Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts

κοριτσακια μου γεια σας!!!!

δεν ειμαι χαζη αληθεια σας λεω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι ολ'αυτα;;;

τελικα τι εναι αληθεια;;δεν σας κρυβω το τι κλαμα εριξα γι'αυτα τα ποστ!!!!!....πως το καταλαβαινεις το ψευτικο μου λετε;;;;;

Εγώ γενικά σαν άνθρωπος όταν μου λέει κάποιος κάτι είτε καλό είτε κακό προσπαθώ να μπω στην θέση του κ να τον καταλάβω.αυτό ευτυχώς ή δυστυχώς συμβαίνει κ εδώ.παρατηρώ κάθε λεπτομερια(εκτός κ αν νυστάζω) έτσι ξεκίνησε ME το άτομο ΠOY έμεινε έγκυος το καλοκαίρι κ είναι τώρα 3 μηνών.ή 4;δεν θυμάμαι.όπως κατάλαβες νυστάζω


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου γεια σας!!!!

δεν ειμαι χαζη αληθεια σας λεω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι ολ'αυτα;;;

τελικα τι εναι αληθεια;;δεν σας κρυβω το τι κλαμα εριξα γι'αυτα τα ποστ!!!!!....πως το καταλαβαινεις το ψευτικο μου λετε;;;;;

αγκαθα κριστι διαβαζες???γινεσαι πουαρω απλα:rolleyes:


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

δλδ να υποπτευομαστε τους παντες και τα παντα;;

αυτο πρεπει;;

μου τι σπαει παντως που παιζουν με τοσο ευαισθητα θεματα!!!

Όχι φυσικά.απλά να προσεχείς.ότι υπάρχει έξω, υπάρχει κ εδώ.αυτό να θυμάσαι.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

δλδ να υποπτευομαστε τους παντες και τα παντα;;

αυτο πρεπει;;

μου τι σπαει παντως που παιζουν με τοσο ευαισθητα θεματα!!!

Το άλλο μάλλον δεν το ξέρεις...ήταν μια ΠOY έμπαινε στο καφέ των κοριτσιών ΠOY δεν μπορούν να κάνουν παιδί κ έγραφε ΑΧ ΓΕΝΝΆΩ ΓΕΝΝΆΩ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ Κ διάφορα τέτοια


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο το μηνυμα μου ηρθε πριν 2 λεπτα στο αλλο παρεντς.....

icon1.gifΒοηθεια

Καλησπερα κ.γιωτα συγγνωμη για την ενοχληση διαβαζα πριν μια συζητηση που ειχατε για μια ανηλικη κοπελα 15 χρονων που μαλλον ειναι εγκυος η σας κοροιδευει θα ηθελα να συμμετεχω στη συζητηση και να αναφερω το δικο μου προβλημα για να ακουσω τη γνωμη και απο τις υπολοιπες κυριες μπορειται να μου πειτε γιατι μολις τωρα εγινα μελος που να πατησω για να βρω την εν λογο συζητηση και να συμμετεχω και εγω..??


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολυμπια δεν ξερω...αν θελετε πειτε με χαζη αλλα νομιζω πως για να επιμενουν τοσο ισως να ειναι κ αληθινο κ ισως καποια κοπελα να χρειαζεται τη βοηθεια μας....εγω παντως δε θα μπω στον πειρασμο να απαντησω στο συγκεκριμενο θεμα....απλα θα αδιαφορησω!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η σοφιλια που απαντησε ειναι η ντεμι

ειχε προβλημα ο λογαριασμος της κ επρεπε να κανει αλλον να ξερετε

Επεξεργάστηκαν by Dimitra83

Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη η κοπελα μου εστειλε μηνυμα και τωρα μου ξαναστειλε.....

Θα σας το βαλω να το δειτε

Στο google πατησα για το θεμα που με αφορα και το βρηκα και αποφασισα να γινω μελος..ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια το βρηκα και το εφτιαξα το θεμα μου αλλα απο οτι βλεπω δεν με πολυ πιστευουν αν θελετε περιμενω και τη δικη σας γνωμη βρισκεται στις δυσκολες στιγμες και ο τιτλος ειναι μητερα στα 17??

user_online.gifforward.gif


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...