Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts

kai emeis natassa m etima ta exoume alla h mikrh apla adiaforei... shmera ta podia mou gia kapoio logo exoun gunei toumpana.... toulaxiston 2noumera panw... oute oi pantofles den m kanoun... pantws natassa kai egw tremw... kai xoris na arxisoun oi suspaseis... pou na arxisoun kiolas...... :shock: :shock: :shock:

Να πάρεις τον γιατρό σου για τα πρησμένα πόδια. Κι εγώ αυτό του είπα την Παρασκευή, με έβαλε να κάνω εξετάσεις και βρήκε το τσιμπημενο ουρικό οξυ και αγχωθηξε. Η μετρα καλού κακού την πίεση σου σε τακτά διαστηματα..


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nikaki ξεκούραση επιτέλους?Ναι καλά έτσι λέω κ εγώ αλλά όλο κ κάτι προκύπτει στο σπίτι.Αυτές οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ αλλά δεν αγχώνομαι.Σήμερα ξεκίνησα να κάνω την βαλίτσα μου κ του μωρού.Πιστεύω μέχρι την Τετάρτη θα τα έχω έτοιμα γτ πρέπει να κάνω κ κάποια ψώνια.

Natasa φαντάζομαι τρομάρα!Μα καλά κ αυτός ο αντρούλης σου λίγο υπομονή δε μπορεί να κάνει μέχρι να δει την κόρη του?Η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι άντρες στην θέα μιας εγκυμονούσας που πονάει παθαίνουν ένα κατιτίς χαχαχαχα.Περιμένουμε νέα από τον γιατρό!

Titinaki κ εμένα μου πρήστηκαν λίγο αλλά ήταν λόγω ζέστης.Πάντως πες το στον γιατρό για καλό κ για κακό,να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Christine άντε να ηρεμήσεις κ εσύ!Τώρα οι σκοτούρες σου θα είναι τα μωράκια σου!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μόλις μου έστειλε η κοπέλα τις φωτό!Τις ανέβασε κ στο φβ θα τις δείτε τις έχω κάνει κοινοποίηση.Φυσικά αυτή με την παραδοσιακή φορεσιά είναι κρυφή μέχρι να γίνει η έκθεση.Αλλά οι υπόλοιπες είναι τέλειες!Αν κ είμαι λίγο πρησμένη χαχαχα


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

kai emeis natassa m etima ta exoume alla h mikrh apla adiaforei... shmera ta podia mou gia kapoio logo exoun gunei toumpana.... toulaxiston 2noumera panw... oute oi pantofles den m kanoun... pantws natassa kai egw tremw... kai xoris na arxisoun oi suspaseis... pou na arxisoun kiolas...... :shock: :shock: :shock:

Και εμενα εχουν γινει τουμπανο τα ποδια μου σημερα.. μαλλον απο την κατακρατησγη ειναι κσι την ζεστη.. ημαστε στις ιδιες εβδομαδες αν θυμαμαι καλα..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μόλις μου έστειλε η κοπέλα τις φωτό!Τις ανέβασε κ στο φβ θα τις δείτε τις έχω κάνει κοινοποίηση.Φυσικά αυτή με την παραδοσιακή φορεσιά είναι κρυφή μέχρι να γίνει η έκθεση.Αλλά οι υπόλοιπες είναι τέλειες!Αν κ είμαι λίγο πρησμένη χαχαχα

Ειχες φανταστικη ιδεα δεν το συζητω!!! Μακαρι να το ειχα σκεφτει κι εγω νωριτερα!!!


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μόλις μου έστειλε η κοπέλα τις φωτό!Τις ανέβασε κ στο φβ θα τις δείτε τις έχω κάνει κοινοποίηση.Φυσικά αυτή με την παραδοσιακή φορεσιά είναι κρυφή μέχρι να γίνει η έκθεση.Αλλά οι υπόλοιπες είναι τέλειες!Αν κ είμαι λίγο πρησμένη χαχαχα

Α ωραια θα μπω να τις δω!!! Με το καλο να τελειωσεις και εσυ τις ετοιμασίες ! Εγω βαλιτσα εφτιαξα την τελειωσα προχθες αλλα δεν την εχω κλεισει ακομα..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι φυσιολογικό να πρήζονται τα ποδιά προς το τέλος, εμένα την μια πρήζονται και την άλλη μέρα ξεπρήζονται φυσικά καλό είναι να μιλάτε και με τον γιατρό.

swan πολύ ωραίες οι φώτο είσαι κούκλα.

Τα δικά μου από τον γιατρό όλα καλά η μικρούλα είναι 2900 έχει πάρει θέση και περιμένουμε και ενώ όλα είναι καλά εγώ όταν γυρνούσαμε έπεσα πολύ ψυχολογικά και δεν ξέρω γιατί, θα περάσει και αυτό!


