Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Καλή Σαρακοστή; Την ζωγραφίσατε με τα πιτσιρίκια σας; Εμείς την κάναμε εις τριπλούν!!! Χαχα!

Χθες βγήκαμε για αετό αλλά δεν τα καταφέραμε να τον ανεβάσουμε μιας και δεν φυσούσε καθόλου!!!!:( Δεν πειράζει,παίξαμε ποδοσφαιρό, κάναμε ποδήλατο και πετάξαμε πετρούλες στην θάλασσα!!!:tongue::tongue::tongue:

Άννια, ελπίζω να είστε καλά τώρα!!!!

Ματίλντα, αυτό με τον χαλβά....πόσο έφαγα χθες δεν λέγεται.....σήμερα έχει χταποδάκι γιουβέτσι!!!!

Χανθή,ο γιος σου έγραψε!!!!:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

που χαθηκατε σημερα?τελικα ο μικρος εκτος απο την ωτιτιδα βγαζει κ δοντακια μαζεμενα κ ποναει ο κακομοιρης!!

σημερα καταφερα να παω να κουρευτω κ πηρα κ βαφη να μου τα βαψει η αδερφη μου.με την κριση εκοψα τις βαφες στο κομμωτηριο.εχω κ κοντα μαλλια οποτε δεν ειναι τιποτα το δυσκολο.ειπα να τα κοκκινισω λιγο.

ο μεγαλος πηγε εκδρομη σημερα οποτε ουτε διαβασματα εχουμε.αυτα τα λιγα απο μενα!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....Και εμένα την έκανε την κυρά σαρακοστή (ας πούμε ότι έμοιαζε χαχα) και διαβάζουμε και ένα πολύ ωραίο βιβλίο που πήραμε από πέρυσι και του αρέσει...

αν ενδιαφέρει κάποια είναι αυτό.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!:P

Σήμερα πρωινές πρωινές μας βλέπω!!!!

Ξανθή (θυμάμαι καλά το όνομα ε;) το βιβλίο είναι πολύ ωραίο, το έχω υπ' όψη μου, όλα των εκδόσεων Αθως είναι καταπληκτικά, και των ενηλίκων ακόμη περισσότερο....

Ματίλντα, πώς βγήκαν τα μαλλιά; κι εγώ μόνη μου τα βάφω πια! Δεν συμφέρει καθόλου το κομμωτήριο πια....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικά για θρησκευτικά παιδικά βιβλία μόνο εκδόσεις Άθως αγοράζω ασυζητητί....

Λοιπόν βρίσκεις το λινκ που θέλεις το κάνεις αντιγραφή, έρχεσαι εδώ γράφεις μια λέξη π.χ. αυτό, την επιλέγεις και πας επάνω στα εικονίδια σε αυτό που λέει Εισάγετε Link κάνεις επικόλληση και βουαλά, έτοιμο.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπράβο μπράβο καλή μαθήτρια :)

εντιτ: επίσης πολύ καλό βιβλίο το έχουμε και αυτό...

Ευχαριστώ! Είχα καλή δασκάλα!

Ακόμη καλύτερο είναι το 2ο της σειράς: αυτό

:P:p:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την συνέχεια δεν την έχουμε πάρει ακόμα αλλά είναι στην λίστα μας...Αλλά μου είπε ο γιος μου ότι το διαβάζουν στο κατηχητικό και του αρέσει πολύ.

Eμας μας το έκανε δώρο ο νονός του τρίτου στα μεγαλύτερα παιδιά μας!

Καταλαβαίνω ότι έχουμε μια κοινή γραμμή με τα παιδιά μας!!!! Χαίρομαι, Ξανθή!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ :) σε έχω εντοπίσει ήδη(ότι έχουμε κοινές πεποιθήσεις σε κάποια θέματα) από το φατσοβιβλίο χαχα!!!!

ναι, ναι! χαχα!:P:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...