Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts

Καλησπερούδια.

Γυρίσαμε από τη γιατρό μας πριν μερικές ώρες και με έχει πιάσει κατάθλιψη χωρίς να είμαι και σίγουρη ότι υπάρχει λόγος.

Τα καλά νέα είναι ότι η μικρή μου έχει φτάσει 2800 (πήρε μισό κιλό σε 2 εβδομάδες - βοήθησα κι εγώ όμως που έφαγα κάτι παγωτά ξεγυρισμένα), οπότε λογικά θα τα πατήσουμε τα 3. Φυσικά έχει αλλάξει πάλι θέση και το κεφάλι έχει βρεθεί από πλάι δεξιά, πάνω αριστερά. Μα πώς τα κατάφερε;

Τα κακά νέα είναι ότι δείχνει να έχουν μεγαλώσει και οι 3 κύστες που έχει στον ένα νεφρό. Την άλλη Τετάρτη θα πάμε στο ΡΕΑ να τις μετρήσουμε πάλι στο ίδιο μηχάνημα και με τον ίδιο γιατρό που τις είδαμε και την προηγούμενη φορά ώστε να είμαστε σίγουροι για το πόση αλλαγή έχουν. Αν όντως έχουν μεγαλώσει τόσο όσο φαίνεται η γιατρός μου είπε ότι θα πρέπει να φροντίσουμε να πάρουμε πιο νωρίς το μωρό. Ήμουνα πολύ σοκαρισμένη για να ρωτήσω λεπτομέρειες ομολογώ.

Πουφφφφφ. Μπορεί και να αγχώνομαι χωρίς λόγο, δεν ξέρω. Αλλά επίσης δεν ξέρω πώς θα περάσουν οι μέρες μέχρι την άλλη Τετάρτη. Ευτυχώς έχω nst πάλι την Παρασκευή οπότε θα δω την γιατρό και θα το συζητήσω περισσότερο.

Έμαθα κιόλας χτες για μια γνωστή που έχασε το μωράκι της λίγο μετά που είχε καλά αποτελέσματα από την Α' επιπέδου και με έχει πάρει από κάτω.

Ευτυχώς έχουμε την ψυχοθεραπεία εδώ και συνερχόμαστε λίγο :) Άντε, τελική ευθεία είμαστε, τι μπορεί να συμβεί πια; Όλα καλά θα μας πάνε!

Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!Κρίμα για την κοπελίτσα αλλά δυστυχώς όλα για κάποιο λόγο γίνονται!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πραγματικά μια φορά είπα να γράψω απο το λαπτοπ και οχι το ταμπλετ και μ@λακιζεται, εχω γραψει 2 κειμενα και τα εχει χάσει.

Καλημέρα μας

Εγω τέτοια ώρα αυριο θα είμαι λεχώνα με άδεια κοιλιά....

Who's next? Lydia73 ετοιμάσου και μην σκέφτεσαι τις συσπάσεις... δεν ειναι ωρα σου ακόμα, θα κρατηθείς μέχρι την επέτειο σας....

Ephie μια χαρά θα ειναι η ζουμπουρλούδα σας.. no worries please οι κακες σκέψεις δεν κάνουν καλό...


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια!

πηγαμε το πρωι στο γιατρο η μικρη παραμενει 1900 ενω ο μικρος εχει φτασει τα 2400 εχουνε παρει και τα 2 θεση. την Παρασκευη εχουμε παλι nst και αν δεν υπαρξει καποιο απροοπτο την Τετάρτη γεννάμε. Το κακο ειναι οτι την Πέμπτη θα επαναλαβω την κορτιζονη και επειδη την προηγουμενη φορα μου ειχε προκαλεσει συσπασεις ενω επαιρνα και χαπια και υποθετα ελπιζω τωρα να μην γεννησω πριν την Τεταρτη. Εν το μεταξύ την Τετάρτη 19/6 κλεινουμε 3 χρονια γαμου καλό? :Pουτε παραγγελια να το ειχαμε κανει.

polixenh με το καλο να δεχτείς το μωράκι σου το Νοέμβριο. Τα δύσκολα περάσανε, τώρα μόνο ευχάριστα σου ευχομαι να έχεις στη ζωή σου.

swan θα ήθελα και σ εμενα να εστελνε με πμ το φβ για να δω τις φωτο.