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Swan καταπληκτικές οι φωτό! Της έστειλα κι εγώ μήνυμα αν κ μάλλον είναι αργά για τέτοια... Ξέχασα τι είχες πει, αν χρεώνει ή το κάνει για την έκθεση οπότε περιμένω να δω τι θα μου πει.

Νατάσσα συγχαρητήρια για την μπεμπούλα. Μιά χαρά! Γιατί ψυχοπλακώθηκες; Αυτές οι ορμόνες...

Εγώ σήμερα πήγα την μικρή μου σε μια συναυλία αφιέρωμα στον Σπανό που τραγουδούσε η παιδική χορωδία του δημοτικού της περιοχής μας. Στα περισσότερα τραγούδια τραγουδούσα δακρυσμένη με την μικρή μου αγκαλιά. Εντάξει, τα τραγούδια ήταν καταπληκτικά κι εγώ τρελά ερωτευμένη με την κόρη μου, αλλά τόσο δάκρυ δεν ήταν κι εντελώς φυσιολογικό. Ευτυχώς ήταν σκοτεινά κ δεν έγινα ρεζίλι.

Την Τετάρτη έχω κι εγώ γιατρό κ είχε πει ότι θα μ΄εξέταζε κι από κάτω αυτή τη φορά. Για να δούμε πού βρισκόμαστε...


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! τι κανετε κουκλες???

Εγω καλα χθες ειχα γιατρο 1830 το βαρος μας αλλα ρε κοριτσια τη σταση ειναι αυτη που εχει... γυρισμενος προς τα μεσα δεν ειδαμε τπτ ουτε μουριτσα ουτε τπτ..... απογοητευτηκα λιγο.....δεν πειραζει θα κανει τα αποκαλυφτηρια μια και καλη :-D

Νατασσα μου τρομαξατε πολυ εεε?? πω πω πω ηρεμια κοριτσια ο καιρος εφτασε για τις περισσοτερες εγω μαλλον τελευταια θα γεννησω :-P

Χριστινακι να παρεις τηλ τον Γιατρο για τα πρησμενα ποδια,Εμενα μου ειπε να μετραω πιεση καθε μερα και αν ειναι ανεβασμενη να τον ειδοποιησω(το πρηξιμο στα ποδια) αλλιως και οιδημα ειναι το πρωτο συμπτωμα για προεκλαμψια.

Μαιρη τη φοβερες φωτο!!! αντε με το καλο κοριτσι μου!! το πριξιμο που το ειδες? θεα εισαι κοριτσι μου!!! (σου μιλαω εγω που εχω διπλη κοιλια πιστεψε με)

Φιλακια σε ολες σας!!!

Christine αντε με το καλο να τελειωσετε το δωματιο και τα πραγματακια σας,ρε κοριτσια μονο εγω αφηνω την κουνια για τις τελευταιες μερες? ελεγα να την στησω 1 βδομαδα πριν γεννησω.... βαλιτσες εχετε ετοιμασει ολες?? για μενα νομιζω ειναι ακομα λιγο νωρις ειπα σε 20 μερες που εχω γιατρο να την ετοιμασω...


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Swan καταπληκτικές οι φωτό! Της έστειλα κι εγώ μήνυμα αν κ μάλλον είναι αργά για τέτοια... Ξέχασα τι είχες πει, αν χρεώνει ή το κάνει για την έκθεση οπότε περιμένω να δω τι θα μου πει.

Νατάσσα συγχαρητήρια για την μπεμπούλα. Μιά χαρά! Γιατί ψυχοπλακώθηκες; Αυτές οι ορμόνες...

Εγώ σήμερα πήγα την μικρή μου σε μια συναυλία αφιέρωμα στον Σπανό που τραγουδούσε η παιδική χορωδία του δημοτικού της περιοχής μας. Στα περισσότερα τραγούδια τραγουδούσα δακρυσμένη με την μικρή μου αγκαλιά. Εντάξει, τα τραγούδια ήταν καταπληκτικά κι εγώ τρελά ερωτευμένη με την κόρη μου, αλλά τόσο δάκρυ δεν ήταν κι εντελώς φυσιολογικό. Ευτυχώς ήταν σκοτεινά κ δεν έγινα ρεζίλι.

Την Τετάρτη έχω κι εγώ γιατρό κ είχε πει ότι θα μ΄εξέταζε κι από κάτω αυτή τη φορά. Για να δούμε πού βρισκόμαστε...

Δεν σε χρεώνει τίποτα.Ίσα ίσα που σου βγάζει κ κανονικές φωτό (όπως αυτές που ανέβασα) σαν δώρο που ποζάρεις για την έκθεσή της.Αχ δεν μπορώ να σας δείξω κ την φωτό με την φορεσιά να δείτε πως είναι!Πολύ ωραία εμπειρία!Μακάρι να μπορέσεις να κάνεις την φωτογράφηση τελικά!Απ'ότι μου είπε είναι μέχρι τέλος Ιούνη κ μετά από Σεπτέμβρη πάλι.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι φυσιολογικό να πρήζονται τα ποδιά προς το τέλος, εμένα την μια πρήζονται και την άλλη μέρα ξεπρήζονται φυσικά καλό είναι να μιλάτε και με τον γιατρό.

swan πολύ ωραίες οι φώτο είσαι κούκλα.

