Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

την διαφημιση στην τηλεοραση ειδα γι αυτο το λεω.προφανως ειναι καινουριο.

Α ναι; Άμα σου πω ότι δεν προλαβαίνω να δω τβ θα με πιστέψεις;:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Άμα σου πω ότι δεν προλαβαίνω να δω τβ θα με πιστέψεις;:tongue:

και βεβαια θα σε πιστεψω!!την ειδα ελαχιστα δευτερολεπτα πριν με παρεις ο υπνος (οπως παντα)στον καναπε!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου

τι κανετε?Εμεις καλα περασαμε και τα 2 τριημερα με βολτες και φιλους.........Ξεσαλωσανε τα αγορια(και εμεις μαζι τιυς) και τωρα δεν μαζευονται..........

matilnta για τη δεη δεν γνωριζω τιποτα δεν το εχω ψαξει κιολας μιας και δεν ειμαι ακομα τριτεκνη....αλλα και για τα επιδοματα που λεγατε χαλια εμεις δεν προλαβαινουμε και το ποσο των 2000 μετα τη γεννα δυστυχως.........

Skybeam με το καλο το αγορακι σου..........και εγω μαιο γεννησα τον πρωτο μου γιο και ηταν super εποχη για μπεμπε.......Τωρα για ολα τα λλα που λες χαρας το κουραγιο μας......εγω με δυο και τα εχω παιξει!Φαντασου με τα τρια.........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου

τι κανετε?Εμεις καλα περασαμε και τα 2 τριημερα με βολτες και φιλους.........Ξεσαλωσανε τα αγορια(και εμεις μαζι τιυς) και τωρα δεν μαζευονται..........

matilnta για τη δεη δεν γνωριζω τιποτα δεν το εχω ψαξει κιολας μιας και δεν ειμαι ακομα τριτεκνη....αλλα και για τα επιδοματα που λεγατε χαλια εμεις δεν προλαβαινουμε και το ποσο των 2000 μετα τη γεννα δυστυχως.........

Skybeam με το καλο το αγορακι σου..........και εγω μαιο γεννησα τον πρωτο μου γιο και ηταν super εποχη για μπεμπε.......Τωρα για ολα τα λλα που λες χαρας το κουραγιο μας......εγω με δυο και τα εχω παιξει!Φαντασου με τα τρια.........

Καλημέρα!

Φλο, 22 μαίου γέννησες τον πρώτο?Εγώ 23 μαίου τον πρώτο!!!:P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα...

πέρασα άσχημες μέρες μιας και έφτασα στο τσακ για πνευμονία αλλά ευτυχώς την γλύτωσα στο τσακ αλλά είμαι με αντιβίωση...

Αμάν βρε κοπέλα μου...περαστικά σου!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Σήμερα έμεινα σπίτι... Και συνειδητοποίησα ότι με τρία παιδιά για να είναι κάπως οκ το σπίτι κι οι δουλειές να γίνονται σωστά πρέπει μια μέρα τη βδομάδα να παίρνω άδεια, χαχα, μετά ξύπνησα!:P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

περαστικα xanp!!μα πνευμονια??ευτυχως το προλαβες.marouskaki,σου εχω πει οτι δεν δουλευω κ παρολο αυτα το σπιτι σπανια ειναι στην εντελεια!!δεν γινεται με τιποτα.πρεπει να φωναξω την αδερφη μου,να τα κρατησει αλλα κ παλι δεν θελω να την κουβαλαω γι αυτο το λογο.ασε που ο μικρος αν πεσει πανω μου το βλεμμα του φωναζει να τον παρω.δραμα!!οταν τον βαζω στο παρκο για λιγο καθομαι στην κουζινα να μη με βλεπει.με τον μπαμπα βεβαια δεν εχει προβλημα!!αντε λεω να πανε ολα σχολειο να εχω τα πρωινα για καμια δουλεια να υσυχασει το κεφαλι μου!ειμαι κ αγχωδης τυπος κ τρελλαινομαι!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα xanp!!μα πνευμονια??ευτυχως το προλαβες.marouskaki,σου εχω πει οτι δεν δουλευω κ παρολο αυτα το σπιτι σπανια ειναι στην εντελεια!!δεν γινεται με τιποτα.πρεπει να φωναξω την αδερφη μου,να τα κρατησει αλλα κ παλι δεν θελω να την κουβαλαω γι αυτο το λογο.ασε που ο μικρος αν πεσει πανω μου το βλεμμα του φωναζει να τον παρω.δραμα!!οταν τον βαζω στο παρκο για λιγο καθομαι στην κουζινα να μη με βλεπει.με τον μπαμπα βεβαια δεν εχει προβλημα!!αντε λεω να πανε ολα σχολειο να εχω τα πρωινα για καμια δουλεια να υσυχασει το κεφαλι μου!ειμαι κ αγχωδης τυπος κ τρελλαινομαι!