Με το καλοοοο!!!!!! Αντε σιγα σιγα να παιρνουμε και εμεις σειρά! Ειδες βρε παιδι μου κατι συμπτωσεις!! Και επετειο και γενεθλια!!

Καλησπερούδια.

Γυρίσαμε από τη γιατρό μας πριν μερικές ώρες και με έχει πιάσει κατάθλιψη χωρίς να είμαι και σίγουρη ότι υπάρχει λόγος.

Τα καλά νέα είναι ότι η μικρή μου έχει φτάσει 2800 (πήρε μισό κιλό σε 2 εβδομάδες - βοήθησα κι εγώ όμως που έφαγα κάτι παγωτά ξεγυρισμένα), οπότε λογικά θα τα πατήσουμε τα 3. Φυσικά έχει αλλάξει πάλι θέση και το κεφάλι έχει βρεθεί από πλάι δεξιά, πάνω αριστερά. Μα πώς τα κατάφερε;

Τα κακά νέα είναι ότι δείχνει να έχουν μεγαλώσει και οι 3 κύστες που έχει στον ένα νεφρό. Την άλλη Τετάρτη θα πάμε στο ΡΕΑ να τις μετρήσουμε πάλι στο ίδιο μηχάνημα και με τον ίδιο γιατρό που τις είδαμε και την προηγούμενη φορά ώστε να είμαστε σίγουροι για το πόση αλλαγή έχουν. Αν όντως έχουν μεγαλώσει τόσο όσο φαίνεται η γιατρός μου είπε ότι θα πρέπει να φροντίσουμε να πάρουμε πιο νωρίς το μωρό. Ήμουνα πολύ σοκαρισμένη για να ρωτήσω λεπτομέρειες ομολογώ.

Πουφφφφφ. Μπορεί και να αγχώνομαι χωρίς λόγο, δεν ξέρω. Αλλά επίσης δεν ξέρω πώς θα περάσουν οι μέρες μέχρι την άλλη Τετάρτη. Ευτυχώς έχω nst πάλι την Παρασκευή οπότε θα δω την γιατρό και θα το συζητήσω περισσότερο.

Έμαθα κιόλας χτες για μια γνωστή που έχασε το μωράκι της λίγο μετά που είχε καλά αποτελέσματα από την Α' επιπέδου και με έχει πάρει από κάτω.

Ευτυχώς έχουμε την ψυχοθεραπεία εδώ και συνερχόμαστε λίγο :) Άντε, τελική ευθεία είμαστε, τι μπορεί να συμβεί πια; Όλα καλά θα μας πάνε!

Εφη μου μπορει να μην ειναι τιποτα και με απλη παρακολουθηση μετα την γεννα να φυγουν. Κουβεντιασετο την Παρασκευή λεπτομερος να ηρεμησεις και εσυ λιγο.. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!! :):):)

Κριμα για την κοπελα τι να πω.. ολα για καποιο λογο γινονται οπως ειπε η Swanocean..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κιολας!!

twinomama θα μπεις απο σημερα μεσα για παρακολουθηση??

Όχι αυριο πρωι θα μπούμε θα κάνουμε τον προεγχειρητικο και μόλις βγουν μου είπε οι αιματολογικές, μπαίνουμε χειρουργείο!!!


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι αυριο πρωι θα μπούμε θα κάνουμε τον προεγχειρητικο και μόλις βγουν μου είπε οι αιματολογικές, μπαίνουμε χειρουργείο!!!

Ααα μαλιστα.. θετικες σκεψεις λοιπον να κανεις ολη μερα σημερα!! Το αγχος δεν βγαζει πουθενα..επειδή δεν ξερω αν θα ξαναμπείς θα σου ευχηθώ τωρα.. λοιπον... Με το καλο τα αγγελουδια σου!!καλοβολα να ειναι και υγιείς πανω απ'ολα :):):) Ευχομαι και σε σενα μια γρηγορη και χωρις πονο αναρρωσει.. Και υπομονη με τα ξενυχτια αργοτερα!!!!!!!!!!! :)


