Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ήρθε στο κόσμο το κοριτσάκι της katesps !!!!


Recommended Posts

Σήμερα με χαρά πληροφορήθηκα από τον ευτυχισμένο πατέρα, ότι η katesps μας γέννησε την δεύτερη κορούλα της!!!! Η μικρή ζυγίζει 2970 και αν μοιάσει την αδελφούλα της ,είμαι σίγουρη πως είναι και κούκλα!!!!!!

Να σας ζήσει το νέο μέλος της οικογένειας katespsάκι μου!!!Να είναι γερή, ευτυχισμένη και καλότυχη!!!!!!

1811360xq8cmvdk2i.gif


as1cA1F0g410010NTYyNjMzbHN8MjA3bHN8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει Katespespaki,να είναι γερό και καλότυχο,να είστε κι εσείς γεροί για να την καμαρώνετε μαζί με την μεγάλη της αδερφή!Πολύ χαίρομαι για τα νέα σας! Φιλάκια πολλά σε όλη την οικογένεια:P:p:p!

Υ.Γ Ευχαριστώ και την ΣΟΦΗ που με ενημέρωσε και για την εγκυμοσύνη αλλά και για την γέννηση!!Άντε και στα δικά μας τώρα ;);)

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει Katespespaki,να είναι γερό και καλότυχο,να είστε κι εσείς γεροί για να την καμαρώνετε μαζί με την μεγάλη της αδερφή!Πολύ χαίρομαι για τα νέα σας! Φιλάκια πολλά σε όλη την οικογένεια:P:p:p!

Υ.Γ Ευχαριστώ και την ΣΟΦΗ που με ενημέρωσε και για την εγκυμοσύνη αλλά και για την γέννηση!!Άντε και στα δικά μας τώρα ;);)

;);):D:D


as1cA1F0g410010NTYyNjMzbHN8MjA3bHN8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας. Είναι ό,τι καλύτερο για τα κοριτσάκια μου.

Σας εύχομαι ό,τι επιθυμείτε, να χαίρεστε τα παιδάκια σας και με το καλό να δεχθείτε κι εσείς τα δικά σας μωράκια (πρώτα, δεύτερα, τρίτα κι όσα εσείς θέλετε).

Χίλια ευχαριστώ.

:P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...