Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

βασικά για πείτε που να κοιτάμε για τα δικαιώματά μας ως τρίτεκνοι;;

αυτο ουτε εγω το γνωριζω.νομιζω αν γραφτεις σε συλλογο τριτεκνων θα σε ενημερωνουν.ειναι 20 ε το χρονο αλλα το εχω αμελησει.ειμαι κ προσφατη 3τεκνη κ δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου ρε Ματίλντα!:P

Ορίστε μια χαρά τα κατάφερες!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Αλήθεια, αυτό είναι το όνομά σου;

ταλενταρα!!οχι καλε,δημητρα με λενε.απλα απο μικρη μου αρεσε αυτο το ονομα.ειχα βγαλει κ το πρωτο μου σκυλακι ετσι!!στα ελληνικα δεν μ αρεσει ομως τοσο..


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις έχουμε γραφτεί, πήρα ήδη το 3χιλιαρο το φλεβάρη. και τρέχει κ το πρόγραμμα δωρεάν τροφίμων. εγώ που είμαι άνεργη έχω ελπίδες. κάτι είναι κ αυτό απ το τίποτα. αν αφορά κάποιες μη το αφήσετε.

Link to comment
Share on other sites

ποιο 3χίλιαρο Άννα μου;

Εννοείς τα 2οοο που δίνανε για την γέννηση του τρίτου παιδιού; και μαζί τα υπόλοιπα για κάθε μήνα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις έχουμε γραφτεί, πήρα ήδη το 3χιλιαρο το φλεβάρη. και τρέχει κ το πρόγραμμα δωρεάν τροφίμων. εγώ που είμαι άνεργη έχω ελπίδες. κάτι είναι κ αυτό απ το τίποτα. αν αφορά κάποιες μη το αφήσετε.

Για τη δωρεάν διανομή τροφίμων ό,τι θέλετε ρωτήστε, η διπλανή μου το δουλεύει για την περιοχή μας;);););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για τη δωρεάν διανομή τροφίμων ό,τι θέλετε ρωτήστε, η διπλανή μου το δουλεύει για την περιοχή μας;);););)

Αυτό είναι ανάλογα με το εισόδημα, ε;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

οκ το διορθωσα μπαμ μπαμ!!παλι καλα που το πρσεξες!αυτο με το δωρεαν τροφιμα δεν το ξερω.ανεργη κ γω ο αντρας μου αστυνομικος.δεν ξερω αν δικαιουμαστε τι κ πως.

τα αναδρομικα τα πηρα κ γω τωρα.ευτυχως τα προλαβα!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...