Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Και γιατί το κανείς δωρεάν την αγιογραφία εννοώ κρίμα είναι 

Κι εχεις βάλει και τον άγιο Φανούριο μεγάλη χάρη του τι μου θυμίζεις ...........

δεν τα κανω ολα δωρεαν , ( αλλα τα περισσοτερα )  καμια φορα μονο τα εξοδα που λεει ο λογος .  δεν ξερω δεν μπορω να ζητησω ,  επειδη εχει να κανει συνηθως με ταματα , με πονο του αλλου .    και δευτερον το βλεπω σαν χομπι πλεον , το νιωθω περισσοτερο ευλογια, παρα αν θα βγαλω κατι .

του λεω του αντρα μου, αν εβγαζα εγω τις τιμες στη δουλεια, θα ειχαμε μπει μεσα ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Και γιατί το κανείς δωρεάν την αγιογραφία εννοώ κρίμα είναι 

Κι εχεις βάλει και τον άγιο Φανούριο μεγάλη χάρη του τι μου θυμίζεις ...........

χανια ε????εχω ερθει 4 συνεχομενες χρονιες.....ειναι υπεροχα..πιστεψε με αν δεν ειχαμε ηδη καλη  επιχειρηση με τον αντρα μου εδω, η επιλογη μου θα ηταν τα Χανια για να ζησω....νοιωθω οτι ειναι σαν στο σπιτι μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

δεν τα κανω ολα δωρεαν , ( αλλα τα περισσοτερα )  καμια φορα μονο τα εξοδα που λεει ο λογος .  δεν ξερω δεν μπορω να ζητησω ,  επειδη εχει να κανει συνηθως με ταματα , με πονο του αλλου .    και δευτερον το βλεπω σαν χομπι πλεον , το νιωθω περισσοτερο ευλογια, παρα αν θα βγαλω κατι .

του λεω του αντρα μου, αν εβγαζα εγω τις τιμες στη δουλεια, θα ειχαμε μπει μεσα ! 

Θέλω να μου φτιάξεις κάτι στη μνήμη της Εμμανουέλας μου. 

Just now, vals είπε:

χανια ε????εχω ερθει 4 συνεχομενες χρονιες.....ειναι υπεροχα..πιστεωε με αν δεν ειχαμε ηδη καλη  επιχειρηση με τον αντρα μου εδω, η επιλογη μου θα ηταν τα Χανια για να ζησω....

Ναι είναι φανταστική πόλη ρε κορίτσια .

οχι επειδή μένω εγω αλλά δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αντίθετη γνώμη .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Θέλω να μου φτιάξεις κάτι στη μνήμη της Εμμανουέλας μου. 

Ναι είναι φανταστική πόλη ρε κορίτσια .

οχι επειδή μένω εγω αλλά δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει αντίθετη γνώμη .

οτι θελεις , με μεγαλη χαρα !!

Link to comment
Share on other sites

@Αγγελινα εμείς προσπαθούμε περίπου 2 χρόνια χωρίς επιτυχία. Τώρα είμαι στο δεύτερο γύρο του σχήματος: serpafar-ovtrelle - προγραμματισμένες επαφές. 

Υπομονή σε όλες μας κορίτσια και πιστεύω όλες να τα καταφέρουμε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !

αγγελινα μου εγω έκλεισα αυτήν την εβδομάδα ραντεβού για τον Ιανουάριο .

δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ο τόπος κατοικίας και πόσες υποψήφιες υπαρχουν. 

Κανε ένα τηλ 

Μίλησα σήμερα με το νοσοκομείο.. Πρέπει να κάνω πάλι όλες τις εξετάσεις γτ έχει περάσει ένα 6μηνο από τις τελευταίες.. Κ αφού τις μαζεψουμε ολες τα μου είπαν να τις στείλω ταχυδρομικά στο γραφείο της επιτροπής..οταν ρώτησα σε πόσο καιρό θα μου απαντήσουν μου είπαν σε κανένα μήνα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Ρε κορίτσια αδιαθέτησα 25η μέρα 

Φυσιολογικο ειναι;;  με την σπερματεγχυση παιρνετε φαρμακα;; γιατι ειχα διαβασει οτι στην εξωσωματικη αν δεν σταματησεις τα φαρμακα δεν σου ερχεται. Σωστα καταλαβα;   

Η αλλη απορια μου ειναι οτι εφοσον αδιαθετησες νωριτερα, σημαινει οτι ωορρηξια ειχες πιο νωρις;; η την μερα που την κανατε ο γιατρος ειδε το ωαριο με υπερηχο; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έκανε υπέρηχο εκείνη την ημέρα όποτε προφανώς είχε προηγηθεί ωορρηξία . Βέβαια εγω είχα υγρά κλπ που έχουμε ως συνήθως όποτε είπε ότι την πετύχαμε την ημέρα just. 

Είμαι περίεργη να ακούσω την εξήγησή του αύριο . Έχω θυμώσει λίγο μαζί του.

δεν πήρα καθόλου φάρμακα κορίτσι.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

@gmnth03 μπράβο για το ταλέντο κ το χόμπι σου! Εύχομαι εκτός από ευλογημένα να είναι κ τυχερά τα χερακια σου κ να πραγματοποιείται το ταμα του καθενός! @νικηαντωνια81τον περασμένο μήνα, που δν έκανα σπερματεγχυση, ούτε πήρα χάπια για πρώτη φορά στη ζωή μου αδιαθετησα την 24η μέρα! Ενώ έχω από πάντα σταθερό κύκλο 28-29 ημέρες! Κ στο νοσοκομείο μια γιατρός μου είπε ότι ίσως πήγε να γίνει κτ αλλά δν κρατήθηκε.. Πες μας κ εσύ αύριο τι θα σου πει ο γιατρός.. Ισως να ναι καλό σημάδι πάντως! @LeSou αφού το παρακολουθειτε, γτ δν το προλαβαίνετε; ή γτ δν κάνεις ενεση για προγραμματισμένη ωορρηξια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Αγγελιναμου το είδαμε την Παρασκευή αλλά ήταν 16 χιλιοστά και μου λέει δεν θέλω να το πιέσουμε. Είπαμε να το κάνουμε την Δευτέρα με ένεση και βρεθήκαμε σήμερα ώστε να το δούμε και να κανονίσουμε για αύριο και για την ένεση αλλά είχε ήδη σκάσει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...