Καλημέρα Δήμητρα... Σπίτι και εντέλεια δε μπαίνουν στην ίδια πρόταση χαχα!Εγώ λέω να είναι κάπως συμμαζεμένο, κάπως....Σήμερα θα βάλω δυο πλυντήρια, ένα ακόμη στεγνώνει κι ένα είναι μισό.Απλώς είναι πιο εύκολο αν είσαι σπίτι να τα μοιράζεις μαγειρέματα, σιδερώματα κλπ μες στη βδομάδα αν δεν είναι παιδιά στο σπίτι, γιατί αν είναι... Περιμένεις να γίνει 2,5 να πάει δημοτικό παιδικό ή δεν ελπίζεις (μιας και δε δουλεύεις) να τον πάρουνε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Δήμητρα... Σπίτι και εντέλεια δε μπαίνουν στην ίδια πρόταση χαχα!Εγώ λέω να είναι κάπως συμμαζεμένο, κάπως....Σήμερα θα βάλω δυο πλυντήρια, ένα ακόμη στεγνώνει κι ένα είναι μισό.Απλώς είναι πιο εύκολο αν είσαι σπίτι να τα μοιράζεις μαγειρέματα, σιδερώματα κλπ μες στη βδομάδα αν δεν είναι παιδιά στο σπίτι, γιατί αν είναι... Περιμένεις να γίνει 2,5 να πάει δημοτικό παιδικό ή δεν ελπίζεις (μιας και δε δουλεύεις) να τον πάρουνε?

εχω καρτα ανεργιας κ σαν τριτεκνη μου πηραν τον μεσαιο φετος.θα κανω αιτηση κ για τον μικρο αν κ δεν ξερω αν θελω να το στειλω.απο την αλλη τα αφηνω μονο 4 ωρες οποτε καλο θα του κανει να βρεθει με αλλα παιδακια.το σκεφτομαι.θα κανω την αιτηση κ αν το παρουν βλεπουμε.μπορει να χρειαστει κ γω να δουλεψω ξανα ετσι οπως μας τα εχουν κανει.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω καρτα ανεργιας κ σαν τριτεκνη μου πηραν τον μεσαιο φετος.θα κανω αιτηση κ για τον μικρο αν κ δεν ξερω αν θελω να το στειλω.απο την αλλη τα αφηνω μονο 4 ωρες οποτε καλο θα του κανει να βρεθει με αλλα παιδακια.το σκεφτομαι.θα κανω την αιτηση κ αν το παρουν βλεπουμε.μπορει να χρειαστει κ γω να δουλεψω ξανα ετσι οπως μας τα εχουν κανει.

Κι εγώ είμαι υπέρ του παιδικού (όταν δουλεύει η μαμά έτσι),τους κάνει καλό να είναι με άλλα παιδάκια, θα μου πεις τόσα παιδάκια στο σπίτι δεν τους φτάνουν?Χαχαχα!Εγώ δεν είχα άλλη εναλλακτική οπότε....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

πέρασα άσχημες μέρες μιας και έφτασα στο τσακ για πνευμονία αλλά ευτυχώς την γλύτωσα στο τσακ αλλά είμαι με αντιβίωση...

Ωχ περαστικά σου βρε Ξανθή!!!! Τι αντιβίωση παίρνεις;

Καλημέρα κοριτσάκια!Σήμερα έμεινα σπίτι... Και συνειδητοποίησα ότι με τρία παιδιά για να είναι κάπως οκ το σπίτι κι οι δουλειές να γίνονται σωστά πρέπει μια μέρα τη βδομάδα να παίρνω άδεια, χαχα, μετά ξύπνησα!:P:p:p:p

Να θυμίσω τι έλεγε ο π. Πορφύριος για να ξεαγχώσει τους γονείς που επιθυμούν τα πολύ συμμαζεμένα σπίτια;

Ελεγε λοιπόν ότι αν πας σε ένα σπίτι που έχει μικρά παιδιά και είναι όλα συμμαζεμένα 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν: Ή τα παιδιά είναι 'ζαβά' ή οι γονείς ψυχαναγκαστικοί και καταπιεστικοί!!!!

Γι΄αυτό ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!!!!!! :P

Καλημέρααααααα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, Βικάκι...Α, όχι, καμία σχέση...Δεν έχω κόλλημα με την τρελή καθαριότητα (έχεις δει το σπίτι μου!!), αλλά μου αρέσει να μην είναι άνω κάτω, η σκόνη κι αυτά δε με ενοχλούν τόσο, αλλά θέλω να είναι όσο γίνεται στη θέση τους τα πράγματα (δε γίνεται!!!)....Καλημερούδια!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...