τη βγαζω μονο οταν κανω μπανιο και ακομα και αν μεινω εγκυος να μη τη βγαλω παρα μονο οταν γεννησω.Και μετα να την κρατησω σε ενα σακουλακι η να την καψω..αυτα...α...ναι,και οταν εχεις επαφη,εννοειται...μονο στο μπανιο τη βγαζεις...ελπιζω να σε βοηθησα! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Εγω φοραω εδω και λιγους μηνες ενα κορδονακι απο την Παναγια τη Μαλεβη.Μου ειχαν πει τοτε πριν τη φορεσω να εξομολογηθουμε, να νηστεψουμε για να κοινωνησουμε και να κανουμε και ενα ευχελαιο στο σπιτι.Αφου τα καναμε φορεσα τη ζωνουλα.Μου ειπαν να τη βγαζω μονο οταν κανω μπανιο και ακομα και αν μεινω εγκυος να μη τη βγαλω παρα μονο οταν γεννησω.Και μετα να την κρατησω σε ενα σακουλακι η να την καψω..αυτα...α...ναι,και οταν εχεις επαφη,εννοειται...μονο στο μπανιο τη βγαζεις...ελπιζω να σε βοηθησα! :D :D

Δεν καταλαβα..οταν εχεις επαφη το εχεις επανω σου ε?Στο μπανιο γενικα φανταζομαι ε?


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν καταλαβα..οταν εχεις επαφη το εχεις επανω σου ε?Στο μπανιο γενικα φανταζομαι ε?

ναι βρε,πανω σου το εχεις και στην επαφη..οταν κανεις μπανιο το βγαζεις για να μη βραχει αφου εχει μυρο.και στη θαλασσα,και οταν κανεις μπανιο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Εγω φοραω εδω και λιγους μηνες ενα κορδονακι απο την Παναγια τη Μαλεβη.Μου ειχαν πει τοτε πριν τη φορεσω να εξομολογηθουμε, να νηστεψουμε για να κοινωνησουμε και να κανουμε και ενα ευχελαιο στο σπιτι.Αφου τα καναμε φορεσα τη ζωνουλα.Μου ειπαν να τη βγαζω μονο οταν κανω μπανιο και ακομα και αν μεινω εγκυος να μη τη βγαλω παρα μονο οταν γεννησω.Και μετα να την κρατησω σε ενα σακουλακι η να την καψω..αυτα...α...ναι,και οταν εχεις επαφη,εννοειται...μονο στο μπανιο τη βγαζεις...ελπιζω να σε βοηθησα! :D :D

Ευχαριστω και εσένα και την tingerbell μου λύσατε όλες τις απορίες που είχα.εγω την φορέσα χτες και απο αύριο ξεκιναω νηστεία και μέσα στην εβδομάδα θα εξομοληθω και θα κοινωνησω. Ελπιζω να κάνει και σε εμάς το θαύμα της η Παναγία και να αποκτήσουμε ένα μωρακι που τόσο πολυ θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και εσένα και την tingerbell μου λύσατε όλες τις απορίες που είχα.εγω την φορέσα χτες και απο αύριο ξεκιναω νηστεία και μέσα στην εβδομάδα θα εξομοληθω και θα κοινωνησω. Ελπιζω να κάνει και σε εμάς το θαύμα της η Παναγία και να αποκτήσουμε ένα μωρακι που τόσο πολυ θελουμε.

Σιγουρα η Παναγια θα μας στειλει και μας ενα μωρακι αρκει να εχουμε πιστη και θα πανε ολα καλα :D

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα η Παναγια θα μας στειλει και μας ενα μωρακι αρκει να εχουμε πιστη και θα πανε ολα καλα :D

Σε ολες το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας το στειλει συντομα...γιατι θα το στειλει!Αυτο ειναι σιγουρο!!

Παναγιτσα μας καλη,πρεσβευε υπερ ολων μας!!!!!!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημερα! εγω φοράω και τη ζώνη της Παναγιας και της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου πανω απο χρονου ώσπου τελικα εκαναν το θαυμα τους (εχω γράψει την ιστορια μου πιο κατω) και πρόκειται ξεκαθαρα για ΘΑΥΜΑ! Εγω προσωπικα δεν τις βγαζω στο μπανιο αλλα ειναι όπως νιώθει ο καθενας!!

