Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts

Κορίτσια Γειά σας και απο μένα,

με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας στις εγκυμονούλες και όσες προσπαθούν σύντομα να έχουμε καλά νέα. Πήγα και εγώ στο Μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω αρχές Αυγούστου και πραγματικά ένιωσα δέος και συγκίνηση. Μάλιστα ήταν και μια κοπέλα εκεί με το μωράκι της αγκαλιά μπροστά στην εικόνα της Αγίας και Την ευχαριστούσε με δάκρυα στα μάτια. Εγώ πήρα την ζωνίτσα το λαδάκι και το μήλο. Επειδή όμως δεν ήξερα ότι το (μήλο) συντηρείς στην κατάψυξη το είχα απλά φυλάξει (γιατί είχα πάρει 2) σε ένα ντουλάπι. Ομολογώ ότι η φετούλα αυτή δεν έχει πάθει τίποτα απο τότε είναι όπως την πήρα. Τι να πώ μακάρι να μας βοηθήσει όλες η Χάρη της και να γίνει το θαύμα που όλες περιμένουμε


yCnCp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια Γειά σας και απο μένα,

με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας στις εγκυμονούλες και όσες προσπαθούν σύντομα να έχουμε καλά νέα. Πήγα και εγώ στο Μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω αρχές Αυγούστου και πραγματικά ένιωσα δέος και συγκίνηση. Μάλιστα ήταν και μια κοπέλα εκεί με το μωράκι της αγκαλιά μπροστά στην εικόνα της Αγίας και Την ευχαριστούσε με δάκρυα στα μάτια. Εγώ πήρα την ζωνίτσα το λαδάκι και το μήλο. Επειδή όμως δεν ήξερα ότι το (μήλο) συντηρείς στην κατάψυξη το είχα απλά φυλάξει (γιατί είχα πάρει 2) σε ένα ντουλάπι. Ομολογώ ότι η φετούλα αυτή δεν έχει πάθει τίποτα απο τότε είναι όπως την πήρα. Τι να πώ μακάρι να μας βοηθήσει όλες η Χάρη της και να γίνει το θαύμα που όλες περιμένουμε

Γεια σου Σοφουλα και με το καλο να γεμίσει η κοιλίτσα σου με ένα ζουμπουρλουδικο μωράκι!!! Εγω στην Αγία Ειρήνη χρωστάω το μωράκι μου και εύχομαι να με βοηθήσει να τον κρατησω στην αγκαλιά μου!! Αν διαβάσεις την ιστορία μου πιο κατω θα καταλάβεις οτι κάνει θαύματα καθώς ένα μεγάλο θαύμα είναι ο μπέμπης μου!!! Μην χάνεις την ελπίδα σου σύντομα θα σε βοηθήσει οπως βοήθησε κι εμάς!! Δεν είναι τυχαίο οτι οπότε πας στο μοναστήρι θα πετύχεις σίγουρα μωράκια δικά της θαύματα που θα προσκυνούν στην εικόνα της!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει ο πρίγκιππά σου Maryy μου, πραγματικά η ιστορία σου είναι απίστευτη. Είμαι σίγουρη πως δίνεις μεγάλη ελπίδα και σε άλλες κοπέλες που βλέπουν τον εαυτό τους μέσα από σένα.


yCnCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει ο πρίγκιππά σου Maryy μου, πραγματικά η ιστορία σου είναι απίστευτη. Είμαι σίγουρη πως δίνεις μεγάλη ελπίδα και σε άλλες κοπέλες που βλέπουν τον εαυτό τους μέσα από σένα.

Σε ευχαριστώ Σοφάκι μου!!! Σύντομα κι εσυ κι όλες οι κοπέλες θα είστε στην ιδια θέση!!! Η Αγια μας κι η Παναγιά μας δεν θα αφήσουν καμία κοπέλα!! Ισως αργούν λιγο αλλα ίσως υπάρχει λόγος που συμβαίνει καθε καθυστέρηση! Ισως για να δυναμώσει η σχέση μας ποιος ξέρει!!! Κι αφου το θαύμα συνέβη σε εμάς με τεράστιο πρόβλημα υπογονιμοτητας απο τα πιο σοβαρά θα συμβεί και στις υπόλοιπες!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσια!Ειπα να ξαναανοιξω το θεμα γιατι ειδα ενα ονειρο που με προβληματισε πολυ.Εδω κ λιγες μερες ολοκληρωσαμε με τον αρραβωνιαστικο μου σε μερες ωορρηξιας κ υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος.Χτες λοιπον πριν κοιμηθω προσευχηθηκα-αν κ ειχα να το κανω χρονια-κ το βραδυ ονειρευτηκα οτι βρηκα ενα θησαυρο κ οτι ειχα αδερφο αν κ στην πραγματικοτητα δεν εχω..Προβληματιστηκα κ ετσι ανοιξα τον ονειροκριτη κ προμηνυει απεριοπριστη συμπαραστη απο την οικογενεια μου κ κληρονομια ή ανελπιστα κερδη...Και αναρωτιεμαι..Υπαρχει περιπτωση το ονειρο μου να σημαινει εγκυμοσυνη ή η κληρονομια κ τα κερδη αφορουν μονο οικονομικους λογους??

Ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!Ειπα να ξαναανοιξω το θεμα γιατι ειδα ενα ονειρο που με προβληματισε πολυ.Εδω κ λιγες μερες ολοκληρωσαμε με τον αρραβωνιαστικο μου σε μερες ωορρηξιας κ υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος.Χτες λοιπον πριν κοιμηθω προσευχηθηκα-αν κ ειχα να το κανω χρονια-κ το βραδυ ονειρευτηκα οτι βρηκα ενα θησαυρο κ οτι ειχα αδερφο αν κ στην πραγματικοτητα δεν εχω..Προβληματιστηκα κ ετσι ανοιξα τον ονειροκριτη κ προμηνυει απεριοπριστη συμπαραστη απο την οικογενεια μου κ κληρονομια ή ανελπιστα κερδη...Και αναρωτιεμαι..Υπαρχει περιπτωση το ονειρο μου να σημαινει εγκυμοσυνη ή η κληρονομια κ τα κερδη αφορουν μονο οικονομικους λογους??

Ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων!

Κοριτσάκι μου μην πιστεύεις στα όνειρα... Καμία φορα μας παραπλανούν, άλλες φορές βλέπουμε οτι να ναι και γενικά ο εγκέφαλος πλαθει πολλα!! Μονο στο Θεό να πιστεύεις και να προσευχεσαι... Αν θες πολυ ένα μωράκι θα στο χαρίσει!! Σου εύχομαι οτι καλύτερο!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Ειπα να ξαναανοιξω το θεμα γιατι ειδα ενα ονειρο που με προβληματισε πολυ.Εδω κ λιγες μερες ολοκληρωσαμε με τον αρραβωνιαστικο μου σε μερες ωορρηξιας κ υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος.Χτες λοιπον πριν κοιμηθω προσευχηθηκα-αν κ ειχα να το κανω χρονια-κ το βραδυ ονειρευτηκα οτι βρηκα ενα θησαυρο κ οτι ειχα αδερφο αν κ στην πραγματικοτητα δεν εχω..Προβληματιστηκα κ ετσι ανοιξα τον ονειροκριτη κ προμηνυει απεριοπριστη συμπαραστη απο την οικογενεια μου κ κληρονομια ή ανελπιστα κερδη...Και αναρωτιεμαι..Υπαρχει περιπτωση το ονειρο μου να σημαινει εγκυμοσυνη ή η κληρονομια κ τα κερδη αφορουν μονο οικονομικους λογους??

Ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων!

Γειά σου Στελλίτσα, χρόνια πολλά για χθές ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα. Νομίζω ότι το όνειρό σου δεν σχετίζεται με εγκυμοσύνη αλλά ελπίζω να διαψευστώ και να έχουμε σύντομα καλά νέα σου. Έχω δεί και εγώ πολλά όνειρα αλλά τα απέδωσα στην επιθυμία μου να κάνω και εγώ ένα μωράκι. Μην αγχώνεσαι υπομονή και επιμονή θέλει. Μακάρι μέχρι τα Χριστούγεννα να μείνουμε έγκυες όσες προσπαθούμε. Θα είναι το καλύτερο δώρο. Φιλιά


yCnCp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να ευχηθω σε όλους η χρονιά που θα μπει να πάρει όλες τις πίκρες και τις στενοχωριες των προηγούμενων ετών και να τις αντικαταστήσει με γέλια και χαρές και παιδικές φωνούλες!!! Το 2013 να αξιώσει ολα τα ζευγάρια που προσπαθούν να βιώσουν το θαύμα της μητρότητας και γρήγορα το φόρουμ μας να γεμίσει με φουσκωμένες κοιλίτσες και ζωηρά μωράκια!!! Σε μερικά 24ωρα θα φέρω στον κόσμο τον γιο μου με τη βοήθεια του Θεού, της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντω, της Παναγίας μας κι όλων των Αγίων!! Εύχομαι ολόψυχα Καλή Χρονιά!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθω σε όλους η χρονιά που θα μπει να πάρει όλες τις πίκρες και τις στενοχωριες των προηγούμενων ετών και να τις αντικαταστήσει με γέλια και χαρές και παιδικές φωνούλες!!! Το 2013 να αξιώσει ολα τα ζευγάρια που προσπαθούν να βιώσουν το θαύμα της μητρότητας και γρήγορα το φόρουμ μας να γεμίσει με φουσκωμένες κοιλίτσες και ζωηρά μωράκια!!! Σε μερικά 24ωρα θα φέρω στον κόσμο τον γιο μου με τη βοήθεια του Θεού, της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντω, της Παναγίας μας κι όλων των Αγίων!! Εύχομαι ολόψυχα Καλή Χρονιά!!!!

