Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

να ρωτήσω τα επιδόματα αυτά των 500 ευρώ που λένε θ αντικαταστήσουν τα επιδόματα του ΟΓΑ ή θα ναι επικουρικά με τα όσα ήδη παίρνουμε;

το ψηφίσανε διάβασα ε;

κ πότε θα γίνουν οι αιτήσεις κ που; είναι καμιά πιο ενημερωμένη απο μένα;;;

ευχαριστώωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

να ρωτήσω τα επιδόματα αυτά των 500 ευρώ που λένε θ αντικαταστήσουν τα επιδόματα του ΟΓΑ ή θα ναι επικουρικά με τα όσα ήδη παίρνουμε;

το ψηφίσανε διάβασα ε;

κ πότε θα γίνουν οι αιτήσεις κ που; είναι καμιά πιο ενημερωμένη απο μένα;;;

ευχαριστώωωω!!!

Άννα μου, ρώτησα τον αντιπρόσωπο του ΟΓΑ, δεν ξέρουν τίποτα ακόμη ούτε οι ίδιοι!!!! Μας είπε ότι θα μας ειδοποιήσει!!!!

ωραια τα εβαλα σαν απαντηση!μπραβο μου!να πηγαινετε πισω τις σελιδες για να βλεπετε ποσο ειναι τα παιδια μου!!ενταξει?μη το ξεχνατε!!

Ματιλντα, πήγαινε στην επεξεργασία υπογραφής και βάλε εκεί τους κωδικούς των τικερακίων. Θα βγαίνουν κάθε φορά μετά, μετά από κάθε ποστ σου!:-P

Για να βρεις την επεξεργασία υπογραφής θα πας στα βοηθήματα πάνω με τα κόκκινα γράμματα, δίπλα στην αποσύνδεση!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια τα εβαλα σαν απαντηση!μπραβο μου!να πηγαινετε πισω τις σελιδες για να βλεπετε ποσο ειναι τα παιδια μου!!ενταξει?μη το ξεχνατε!!

Χαχα, πλάκα έχεις!Πού τα εξολόθρευσες πάλι καλέ τα τικεράκια?Πάνε στον πίνακα ελέγχου-επεξεργασία υπογραφής και κάνε εκεί επικόλληση από το pseudohmtl καλέ!Άννα, καλημέρα και σε σένα.Νομίζω ότι θα ξανακάνουμε αιτήσεις, θα έρθει χαρτί σπίτι.Βικάκι, ξέρεις?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβαζα ότι θα λειτουργήσει ως ισοστάθμισμα του αφορολόγητου για τα παιδιά γι αυτό αναρωτιέμαι αν όντως θα τ αντικαταστήσει. δεν είδα κάπου για κατάργηση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νομίζω ότι θα ξανακάνουμε αιτήσεις, θα έρθει χαρτί σπίτι.Βικάκι, ξέρεις?

Αν ξέρω τι; Όχι, δεν το ήξερα ότι θα έρθει χαρτί στο σπίτι!

τωρα????

Ναι!!!!!!!

κάπου διάβαζα ότι θα λειτουργήσει ως ισοστάθμισμα του αφορολόγητου για τα παιδιά γι αυτό αναρωτιέμαι αν όντως θα τ αντικαταστήσει. δεν είδα κάπου για κατάργηση....

Χμ......


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα καταφερα!!!.λοιπον αυτο με τα επιδοματα το βλεπω να καθυστερει πολυ!!σκεφτειτε οτι πλεον θα ασχοληθουν κ με αυτους που εχουν ενα κ δυο παιδια!!πρωτα φορολογικη δηλωση κ μετα ολοι μα ολοι που εχουν παιδια θα πανε να καταθεσουν χαρτια για επιδομα!!μεγαλο μπαχαλο θα γινει!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

βασικά για πείτε που να κοιτάμε για τα δικαιώματά μας ως τρίτεκνοι;;

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=62758&page=11

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=36609&page=11

http://www.aspe.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=2408&Itemid=2


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα καταφερα!!!.λοιπον αυτο με τα επιδοματα το βλεπω να καθυστερει πολυ!!σκεφτειτε οτι πλεον θα ασχοληθουν κ με αυτους που εχουν ενα κ δυο παιδια!!πρωτα φορολογικη δηλωση κ μετα ολοι μα ολοι που εχουν παιδια θα πανε να καταθεσουν χαρτια για επιδομα!!μεγαλο μπαχαλο θα γινει!

Γεια σου ρε Ματίλντα!:P

Ορίστε μια χαρά τα κατάφερες!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Αλήθεια, αυτό είναι το όνομά σου;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...