Ευχομαι σε ολες σας να γίνει το Θαυμα όπως έγινε σε εμενα και περιμένω το μπεμπουλη μου χάρη στους Αγίους μας και μονο, και συντομα να κρατησετε μωράκια στην αγκαλιά σας!! Εχετε υπομονη και όλα θα γίνουν να είστε σίγουρες!!!! δεν μας ξεχνουν!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημερα! εγω φοράω και τη ζώνη της Παναγιας και της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου πανω απο χρονου ώσπου τελικα εκαναν το θαυμα τους (εχω γράψει την ιστορια μου πιο κατω) και πρόκειται ξεκαθαρα για ΘΑΥΜΑ! Εγω προσωπικα δεν τις βγαζω στο μπανιο αλλα ειναι όπως νιώθει ο καθενας!!

Ευχομαι σε ολες σας να γίνει το Θαυμα όπως έγινε σε εμενα και περιμένω το μπεμπουλη μου χάρη στους Αγίους μας και μονο, και συντομα να κρατησετε μωράκια στην αγκαλιά σας!! Εχετε υπομονη και όλα θα γίνουν να είστε σίγουρες!!!! δεν μας ξεχνουν!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο!συγχαρητηρια!!!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!! :D :D

Και εγω πιστευω πως η Παναγιτσα ξερει ποτε ειναι η ωρα του καθενος και θα μας το στειλει το μωρακι οταν πρεπει γιαυτο δεν απογοητευομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Εγω φοραω εδω και λιγους μηνες ενα κορδονακι απο την Παναγια τη Μαλεβη.Μου ειχαν πει τοτε πριν τη φορεσω να εξομολογηθουμε, να νηστεψουμε για να κοινωνησουμε και να κανουμε και ενα ευχελαιο στο σπιτι.Αφου τα καναμε φορεσα τη ζωνουλα.Μου ειπαν να τη βγαζω μονο οταν κανω μπανιο και ακομα και αν μεινω εγκυος να μη τη βγαλω παρα μονο οταν γεννησω.Και μετα να την κρατησω σε ενα σακουλακι η να την καψω..αυτα...α...ναι,και οταν εχεις επαφη,εννοειται...μονο στο μπανιο τη βγαζεις...ελπιζω να σε βοηθησα! :D :D

Μαρία εγω την ζωνη απο την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντω δεν την βγάζω ουτε στο μπανιο...πειράζει???αλλα εχω και λαδάκι απο το καντηλάκι που της έιχαν ανάψει οι μοναχές και βάζω σχεδόν κάθε μερα στην κοιλίτσα!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα! εγω φοράω και τη ζώνη της Παναγιας και της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου πανω απο χρονου ώσπου τελικα εκαναν το θαυμα τους (εχω γράψει την ιστορια μου πιο κατω) και πρόκειται ξεκαθαρα για ΘΑΥΜΑ! Εγω προσωπικα δεν τις βγαζω στο μπανιο αλλα ειναι όπως νιώθει ο καθενας!!

Ευχομαι σε ολες σας να γίνει το Θαυμα όπως έγινε σε εμενα και περιμένω το μπεμπουλη μου χάρη στους Αγίους μας και μονο, και συντομα να κρατησετε μωράκια στην αγκαλιά σας!! Εχετε υπομονη και όλα θα γίνουν να είστε σίγουρες!!!! δεν μας ξεχνουν!!!!!!!!!!!!!!!!

ούτε εγώ βγάζω πότε ούτε τη ζώνη της Παναγίας, που γιορτάζει και τη Παρασκευή.αλλά ούτε και τη ζώνη από της Αγίας Ειρήνης. τη ζώνη της Παναγίας την έχω πάνω μου αρκετό καιρό ,και το καιρό που ήμουν ελεύθερη για να με προστατεύει

Μακάρι να μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μάνες..

με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα..!!ξέρετε και το φύλο?


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

όσα κορίτσια προσπαθείτε για μωράκι πάρτε και ένα τηλ. στην Ι.Μονή Αναλήψεως, Σκούρτα Βοιωτίας εκεί είναι η Θαυματουργή είκόνα της Αγίας Άννας..λές τα ονόματα σας και κάθε κυριακή κάνουν παράκληση..

το τηλ στη μονή είναι

22620 58731.


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Μαρία εγω την ζωνη απο την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντω δεν την βγάζω ουτε στο μπανιο...πειράζει???αλλα εχω και λαδάκι απο το καντηλάκι που της έιχαν ανάψει οι μοναχές και βάζω σχεδόν κάθε μερα στην κοιλίτσα!

υποθετω δεν πειραζει,και τα κοριτσια λενε οτι δε τη βγαζουν.

εγω την βγαζω γιατι ετσι μου ειχαν πει απο το μοναστηρι που μου την εδωσαν οι μοναχες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...