Με το καλο το μωρακι σου!!!!ολα να πανε μια χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ευχηθω σε όλους η χρονιά που θα μπει να πάρει όλες τις πίκρες και τις στενοχωριες των προηγούμενων ετών και να τις αντικαταστήσει με γέλια και χαρές και παιδικές φωνούλες!!! Το 2013 να αξιώσει ολα τα ζευγάρια που προσπαθούν να βιώσουν το θαύμα της μητρότητας και γρήγορα το φόρουμ μας να γεμίσει με φουσκωμένες κοιλίτσες και ζωηρά μωράκια!!! Σε μερικά 24ωρα θα φέρω στον κόσμο τον γιο μου με τη βοήθεια του Θεού, της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντω, της Παναγίας μας κι όλων των Αγίων!! Εύχομαι ολόψυχα Καλή Χρονιά!!!!

μαίρη μου, πρέπει τώρα να έχεις στην αγκαλία σου το γίο σου!!!

να σας ζήσει πάντα με υγεία!!

η Αγία Ειρήνη πάντα να τον προστετεύει!!!

η ιστορία σου πραγματικά έχει δώσει θάρρος σε πολλές από εμάς!!!

εύχομαι και προσεύχομαι να γίνει το θαύμα για όλες μας!!!

εύχομαι μια καλή και ευλογημένη χρονιά!!

η Παναγία να μας βοηθήσει να γίνουμε όλες σύντομα μανούλες!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες.... ειμαι καινουργια εδω και αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα. Γραφω επειδη ωρες ωρες νομιζω οτι θα σκασω. Δεν μπορω να πω τον πονο μου πουθενα...

Προσπαθουμε πανω απο 4 1/2 χρονια με τον ανδρα μου για μωρο. μια φορα εμεινα εγκυος χαρα τρελλη και το εχασα στην εκτη εβδομαδα μονο. Σημερα ειδα οτι παλι δεν ειμαι εγκυος και ειχαμε πολλες ελπιδες. Εχω κανει απειρα ταματα και προσευχες. Και ο ανδρας μου και εγω εξομολογουμαστε κοινωναμε τακτικα και πιστευουμε. Κι ενω ειχα ακραδαντη πιστη και πολλη αγαπη στη προσευχη και στη πνευματικη ζωη κοντευω να τα χασω ολα μεσα απο αυτη τη δοκιμασια. δεν υπαρχει για μενα νοημα για το γαμο οταν δεν υπαρχουν παιδια. Να υιοθετησουμε δεν μπορουμε.

Δεν μπορω να μιλησω σε κανεναν επειδη ο ανδρας μου ποναει περισσοτερο κι απο μενα και δεν θελω να τον πληγωσω και ολοι οι αλλοι αδιαφορουν ή κατηγορουν πολλες φορες με τον τροπο τους. Ποσες φορες δεν εχω ακουσει οτι δηθεν απο το αγχος μου δεν μπορω να αποκτησω παιδι ή οτι κανω τις δουλειες του σπιτιου απροσεκτα! Αλλες φορες φορες μας κατηγορουν επειδη δεν θελουμε να κανουμε εξωσωματικη. Ιδιως η πεθερα.

Ηθελα να μαθω αν υπαρχει εδω καποια κοπελα που εκανε παιδι μετα απο πολλα χρονια κι αν μπορει να μου πει κατι να μη χασω τελειος το κουραγιο μου και τρελλαθω.

Link to comment
Share on other sites

ευφημία μου, το μόνο που θέλω να σου πω είναι να μην απελπίζεσαι!!!

ο Θεός είναι μεγάλος και το ξέρεις!!!

μην απογοητεύεσαι!!!Δεν ξέρω ποιο είναι το θεματάκι σας, ελπίζω να εισακουστούν οι προσευχές σας πολύ σύντομα!!!

η Αγία Άννα εύχομαι να μας κάνει όλες σύντομα μάνες!!!

το σημαντικό είναι να μην επηρεάζεσαι από τους άλλους!!

αυτό είναι ένα θέμα που αφορά αποκλειστικά εσένα και τον άντρα σου!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ tinkerbell για τα γλυκα σου λογια και τις ευχες σου που σου τις ανταποδιδω μεσα απο τη καρδια μου!

Ειναι δυσκολο ομως να μην απελπιστεις μετα απο τοσο καιρο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...