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Twin με το καλό αύριο να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!! Ανυπομονούμε να ακούσουμε τα ευχάριστα! Όλα να πάνε καλύτερα κι απ΄όσο ελπίζεις κ να ζήσετε κι εσείς από αύριο την υπέρτατη ευτυχία που μόνο τα μωράκια μας μπορούν να μας προσφέρουν.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

twin αντε με το καλο κοριτσακι! αυριο θα αγκαλιασεις τα μπεμπακια σου, σαν ψεματα μου φαινεται. οταν καποια στιγμη ξεκλεψεις λιγο χρονο στειλε μας τα νεακια σου να δουμε τι κάνεις.

swan κουκλα εισαι πολυ ωραια η φωτο. σου εστειλα μνμ στο φβ.

ephie θα δεις ολα καλα θα πανε με το μπεμπακι σου, μην ανησυχεις. αντε να χρειαστει το πολυ μια μικρη θεραπεια.


JQdCp2.png
Link to comment
Share on other sites

με το καλο twinomama!!!και να μας ενημερωσεις ε??εμεις χτες πηγαμε στο γιατρο και το αγορακι μας αισιως εφτασε τα 2950 gr !!το αλλο σαββατο θα παω στο ρεα για nst και απο εκει και περα βλεπουμε!!να δω πως θα το βγαλω το θρεφταρακι μου!!!οι υπολοιπες? ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια,

twinomama με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου αυριο!!!! φαντάζομαι την αγωνία σου,θα περιμένουμε νεα σου με ανυπομονησία

ερχονται τα πρώτα μωρά του καφέ...αντε μια μια να παίρνουμε σειρά.


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

Διδυμομανούλα!!!!!Τέρμα τα ψέμματα!Αύριο θα συναντήσεις τα μωρά σου!Με το καλό κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά!

Αχ τι ωραία άρχισαν τα πρώτα γεννητούρια!

Λυδία δε μου ήρθε τπτ στο φβ :(


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Είμαστε τώρα σε αναμπουμπουλα να στρωσουμε τα κρεββατακια, να ετοιμασουμε την αλλαξιερα και όλα αυτα τα ωραία που ανυπομονουσα να κάνω!!!

Μόλις μπορέσω θα μπω απο το κινητο να σας γράψω πως πήγε.

Φιλια πολλά και ευχαριστώ για την θετική σας σκεψη....


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε κι εμείς απ'τον γιατρό. Έχουμε έναν παίδαρο 3260 με τουλάχιστον 2 βδομάδες μπροστά (πιστεύει ο γιατρός). Οπότε άνετα προλαβαίνω να τα κάνω όλα (για να μην ανησυχείτε). Πήρε μισό κιλό μέσα σε δυό βδομάδες οπότε πάμε για 3700 τουλάχιστον όπως φαίνεται. Η περιτύλιξη έφυγε (ευτυχώς) και ελπίζω να μην ξανατυλιχτεί. Μ'εχει ταράξει στις κλωτσιές και σήμερα πόναγε πολύ η κοιλιά μου στο σημείο του αφαλού αλλά μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικό.

Twin με το καλο και πάλι! Όλα να πάνε τέλεια κοριτσάκι! Ανυπομονούμε να ακούσουμε τα ευχάριστα.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρίσαμε κι εμείς απ'τον γιατρό. Έχουμε έναν παίδαρο 3260 με τουλάχιστον 2 βδομάδες μπροστά (πιστεύει ο γιατρός). Οπότε άνετα προλαβαίνω να τα κάνω όλα (για να μην ανησυχείτε). Πήρε μισό κιλό μέσα σε δυό βδομάδες οπότε πάμε για 3700 τουλάχιστον όπως φαίνεται. Η περιτύλιξη έφυγε (ευτυχώς) και ελπίζω να μην ξανατυλιχτεί. Μ'εχει ταράξει στις κλωτσιές και σήμερα πόναγε πολύ η κοιλιά μου στο σημείο του αφαλού αλλά μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικό.

Twin με το καλο και πάλι! Όλα να πάνε τέλεια κοριτσάκι! Ανυπομονούμε να ακούσουμε τα ευχάριστα.

ΜΠΡΑΒΟ μαρακι.... μπεμπαρος ο αντρακος σου!! Ωραια εχεις χρονο ακομα για ετοιμασιες! :)

Εγω αύριο εχω γιατρο και θα σας πω τα νεα μου!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...