Τα δικά μου από τον γιατρό όλα καλά η μικρούλα είναι 2900 έχει πάρει θέση και περιμένουμε και ενώ όλα είναι καλά εγώ όταν γυρνούσαμε έπεσα πολύ ψυχολογικά και δεν ξέρω γιατί, θα περάσει και αυτό!

Νατασα μου γιατι αυτη η ψυχολογια τωρα?? Ατιμες ορμονες... :evil::evil:

crochetmania εχεις καιρο ακομα για την κουνια και την βαλιτσα, εγω πριν μια εβδομάδα το εστησα το κρεβατάκι και προχθες την βαλιτσα..

Καλημέρα να πω κιολας!!!!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! τι κανετε κουκλες???

Εγω καλα χθες ειχα γιατρο 1830 το βαρος μας αλλα ρε κοριτσια τη σταση ειναι αυτη που εχει... γυρισμενος προς τα μεσα δεν ειδαμε τπτ ουτε μουριτσα ουτε τπτ..... απογοητευτηκα λιγο.....δεν πειραζει θα κανει τα αποκαλυφτηρια μια και καλη :-D

Νατασσα μου τρομαξατε πολυ εεε?? πω πω πω ηρεμια κοριτσια ο καιρος εφτασε για τις περισσοτερες εγω μαλλον τελευταια θα γεννησω :-P

Χριστινακι να παρεις τηλ τον Γιατρο για τα πρησμενα ποδια,Εμενα μου ειπε να μετραω πιεση καθε μερα και αν ειναι ανεβασμενη να τον ειδοποιησω(το πρηξιμο στα ποδια) αλλιως και οιδημα ειναι το πρωτο συμπτωμα για προεκλαμψια.

Μαιρη τη φοβερες φωτο!!! αντε με το καλο κοριτσι μου!! το πριξιμο που το ειδες? θεα εισαι κοριτσι μου!!! (σου μιλαω εγω που εχω διπλη κοιλια πιστεψε με)

Φιλακια σε ολες σας!!!

Christine αντε με το καλο να τελειωσετε το δωματιο και τα πραγματακια σας,ρε κοριτσια μονο εγω αφηνω την κουνια για τις τελευταιες μερες? ελεγα να την στησω 1 βδομαδα πριν γεννησω.... βαλιτσες εχετε ετοιμασει ολες?? για μενα νομιζω ειναι ακομα λιγο νωρις ειπα σε 20 μερες που εχω γιατρο να την ετοιμασω...

Σ'ευχαριστώ πολύυυυυ!!!

Κ εγώ έχω αφήσει την κούνια άφτιαχτη.΄'Ετσι κ αλλιώς όταν με το καλό γυρίσω από το μαιευτήριο θα μπει στην καλαθούνα για λίγες μέρες κ τότε θα την ετοιμάσω την κούνια.Ούτε μισή ώρα υπόθεση δεν είναι.Την βαλίτσα χτες ξεκίνησα να την φτιάχνω αλλά έχω κάτι ψώνια να κάνω για να την τελειώσω.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nikaki ευχαριστώ πολύ!

Natasa κ εγώ έχω κάτι σκαμπανεβάσματα στην ψυχολογία μου!Ειδικά χτες που είχα κουραστεί κιόλας με τον μικρό τα χρειάστηκα!Μου έκανε κάτι περίεργα κ κοιμηθήκαμε τελικά στις 3.30 το πρωί κ εγώ πια είχα εξαντληθεί κ έκλαιγα από κούραση,από νεύρα, απ'ότι θες!Θα περάσουν κ αυτά που θα πάει...


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, κοριτσια, διαβασα τις τελευταιες σας σελιδες και εβαλα τα κλαματα!! Πολυ μεγαλη συγκινηση να διαβαζω τα αγχη σας, τη χαρα σας και την αγωνια σας για τη ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ. Αν πηγαιναν ολα καλα με τη πρωτη μου εγκυμοσυνη θα περιμενα και εγω με ανυπομονησια να παρω αγκαλιτσα το παιδι μου τον Ιουλιο, μαλιστα ελεγα τοτε πως θα ηταν το καλυτερο δωρο για τα γενεθλια μου, αλλα δεν πειραζει θα το παρω αγκαλιτσα τον Νοεμβριο:D:D!!!

ευχομαι ΟΟΟΟΛΑ τα καλα του κοσμου για τα μωρακια σας και εναν ευκολο και αξεχαστο τοκετο για τις μανουλες. οποια γεννησει 16/07 (τα γενεθλια μου), εχει και ενα φιλακι!! :D:D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...