Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts

καλα εκανες!!!!!

ερωτηση

απο την στιγμη που γραφομαστε δεν βλεπουμε τα παντα;και ας ειναι κλειδωμενα;;;

Ναι μπορουν και τα διαβαζουν νομιζω αλλα απορω πως το πετυχε το κλειδωμενο....δεν ξερω ισως να ειναι κ αληθινο.....


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε βρε κοριτσια κι ηθελα καιρο ενα τετοιου τυπου καφε!!

Γιωτα νομιζω ελκεις ενα σωρο αχρηστα πμ!! Μηπως σε πηρανε χαμπαρι πως εισαι ψυχοπονιαρα? :lol::lol::lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελα ντε....μαλλον επειδη δεν ημουν καχυποπτη απο την αρχη....σου λεει σ αυτη θα μιλησω που δε θα με παρει απ τα μουτρα.....

Παντως πιστευω πως λεει αληθεια το κοριτσακι,και απο τον τροπο γραφης....δεν ειναι τοσο κυριλλε οσο τα αλλα....και απο την αλλη αυτο που εγραψα προηγουμενως....3 ιδια θεματα????Μηπως οντως καποιο κοριτσακι θελει τη βοηθεια μας?????

Δεν ξερω.....ισως να φταινε και οι ορμονες της εγκυμοσυνης που τα βλεπω ολα ροδινα!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα κυρια με ειπε, τωρα το ειδα! Κι εγω ειμαι 23 και δεν με εχουν ξαναπει ετσι παρα μονο στο μαιευτηριο! Πολυ παραξενο μου φαινεται!!

Δημητρα η σελιδα που ποσταρες στο θεμα με τη 17χρονη εμενα δεν μου εμφανιζεται!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι αυτη η κοπελα μου εστειλε μηνυμα και τωρα μου ξαναστειλε.....

Θα σας το βαλω να το δειτε

Στο google πατησα για το θεμα που με αφορα και το βρηκα και αποφασισα να γινω μελος..ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια το βρηκα και το εφτιαξα το θεμα μου αλλα απο οτι βλεπω δεν με πολυ πιστευουν αν θελετε περιμενω και τη δικη σας γνωμη βρισκεται στις δυσκολες στιγμες και ο τιτλος ειναι μητερα στα 17??

user_online.gifforward.gif

δηλαδη τι ακριβως πατησε???για να κανω γκουγκλινγκ μπας και δω τι βγαζει....:-Pειπαμε πουαρω


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα κυρια με ειπε, τωρα το ειδα! Κι εγω ειμαι 23 και δεν με εχουν ξαναπει ετσι παρα μονο στο μαιευτηριο! Πολυ παραξενο μου φαινεται!!

Δημητρα η σελιδα που ποσταρες στο θεμα με τη 17χρονη εμενα δεν μου εμφανιζεται!

χτες εμφανιζοταν σε ολες

σημερα σε καμια μμας

γιατι αραγε!!!!!!!!

θα το βρω!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...