Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

τα μαλλια θα τα βαψω αυριο.πρεπει πρωτα να περασω ενα καστανοκκοκινο κ μετα το χαλκινο.τα βαριεμαι αυτα!!το κουρεμα δεν το πολυπετυχε αλλα μακραινουν γρηγορα.

μπορει μετα απο 2 χρονια εγκλεισμου να βγω για ποτο το σαββατο με τον αντρα μου!αν ειναι καλα η αδελφη μου κ κρατησει τα παιδια!αφου κοριτσια βαφτηκα χθες μετα απο πολυυυυυυυυ καιρο κ μετα απο 2 ωρες αρχισαν να με ενοχλουν τα ματια μου!ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα παλια!!κοιτα να δεις λεω!

νηστευετε εσεις ε?εμεις οχι παλι.δεν θεωρω νηστεια να κοψεις το κρεας μονο αλλα και αλλα οπως τσιγαρο,ποτο κτλ.οποτε προτιμω να μην κοροιδευω.δεν ειμαι της εκκλησιας.πιστευω πολυ αλλα δεν αντεχω τους παπαδες με τιποτα.πηγαινω αναβω κερακι καθομαι αλλα οχι σε λειτουργια.ειχα κ εναν γνωστο μου ο οποιος ηταν παπας,γκευ κ τα βραδια πηγαινε σε ρειβ παρτυ (αν τα θυμαστε).ε,ολα αυτα δεν τα αντεχω!πας να βαφτισεις κ σου ζητανε ταριφα!υπαρχουν βεβαια κ αυτοι που ειναι πραγματικα αφιερωμενοι κ τους σεβομαι αλλα ειναι τοσοι λιγοι!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με γεια το μαλλάκι Δήμητρα!

Βίκυ και Ξανθή, τι ωραία βιβλία που φαίνονται αυτά που βάλατε με λινκ (όχι ότι κατάλαβα πώς το κάνατε, αλλά τελοσπάντων:rolleyes::rolleyes::rolleyes:).Ξανθή, ο γιος σου πάει κατηχητικό?Εδώ δεν πάνε παιδάκια κάτω από πρώτη δημοτικού (είχα ρωτήσει για τον μεγάλο, αλλά δε βόλευε η ώρα αφού παίζουν αγώνα κάθε Σάββατο και δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσει τη μπάλα).Ελπίζω να βολέψει του χρόνου...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμάς εδώ φέτος πήρε από 5 χρονών και έτσι τον έστειλα αλλιώς και σε εμάς από πρώτη δημοτικού παίρνουν.Και εμάς Σάββατο αλλά όχι πρωί και έτσι βόλεψε με τους αγώνες μας.

Με γεια το μαλλάκι και με το καλό η έξοδος!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα ελπίζω να πετύχει τουλάχιστον το χρώμα!!!Μαρούσκα,ναι τα συγκεκριμένα βιβλια είναι πολύ αξιόλογα.

Παρήγγειλα ήδη το ''Από την Εγώπολη στην Εσύπολη'' μαζί με αυτό που διαβάζω τώρα κι είμαι ακόμη στην αρχή, είναι τόσο ωραίο;);););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρήγγειλα ήδη το ''Από την Εγώπολη στην Εσύπολη'' μαζί με αυτό που διαβάζω τώρα κι είμαι ακόμη στην αρχή, είναι τόσο ωραίο;);););)

Κάτσε να το προχωρήσεις και λιγο παραπάνω.....:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε??Εμεις χαλια,εγω ειμαι απο την προηγουμενη Πεμπτη με πονολαιμο και βηχα,απο την Κυριακη ηταν η μεγαλη με 40πυρετο μεχρι την Τεταρτη κολλησανε και τα αλλα δυο βηχα και καταρροη και ο αντρας μου χαλια,και χτες εκανε εισαγωγη η πεθερα μου με λοιμωξη αναπνευστικου και τρεχουμε και δεν φτανουμε..Εγω είμαι ολη μέρα με τα παιδιά μόνη μου και ο άντρας μου από το πρωί πάει στη δουλειά και το απόγευμα νοσοκομείο,ευτυχώς χτες το βράδυ έμεινε η αδερφή της μαζί της σήμερα να δούμε τι θα γίνει τα έχω παίξει


:-D

Link to comment
Share on other sites

πωπω ολα μαζι βρε annia μου!!ευχομαι να ξεμπερδεψεις γρηγορα!!

να ρωτησω κατι?εχετε ασχοληθει με το κοινωνικο τιμολογιο της δεη?αξιζει να τρεξω να το γυρισω στο ονομα μου?φοβαμαι μην ειναι ενα 10% κ τσαμπα παιδευτω.ουτε στο δημο εχω παει κ δεν ξερω αν το ενα αναιρει το αλλο.εσεις εχετε κανει τετοια κινηση?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Annia ελπίζω να είστε ήδη καλύτερα......

Δήμητρα, όταν είχαμε αποκτήσει το τρίτο μας παιδί είχαμε ρωτήσει στη Δεη(αν οι 3τεκνοι δικαιούνται μείωσης) αλλά σοβαρή απάντηση δεν είχαμε πάρει και έτσι δεν κάναμε τίποτα.....Αν βγάλεις άκρη για πες και εδώ....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, χαρά στο κουράγιο σας για 3+ εγκυμοσύνες! Στην 31η εβδομάδα στο πρώτο μου παιδάκι και πεθαίνω από δύσπνοιες, δυσφορίες, καούρες... πετιέμαι στον ύπνο μου, είμαι νηστική, άυπνη, σαν ζόμπι και καταταλαιπωρημένη...

Αλεξίπτωτο πέρασα να σας γκρινιάξω μπας κι έχετε κανένα γιατροσόφι...

Να τα χαίρεστε, γερά να είναι όλα τα παιδιά! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια, χαρά στο κουράγιο σας για 3+ εγκυμοσύνες! Στην 31η εβδομάδα στο πρώτο μου παιδάκι και πεθαίνω από δύσπνοιες, δυσφορίες, καούρες... πετιέμαι στον ύπνο μου, είμαι νηστική, άυπνη, σαν ζόμπι και καταταλαιπωρημένη...

Αλεξίπτωτο πέρασα να σας γκρινιάξω μπας κι έχετε κανένα γιατροσόφι...

Να τα χαίρεστε, γερά να είναι όλα τα παιδιά! :)

Βρε βρε καλώστο το κορίτσι!!!!

Είσαι κιόλας 31 εβδομάδων κοριτσάκι μου; Πού γεννάς;

Εγώ πάλι τι να πω.....αναπολώ τόσο και τις 3 εγκυμοσύνες μου....νομίζω ότι ήταν από τις καλύτερες περιόδους της ζωής μου....

Η μόνη που θέλω να ξεχάσω ήταν αυτή που δεν ευωδόθηκε......


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε καλώστο το κορίτσι!!!!

Kαλώς σας βρήκα!

Μάλλον στο Λητώ με καισαρική (λόγω ανοιχτών χειρουργείων και μεγάλης μυωπίας) στην 38η-39η, μέσα Μάη.

Εσείς όλα καλά?:D

Τεσπα μπήκα μόνο για να πω τον πόνο μου σε εσάς τις έμπειρες. Εσύ Vasdeli ήσουν πολύ τυχερή που δεν είχες τέτοια!;)

:rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς σας βρήκα!

Μάλλον στο Λητώ με καισαρική (λόγω ανοιχτών χειρουργείων και μεγάλης μυωπίας) στην 38η-39η, μέσα Μάη.

Εσείς όλα καλά?:D

Τεσπα μπήκα μόνο για να πω τον πόνο μου σε εσάς τις έμπειρες. Εσύ Vasdeli ήσουν πολύ τυχερή που δεν είχες τέτοια!;)

:rolleyes::D

Όσο θυμάμαι πόσο πολύ προσπαθούσες γιαυτό το παιδάκι!!!!

Με το καλό, γλυκιά μου! Αγοράκι είναι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Annia ελπίζω να είστε ήδη καλύτερα......

Δήμητρα, όταν είχαμε αποκτήσει το τρίτο μας παιδί είχαμε ρωτήσει στη Δεη(αν οι 3τεκνοι δικαιούνται μείωσης) αλλά σοβαρή απάντηση δεν είχαμε πάρει και έτσι δεν κάναμε τίποτα.....Αν βγάλεις άκρη για πες και εδώ....

την διαφημιση στην τηλεοραση ειδα γι αυτο το λεω.προφανως ειναι καινουριο.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...